Mistrzostwo Regionu IV - 2003

Mistrzostwo Regionu IV - Kraków

GMP (28 konk.)

LpNazwisko i imięOddział - OkręgPunkty
I.Handerek WojciechŻywiec - Bielsko-Biała1 077,00
II.Skórski JanJasło - Rzeszów1 074,19
III.Dziuban JanJasło - Rzeszów1 072,41
1,Mindziak AndrzejLubaczów - Rzeszów1 071,21
2,Konior Józef"Węgierska G. - Bielsko-Biała"1 070,99
3,Oraczewski RobertProszowice - Kraków1 070,88
4,Kijewski AndrzejJędrzejów - Kielce1 070,83
5,Wajda ZbigniewKrosno - Rzeszów1 070,62
6,Kukułka ZbigniewKazimierza Wlk. - Kielce1 070,41
7,Handerek MarekŻywiec - Bielsko-Biała1 069,61
8,Micyk WiesławBiłgoraj-Leżajsk - Tarnobrzeg1 069,29
9,Smorąg MieczysławJędrzejów - Kielce1 066,50
10,Radzik GrzegorzNowy Sącz - Nowy Sącz1 065,08
11,Pajor Jan, KazimierzLimanowa - Nowy Sącz1 064,57
12,Różycki BogusławStrumień - Bielsko-Biała1 064,47
13,Oczkowski KazimierzŻywiec - Bielsko-Biała1 064,43
14,Matuszny Stanisław"Węgierska G. - Bielsko-Biała"1 063,98
15,Wilk-StaniszewskiWaw.-Niepoł. - Kraków1 062,89
16,Obierzyński St. I J.Myślenice - Kraków1 062,68
17,Pietruś EdwardKrosno - Rzeszów1 062,35
18,Szymik HenrykŻywiec - Bielsko-Biała1 061,71
19,Folwarski AndrzejKraków II - Kraków1 061,64
20,Skupień RyszardKalwaria - Bielsko-Biała1 061,62
21,Macias FranciszekRabka - Nowy Sącz1 061,55
22,Sikora GustawCieszyn - Bielsko-Biała1 061,15
23,Gładysz Tadeusz, AdrianKazimierza Wlk. - Kielce1 060,80
24,Górecki WiesławZator - Bielsko-Biała1 060,61
25,Pieczara Andrzej"Maków Podh. - Bielsko-Biała"1 060,42
26,Depta RafałRzeszów - Rzeszów1 060,26
27,Wójciak LeonRabka - Nowy Sącz1 060,12
28,Wyrwont AdamZator - Bielsko-Biała1 059,53
29,Janowiak Adam, JanZakopane - Nowy Sącz1 058,49
30,Rybczyńscy BraciaPrzeworsk - Rzeszów1 058,22
31,Paszek KarolCieszyn - Bielsko-Biała1 057,91
32,Orlicki PiotrOsiek - Bielsko-Biała1 057,31
33,Kunicki StanisławGołkowice - Nowy Sącz1 056,81
34,Krzyżak StanisławBrzesko - Tarnów1 056,68
35,Wiadomski ZygmuntSanok - Rzeszów1 056,59
36,Mlak KrzysztofKalwaria - Bielsko-Biała1 056,45
37,Mamica Andrzej"Andrychów - Bielsko-Biała"1 055,71
38,Mateja - MiąsikDębica - Tarnów1 055,39
39,Bracia Czerny"Maków Podh. - Bielsko-Biała"1 054,88
40,Majerczyk II JózefZakopane - Nowy Sącz1 054,78
41,Barłóg StanisławKazimierza Wlk. - Kielce1 054,67
42,Zaręba JanuszNowy Sącz - Nowy Sącz1 054,41
43,Maj KrzysztofNowe Brzesko - Kraków1 054,37
44,Kumor Jacek, WitoldNowy Sącz - Nowy Sącz1 054,27
45,Smółka JacekChełmek - Bielsko-Biała1 054,00
46,Knapik RyszardSkała - Kraków1 053,83
47,Jurczak - WodaNowy Sącz - Nowy Sącz1 053,73
48,Borkowski - CięciwaNowy Sącz - Nowy Sącz1 053,61
49,Chlipała WładysławLimanowa - Nowy Sącz1 053,54
50,Kuca Wiesław i OjciecPrzeworsk - Rzeszów1 053,52

Kategoria A (20 konk.)

LpNazwisko i imięOddział - OkręgCoef.
I.Skórski JanJasło - Rzeszów41,97
II.Dziuban JanJasło - Rzeszów128,64
III.Pajor Jan, KazimierzLimanowa - Nowy Sącz155,65
1,Majerczyk Józef IIZakopane - Nowy Sącz271,66
2,Oraczewski RobertProszowice - Kraków331,02
3,Ks. Słaby - DuszaKrynica - Nowy Sącz342,67
4,Witasek i synowieKrynica - Nowy Sącz385,41
5,Mindziak AndrzejLubaczów - Rzeszów387,54
6,Radzik GrzegorzNowy Sącz - Nowy Sącz415,20
7,Macias FranciszekRabka - Nowy Sącz415,26
8,Galica StanisławZakopane - Nowy Sącz430,34
9,Obierzyński St. I J.Myślenice - Kraków440,92
10,Wójciak LeonRabka - Nowy Sącz443,91
11,Barłóg StanisławKazimierza Wlk. - Kielce447,89
12,Węgrzyn JanNowy Sącz - Nowy Sącz454,29
13,Folwarski AndrzejKraków II - Kraków454,53
14,Smorąg MieczysławJędrzejów - Kielce475,06
15,Leśnicki SławekZakopane - Nowy Sącz490,87
16,Wiadomski ZygmuntSanok - Rzeszów504,51
17,Krzyżak StanisławBrzesko - Tarnów526,31
18,Micyk WiesławBiłgoraj-Leżajsk - Tarnobrzeg531,30
19,Rzepka FranciszekRzeszów - Rzeszów534,59
20,Chlipała WładysławLimanowa - Nowy Sącz551,28
21,Jurczak - WodaNowy Sącz - Nowy Sącz579,41
22,Królikowska BeataAlw.-Spytkow. - Kraków580,23
23,Stanek MarcinNowy Sącz - Nowy Sącz581,93
24,Wajda ZbigniewKrosno - Rzeszów582,47
25,Biedroń MariuszWojnicz - Tarnów582,64
26,Majewski HenrykRzeszów - Rzeszów594,04
27,Bochenek JózefSułkowice - Kraków619,09
28,Drzazga JerzyBochnia - Kraków621,14
29,Kijewski AndrzejJędrzejów - Kielce626,69
30,Łapa StanisławSułkowice - Kraków627,79
31,Gonciarczyk TadeuszZakopane - Nowy Sącz627,97
32,Maj KrzysztofNowe Brzesko - Kraków635,63
33,Paw Jan i SławomirKęty - Bielsko-Biała636,30
34,Rapciak FranciszekRabka - Nowy Sącz639,98
35,Niezabitowski PawełLimanowa - Nowy Sącz660,97
36,Mlak KrzysztofKalwaria - Bielsko-Biała662,41
37,Starowicz TadeuszKrzeszowice - Kraków664,99
38,Tomaszewski RomanPrzemyśl - Rzeszów665,90
39,Kotarba JacekKraków II - Kraków666,69
40,Moskal JózefSułkowice - Kraków667,29
41,Wilk - StaniszewskiWaw.-Niepoł. - Kraków674,17
42,Handerek MarekŻywiec - Bielsko-Biała674,73
43,Grębski AndrzejStalowa Wola - Tarnobrzeg688,50
44,Gil TadeuszZakopane - Nowy Sącz691,09
45,Skupień RyszardKalwaria - Bielsko-Biała705,07
46,Dzień KrzysztofDębica - Tarnów706,82
47,Kubies Piotr, MariuszBrzesko - Tarnów709,12
48,Oczkowski KazimierzŻywiec - Bielsko-Biała709,61
49,Kruszyński M i MPrzemyśl - Rzeszów710,72
50,Warchoł AndrzejDębica - Tarnów710,94

Kategoria B (16 konk.)

LpNazwisko i imięOddział - OkręgCoef.
I.Handerek WojciechŻywiec - Bielsko-Biała25,72
II.Skórski JanJasło - Rzeszów49,62
III.Micyk WiesławBiłgoraj-Leżajsk - Tarnobrzeg80,49
1,Kijewski AndrzejJędrzejów - Kielce98,30
2,Kunicki StanisławGołkowice - Nowy Sącz108,46
3,Skupień RyszardKalwaria - Kraków109,91
4,Bogaczyk JanuszZNTK-1 - Nowy Sącz111,84
5,Wajda ZbigniewKrosno - Rzeszów117,32
6,Chlipała WładysławLimanowa - Nowy Sącz121,21
7,Macias FranciszekRabka - Nowy Sącz121,46
8,Stanek MarcinNowy Sącz - Nowy Sącz128,74
9,Smorąg MieczysławJędrzejów - Kielce132,79
10,Bochniarz JózefNowy Sącz - Nowy Sącz133,22
11,Różycki BogusławStrumień - Bielsko-Biała136,89
12,Kukułka ZbigniewKazimierza Wlk. - Kielce137,97
13,Galica StanisławZakopane - Nowy Sącz143,04
14,Ryś KrzysztofRabka - Nowy Sącz146,29
15,Kuca Wiesław i OjciecPrzeworsk - Rzeszów148,11
16,Pajor Jan, KazimierzLimanowa - Nowy Sącz152,77
17,Konior Józef"Węgierska G. - Bielsko-Biała"157,90
18,Pietruś EdwardKrosno - Rzeszów159,56
19,Niezabitowski AdamLimanowa - Nowy Sącz167,47
20,Oczkowski KazimierzŻywiec - Bielsko-Biała167,87
21,Żybura StanisławLubaczów - Rzeszów173,08
22,Kawula MarekKrynica - Nowy Sącz174,98
23,Sołek AdamPrzeworsk - Rzeszów180,08
24,Skórski EugeniuszSandomierz - Tarnobrzeg184,75
25,Hart EugeniuszRzeszów - Rzeszów187,05
26,Oraczewski RobertProszowice - Kraków190,57
27,Kopeć MarianSanok - Rzeszów195,57
28,Handerek MarekŻywiec - Bielsko-Biała196,15
29,Cieślak TadeuszRadoszyce - Kielce199,01
30,Jach AdamBochnia - Kraków206,03
31,Lepak JózefJasło - Rzeszów207,14
32,Pachorek SławomirRzeszów - Rzeszów208,08
33,Kumor Jacek, WitoldNowy Sącz - Nowy Sącz212,49
34,Haloszka StanisławJarosław - Rzeszów220,75
35,Paszek KarolCieszyn - Bielsko-Biała226,69
36,Dziuban JanJasło - Rzeszów226,85
37,Rapciak FranciszekRabka - Nowy Sącz230,60
38,Szpila JanAlw.-Spytkow. - Kraków233,19
39,Bracia Czarni"Maków Podh. - Bielsko-Biała"239,16
40,Depa RafałRzeszów - Rzeszów239,99
41,Bżdziuch RyszardLubaczów - Rzeszów242,09
42,Zawisz KazimierzJasło - Rzeszów243,98
43,Tomaszewski RomanPrzemyśl - Rzeszów251,91
44,Januszkiewicz HenrykLibiąż - Kraków254,47
45,Pawlica ZbigniewSandomierz - Tarnobrzeg255,56
46,Matuszny Stanisław"Węgierska G. - Bielsko-Biała"258,35
47,Janowiak Adam, JanZakopane - Nowy Sącz260,70
48,Góralik StanisławSułkowice - Kraków275,05
49,Wrona JanSanok - Rzeszów278,13
50,Potok WociechSanok - Rzeszów284,34

Kategoria C (9 konk.)

LpNazwisko i imięOddział - OkręgCoef.
I.Handerek MarekŻywiec - Bielsko-Biała23,16
II.Midor Andrzej"Bielsko-Biała - Bielsko-Biała"29,22
III.Konior Józef"Węgierska G. - Bielsko-Biała"35,39
1,Rózycki BogusławStrumień - Bielsko-Biała40,76
2,Matuszny Stanisław"Węgierska G. - Bielsko-Biała"55,04
3,Handerek WojciechŻywiec - Bielsko-Biała56,32
4,Kukułka ZbigniewKazimierza Wlk. - Kielce58,44
5,Pawlus StanisławLipowo - Bielsko-Biała67,77
6,Oczkowski KazimierzŻywiec - Bielsko-Biała70,02
7,Hryń - ŁeskiPrzemyśl - Rzeszów70,65
8,Mindziak AndrzejLubaczów - Rzeszów72,52
9,Gierałtowicz StanisławWadowice - Bielsko-Biała83,96
10,Smółka JacekChełmek - Bielsko-Biała84,75
11,Sołtys Ryszard, JerzyJarosław - Rzeszów86,76
12,Warchał ZbigniewWadowice - Bielsko-Biała91,98
13,Malik MieczysławOsiek - Bielsko-Biała92,14
14,Sikora GustawCieszyn - Bielsko-Biała94,73
15,Skórski JanJasło - Rzeszów96,18
16,Depa RafałRzeszów - Rzeszów99,27
17,Mamica Andrzej"Andrychów - Bielsko-Biała"99,41
18,Kawaler KrzysztofStrumień - Bielsko-Biała100,38
19,Widomski ZygmuntSanok - Rzeszów100,94
20,Raszka ZenonCieszyn - Bielsko-Biała105,46
21,Obstarczyk AdamOsiek - Bielsko-Biała108,42
22,Gładysz Tadeusz, AdrianKazimierza Wlk. - Kielce109,57
23,Orlicki PiotrOsiek - Bielsko-Biała111,90
24,Skupień RyszardKalwaria - Bielsko-Biała112,44
25,Górecki WiesławZator - Bielsko-Biała113,74
26,Wilk - StaniszewskiWaw.-Niepoł. - Kraków113,75
27,Byrski FranciszekWadowice - Bielsko-Biała122,34
28,Pieczara Andrzej"Maków Podh. - Bielsko-Biała"122,79
29,Kubaczka JózefCieszyn - Bielsko-Biała125,18
30,Obierzyński St. I J.Myślenice - Kraków125,70
31,Micyk WiesławBiłgoraj-Leżajsk - Tarnobrzeg127,61
32,Foltyn AndrzejOświęcim - Bielsko-Biała133,06
33,Zeman Czesław"Bielsko-Biała - Bielsko-Biała"133,67
34,Dziuban JanJasło - Rzeszów134,15
35,Sikora Adam, MaciejOsiek - Bielsko-Biała134,58
36,Byrski RobertWadowice - Bielsko-Biała136,36
37,Kufel JózefZator - Bielsko-Biała137,76
38,Stanuch PiotrKrynica - Nowy Sącz138,99
39,Kuśmierczyk JarosławOsiek - Bielsko-Biała142,13
40,Paw Jan, SławomirKęty - Bielsko-Biała142,82
41,Maj KrzysztofNowe Brzesko - Kraków147,98
42,Krzanak AndrzejOsiek - Bielsko-Biała150,41
43,Glandys MieczysławCełmek - Bielsko-Biała150,80
44,Cichoń ZbigniewMyślenice - Kraków153,38
45,Kurczaba JanuszZNTK-1 - Nowy Sącz153,69
46,Pająk - braciaSułkowice - Kraków153,95
47,Kołodziejczyk Janusz"Kobiernice - Bielsko-Biała"155,91
48,Bracia Czarny"Maków Podh. - Bielsko-Biała"155,98
49,Krupa Kazimierz"Kobiernice - Bielsko-Biała"156,24
50,Kawaler Jan"Bielsko-Biała - Bielsko-Biała"157,36

Kategoria D (45 konk.)

LpNazwisko i imięOddział - OkręgCoef.
1,Skórski JanJasło - Rzeszów187,77
2,Dziuban JanJasło - Rzeszów487,64
3,Pajor Jan, KazimierzLimanowa - Nowy Sącz612,65
1,Oraczewski RobertProszowice - Kraków709,68
2,Micyk WiesławBiłgoraj-Leżajsk - Tarnobrzeg739,37
3,Macias FranciszekRabka - Nowy Sącz793,49
4,Mindziak AndrzejLubaczów - Rzeszów793,77
5,Obierzyński St. I J.Myślenice - Kraków865,58
6,Smorąg MieczysławJędrzejów - Kielce875,61
7,Wajda ZbigniewKrosno - Rzeszów875,68
8,Handerek WojciechŻywiec - Bielsko-Biała884,43
9,Handerek MarekŻywiec - Bielsko-Biała894,04
10,Skupień RyszardKalwaria - Bielsko-Biała927,42
11,Konior Józef"Węgierska G. - Bielsko-Biała"927,60
12,Galica StanisławZakopane - Nowy Sącz931,28
13,Stanek MarcinNowy Sącz - Nowy Sącz935,41
14,Oczkowski KazimierzŻywiec - Bielsko-Biała947,50
15,Kukułka ZbigniewKazimierza Wlk. - Kielce988,77
16,Kijewski AndrzejJędrzejów - Kielce989,15
17,Chlipała WładysławLimanowa - Nowy Sącz1 031,23
18,Folwarski AndrzejKraków II - Kraków1 045,92
19,Wiadomski ZygmuntSanok - Rzeszów1 063,60
20,Majerczyk II JózefZakopane - Nowy Sącz1 070,57
21,Ks. Słaby - DuszaKrynica - Nowy Sącz1 140,77
22,Wilk - StaniszewskiWaw.-Niepoł. - Kraków1 146,28
23,Rzepka FranciszekRzeszów - Rzeszów1 166,52
24,Wójciak LeonRabka - Nowy Sącz1 180,36
25,Pietruś EdwardKrosno - Rzeszów1 205,35
26,Janowiak Adam, JanZakopane - Nowy Sącz1 211,95
27,Mlak KrzysztofKalwaria - Bielsko-Biała1 215,93
28,Depa RafałRzeszów - Rzeszów1 258,94
29,Kubik JerzyKazimierza Wlk. - Kielce1 267,19
30,Maj KrzysztofNowe Brzesko - Kraków1 268,37
31,Krzyżak StanisławBrzesko - Tarnów1 274,81
32,Barłóg StanisławKazimierza Wlk. - Kielce1 293,93
33,Jurczak - WodaNowy Sącz - Nowy Sącz1 340,40
34,Węgrzyn JanNowy Sącz - Nowy Sącz1 350,49
35,Kurczaba JanuszZNTK-1 - Nowy Sącz1 402,37
36,Turek StanisławKrzeszowice - Kraków1 419,98
37,Bracia Czarni"Maków Podh. - Bielsko-Biała"1 440,52
38,Pieczara Andrzej"Maków Podh. - Bielsko-Biała"1 443,94
39,Kumor Jacek, WitoldNowy Sącz - Nowy Sącz1 450,12
40,Starowicz TadeuszKrzeszowice - Kraków1 454,05
41,Kunicki StanisławGołkowice - Nowy Sącz1 457,56
42,Paw Jan, SławomirKęty - Bielsko-Biała1 509,32
43,Kowalik AndrzejPrzeworsk - Rzeszów1 517,11
44,Radzik GrzegorzNowy Sącz - Nowy Sącz1 617,31
45,Kubies Piotr, MariuszBrzesko - Tarnów1 660,33
46,Gładysz Tadeusz, AdrianKazimierza Wlk. - Kielce1 675,38
47,Pachorek SławomirRzeszów - Rzeszów1 685,07
48,Kawula MarekKrynica - Nowy Sącz1 688,81
49,Studnicki KrzysztofKalwaria - Bielsko-Biała1 724,43
50,Słupek PiotrProszowice - Kraków1 757,58


Wydrukowano 29.07.2014 o godz. 06:35
© by E R E B U S (www.erebus.gryps.pl)