Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Wto Paź 22, 2019 3:17 Zobacz posty bez odpowiedzi
DLA ZAINTERESOWANYCH
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
zako81

WysłanyWysłany: Wto Mar 07, 2017 13:24
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

GDZIE JES TERAZ TEN HANDLAZ MOZE SIE WYPOWIE TE PRODUKTYTO MALY PIKUS KTORYMI HANDLUJE BO HANDLOWAL SRODKAMI JAK BS ORNI ITD.A NIBY SKAD JE MIAL BO NIE OD DEWERDA
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Krisz

WysłanyWysłany: Wto Mar 07, 2017 15:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

a ten podpis na oświadczeniu to czasami nie psemusia
KUBA22

WysłanyWysłany: Wto Mar 07, 2017 17:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam
Nie dajcie się zwieść , przecież to gołym okiem widać , że to oświadczenie jest kombinowane. ( samo oświadczenie wklejone na zdjęcie żenada )
Pozdrawiam
mirek2001

WysłanyWysłany: Wto Mar 07, 2017 18:00
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

TO SAMO OŚWIADCZENIE JEST W PORADNIKU HODOWCY WIĘC NA 100% JEST AUTENTYCZNE

WysłanyWysłany: Wto Mar 07, 2017 18:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

KUBA 97 OPUBLIKOWALES OSWIADCZENIE NIBY PANA DEWERDA JESLI OKAZE SIE ZE TO NIEPRAWDA CZY ZASTANOWILES SIE JAKIE KONSEKWENCJE PONIESIESZ ,OSWIADCZAM ZE NIE BRONIE PANA ARTURA PAWELCA,JAK I PANA DEWERDA, TA PUBLIKACJA WYGLADA NA FOTOMONTAZ, MYSLE ZE JEST W TYM DUZO NIEDOSKONALOSCI , A SAMO OSWIADCZENIE WYDANE PRZEZ PANA DEWERDA BRZMIALO BY BARDZIEJ PROFESJONALNIE ,
Mag

WysłanyWysłany: Wto Mar 07, 2017 18:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ja też mam oświadczenie na pewno oryginalne jest podobne ale nie takie same.Może to już jest kolejne oświadczenie.W moim jest pod logo firmy z lewej strony jeszcze nazwa firmy.
Kuba97

WysłanyWysłany: Wto Mar 07, 2017 18:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

manfred napisał:
KUBA 97 OPUBLIKOWALES OSWIADCZENIE NIBY PANA DEWERDA JESLI OKAZE SIE ZE TO NIEPRAWDA CZY ZASTANOWILES SIE JAKIE KONSEKWENCJE PONIESIESZ ,OSWIADCZAM ZE NIE BRONIE PANA ARTURA PAWELCA,JAK I PANA DEWERDA, TA PUBLIKACJA WYGLADA NA FOTOMONTAZ, MYSLE ZE JEST W TYM DUZO NIEDOSKONALOSCI , A SAMO OSWIADCZENIE WYDANE PRZEZ PANA DEWERDA BRZMIALO BY BARDZIEJ PROFESJONALNIE ,
TO TERAZ MOJE OSWIADCZENIE :OSWIADCZAM IZ JEST TO SKAN OPUBLIKOWANY W PORADNIKU HODOWCY JEZELI CHODZI O KONSEKWENCJIE MOJEJ PUBLIKACJI ,KONSULTOWALEM TO ZE ZNAJOMYM PRAWNIKIEM I JESTEM SPOKOJNY O LOSY TEGO SWIATA . DOBRZE BYLOBY BY SAM ZAINTERESOWANY ARTUR P. ODNIÓSŁ SIE DO ARTYKUŁU.NA MARGINESIE -OSOBISCIE PODAJE TE NIBY ORGINALY JEZELI TO PRAWDA TO JA CZUJĘ SIE OSZUKIWANY!!!!!!
arti1982arti

WysłanyWysłany: Wto Mar 07, 2017 19:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wszystko jasne.
Rotfl

WysłanyWysłany: Wto Mar 07, 2017 19:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

KUBA22 napisał:
Witam
Nie dajcie się zwieść , przecież to gołym okiem widać , że to oświadczenie jest kombinowane. ( samo oświadczenie wklejone na zdjęcie żenada )
Pozdrawiam

Wow, fachowiec od "internetów". :D
Na goły rzut oka, to widać jedynie Twoją niewiedzę. :D
Kuba97

WysłanyWysłany: Wto Mar 07, 2017 19:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ZAWSZE MOZNA ISC W ZAPARTE JAK ROBI TO "BOLEK"
pawel13

WysłanyWysłany: Wto Mar 07, 2017 19:58
PostTemat postu : re
Odpowiedz z cytatem

Temat już był przerabiany podajże w styczniu o ile mnie pamięć nie myli i gdzieś na You Tube był nawet filmik z wyjaśnieniami z tego co sobie przypominam.
mirek2001

WysłanyWysłany: Wto Mar 07, 2017 22:04
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

potwierdzam nr marcowy PH JEST ZDIĘCIE I OPIS .

I CO ARTURKU :) https://www.youtube.com/watch?v=uAKT_8DxLcs

A TAK NA MARGINESIE MYŚLĘ ŻE DE WEERD TO HOLERNIE UCZCIWY GOŚĆ .ON CI SAM ROBI REKLAMĘ PISZEWYRAZNIE ŻE TO NIE JEGO PRODUKTY ,ŻE NIE WSPÓŁPRACUJE Z TOBĄ ANI Z TWOJĄ
SPÓŁKĄ ,NIE DAJE GWARANCJI NA TE PRODUKTY Z ZDIĘCIA .......

CAŁY SPLENDOR POZOSTAWIA TOBIE .
A SWOJE SKROMNE PRODUKTY:) MA NA SWOJEJ STRONIE INTERNETOWEJ

WysłanyWysłany: Sro Mar 08, 2017 7:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Uważam,że takie oświadczenie jeżeli jest prawdziwe powinien Hendrik Jan Marinus de Weerd przesłać do ZG PZHGP,który powinien zamieścić to na stronie internetowej PZHGP np. w komunikatach.Wówczas nie byłoby problemu z wiarygodnością tego oświadczenia a hodowcy wiedzieliby,czy kupują dla swoich pupili orginalne produkty z firmy Belgica de Weerd czy produkty niewiadomego pochodzenia ze Spółki Belgica Pawelec-de Weerd Polska Sp.zo.o. z którymi,jak czytami w oświadczeniu - Belgica de Weerd nie ma nic wspólnego.ZG by zrobił dużą przysługę członkom PZHGP zamieszczając takie oświadczenie.
kacyk

WysłanyWysłany: Sro Mar 08, 2017 7:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=EwA257BdxsY
https://www.youtube.com/watch?v=8NieaweqxFA
https://www.youtube.com/watch?v=tJ0Vu4lCYaE
Na filmikach widać jak na dłoni że Panowie się nie znają i nie mają ze sobą nic wspólnego hehehe, mirek2001 o ile mnie pamięć nie myli widziałeś te filmy w styczniu i zabierałeś głos w tamtej dyskusji więc po co dalej ciągniesz ten temat???? obrzucajcie się błotem gdzie indziej i nie mieszajcie hodowcom w głowach ! Nie trzeba być wybitnie inteligentnym żeby zrozumieć że skoro z wielkiej przyjazni narodziła się wielka niechęć chodzi tylko i wyłącznie o pieniądze .Nie używam produktów tej firmy nie znam osobiście A.P ani H.DW
ale nie podoba mi się że ktoś próbuje obrzucać publicznie drugiego błotem ze względu na swoje osobiste animozje !
mirek2001

WysłanyWysłany: Sro Mar 08, 2017 9:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

kacyk napisał:
https://www.youtube.com/watch?v=EwA257BdxsY
https://www.youtube.com/watch?v=8NieaweqxFA
https://www.youtube.com/watch?v=tJ0Vu4lCYaE
Na filmikach widać jak na dłoni że Panowie się nie znają i nie mają ze sobą nic wspólnego hehehe, mirek2001 o ile mnie pamięć nie myli widziałeś te filmy w styczniu i zabierałeś głos w tamtej dyskusji więc po co dalej ciągniesz ten temat???? obrzucajcie się błotem gdzie indziej i nie mieszajcie hodowcom w głowach ! Nie trzeba być wybitnie inteligentnym żeby zrozumieć że skoro z wielkiej przyjazni narodziła się wielka niechęć chodzi tylko i wyłącznie o pieniądze .Nie używam produktów tej firmy nie znam osobiście A.P ani H.DW
ale nie podoba mi się że ktoś próbuje obrzucać publicznie drugiego błotem ze względu na swoje osobiste animozje !

DRAPNOŁĘŚ MNIE JAKO JEDYNEGO WIĘCSIĘ USTOSUNKUJE .
ZOSTAŁO ZADANE PYTANIE .JAKO OSOBA KTÓRA WIDZIAŁA TO W PORADNIKU POTWIERDZIŁEM TYLKO AUTENTYCZNOŚĆ SKANU . PO DRUGIRE JEŻELI PRODUKTY ARTURA SĄ DOBRE TO DE WEERD ZROBIŁ MU TYLKO REKLAME BO SIĘ OD NICH ODCIOŁ . ALE JEŻELI ARTUR WYKORZYSTUJE TYLO NAZWISKO KOLEGI TO JEST DUPA ZIMNA I POZAMIATANE .
PO TRZECIE JAK SŁUSZNIE PISZESZ DE WEERD ODCIOŁ SIE OD SPÓŁKI i NAPISAŁ ŻE NIE ŁĄCZY GO Z PANEM PAWELCEM I Z PANIĄ ANNĄ PAWELEC JUŻ NIC NIE ZNA I NIE CHCE ZNAĆ I MIEĆ COŚ WSPÓLNEGO Z TYMI LUDZMI .

SĄ MIŁOŚĆI I ROZSTANIA PAWELEC BEZ NAZWY DE WEERD NIE ISTNIEJE TO ŻE JĄ ZAREJSTROWAŁ JAKO SPÓŁKĘ POD NAZWĄ ZNANĄ TO ŚWIADCZY TYLKO O TYM ŻE KTOŚ MIAŁ ŁEB NA KARKU .JAK SIĘ ROZSTALI JEST PŁACZ I ZGRZYTANIE ZĘBÓW . JASNO DE WEERD PISZE NIC NIE SPRZEAJE P .PAWELEC I NIE MA PRAWA SIĘ POSŁUGIWAĆ LOGIEM BELGICA DE WEERD B.V.
TYLE WYCZYEAŁEM :((

Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: