KHGD 2002 - Strefa III - MAGDEBURG
LISTA KONKURSOWA - 1 / 2002
KHGD - STREFA - 3
z lotu gołębi starych odbytego z miejscowości:
MAGDEBURG (D)

Data odbytego lotu-13.07.2002 rok
Odległość do punktu średniego wszystkich oddziałów-771110 [m]
Godzina wypuszczenia gołębi do lotu-05:35:00
Ilość oddziałów biorących udział w locie-11
Ilość hodowców biorących udział w locie-418
Ilość gołębi wypuszczonych do lotu-3773
Ilość konkursów (baza 1:5)-755
Średnia prędkość pierwszego gołębia w konkursie-916.800 [m/min.]
LIMIT PRĘDKOŚCI-294.760 [m/min.]
Czas trwania konkursu-1d. 19h. 12m. 11s.

UWAGA:

Ze względu na zbyt duże różnice w odległościach pomiędzy gołębnikami korekcja czasu przy spadku prędkości poniżej 750 m/min. następowała jedynie w obrębie jednego oddziału.

NAJLEPSZE SERIE Z LOTU

Kol.Nazwisko i Imię HodowcyOddziałOdległość"Nr Konk."Obrączka Rodowa"Czas Przylotu"Prędkość
1.SOCHA WIESŁAWJANÓW790 4005PL-0311-98-481920:45:32868.06
22PL-042-96-1806721:58:12803.91
33PL-311-00-100972- 4:53:40741.54
41PL-0311-99-00692- 5:38:18710.99
110PL-0311-98-40182- 7:14:42652.89
RAZEM PUNKTÓW :321.45
2.PAPIERZ BOGUSLAWJANÓW774 19013PL-0311-98-940821:04:35832.84
38PL-DE-00-2008742- 5:24:28720.18
40PL-0311-99-38302- 5:35:11713.04
56PL-0311-00-20342- 6:15:39687.29
67PL-0311-00-24062- 6:28:20679.60
RAZEM PUNKTÓW :321.40
3.RUTKOWSKI-PISKORSKIPUŁAWY719 99014PL-22-96-01285920:08:48823.98
23PL-0214-97-274620:33:08801.65
28PL-0213-99-181721:03:23775.53
74PL-0213-98-59052- 5:27:54675.19
117RP-22-94-0439422- 6:09:58649.71
RAZEM PUNKTÓW :320.67
4.BARTOSZCZE KRZYSZTOFLUBLIN765 1402PL-0211-99-430719:41:22904.03
8PL-0211-00-978420:37:48847.52
12PL-0211-99-430620:48:35837.52
76PL0211-99-198242- 6:36:50671.65
259PL-0211-98-6912- 8:37:28607.47
RAZEM PUNKTÓW :318.93
5.PIEŃKOSZ-NOWICKIRYKI716 29049PL-0214-98-04892- 4:50:23696.87
65PL-0214-00-12172- 5:15:07680.61
89PL-0214-99-08092- 5:44:14662.42
103PL-0213-00-01512- 5:54:03656.50
177PL-0214-99-08142- 6:38:31630.97
RAZEM PUNKTÓW :316.76
6.MAZUREK STANISLAWJANÓW756 10030PL-311-97-1130822:50:19767.61
50PL-0311-99-44542- 6:01:29696.09
55PL-0311-98-88892- 6:15:00687.69
168PL-0293-99-10922- 7:51:18633.24
225PL-0311-00-03012- 8:26:34615.40
RAZEM PUNKTÓW :315.98
7.GORSKI STANISLAWOPOLE LUB.730 65017PL 0212 98-34020:30:05816.29
95PL 0212 97-5192- 6:01:52660.32
102PL 0212 98-39552- 6:08:05656.64
151PL 0212 98-3042- 6:37:22639.80
208PL 0212 00-462- 7:11:12621.40
RAZEM PUNKTÓW :315.21
8.MIKOS BRACIAPUŁAWY718 36024PL-0213-00-631620:43:43790.52
68PL-0213-99-55062- 5:23:26678.01
136PL-0213-97-02052- 6:17:02645.62
144PL-0213-99-55362- 6:22:18642.61
302PL-0213-99-54702- 7:48:32596.94
RAZEM PUNKTÓW :313.47
9.MISIARZ JERZYLUBLIN773 4104PLDER-00-12843220:07:24886.53
47PL0211-99-115362- 5:48:19701.45
81PL0211-99-209122- 6:44:43667.04
262PL0211-99-209092- 8:38:47606.84
303PLDER-00-2598902- 9:00:00596.82
RAZEM PUNKTÓW :313.07
10.BATORSKI ZBIGNIEWJANÓW797 630128PL-311-00-116252- 7:25:42646.85
129PL-0311-98-56842- 7:25:46646.82
132PL-0311-99-08792- 7:26:57646.18
212PL-0311-99-08222- 8:17:08620.07
214PL-0311-98-56552- 8:18:39619.31
RAZEM PUNKTÓW :311.03

ZESTAWIENIE ODDZIAŁÓW

Kol.ODDZIAŁ"Ilość Hodowców""Włożonych Gołębi""Ilość Konkursów""% Nagród""Prędkość 1 Gołębia""Prędkość Ost. Gołębia"
1.PUŁAWY282736925.27916.80537.12
2.KRAŚNIK383859725.19852.62396.58
3.OPOLE LUB.342907325.17816.29530.60
4.LUBLIN8153713525.14904.03434.24
5.JANÓW5859114825.04895.17484.67
6.DĘBLIN121002525.00659.88411.64
RYKI171644125.00760.93538.98
8.KRASNYSTAW252585822.48688.80298.33
9.TUROBIN201041413.46637.93297.74
10.ŚWIDNIK545075310.45692.23294.76
11.CHEŁM51564427.45664.92300.14
R A Z E M :4183773755


Wydrukowano 23.11.2014 o godz. 15:14
© by E R E B U S (www.erebus.gryps.pl)