Mistrzostwo Regionu V - 2003

Mistrzostwo Regionu V - Opole

GMP (28 konk.)

Lp.Imię i NAZWISKOOddział - OkręgPunkty
I.Leszek PIELESIAKStrzelce Op. - Opole Poł.1 072,19
II.Jan KOTYNIACzęstochowa-1 - Częstochowa1 070,44
III.Bogusław DURKOWIAKKłodzko - Wałbrzych1 070,27
1,Waldemar SCHNEIDERKrapkowice - Opole Poł.1 069,59
2,Krystian i Wiktoria GREGALegnica - Legnica1 068,73
3,Jan MATYSŁubniany - Opole1 068,55
4,Grzegorz GWIZDAKLewin Brzeski - Opole1 068,51
5,Leszek i Jola BLECHARZChojnów - Legnica1 068,41
6,Joachim GRZESIKBierawa - Opole Poł.1 068,37
7,Bernard FELIKSNiemodlin - Opole1 067,98
8,Ryszard LASKOWSKINowa Ruda - Wałbrzych1 066,92
9,Rudolf WARZECHANamysłów - Opole1 066,89
10,Wiesław KARA¦Praszka - Częstochowa1 066,58
11,M.T.M. PAŁKALubań - Jelenia Góra1 066,26
12,Jan SMYKAŁAZdzieszowice - Opole Poł.1 065,92
13,Herbert MAJCHER"Kędzierzyn-KoĽle-1 - Opole Poł."1 065,80
14,Damian i Bernard NOWAKMoszna - Opole Poł.1 065,74
15,Józef KRZYWANIAKluczbork - Opole1 064,20
16,Mirosław GAMŻAKrapkowice - Opole Poł.1 063,53
17,Albert KWOCZEKPrudnik - Opole Poł.1 063,39
18,Edward JAKOBSCHYKamienna Góra - Wałbrzych1 062,52
19,Hubert PALENGADobrodzień - Częstochowa1 062,18
20,J. i S. DZIENISZEWSKIJaworzyna ¦l. - Wałbrzych1 061,50
21,Joachim NOWAKOpole-II - Opole1 061,49
22,J. i M. WŁODARCZYKOzimek - Opole1 060,97
23,Wanda KOWALSKAKomprachcice - Opole1 060,81
24,Zygfryd MAJERNiemodlin - Opole1 060,28
25,M. S. SZCZERBASzczekociny - Częstochowa1 059,55
26,Jan KASPROWICZSobótka-¦roda ¦l. - Wrocław1 059,10
27,Tadeusz WI¦NIEWSKIPraszka - Częstochowa1 058,20
28,Krzysztof CISOWSKIGłubczyce - Opole Poł.1 057,41
29,Sławomir WOCHALCzęstochowa-1 - Częstochowa1 057,15
30,A. B. i M. DZIOPAKLegnica - Legnica1 056,56
31,Jan FABIANŁubniany - Opole1 056,19
32,JĘDRZEJEK - KRZESZKOWSKICzęstochowa-1 - Częstochowa1 055,97
33,Jerzy KO¬LIKOpole-II - Opole1 055,89
34,Stanisław WĘGLARZBrzeg Dolny - Wrocław1 055,76
35,Andrzej i Tomasz DEREŃWojcieszów - Legnica1 055,36
36,JAWORSCY - MICHALAKMilicz - Wrocław1 055,23
37,Józef BUDYNBolesławiec - Jelenia Góra1 055,21
38,Łukasz i Mariusz STYRAMoszna - Opole Poł.1 054,57
39,Józef CICHOŃOpole-II - Opole1 054,20
40,Tadeusz BASIAGAOpole-II - Opole1 053,91
41,A. BIREK - H. BROMAKrapkowice - Opole Poł.1 053,26
42,Krzysztof ŻYMLIŃSKIKłobuck - Częstochowa1 053,03
43,Franciszek i Marcin SZEFER"Kędzierzyn-KoĽle-1 - Opole Poł."1 053,00
44,Józef DAUMGrodków - Opole1 052,51
45,Eryk DANIELKalety - Częstochowa1 052,50
46,Norbert DZIUKOpole-II - Opole1 052,38
47,Roman PIDZIKLubliniec - Częstochowa1 051,40
48,Andrzej TLAŁKANysa - Opole1 051,38
49,Marek MUSIELPraszka - Częstochowa1 051,24
50,Marian MATUSZEKOpole-II - Opole1 051,20

Kategoria A (20 konk.)

Lp.Imię i NAZWISKOOddział - OkręgCoef.
I.Waldemar SCHNEIDERKrapkowice - Opole Poł.80,80
II.Leszek PIELESIAKStrzelce Op. - Opole Poł.90,24
III.Rudolf WARZECHANamysłów - Opole96,27
1,Krzysztof KU¦Sobótka-¦roda ¦l. - Wrocław110,39
2,Krystian i Wiktoria GREGALegnica - Legnica123,33
3,Gotfryd STAROSZCZYKStrzelce Op. - Opole Poł.130,45
4,Bolesław DURKOWIAKKłodzko - Wałbrzych147,96
5,Marek RADWAŃSKIWołczyn - Opole158,31
6,Karol GRABOWSKIOzimek - Opole159,08
7,JĘDRZEJEK - KRZESZKOWSKICzęstochowa-1 - Częstochowa171,13
8,Mieczysław ZIELIŃSKIJelcz-Laskowice - Wrocław199,04
9,Joachim GRZESIKBierawa - Opole Poł.199,62
10,M.T.M. PAŁKALubań - Jelenia Góra203,54
11,Grzegorz GWIZDAKLewin Brzeski - Opole220,72
12,SOBALA - KREGULSKIBlachownia - Częstochowa225,81
13,Marek LACHSobótka-¦roda ¦l. - Wrocław241,81
14,Jan SMYKAŁAZdzieszowice - Opole Poł.246,02
15,Krzysztof ŁABUZKłodzko - Wałbrzych246,45
16,GŁˇB - SKIBANamysłów - Opole247,49
17,Ryszard PAWŁOWSKIDzierżoniów - Wałbrzych279,80
18,Sławomir WOCHALCzęstochowa-1 - Częstochowa284,62
19,Jan LIPKAOzimek - Opole288,48
20,Tadeusz SZWACZKADzierżoniów - Wałbrzych291,58
21,Bernard FELIKSNiemodlin - Opole293,03
22,Zygfryd MAJERNiemodlin - Opole309,27
23,Krzysztof WRÓBLEWSKIBrzeg - Opole314,10
24,J. i S. DZIENISZEWSKIJaworzyna ¦l. - Wałbrzych326,84
25,Jan KOTYNIACzęstochowa-1 - Częstochowa328,68
26,J. i A. WEBERPopielów - Opole328,76
27,Stanisław WĘGLARZBrzeg Dolny - Wrocław337,01
28,JAWORSCY - MICHALAKMilicz - Wrocław337,91
29,Klaudiusz KNOPIKStrzelce Op. - Opole Poł.345,95
30,Marek MUSIELPraszka - Częstochowa348,03
31,T. i H. SZICHTAPopielów - Opole352,77
32,Ł. WOJNICZ - K. PALOCJelenia Góra - Jelenia Góra364,03
33,Teobald MRÓZKomprachcice - Opole379,97
34,NOWAK - SZYMAŃSKIJelenia Góra - Jelenia Góra390,99
35,Jerzy JASIŃSKICzeszów - Wrocław393,68
36,Herbert MAJCHERKędzierzyn-KoĽle-1 - Opole Poł.407,23
37,Michał JAREMKODzierżoniów - Wałbrzych407,80
38,Andrzej i Tomasz DEREŃWojcieszów - Legnica416,35
39,Józef DAUMGrodków - Opole428,57
40,Jerzy KO¬LIKOpole-II - Opole430,61
41,Ryszard KA¬MIERCZAKLewin Brzeski - Opole432,00
42,Łukasz i Krystian STYRAMoszna - Opole Poł.432,34
43,Joachim SOBOTAŁubniany - Opole438,09
44,Eugeniusz BIENIEKStrzelce Op. - Opole Poł.441,04
45,Jan KLUMPPopielów - Opole444,60
46,Albert KWOCZEKMoszna - Opole Poł.453,96
47,Joachim NOWAKOpole-II - Opole463,23
48,Henryk i Mariusz KURASTrzebnica - Wrocław464,52
49,Józef WILCZEKPopielów - Opole469,91
50,K. KORDYS - Z. CZYŻYKPrudnik - Opole Poł.473,24

Kategoria B (16 konk.)

Lp.Imię i NAZWISKOOddział - OkręgCoef.
I.Jan KOTYNIACzęstochowa-1 - Częstochowa38,83
II.Joachim GRZESIKBierawa - Opole Poł.45,50
III.Waldemar SCHNEIDERKrapkowice - Opole Poł.63,09
1,Jan MATYSŁubniany - Opole66,49
2,Hubert PALENGADobrodzień - Częstochowa68,12
3,Karol GRABOWSKIOzimek - Opole70,76
4,Damian i Bernard NOWAKMoszna - Opole Poł.71,09
5,Bernard FELIKSNiemodlin - Opole71,87
6,Joachim NOWAKOpole-II - Opole76,10
7,Klaudiusz KNOPIKStrzelce Op. - Opole Poł.92,46
8,Krystian i Wiktoria GREGALegnica - Legnica94,63
9,Józef KRZYWANIAKluczbork - Opole100,61
10,Józef HEHMUELERMoszna - Opole Poł.107,02
11,H. PALOC - B. WOJNICZJelenia Góra - Jelenia Góra116,78
12,Wanda KOWALSKAKomprachcice - Opole116,95
13,Łukasz i Krystian STYRAMoszna - Opole Poł.117,23
14,Tadeusz NOWAKPrudnik - Opole Poł.121,38
15,Ryszard KA¬MIERCZAKLewin Brzeski - Opole123,46
16,Heinz KAMPAMoszna - Opole Poł.129,79
17,Krzysztof MORCINEKKalety - Częstochowa138,44
18,Gerard PIECEK"Kędzierzyn-KoĽle-1 - Opole Poł."140,27
19,Tadeusz BASIAGAOpole-II - Opole143,05
20,Jerzy i Tomasz CICHOŃ"Kędzierzyn-KoĽle-1 - Opole Poł."144,95
21,JAWORSCY - MICHALAKMilicz - Wrocław147,77
22,Michał JAREMKODzierżoniów - Wałbrzych151,56
23,Krzysztof CISOWSKIGłubczyce - Opole Poł.153,44
24,Tadeusz WI¦NIEWSKIPraszka - Częstochowa154,76
25,Herbert MAJCHER"Kędzierzyn-KoĽle-1 - Opole Poł."157,47
26,Wiesław GLIŃSKICzęstochowa-2 - Częstochowa158,43
27,Jan KASPAROWICZSobótka-¦roda ¦l. - Wrocław162,01
28,Józef BOKZawadzkie - Opole164,94
29,Leszek i Jola BLECHARZChojnów - Legnica166,42
30,J. i M. WODARCZYKOzimek - Opole179,12
31,Paweł PIECHULA i synBierawa - Opole Poł.179,47
32,Leszek PIELESIAKStrzelce Op. - Opole Poł.179,90
33,N. KUBICZEK - A. KITAMoszna - Opole Poł.180,83
34,Stanisław ŁAZIENKACzęstochowa-2 - Częstochowa182,94
35,Henryk CYGANNiemodlin - Opole186,21
36,Marian MATUSZEKOpole-II - Opole190,57
37,BROMMA - HYLAOpole-II - Opole191,53
38,Norbert DZIUKOpole-II - Opole191,61
39,Jerzy MATYSEKLisowice - Częstochowa200,14
40,J. i S. DZIENISZEWSCYJaworzyna ¦l. - Wałbrzych200,48
41,Rudolf WARZECHANamysłów - Opole202,14
42,Henryk BIAŁOWˇSJelcz-Laskowice - Wrocław203,41
43,Jan BROCZKOWSKIPraszka - Częstochowa205,62
44,SOBALA - KREGULEWSKIBlachownia - Częstochowa206,79
45,Stanisław MAJORLewin Brzeski - Opole208,84
46,Mirosław GAMŻAKrapkowice - Opole Poł.212,40
47,A. BIREK - H. BROMAKrapkowice - Opole Poł.214,91
48,Józef DYDZIKŁubniany - Opole216,51
49,M.T.M. PAŁKALubań - Jelenia Góra217,78
50,R. PO¦PIECH - K. CETERASzczekociny - Częstochowa218,62

Kategoria C (9 konk.)

Lp.Imię i NAZWISKOOddział - OkręgCoef.
I.Leszek i Jola BLECHARZChojnów - Legnica62,09
II.M.T.M. PAŁKALubań - Jelenia Góra71,99
III.Hubert PALENGADobrodzień - Częstochowa77,34
1,Ryszard LASKOWSKINowa Ruda - Wałbrzych89,60
2,Jan KOTYNIACzęstochowa-1 - Częstochowa96,25
3,Kazimierz BEŃKOBolesławiec - Jelenia Góra97,40
4,Jan MATYSŁubniany - Opole104,72
5,Eryk DANIELKalety - Częstochowa107,18
6,Mirosław GAMŻAKrapkowice - Opole Poł.108,73
7,Edward JAKOBSCHYKamienna Góra - Wałbrzych125,16
8,Roman PIDZIKLubliniec - Częstochowa135,03
9,Jan KAZIUKAJTISBoguszów-Gorce - Wałbrzych142,49
10,Wiesław KARA¦Praszka - Częstochowa146,47
11,J. i S. DZIENISZEWSCYJaworzyna ¦l. - Wałbrzych152,45
12,Jan KASPROWICZSobótka-¦roda ¦l. - Wrocław158,00
13,Henryk i Mariusz KURASTrzebnica - Wrocław167,00
14,Bogusław DURKOWIAKKłodzko - Wałbrzych167,37
15,Józef PAWEŁKALisowice - Częstochowa168,52
16,Stanisław SZCZYPIORCzęstochowa-1 - Częstochowa171,53
17,Stefan SKIERSKILubin - Legnica171,84
18,K. KORDYS - Z. CZYŻYKPrudnik - Opole Poł.173,14
19,Józef KRZYWANIAKluczbork - Opole174,10
20,Rudolf WARZECHANamysłów - Opole178,53
21,Joachim GRZESIKBierawa - Opole Poł.178,66
22,Mieczysław GALICAKamienna Góra - Wałbrzych183,81
23,Krzysztof WRÓBLEWSKIBrzeg - Opole184,67
24,Krzysztof ŻYMIŃSKIKłobuck - Częstochowa185,57
25,Krzysztof ROSIKOŃZ±bkowice ¦l. - Wałbrzych190,48
26,Ryszard ZIELIŃSKIJaworzyna ¦l. - Wałbrzych193,55
27,E. i J. KASPROWICZBrzeg Dolny - Wrocław194,30
28,Ireneusz KOKOSZKAPaczków - Opole197,23
29,Krystian i Wiktoria GREGALegnica - Legnica199,42
30,Jan FABIANŁubniany - Opole201,34
31,Walenty MAKA¦Bolesławiec - Jelenia Góra205,61
32,Roman PISULALubliniec - Częstochowa206,82
33,Krzysztof LUBCZYŃSKIKłobuck - Częstochowa211,07
34,Sławomir WOCHALCzęstochowa-1 - Częstochowa211,69
35,Zygfryd MAJERNiemodlin - Opole212,11
36,A. B. i M. DZIOPAKLegnica - Legnica214,63
37,Leszek DEREŃWrocław - Wrocław215,65
38,JĘDRZEJEK - KRZESZKOWSKICzęstochowa-1 - Częstochowa217,34
39,Marek MUSIELPraszka - Częstochowa219,03
40,Stanisław WIERZBICKINysa - Opole229,48
41,JAWORSCY - MICHALAKMilicz - Wrocław238,00
42,Bernard FELIKSNiemodlin - Opole238,29
43,Jan ŁAWNIAKLubin - Legnica244,91
44,Franciszek KRÓLIKMoszna - Opole Poł.246,20
45,Jan SMYKAŁAZdzieszowice - Opole Poł.246,23
46,MAŁYSKA - GODZIKDobrodzień - Częstochowa247,48
47,Krzysztof SOBEKBolesławiec - Jelenia Góra249,73
48,Franciszek KURCKalety - Częstochowa250,82
49,Roman PIETROWICZWieluń - Częstochowa255,16
50,Józef DAUMGrodków - Opole255,55

Kategoria D (45 konk.)

Lp.Imię i NAZWISKOOddział - OkręgCoef.
I.Krystian i Wiktoria GREGALegnica - Legnica417,38
II.Joachim GRZESIKBierawa - Opole Poł.423,78
III.Jan KOTYNIACzęstochowa-1 - Częstochowa463,76
1,Rudolf WARZECHANamysłów - Opole476,94
2,M.T.M. PAŁKALubań - Jelenia Góra493,31
3,Leszek PIELESIAKStrzelce Op. - Opole Poł.538,96
4,Waldemar SCHNEIDERKrapkowice - Opole Poł.574,12
5,Bernard FELIKSNiemodlin - Opole603,19
6,JĘDRZEJEK - KRZESZKOWSKICzęstochowa-1 - Częstochowa665,39
7,J. i S. DZIENISZEWSCYJaworzyna ¦l. - Wałbrzych679,77
8,Bogusław DURKOWIAKKłodzko - Wałbrzych713,03
9,JAWORSCY - MICHALAKMilicz - Wrocław723,68
10,Sławomir WOCHALCzęstochowa-1 - Częstochowa746,64
11,Jan SMYKAŁAZdzieszowice - Opole Poł.750,69
12,Józef KRZYWANIAKluczbork - Opole758,25
13,Jan MATYSŁubniany - Opole792,58
14,Joachim NOWAKOpole-II - Opole812,08
15,Leszek i Jola BLECHARZChojnów - Legnica844,33
16,Gotfryd STAROSZCZYKStrzelce Op. - Opole Poł.845,04
17,Hubert PALENGADobrodzień - Częstochowa846,88
18,Grzegorz GWIZDAKLewin Brzeski - Opole851,72
19,Henryk i Mariusz KURASTrzebnica - Wrocław853,43
20,Zygfryd MAJERNiemodlin - Opole874,19
21,Herbert MAJCHER"Kędzierzyn-KoĽle-1 - Opole Poł."928,76
22,Jan FABIANŁubniany - Opole935,72
23,Wiesław KARA¦Praszka - Częstochowa940,49
24,Andrzej i Tomasz DEREŃWojcieszów - Legnica971,10
25,Mirosław GAMŻAKrapkowice - Opole Poł.984,73
26,Klaudiusz KNOPIKStrzelce Op. - Opole Poł.997,67
27,Łukasz i Mariusz STYRAMoszna - Opole Poł.1 048,97
28,A. B. i M. DZIOPAKLegnica - Legnica1 055,39
29,Marek MUSIELPraszka - Częstochowa1 084,42
30,Tadeusz SZWACZKADzierżoniów - Wałbrzych1 085,08
31,Stanisław WĘGLARZBrzeg Dolny - Wrocław1 088,05
32,Damian i Bernard NOWAKMoszna - Opole Poł.1 092,76
33,Edward JAKOBSCHYKamienna Góra - Wałbrzych1 099,22
34,Albert KWOCZEKPrudnik - Opole Poł.1 127,23
35,Jerzy KO¬LIKOpole-II - Opole1 130,64
36,Michał JAREMKODzierżoniów - Wałbrzych1 148,03
37,Tadeusz BASIAGAOpole-II - Opole1 154,61
38,Leszek DEREŃWrocław - Wrocław1 164,78
39,M. S. SZCZERBASzczekociny - Częstochowa1 172,05
40,Krzysztof WOJTSobótka-¦roda ¦l. - Wrocław1 184,91
41,Roman PIDZIKLubliniec - Częstochowa1 226,14
42,Jan BROCZKOWSKIPraszka - Częstochowa1 228,63
43,BROMMA - HYLAOpole-II - Opole1 233,38
44,Norbert DZIUKOpole-II - Opole1 245,48
45,K. KORDYS - Z. CZYŻYKPrudnik - Opole Poł.1 271,88
46,MATYJASIK - MYKABolesławiec - Jelenia Góra1 284,56
47,Stanisław MAJORLewin Brzeski - Opole1 293,91
48,Józef KLYSZCZOzimek - Opole1 325,81
49,Ryszard PAWŁOWSKIDzierżoniów - Wałbrzych1 326,56
50,Zdzisław MIELCZAREKWieluń - Częstochowa1 335,33


Wydrukowano 29.11.2014 o godz. 00:58
© by E R E B U S (www.erebus.gryps.pl)