Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Czw Gru 14, 2017 2:38 Zobacz posty bez odpowiedzi
Aukcja na rzecz Joasi Kułakowskiej 8-10 12 w Bukówce
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
mirek2001

WysłanyWysłany: Wto Lis 21, 2017 17:48
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

lotka26 napisał:
Zgadza sie szczytny cel takie inicjiatywy warto popierac. Wieksze zainteresowanie takimi inicjiatywami jest jednak jak prowadzi to osoba uczciwa i godna zaufania a z tym jest roznie.

POPIERAM PRZEDMÓWCĘ W 100% . A TU JAKIEŚ ZMIANY POSTÓW DOCINKI WYWODY I OSOBISTE ANIMOZIE . TAK SIĘ NIE DA :(

WysłanyWysłany: Wto Lis 21, 2017 17:57
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Dokładnie pomimo wszelkich animozji do Kolegi Ryszarda cel jest szczytny i wypada dziewczynce pomóc na ile kogo stać.DL
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
CałaPrawda

WysłanyWysłany: Wto Lis 21, 2017 18:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

RyszardTosnowiec napisał:
Drodzy hodowcy odruchem szczerego serca 💕 jest wysłać gołąbka czy pieniądze Joasi nie szukając splendoru.
Tu nie chodzi o rozgłos dla ofiarodawcy, ale z głębi serca 💕 dar pomocy 🆘dla pokrzywdzonej przez ➗ los Joasi.
Kto czuje potrzebę ten wspomoże a Bóg, który jest w ukryciu widzi to i odda mu wielokrotnie.
Bądźmy RAZEM z Joasią Kułakowską.

W jej imieniu dziękuję bardzo.

Bądźmy sercami RAZEM z Joasią! Czyny nie słowa! ♥

Panie Ryszardzie filmik który Pan prezentuje jest z grudnia 2013 r. Może przekaże Pan aktualne informacje o stanie zdrowia Pani Joasi?
Czy Pani Joasia jest podopieczna jakiejś fundacji? Jeśli tak to jakiej?
Pozdrawiam CałaPrawda.

https://www.youtube.com/watch?v=cdTkpmCPY4M
RyszardTosnowiec

WysłanyWysłany: Wto Lis 21, 2017 19:24
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ryszard Tosnowiec napisał:
Jedlina-Zdrój 58-330 ul. Bolesława Chrobrego 12/3 Joanna Kułakowska 533 748 212.

Można wysyłać gołąbki , które będą zlicytowane na Wystawie okręgowej Okręgu Wałbrzych ( stoisko Joasi )

Filmik o Joasi hodowczyni gołębi... https://www.youtube.com/watch?v=6Vl_xIj6GhU

Fot. Ze Sławciem Szmalem ( piłka ręczna ) Stadion Olimpijski we Wrocławiu.

Panowie piszcie, telefonujcie do Pani 👱 Joasi, udzieli Wam wyczerpujących odpowiedzi.

Mnie tylko wytypowala jako godnego i rzetelnego oraz prawdomównego ambasadora jej boleści.

Milusiego wieczorku kochani internauci życzy Wam Ryszard.

WysłanyWysłany: Wto Lis 21, 2017 21:25
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam ja tylko wyraziłem swoje zdanie nikogo nie obrażając mi sie to nie podoba gdybym ja był tak "żle" negatywnie odbierany na tym forum z setkami negatywnych wpisów to bym sie poważnie zastanowił czy jestem właściwą osoba do takich "akcji" czy to żle dwuznacznie nie wygląda ??? Oczywiście akcja charytatywna to piękna czysta sprawa ale jestem za tym aby się w to angażowali ludzie prawi o nieskazitelnej opini,ogólnie lubiani,szanowani i akceptowani na tym forum wówczas wygląda to czysto i uczciwie.Oglądając naszą Polska codzienność nieodpowiednich,dwuznacznych ludzi na swoich stanowiskach zawsze zadaje pytanie czy w prawie 40 milionowym kraju nie można znależć "czystych" prawych obywateli ogólnie akceptowanych a może i lubianych ???.Myślę że wystarczy polemik na ten temat lepiej pomagać !!!.pozdrawiam "Dobry Lot".
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Sro Lis 22, 2017 7:54
PostTemat postu : SZLACHETNY CEL
Odpowiedz z cytatem

Szanowni Koledzy.......akcja godna uznania i pochwały.Kazdy z nas Szanowni Koledzy ma swoje zdanie na temat założyciela tematu,swoje wątpliwości i przy swoim zdaniu pozostańmy,a w takiej chwili wręcz nie wypada byśmy jako Hodowcy się tu kłócili,i sobie dogryzali.Zawsze mi imponuje podanie adresu osoby potrzebującej pomocy i wtedy można szybko zadziałać przesyłając pod wskazany adres choćby skromną pomoc.Mam poważne wątpliwości co do organizacji charytatywnych ponieważ mają one swoje piorytety,preferencje,swoje zasady i nie zawsze ta prawdziwa ofiarowana pomoc jest pod wskazany adres dostarczona.Asiu,bądż zawsze taka uśmiechnieta i radosna i szybkiej poprawy zdrowia zyczę Tobie i Rodzicom.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z Ostrowa Wielkopolskiego.
slonecznik205

WysłanyWysłany: Sro Lis 22, 2017 21:15
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego Wiesławie Puchalski w 100 % popieram twój wpis dl.
RyszardTosnowiec

WysłanyWysłany: Pią Gru 01, 2017 19:27
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pisze Joasia :

Jeden Pan podesłał gołąbka na aukcję ....dziękujemy !

Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: