Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pon Wrz 28, 2020 8:42 Zobacz posty bez odpowiedzi
NAKLEJKI Z TELEFONEM
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
161najcul

WysłanyWysłany: Czw Maj 28, 2015 19:12
PostTemat postu : NAKLEJKI Z TELEFONEM
Odpowiedz z cytatem

Witam,koledzy czy poprawilo się cos z powiadamianiem o gołąbkach zagubionych z ostatniej niedzieli, jest więcej informacji o zagubionych gołąbkach gdzie się zapedzily dzięki naklejkom z telefonem .U mnie na brakujących 12 szt 1 powiadomienie gdzie się golab zablakal tj JELENIA GORA ,jest już w domu dzięki hodowcy z oddz J GORA za zaopiekowanie się i wypuszczenie DOBRY LOT.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Jurek60

WysłanyWysłany: Pią Maj 29, 2015 10:08
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Gołębie przybłąkane z tipsami i gumkami siedzą ale nie mają nr telefonów wiec trudno jest się kontaktować z właścicielami.
waldix

WysłanyWysłany: Pią Maj 29, 2015 10:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Zaginelo mi juz duzo.jak do tej pory 2 powiadomienia i wlasnie te dwa wrocily.to b malo,zalozenia byly dobre tylko ludzie nie dobrzy.
panda

WysłanyWysłany: Pią Maj 29, 2015 11:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

na 12 zagubionych były 2 telefony. Jeden gołąbek wrócił.
Stachu.G

WysłanyWysłany: Pią Maj 29, 2015 11:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Popracujcie nad jakością tych naklejek. Miałem dwa przypadki gdzie z tej naklejki nie szło nic odczytać, gołębie wróciły w "niewiadomą"
arti1982arti

WysłanyWysłany: Pią Maj 29, 2015 12:25
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Do mnie tylko jedna osoba dzwoniła w sprawie mojego gołębia,i nikt więcej.Do mnie przyszły dwa zabłąkane jeden z Pruszkowa a drugi z okolic Mławy i po rozmowie tel odwiozłem ich do właścicieli,i kontakt utrzymuje do dziś.
pawel13

WysłanyWysłany: Pią Maj 29, 2015 20:04
PostTemat postu : RE:
Odpowiedz z cytatem

To ja po ostatniej oddziałowej bombce miałem aż 7 tel 3 wróciły i bardzo serdecznie dziękuję tym hodowcom za opiekę i uwolnienie
zalewa1860

WysłanyWysłany: Sob Maj 30, 2015 8:45
PostTemat postu : Te naklejki
Odpowiedz z cytatem

To wielka ściema. Podobnie było z kasami fiskalnymi w taryfach. Ktoś komuś chciał zrobić przysługę w zarządzie i pomóc w biznesie. Wiem, że to może niemożliwe, ale zobaczcie, po co komu naklejka, na pewno nie nam hodowcom lotującym. Sami o tym piszecie. Jeżeli jeden, dwóch zadzwoni to czemu mają służyć te naklejki. Wg. mnie "Łapacze" mają ogląd co i jak. Przykład. Dzwoni facet i mówi, a wie Pani jest u mnie gołąbek, zmarnowany, dałem mu jeść i pić, nie znam się na tym, ale czy taki gołąb dobrze lata?. Odpowiedź jest taka, czy inna, jaka by nie była. Facet dalej swoje - bo wie Pani on ma skaleczone skrzydło i nie może latać. To co z nim zrobić?. Proszę wysłać pocztą, pokryję wszelkie koszta. Dobrze, tak zrobię. Mija kilka dni-dzwonię. Facet odbiera i mówi, a wie Pani, przepraszam, ale omyłkowo wnuczek wypuścił tego gołąbka i kot go zjadł. Nie mógł latać i kot go "połkną"
I PO TO SĄ TE NAKLEJKI
Pozdrawiam
Ewa
czerwony1362

WysłanyWysłany: Sob Maj 30, 2015 9:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Zalwa1860. Mysle ze nr. tel. to dobra sprawa, rozmawialem wczoraj z Kolega i mial 11 do przechowania jeden mlody bez nr. tel. 9 na tipesach a jeden na gumce 4 siedzialy zamkniete 3 dni, zadzwonil do kazdego z 10 po za mlodym wrucilo 7 golebi do domu. Warto i nie wazne czyj golab , powiedzial tez ze zawarl pare ciekawych znajomosci jesli chodzi o hodowcow. Lapacz zawsze bedzie lapacze czy jest w klubie lub PZHGP a tez nie zrzeszony, wiemy to wszyscy. Pamietajmy ze nie wszyscy maja internet i nie szukaja kto jak leci. Wiekrze korzysci przyniesie znajomosc z innym hodowca jak trzymanie jego golebia. Pozdrawiam
mada196

WysłanyWysłany: Sob Maj 30, 2015 11:50
PostTemat postu : naklejki
Odpowiedz z cytatem

To dają naklejki w naszym Związku po katastrofie w ostanią niedzele na 25 szt zgubinych 2 telefony "najperw wywiad co to za gołąb z kąd leciał a później wie pan ale ten gołąb zdechł tak samo w obydwu przypadkach.

WysłanyWysłany: Sob Maj 30, 2015 19:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

czerwony1362,zgadzam się z tobą,dobrze że te tel są zakładane,były u mnie dwa zabłąkane 05 i 042,po rozmowie z właścicielami tych zabłąkanych zostały odwiezione pod adres,do dziś jest kontakt z tymi kolegami.
rav_poraj

WysłanyWysłany: Sob Maj 30, 2015 20:32
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

U mnie na 13 zgubionych w 5 lotach 3 telefony i tylko jeden doleciał
dziękuje raz jeszcze. Ogolnie to cienko i mało te telefony dają choć używam ich od paru lat bo jakiś procent się odzyska i nawiązuje nowe znajomości.
czerwony1362

WysłanyWysłany: Nie Maj 31, 2015 4:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Mada196. Trafiles Kolego na lapacza , widac ze nie wszyscy tak maja i golabki wracaja do wlascicieli. Pozdrawiam
aaaaaaaaaaa300

WysłanyWysłany: Nie Maj 31, 2015 9:26
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

u mnie na 21 zaginionych ani jednego powiadomienia u kolegów po 2-3 powiadomienia,gołebie po ciężkim locie powoli ale wracają miejmy nadzieję ze trafiają na miłośników zwierzat
rak67

WysłanyWysłany: Nie Maj 31, 2015 17:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

z tymi powiadomieniami nie jest tak do końca jak tu piszecie ja dzwoniłem pod kilkanaście numerów dwa były nie istniejące kilku nie odebrało i nie oddzwoniło dwóch tak mnie zjechało jak burą sukę jeden dwie niedziele mnie zmarnował miał podjechać i odebrać 2 ptaki dziś o 15 i już nie odbiera tel od trzech do tej pory nie dostałem zwrotu za wysyłkę z kilkunastu hodowców tylko jeden zwrócił za przesyłkę i podziękował za odesłanie i opiekę nad ptakiem ja nie jestem żadnym łapaczem i nigdy przybłędy mnie nie interesowały wiem jedno na pewno już nigdy nie zadzwonie
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: