Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Nie Paź 20, 2019 9:12 Zobacz posty bez odpowiedzi
Polski elektroniczny system konstatowania VIZION
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Howk

WysłanyWysłany: Nie Sty 15, 2006 12:31
PostTemat postu : Polski elektroniczny system konstatowania VIZION
Odpowiedz z cytatem

Myłlę,że różne wypowiedzi w sprawie tego systemu wynikaję z nieznajomosci jego zalet.Wymienię tylko najważniejsze z nich:
1.te zegary sę o wiele tałsze niz sprowadzane-w tej chwili trwa promocja do 28.02.2006 i tak zestaw z antenę 1polowę kosztuje 1580 zł,a z antenę 4 polowę 1860 zł
2.bardzo łatwy w obsłudze
3.serwis jest na miejscu,
4.można go nabyę na raty,
5.pitesy sę tałsze,
6.maję gwarancję.
To tak pokrótce na ten temat.Bliższych informacji jestem gotów udzielię,w tym celu podaję adres: purcel@interia.pl oraz telefon (13)44 230 05 po 18tej.Jestem dystrybutorem tych zegarów.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email Powrót do góry
Tomek

WysłanyWysłany: Nie Sty 15, 2006 21:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego Howk piszęc te słowa chyba nie do kołca orientujesz się w cenach konkurencyjnych zegarów( np. Benzing Express kosztuje 1499 i ma w sobie antenę, a dodatkowa kosztuje 180pln. a w okresach promocji można otrzymaę 20 obręczek Gratis)
Nie podważam tu zalet rodzimego wynalazku- wszystko się zgadza.
Problem w tym, że Polacy czekali na naprawdę dobry i TANI produkt, a otrzymali zegar który w najlepszym wypadku kosztuje tyle samo co konkurencyjne, i do tego jest nie sprawdzony w praktyce.
Tak więc cena to jest argument, który przesędza o tym, iż jest on mało atrakcyjny.
Poza tym każdy inny system też ma serwis i gwarancję, można go nabyę na raty, a obręczki sę tałsze tylko o 0,50 pln.
Jeszcze jedno! Nigdzie nie znalazłem informacji czy producent dodaje tzw. "matkę" do 3-ch sztuk, jak to ma miejsce w przypadku innych systemów.

Nie jestem dystrybutorem żadnego z systemów.

Pozdrawiam.[/url]
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer GG Powrót do góry
Howk

WysłanyWysłany: Pon Sty 16, 2006 18:00
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Możemy się spieraę ,co do ceny.Jest faktem,że ceny zagranicznych zegarów spadły w momencie wejłcia na nasz rynek rodzimego produktu,co uznałbym na plus tych zegarów.Myłlę,ze Kolega pamięta tamte ceny.A matkę można dostaę gratis na sekcję,do każdego zestawu można otrzymaę kilka obręczek.Trzymaj się ciepło,pozdrawiam
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email Powrót do góry
Pp026

WysłanyWysłany: Pią Sty 20, 2006 7:32
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nie ma porównania Benzinga Ekspresa do Vizona.
Vizion to nowoczesny system przyjazny hodowcy.

WysłanyWysłany: Pią Sty 20, 2006 12:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

nie podwazaw zalet zegara bo nie mam popdstaw ale z tekstów hodowców znajomych wnosze tylko tyle z e spodziewali sie czegos co zrewolucjonizuje rynek-ale przede wszytsklim pod wzgledm finansowym....

no i czesc sie zawiodla...
ale za to mogę w podobnej cenie wybierac sposród wielu systemów//
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer GG Powrót do góry
Pp026

WysłanyWysłany: Wto Sty 24, 2006 7:09
PostTemat postu : odp
Odpowiedz z cytatem

Przypomnij sobie kolego Leszku jaki były opinie i komentarze na temat Mega systemu, czy to taki bubel jak niektórzy tu opisywali ?
Ja nie wypowiem się na temat atrakyjnosci cenowej bo to mnie nie interesuje, gdyż to sprawa kupujęcego i jak On sobie policzy tak będzie miał.

WysłanyWysłany: Nie Sty 29, 2006 12:15
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Najwazniejsze dla kazdego kupujacego to:

1. Jakosc
2. Cena
3. Service
4. Promocja

Mozna polemizowac ale czy warto.
Kazdy orze jak moze.
Powrót do góry
kawa józef
Gość

WysłanyWysłany: Pią Kwi 06, 2007 6:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Vizionek to przyszłość myślę że niedługo cała Europa będzie ręce po niego wyciągać ,jak Polacy z południa ,już w tej chwili ustawiaja się w kolejce po niego , myślę że gdy by tipesy były po 1 euro to rynek cały leżał by u bram Viziona. POZDRAWIAM WESOŁYCH ?WIˇT
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: