Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pon Paź 21, 2019 9:45 Zobacz posty bez odpowiedzi
CZY KLONY SĄ W MODZIE
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
mirek2001

WysłanyWysłany: Pon Gru 25, 2017 2:01
PostTemat postu : CZY KLONY SĄ W MODZIE
Odpowiedz z cytatem

SZPAK123 MOŻESZ MI TAK PRZY WSZYSTKICH WYJAŚNIĆ O CO CI CHODZI WIADOMOŚC JEST Z KWIETNIA A POZOSTAŁE W TWOIM TEMACIE Z GRUDNIA .SMIAŁO POWIEDZ CO MASZ DO MNIE , Z TEGO CO KOJARZE CHODZIŁO O LOTY TRENIBGOWE DOWIEDZIAŁAEM SIE ŻE LOT ODBYWAŁ SI EPRZY DOŚC TRUDNYCH WARUNKACH I STONT PYTANIE . MOŻE NIESTOSOWNE ? ALE O RYŚKU W NIM NIC NIE MA ANI O RADĘ CIE NIE PROSZE .NIE MAM POJĘCIA ? Od : mirek2001
Do : szpak123
Wysłany : Sob Kwi 22, 2017 16:25
Temat :
TRENING Cytuj wiadomość
FAJNA SPRZWA :) SŁYSZAŁEM ŻE DZIS LECIELIŚCIE W GRAG NO NO DOBRY TRENING POZDRAWIAM DL,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

WysłanyWysłany: Pon Gru 25, 2017 9:20
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mirek 2001 tu nie o ciebie chodziło chodziło o wklejenie wpisu aby buła wkleił link co rzekomo Rysi wysłał na PW .napisałem jak ma to niech wklei i przekonamy się czy Rysiu tak napisał . a ja wkleiłem z PW. że można jednak wiadomość z PW i wkleić . a tak między nami pokazałem jak młodzi hodowcy z zapytaniem o poradę piszą na PW. bo zadając na Forum pytanie wstydzą się boją się ,,a jeden z walczących z Rysiem sam tu reklamuje gołębie wklejając linki produkty z własnej Firmy ,i ryja drze a sam już od 20 lat nie lotuje i on mnie zna że to ja jestem pod nickiem szpak123 i kasę czepie na nie świadomych hodowcach konkuruje z Rysiem o kasę . i ujawnię gościa jego nick jak się nie opanuje . mirek u mnie pogoda jest spoko powodzenia Wesołych Świąt .
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
szpak123

WysłanyWysłany: Wto Gru 26, 2017 13:08
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam koledzy aż miło, minęło 27 godzin i bez awantur .i niech tak pozostanie. chcę was się zapytać kupiłem dwa worki wersalagi i o dziwo gołębie nie chciały jej jeść z tego co dowiedziałem się kolega pracując u jednego który prowadzi dla gołębi sklep miał puste nowe worki to znaczy podróba tych karm , również są saszetki podrabiane ornispecjal oryginalne mają lekkie wycięcie na saszetce , tak ja w tym roku kupię tylko nasze karmy które znam jak będziecie kupować jak rozróżnić oryginały .
slonecznik205

WysłanyWysłany: Wto Gru 26, 2017 17:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

szpak123 dlatego nasze karmy również są bardzo dobre jeżeli już to jak kupić to można jeśli ma ktoś okazję to na zachodzie cena ta sama 15,20 euro przeważnie jest Polak pracownikiem i doradzi dl.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: