Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Czw Gru 14, 2017 2:41 Zobacz posty bez odpowiedzi
Zegar Vizion
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
patryk01028

WysłanyWysłany: Nie Lis 26, 2017 12:28
PostTemat postu : Zegar Vizion
Odpowiedz z cytatem

Sprzedam zegar Vizion nowa ostateczna cena 1350 zł dwie anteny jednopolowe; 15 metrów kabla ;20 obrączek vizion ; zegar w idealnym stanie;sprzedaje z powodu zmiany oddziału musiałem zakupić zegar tauris tel...600-025-428 woj.opole.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
grześ

WysłanyWysłany: Pon Lis 27, 2017 5:54
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam.Anteny PREMIUM czy Clasic?
hathass

WysłanyWysłany: Pon Lis 27, 2017 9:07
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ten zegar dobry, szkoda, ze kupowałem miesiąc temu dużo drożej, bo bym pewnie kupił tutaj :( umowa kupna sprzedaży samochodu

Ostatnio zmieniony przez hathass dnia Wto Lis 28, 2017 7:44, w całości zmieniany 1 raz
patryk01028

WysłanyWysłany: Pon Lis 27, 2017 12:11
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

grześ napisał:
Witam.Anteny PREMIUM czy Clasic?
Premium .
patryk01028

WysłanyWysłany: Pon Lis 27, 2017 12:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hathass napisał:
Ten zegar dobry, szkoda, ze kupowałem miesiąc temu dużo drożej, bo bym pewnie kupił tutaj :(
100% sprawności zmiana oddziału sprzedaje z konieczności. pozdrawiam.
grześ

WysłanyWysłany: Pon Lis 27, 2017 13:57
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam.Drogawo kolego cenisz tak mi się wydaje.Osobiście rozglądam się szeroko za zegarem vizion ale jak widzę takie ceny to wolę nówkę z gwarancją dwu letnią za 1600zł.[antena dwu polowa premium] za oszczędzę 250zł a sprzęt stary po gwaranci.Zaraz muszę do go wysłać dane zmieniać,to tęż dodatkowe koszty.
patryk01028

WysłanyWysłany: Pon Lis 27, 2017 18:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

grześ napisał:
Witam.Drogawo kolego cenisz tak mi się wydaje.Osobiście rozglądam się szeroko za zegarem vizion ale jak widzę takie ceny to wolę nówkę z gwarancją dwu letnią za 1600zł.[antena dwu polowa premium] za oszczędzę 250zł a sprzęt stary po gwaranci.Zaraz muszę do go wysłać dane zmieniać,to tęż dodatkowe koszty.
słuchaj co ty wypisujesz za bzdury dolicz kabel 15 metrowy dolicz kabel antenowy dolicz obrączki i na koniec sobie policz jak masz pisać takie bzdury to lepiej nie komentuj zegar zakupiony w 2016 r jeżeli ci się nie podoba to zajmij się innym tematem . Tu też są anteny PREMIUM więc jeżeli jesteś w temacie to wiesz ile to wszystko kosztuje,..
grześ

WysłanyWysłany: Pon Lis 27, 2017 18:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

patryk01028 napisał:
grześ napisał:
słuchaj co ty wypisujesz za bzdury dolicz kabel 15 metrowy dolicz kabel antenowy dolicz obrączki i na koniec sobie policz jak masz pisać takie bzdury to lepiej nie komentuj zegar zakupiony w 2016 r jeżeli ci się nie podoba to zajmij się innym tematem . Tu też są anteny PREMIUM więc jeżeli jesteś w temacie to wiesz ile to wszystko kosztuje,..
Witam.Oj ,,Tatuś''nie krzycz bo się boję. A tak na poważnie;Kolego Twoja antena może działać tak jak trzeba a może odbijać co drugiego tipesa,Jak będzie przepuszczać to oddasz pieniądze?A jeśli chodzi o kabel 15 metrów to też zależy w jakim stanie,może dobrze przewodzić lub słabo też gwaranci nie dasz.A jak kupię nowy to wszystko mam na gwaranci i oczywiście tak jak antenę Premium mam w zestawie tak i kabel 5 metrów [więcej mi nie potrzeba]. Tak że nie ma co się unosić tylko na spokojnie można po dyskutować.Ty masz towar do handlu ja ochotę by coś kupić.Ale jeszcze raz powiem że według mnie to spora kwota za używkę.Pozdrawiam.
patryk01028

WysłanyWysłany: Wto Lis 28, 2017 13:37
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

grześ napisał:
patryk01028 napisał:
grześ napisał:
Witam.Oj ,,Tatuś''nie krzycz bo się boję. A tak na poważnie;Kolego Twoja antena może działać tak jak trzeba a może odbijać co drugiego tipesa,Jak będzie przepuszczać to oddasz pieniądze?A jeśli chodzi o kabel 15 metrów to też zależy w jakim stanie,może dobrze przewodzić lub słabo też gwaranci nie dasz.A jak kupię nowy to wszystko mam na gwaranci i oczywiście tak jak antenę Premium mam w zestawie tak i kabel 5 metrów [więcej mi nie potrzeba]. Tak że nie ma co się unosić tylko na spokojnie można po dyskutować.Ty masz towar do handlu ja ochotę by coś kupić.Ale jeszcze raz powiem że według mnie to spora kwota za używkę.Pozdrawiam.
Jak zwykle jakiś mądrala się znajdzie no ale ok twoja opinia nie jestem frajerem jeżeli ktoś chce kogos robić w balona niech robi ja właśnie zegar wysłałem dla klienta i jestem pwien że będzie z niego zadowolony tak jak ja byłem ani razu nie przepuścił obrączki . pozdro. a do tego jeszcze jest na gwarancji.
patryk01028

WysłanyWysłany: Wto Lis 28, 2017 13:48
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

SPRZEDANY OFERTA NIE AKTUALNA ...............
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: