MISTRZOSTWO REGIONU V - 2004

MISTRZOSTWO REGIONU V

Kat. A - '04

Miejsce

Nazwisko i Imię

Oddział

Okręg

Coef.

Mistrz Grabowski Karol  Ozimek Opole 33,89
I v-ce Mistrz Warzecha Rudolf Namysłów Opole 80,61
II   v-ce Schneider Waldemar Krapkowice Opole Płd. 96,15
II   v-ce Durkowiak Bogusław Kłodzko Wałbrzych 96,15
1 Przod. Grega I.W.G. Legnica Legnica 96,43
2 Pielesiak Leszek Strzelce Op. Opole Płd. 107,85
3 Karaś Wiesław Praszka Częstochowa 111,82
4 Jurcewicz M. i G. Dzierżonów Wałbrzych 113,92
5 Jaworscy-Michalak Milicz Wrocław 116,13
6 Dziniszewscy J.S.I. Jaworzyna Śl. Wałbrzych 117,49
7 Kaziukajtis Jan Boguszów-Gorce Wałbrzych 138,87
8 Ciura Tadeusz Konopiska Częstochowa 144,87
9 Bitner Józef Popielów Opole 147,41
10 Kotynia Jan Częstochowa I Częstochowa 149,19
11 Mielczarek Krzysztof  Kłobuck Częstochowa 151,07
12 Głąb J.-Skiba D. i M. Namysłów Opole 166,81
13 Danisiewicz Stanisław Świdnica Wałbrzych 168,43
14 Ławnik Jan Lubin Wrocław 169,11
15 Bok Józef   Zawadzkie Opole 171,8
16 Jędrzejek-Krzyszkowski Częstochowa I Częstochowa 172,48
17 Zymliński Krzysztof Kłobuck Częstochowa 174,95
18 Pałka Tadeusz i M. Lubań Jelenia Góra 180,91
19 Staroszczyk Gotfryd Strzelce Op. Opole Płd. 182,56
20 Sobota Roman Cz-wa Blachownia  Częstochowa 186,39
21 Gwizdak Grzegorz Komprachcice Opole 190,43
22 Dziopak A. i B. i M. Legnica Legnica 193,25
23 Matys Jan Łubniany Opole 193,55
24 Głodek Antoni i Tomasz Sobótka-Środa Śl. Wrocław 196
25 Lipka Jan Ozimek Opole 205,58
26 Macko A. - Smolis R. Oleśnica Wrocław 205,76
27 Wiśniewski Marek Szczekociny Częstochowa 205,78
28 Nowak Joachim Opole II Opole 205,85
29 Hryntszyn Bolesław Oława Wrocław 210,86
30 Bieniek Eugeniusz Strzelce Op. Opole Płd. 212,12
31 Biskup J. i O. Zawadzkie Opole 215,43
32 Łabus Krzysztof Kłodzko Wałbrzych 216,01
33 Bogonos Mieczysław Brzeg Dolny Wrocław 221,11
34 Klump Jan Popielów Opole 225,84
35 Broczkowski Jan Praszka Częstochowa 230,09
36 Kampa Franciszek Ozimek Opole 237,39
37 Pielesiak Alicja Strzelce Op. Opole Płd. 238,17
38 Bromma Edward Opole II Opole 239,14
39 Knopik Klaudiusz Strzelce Op. Opole Płd. 243,77
40 Radwański Marek Wołczyn Opole 243,9
41 Kamiński Grzegorz  Legnica Legnica 244,94
42 Pidzik Roman Lubliniec Częstochowa 246,02
43 Gliński Wiesław Cz-wa Blachownia Częstochowa 246,61
44 Szefer Fr. i Marcin Kędzierzyn-K. I Opole Płd. 247,72
45 Wojt Krzysztof  Sobótka-Środa Śl. Wrocław 249,2
46 Major Stanisław Komprachcice Opole 251,01
47 Kusz Jerzy Strzelin Wrocław 253,53
48 Morcinek Krzysztof Kalety Częstochowa 256,18
49 Czop Zb. i Andrzej Nysa Opole 257,18
50 Seremet Wł. i H. Grodków Opole 260,1
- Kozyra Tadeusz Głubczyce Opole Płd. 260,25
- Musiel Marek Praszka Częstochowa 260,76
- Gołębiewski Kazimierz Wałbrzych Wałbrzych 261,25
- Dydzik Józef Łubniany Opole 268,24

MISTRZOSTWO REGIONU V

Kat. B - '04

Miejsce

Nazwisko i Imię

Oddział

Okręg

Coef.

Mistrz Kotynia Jan Częstochowa I Częstochowa 33,9
I v-ce Mistrz Warzecha Rudolf Namysłów Opole 38,66
II   v-ce Ciura Tadeusz Konopiska Częstochowa 44,4
1 Przodow. Grega I.W.K. Legnica Legnica 65,84
2 Danisiewicz Stanisław Świdnica Wałbrzych 66,67
3 Jędrak Zenon Cz-wa Blachownia Częstochowa 73,94
4 Grabowski Karol Ozimek Opole 74,08
5 Daum Józef Grodków Opole 75,88
6 Dziniszewscy J.S.I. Jaworzyna Śl. Wałbrzych 81,43
7 Klump Jan Popielów Opole 81,57
8 Schneider Waldemar Krapkowice Opole Płd. 82,72
9 Szpura Stefan Trzebnica Wrocław 83,8
10 Cisowski Krzysztof Głubczyce Opole Płd. 84,48
11 Wittek Engelbert Moszna Opole Płd. 91,05
12 Palenga Hubert  Dobrodzień Częstochowa 99,68
13 Jaworscy-Michalak Milicz Wrocław 101,01
14 Stroka Ewald-Fr. Racibórz Opole Płd. 109,37
15 Durkowiak Bogusław Kłodzko Wałbrzych 109,7
16 Gamża Mirosław Krapkowice Opole Płd. 121,71
17 Gola Józef Strzelce Op. Opole Płd. 123,55
18 Głuch Kazimierz Paczków Opole 124,36
19 Smykała Jan Zdzieszowice Opole Płd. 124,87
20 Słobodzian Marek Bolesławiec Jelenia Góra 125,77
21 Nowak Tadeusz Prudnik Opole Płd. 129,96
22 Ławnik Jan Lubin Legnica 135,53
23 Borowiec Jan Jelenia Góra Jelenia Góra 138,54
24 Pyrzyna Zdzisław Konopiska Częstochowa 142
25 Grzesik Joachim Bierawa Opole Płd. 142,12
26 Bok Józef Zawadzkie Opole 142,89
27 Wiśniewski Marek Szczekociny Częstochowa 149,92
28 Majer Zygfryd Niemodlin Opole 151,99
29 Wochal Sławomir Częstochowa I Częstochowa 154,1
30 Głąb J.- Skiba D. i M. Namysłów Opole 154,13
31 Gatner Norbert Krapkowice Opole Płd. 155,62
32 Szefer Fr. i Marcin Kędzierzyn-K. I Opole Płd. 155,82
33 Kampa Heinz Moszna Opole Płd. 156,7
34 Kowalska Wanda Komprachcice Opole 156,91
35 Szemiel Paweł Trzebnica Wrocław 157,19
36 Kaziukajtis Jan Boguszów-Gorce Wałbrzych 158,79
37 Thomann J.- K. Ozimek Opole 159,78
38 Karaś Wiesław Praszka Częstochowa 163,41
39 Pielucha Paweł i Syn Bierawa Opole Płd. 164,13
40 Lukowski Hubert i Roman Moszna Opole Płd. 165,11
41 Pidzik Roman Lubliniec Częstochowa 168,21
42 Klima Marek Praszka Częstochowa 169,92
43 Mielczarek Krzysztof Kłobuck Częstochowa 175,24
44 Bogonos Mieczysław Brzed Dolny Wrocław 175,71
45 Bawej - Gisbert Dobrodzień Częstochowa 176,32
46 Mruczek Andrzej  Niemodlin Opole 177,95
47 Szwaczka Tadeusz Dzierżoniów Wałbrzych 180,89
48 Łazienka Stanisław Cz-wa Blachownia Częstochowa 183
49 Krzywania Józef Kluczbork Opole 186,58
50 Bromma Edward Opole II Opole 189,85
- Lipka Jan Ozimek Opole 192,93
- Derewlany Eugeniusz Strzelce Op. Opole Płd. 193
- Berda Dariusz  Bolesławiec Jelenia Góra 194,49

MISTRZOSTWO REGIONU V

Kat. C -'04

Miejsce

Nazwisko i Imię

Oddział

Okręg

Coef.

Mistrz Długosz Jacek  Cz-wa Blachownia Częstochowa 34,82
I v-ce Mistrz Fabian Konrad Łubniany Opole 39,16
II   v-ce Fabian Jan Łubniany Opole 40,88
1 Przodow. Kotynia Jan Częstochowa I Częstochowa 45,16
2 Danisiewicz Stanisław Świdnica Wałbrzych 46,32
3 Wochal Sławomir Częstochowa I Częstochowa 54,82
4 Palenga Hubert Dobrodzień Częstochowa 75,17
5 Grabowski Karol Ozimek Opole 77,76
6 Jaworscy-Michalak Milicz Wrocław 82,59
7 Jędrzejek-Krzyszkowski Częstochowa I Częstochowa 84,69
8 Kowalska Wanda Komprachcice Opole 92,1
9 Rykała Ryszard Cz-wa Blachownia Częstochowa 95,93
10 Bromma Edward Opole II Opole 97,42
11 Gwizdak Grzegorz Komprachcice Opole 98,42
12 Grzesik Joachim Bierawa Opole Płd. 102,99
13 Pyrzyma Zdzisław Konopiska Częstochowa 103,31
14 Karaś Wiesław Praszka Częstochowa 103,49
15 Mielczarek Wiesław Kłobuck Częstochowa 104,02
16 Budyn Józef Lubań Jelenia Góra 104,94
17 Michaluk Jan-Piotr Jelcz-Laskowice Wrocław 112,56
18 Pawłowski Adam Lubań Jelenia Góra 113,85
19 Szefer Fr.-Marcin Kędzierzyn-K. I Opole Płd. 113,88
20 Knopik Klaudiusz Strzelce Op. Opole Płd. 114,38
21 Durkowiak Bogusław Kłodzko Wałbrzych 116,76
22 Dziniszewscy J.S.I. Jaworzyna Śl. Wałbrzych 118,77
23 Szpura Stefan Trzebnica Wrocław 119,04
24 Baszczyszyn Mariusz Kłodzko Wałbrzych 119,75
25 Burdka Mieczysław Dzierżoniów Wałbrzych 122,72
26 Gliński Wiesław Cz-wa Blachownia Częstochowa 123,15
27 Beńko Kazimierz Lubań Jelenia Góra 135,1
28 Mielczarek Krzysztof  Kłobuck Częstochowa 135,4
29 Pielesiak Leszek Strzelce Op. Opole Płd. 138,17
30 Grębowski Przemysław Żmigród Wrocław 139,68
31 Hadzik Hubert Kluczbork Opole 140,22
32 Dereń Leszek Wrocław Wrocław 141,21
33 Wodarczyk J. - M. Ozimek Opole 141,72
34 Kawełczyk Marek Cz-wa Blachownia Częstochowa 142,15
35 Honisz T. - Mandla R. Lisowice Częstochowa 142,69
36 Dereń Andrzej i Tomasz Wojcieszów Legnica 142,85
37 Wagner Ferdynand Paczków Opole 143,01
38 Szczepańscy A.-A. Paczków Opole 143,65
39 Birek A. - Broma H. Kapkowice Opole Płd. 146,86
40 Grzesiczek Emil-Robert Racibórz Opole Płd. 149,76
41 Kusz Jerzy Strzelin Wrocław 154,65
42 Panek Ginter Racibórz Opole Płd. 157,05
43 Rus Jacek Sobótka-Środa Śl. Wrocław 158,08
44 Janocha Władysław Nysa Opole 158,97
45 Jakubowski Henryk Konopiska Częstochowa 159,16
46 Ciura Tadeusz Konopiska Częstochowa 159,44
47 Szemiel Paweł Trzebnica Wrocław 159,85
48 Grega I.W.K. Legnica Legnica 160,46
49 Krasik Dariusz Jelcz-Laskowice Wrocław 160,73
50 Szczygiol Joachim Dobrodzień Częstochowa 161,09
- Zymliński Krzysztof Kłobuck Częstochowa 162,72

MISTRZOSTWO REGIONU V

Kat. D - '04

Miejsce

Nazwisko i Imię

Oddział

Okręg

Coef.

Mistrz Grabowski Karol Ozimek Opole 185,73
I v-ce Mistrz Kotynia Jan Częstochowa I Częstochowa 228,24
II   v-ce Danisiewicz Stanisław Świdnica Wałbrzych 281,39
1 Przodow. Jaworscy-Michalak Milicz Wrocław 299,79
2 Dziniszewscy J.S.I. Jaworzyna Śl. Wałbrzych 317,69
3 Durkowiak Bogusław Kłodzko Wałbrzych 322,61
4 Grega I.W.K. Legnica Legnica 322,73
5 Ciura Tadeusz Konopiska Częstochowa 348,71
6 Warzecha Rudolf  Namysłów Opole 352,96
7 Schneider Waldemar Krapkowice Opole 376,42
8 Karaś Wiesław Praszka Częstochowa 378,72
9 Pielesiak Leszek Strzelce Op. Opole Płd. 473,17
10 Mielczarek Krzysztof Kłobuck Częstochowa 461,71
11 Palenga Hubert  Dobrodzień Częstochowa 469,66
12 Jędrzejek-Krzyszkowski Częstochowa I Częstochowa 482,16
13 Kaziukajtis Jan Boguszów-Gorce Wałbrzych 510,81
14 Szefer Fr. i Marcin Kędzierzyn-K. I Opole Płd. 517,42
15 Wochal Sławomir Częstochowa I Częstochowa 526,08
16 Bogonos Mieczysław Brzeg Dolny Wrocław 614,08
17 Klump Jan Popielów Opole 644,82
18 Wiśniewski Marek Szczekociny Częstochowa 650,11
19 Ławnik Jan Lubin Legnica 668,62
20 Zymliński Krzysztof Kłobuck Częstochowa 670,17
21 Grzesik Joachim Bierawa Opole Płd. 675,01
22 Łazienka Stanisław Cz-wa Blachownia Częstochowa 699,58
23 Wodarczyk J. i M. Ozimek Opole 727,56
24 Bromma Edward Opole II Opole 728,09
25 Gliński Wiesław Cz-wa Blachownia Częstochowa 734,38
26 Bok Józef Zawadzkie Opole 741,85
27 Jędrak Zenon Cz-wa Blachownia Częstochowa 748,95
28 Knopik Klaudiusz Strzelce Op. Opole Płd. 762,06
29 Gwizdak Grzegorz Komprachcice Opole 789,03
30 Pidzik Roman Lubliniec Częstochowa 793,69
31 Słobodzian Marek Bolesławiec Jelenia Góra 803,76
32 Nowak Joachim Opole II Opole 816,38
33 Wojt Krzysztof Sobótka-Środa Ś. Wrocław 820,76
34 Kowalska Wanda Komprachcice Opole 821,66
35 Seremet Wł. i H. Grodków Opole 838,95
36 Pałka Tadeusz i Mariusz Lubań Jelenia Góra 839,32
37 Szkodziński Stanisław Dzierżoniów Wałbrzych 856,37
38 Mielczarek Wiesław Kłobuck Częstochowa 858,09
39 Kociuba Zbigniew Chojnów Legnica 862,61
40 Musiel Marek Praszka Częstochowa 864,24
41 Pyrzyna Zdzisław Konopiska Czętochowa 866,44
42 Smykała Jan Zdzieszowice Opole Płd. 870,62
43 Borowiec Jan Jelenia Góra Jelenia Góra 884,74
44 Broczkowski Jan Praszka Częstochowa 885,91
45 Szemiel Paweł Trzebnica Wrocław 886,31
46 Gamża Mirosław Krapkowice Opole Płd. 895,8
47 Fabian Jan Łubniany Opole 906,45
48 Kusz Jerzy Strzelin Wrocław 907,22
49 Sobala Roman Cz-wa Blachownia Częstochowa 913,95
50 Bilski Jan-Michał Częstochowa I Częstochowa 923,82
- Pielesiak Alicja Strzelce Op. Opole Płd. 944,09
- Birek A. - Broma H. Krapkowice Opole Płd. 952,73

MISTRZOSTWO REGIONU V

G.M.P. '04

Miejsce

Nazwisko i Imię

Oddział

Okręg

Punkty

Mistrz Kotynia Jan Częstochowa I Częstochowa 1076,04
I v-ce Mistrz Grabowski Karol Ozimek Opole 1075,81
II   v-ce Danisiewicz Stanisław Świdnica Wałbrzych 1075,25
1 Przodow. Kowalska Wanda Komprachcice Opole 1072,04
2 Jaworscy-Michalak Milicz Wrocław 1071,36
3 Schneider Waldemar Krapkowice Opole Płd. 1071,11
4 Grzesik Joachim Bierawa Opole Płd. 1070,92
5 Warzecha Rudolf Namysłów Opole 1070,24
6 Pielesiak Leszek Strzelce Op. Opole Płd. 1069,8
7 Szefer Fr. i Marcin Kędzierzyn-K. I Opole Płd. 1069,52
8 Dziniszewscy J.S.I. Jaworzyna Śl. Wałbrzych 1069,48
9 Daum Józef Grodków Opole 1069,25
10 Wochal Sławomir Częstochowa I Częstochowa 1068,62
11 Palenga Hubert Dobrodzień Częstochowa 1068,52
12 Durkowiak Bogusław Kłodzko Wałbrzych 1068,34
13 Bromma Edward Opole II Opole 1067,22
14 Mielczarek Krzysztof Kłobuck Częstochowa 1067,11
15 Klump Jan Popielów Opole 1066,44
16 Gwizdak Grzegorz  Komprachcice Opole 1066,4
17 Długosz Jacek Cz-wa Blachownia Częstochowa 1065,91
18 Jędrzejek-Krzyszkowski Częstochowa I Częstochowa 1065,89
19 Grega I.W.K. Legnica Legnica 1065,71
20 Szemiel Paweł Trzebnica Wrocław 1065,2
21 Fabian Jan Łubniany Opole 1065,11
22 Ciura Tadeusz Konopiska Częstochowa 1064,29
23 Jędrak Zenon Cz-wa Blachownia Częstochowa 1064,16
24 Wodarczyk J.-M. Ozimek Opole 1064,06
25 Pilesiak Alicja Strzelce Op. Opole Płd. 1064,02
26 Szpura Stefan Trzebnica Wrocław 1063,19
27 Wróblewski Krzysztof Brzeg Opole 1062,79
28 Pyrzyna Zdzisław Konopiska Częstochowa 1062,78
29 Cisowski Krzysztof Głubczyce Opole Płd. 1062,66
30 Karaś Wiesław Praszka Częstochowa 1062,47
31 Birek A.- Broma H. Krapkowice Opole Płd. 1062,4
32 Derewlany Eugeniusz Strzelce Op. Opole Płd. 1062,33
33 Cichoń Józef Opole II Opole 1062,01
34 Lipka Jan Ozimek Opole 1061,42
35 Zymliński Krzysztof Kłobuck Częstochowa 1060,64
36 Rowiński Andrzej Głubczyce Opole Płd. 1060,56
37 Łazienka Stanisław Cz-wa Blachownia Częstochowa 1060,51
38 Janocha Władysław Nysa Opole 1060,16
39 Szczepańscy A. i H. Paczków Opole 1060,01
40 Gamża Mirosław Krapkowice Opole Płd. 1059,93
41 Koźlik Jerzy   Opole II Opole 1059,69
42 Szczygiol Joachim Dobrodzień Częstochowa 1059,39
43 Cichoń Jerzy i Tomasz Kędzierzyn-K. I Opole Płd. 1059,28
44 Musiel Marek Praszka Częstochowa 1058,69
45 Węglarz Stanisław Trzebnica Wrocław 1058,68
46 Nowak Joachim Opole II Opole 1058,67
47 Knopik Klaudiusz Strzelce Op. Opole Płd. 1057,76
48 Bieniek Eugeniusz  Strzelce Op. Opole Płd. 1057,41
49 Wojt Krzysztof Sobótka-Środa Śl. Wrocław 1057,22
50 Panek Ginter Racibórz Opole Płd. 1057,05
51 Pawłowski Ryszard Dzierżoniów Wałbrzych 1056,94
52 Mielczarek Wiesław Kłobuck Częstochowa 1056,78
53 Daniel Eryk Kalety Częstochowa 1056,35
54 Borowiecki Jan Jelenia Góra Jelenia Góra 1056,01
55 Strzałek Jerzy Strzelce Op. Opole Płd. 1055,88
56 Burdach Józef Kalety Częstochowa 1055,53
57 Dereń Leszek Wrocław Wrocław 1055,52
58 Feliks Bernard Niemodlin Opole 1055,04
59 Zyzik Henryk Zawadzkie Opole 1054,98
60 Smykała Jan Zdzieszowice Opole Płd. 1054,88
61 Raniowski Krzysztof Grodków Opole 1054,65
62 Głodek Antoni -Tomasz Sobótka-Środa Śl. Wrocław 1054,57
63 Lach Marek Sobótka-Środa Śl. Wrocław 1054,54
64 Honisz T. - Mandla R. Lisowice Częstochowa 1054,3
65 Zaborowski Eugeniusz Legnica Legnica 1054,1
66 Wiśniewski Marek Szczekociny Częstochowa 1053,77
67 Burdaka Mieczysław Dzierżoniów Wałbrzych 1053,24
68 Grzesiczek Emil-Norbert Racibórz Opole Płd. 1053,23
69 Basiaga Tadeusz Opole II Opole 1053,09
70 Matusek S. - K. Lisowice Częstochowa 1053,09
71 Dereń Andrzej-Tomasz Wojcieszów Legnica 1053,05
72 ks. Jeremko Michał Dzierżonów Wałbrzych 1052,8
73 Głuch Kazimierz Paczków Opole 1052,74
74 Matys Jan Łubniany Opole 1052,68
75 Sobotta Joachim Łubniany Opole 1052,67
76 Staroszczyk Gotfryd Strzelce Op. Opole Płd. 1052,59
77 Przywara Gerhard i Karol Niemodlin Opole 1052,52
78 Krzywania Józef Kluczbork Opole 1052,44
79 Tomżyński Bogdan Częstochowa I Częstochowa 1052,36
80 Gliński Wiesław Cz-wa Blachownia Częstochowa 1051,64
81 Dziuk Norbert Opole II Opole 1051,6
82 Owczarek Ernest Bierawa Opole Płd. 1051,28
83 Kociuba Zbigniew Chojnów Legnica 1051,01
84 Pisula R.- Hajduk A. Lubliniec Częstochowa 1050,89
85 Budyn Józef Lubań Jelenia Góra 1050,7
86 Matusiak Jarosław Czeszów Wrocław 1050
87 Bogonos Mieczysław Brzeg Dolny Wrocław 1049,92
88 Piotrowski-Szumowski-Muzia Świdnica Wałbrzych 1049,49
89 Czornik Henryk Kalety Częstochowa 1049,14
90 Wojt Roman Sobótka-Środa Śl. Wrocław 1049,08
91 Piecek Gerard Kędzierzyn-K. I Opole Płd. 1049,02
92 Matuszek Marian Opole II Opole 1048,94
93 Wojtaszek Alfred Moszna Opole Płd. 1048,94
94 Sługocki Ryszard i Ojciec Bierawa Opole Płd. 1048,8
95 Wiencerz Roman Bierawa Opole Płd. 1048,61
96 Piechula Paweł i Syn Bierawa Opole Płd. 1048,45
97 Thomann Joachim i Krystian Ozimek Opole 1048,41
98 Baszczyszyn Mariusz Kłodzko Wałbrzych 1048,28
99 Liszewski Eugeniusz Lubin Legnica 1048,16
100 Stein Hubert Niemodlin Opole 1048,14
101 Klyszcz Józef Ozimek Opole 1048,03
102 Golsztajn Adam Częstochowa I Częstochowa 1047,99
103 Ziaja Krzysztof Zawadzkie Opole 1047,75
104 Białowąs Henryk Jelcz-Laskowice Wrocław 1047,47
105 Grębowski Przemysław Żmigród Wrocław 1047,39
106 Radwański Marek Wołczyn Opole 1047,26
107 Jakubowski Henryk Konopiska Częstochowa 1047,23

MISTRZOSTWO REGIONU V

Gołębie młode -'04

 

Miejsce

Nazwisko i Imię

Oddział

Okręg

Coef.

Mistrz Lipka Jan Ozimek Opole 71,97
I v-ce Mistrz Grabowski Karol Ozimek Opole 114,97
II   v-ce Warzecha Rudolf Namysłów Opole 125,83
1 Przod. Bok Józef Zawadzkie Opole 152,7
2 Bryl Stanisław Głubczyce Opole Płd. 154,22
3 Kot Mariusz Głubczyce Ople Płd. 163,78
4 Biskup J.-O. Zawadzkie Opole 199,02
5 Woźniak D. i A. Jelenia Góra 209,2
6 Mielczarek Wiesław Kłobuck Częstochowa 209,25
7 Pierończyk - Giza Opole II Opole 222,08
8 Bodziuch Roman Jaworzyna Śl. Wałbrzych 231,12
9 Ratowicz-Alasiewicz Nowa Ruda Wałbrzych 236,53
10 Mruk Mariusz i Dariusz Wojcieszów Legnica 239,52
11 Klump Jan Popielów Opole 251,11
12 Kulczycki Paweł Wojcieszów Legnica 264,69
13 Malczewski Julian Jelenia Góra 272,21
14 Juretzka Marian Kędzierzyn-K. I Opole Płd. 286,04
15 Świerc Michał Łubniany Opole 303,97
16 Ślęzak Jarosław Szczekociny Częstochowa 305,6
17 Mielczarek Tomasz Kłobuck Częstochowa 306,53
18 Bromma Edward Opole II Opole 319,66
19 Pala - Potkański Jelenia Góra 341,44
20 Zymliński Krzysztof Kłobuck Częstochowa 342,79
21 Cymer Grzegorz Trzebnica Wrocław 343,49
22 Pielesiak Leszek Strzelce Op. Opole Płd. 354,29
23 Kucharczyk Joachim Kędzierzyn-K. I Opole Płd. 354,19
24 Jurcewicz Marian Dzierżonów Wałbrzych 361,83
25 Loster Mirosław Jelcz-Laskowice Wrocław 366,53
26 Łukasik Robert Jaworzyna Śl. Wałbrzych 370,51
27 Mazur Paweł Popielów Opole 384,44
28 Gorczakowski Tadeusz Nowa Ruda Wałbrzych 388,96
29 Myszka Krzysztof Jelenia Góra 390,68
30 ks Jaremko Michał Dzierżoniów Wałbrzych 394,12
31 Śliz Czesław Dzierżoniów Wałbrzych 407,98
32 Kawełczyk Marek Cz-wa Blachownia Częstochowa 413,69
33 Wochnik Józef Popielów Opole 420,82
34 Łabuz Krzysztof Kłodzko Wałbrzych 432,37
35 Kamiński Grzegorz Legnica Legnica 434,49
36 Truszczyński Stanisław Konopiska Częstochowa 435,72
37 Gediga Józef Kędzierzyn-K. I Opole Płd. 440,12
38 Macko A. - Smolis R. Oleśnica Wrocław 440,33
39 Kudas Stanisław Ząbkowice Śl. Wałbrzych 448,42
40 Grys Andrzej Ozimek Opole 448,7
41 Bieniek Eugenius Strzelce Op. Opole Płd. 456,27
42 Niesłony Alojzy Ozimek Opole 467,66
43 Owczarek Marek Kędzierzyn-K. I Opole Płd. 478,65
44 Michalik Józef Jelenia Góra 478,8
45 Wójcik Jerzy Wałbrzych Wałbrzych 480,81
46 Malinowski Mieczysław Jelenia Góra 497,12
47 Kiślak - Chrzanowski Jelenia Góra 502,4
48 Wolas Henryk Ozimek Opole 504,31
49 Piontek Bernard Bierawa Opole Płd. 511,98
50 Długosz Jacek Cz-wa Blachownia Częstochowa 527,13


Wydrukowano 01.10.2014 o godz. 18:14
© by E R E B U S (www.erebus.gryps.pl)