Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Wto Gru 12, 2017 10:26 Zobacz posty bez odpowiedzi
Drogi oddechowe
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
spokojaro7

WysłanyWysłany: Pią Gru 11, 2015 16:01
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

kolego od nas z odzdziału jeżdzi dużo hodowców do doktora muszkowskiego imają gołebie przebadane na wylot a jeszcze gożej lotująm niż ja u mnie jest problem z karmieniem jak pisali mi wczoraj koledzy widocznie przekarmiam a wtym roku nalocie 500km z wiatrem to była porażka koło gołębnika latały jak szczały zgubiłem na tym locie 7 najszybszych gołebi przed sezonem sąm trenowane mocno kilka razy wyworzone po kuraciach poprostu pooełniam gdzieś błedy proszę oporady pozdrawiam
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
UFO-99

WysłanyWysłany: Pią Gru 11, 2015 16:41
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

spokojaro7 - A,moje jak szczą,to nie latają.
krzychu84

WysłanyWysłany: Pią Gru 11, 2015 17:44
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

widzę kolego że mocno podkreślasz że gołębie były po kuracjach,na co te kuracje i po co....chyba że badałeś i wiedziałeś co leczyć.antybiotyk jest jak kij,ma dwa końce,jedno leczy a drugie kaleczy.przebadaj gołębie to po pierwsze,druga rzecz jaką ktoś kiedyś powiedział,dobry gołąb pocztowy to głodny gołąb pocztowy.i nie szalej z mocną karmą przy lotach z wiatrem....
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: