Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sro Kwi 08, 2020 12:27 Zobacz posty bez odpowiedzi
Rewolucja w tworzeniu list konkursowych
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Zbyszek0232

WysłanyWysłany: Pon Sty 08, 2018 19:28
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panowie sprawa przybrała szybszy obrót, najnowsze informacje w sprawie skrzynki Pana Króla która będzie się łączyć przez wi fi i tym sposobem dane będzie można błyskawicznie przesłać za pomocą
smartfona .Właśnie mam ją dostać do testowania mam nadzieję że już niedługo będę mógł się z wami podzielić wrażeniami.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
tedy

WysłanyWysłany: Pon Sty 08, 2018 19:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ludzie co wy się tak szybkością tworzenia tej listy podniecacie? szybko to wszyscy uciekają zaraz po włożeniu swoich gołębi z punktu wkładań i nie ma kto kabiny załadować a tu wszyscy o szybkości tworzenia listy gadają jakby im z tego powodu punktów na liście przybyło. Z mojego punktu widzenia istotne są tylko możliwości programu a nie same kostki bo mają podobne działanie. Dla mnie najważniejsza opcja to pełna lista wszystkich gołębi jakie zostały dostarczone w zegarach, chciałbym zobaczyć kiedy poszło 5000 młodych na jakich pozycjach były wszystkie moje gołębie jakie zostały odbite a w tej chwili nie mogę bo lista jest okrojona. Niektóre porównania byłyby bardzo ciekawe.

pozdrawiam DL
szek

WysłanyWysłany: Pon Sty 08, 2018 20:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Zbyszek0232 napisał:
Panowie sprawa przybrała szybszy obrót, najnowsze informacje w sprawie skrzynki Pana Króla która będzie się łączyć przez wi fi i tym sposobem dane będzie można błyskawicznie przesłać za pomocą
smartfona .Właśnie mam ją dostać do testowania mam nadzieję że już niedługo będę mógł się z wami podzielić wrażeniami.

potwierdzam info odnośnie wifi, apropos pytania twojego Zbyszek0232 odnośnie programu na którym liczę to Siedlaczek i wszystko śmiga jak należy na skrzynkach Wojtka, obsługują wszystko co mamy w oddziele od tipesa, taurisa, viziona, benzinga, amc. Czy potrzebny mi "Górski"? Greneralnie nie ale jeśli miałby mnie zastąpić to może się warto zastanowić ale inwestować w 20 nowych skrzynek to lekka przesada! Myślę, że konkurencja lada moment pokaże również jakieś ulepszenia :) z wystawami Pan Adam dał radę! Szkoda tylko, Wojtek, który wniósł tak wiele w rozwój zgrywania wyników a właściwie wniósł wszystko bo nikt tematu wcześniej nie podjął, o producentach zegarów nie wspomnę, został "tak" potraktowany, zwróć uwagę na obudowę urządzenia... wyglądają niemal identycznie.
kslom

WysłanyWysłany: Pon Sty 08, 2018 20:20
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Moje przemyślenia odnośnie tematu.
W ubiegłym roku a dokładniej pierwsza połowa 2017r. na forum był poruszany temat "urządzenia" Pana Króla. Minęło kilka miesięcy i mamy objawienie:)))
Jedno jest pewne. Ktoś siedzi i czyta co My Hodowcy piszemy na forum, jakie dyskusje toczą sie. Niestety ale to się nazywa kapitalizm.
Co go urządzeń Pana Króla to produkt obroni się sam....zbytnia pazerność co niektórych działa na korzyść wypróbowanej marki "rodem spod samiustkich Tatr".

WysłanyWysłany: Pon Sty 08, 2018 21:17
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Na pewno to całe zamieszanie wokół kostki pomoże Panu Królowi,każda reklama jest dobra a jak pisze kslom też uważam że produkt obroni się sam. Zresztą będzie to też motywacja
dla Pana Króla żeby nie spocząć na laurach.Z tego co wiem to może jeszcze mieć coś ciekawego do zaoferowania.
tedy

WysłanyWysłany: Pon Sty 08, 2018 21:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

kolego Ksolom, oprócz kapitalizmu jest cos takiego jak etyka, nie bardzo teraz w modzie. Ale wracając jeszcze do tematu to ciekawi mnie jak wygląda temat ochrony danych osobowych w tym kontekście powierzania danych osobowych hodowców. Przecież do spisów są podawane pełne dane członków Oddziałów, adresy, telefony i inne, kto będzie odpowiedzialny za te dane, właściciel programu czy administrator serwera gdzie te dane będą składowane? co w wypadku włamania na serwer i kradzieży tych danych? następne pytanie z tym związane to czy administrator danych mając bazę hodowców nie będzie jej chciał wykorzystać w celach reklamowych? przecież to kopalnia złota , spersonalizowana z adresami email i numerami telefonów. Jest wiele pytań na które dobrze jest znać odpowiedzi bo o wyborze takich nie innych programów decydują często ludzie nie mający specjalnie pojęcia jakie mogą być tego konsekwencje.

pozdrawiam DL
siwy087

WysłanyWysłany: Wto Sty 09, 2018 8:14
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pan Górski coś zamilkł w temacie. Miało być zajebiście a wyszło jak zawsze. Miał nie być potrzebny obliczeniowiec, okazuje się iż jednak jest potrzebny.
Miały być spisy z czytywane z zegara, okazuje się że tak nie można.
Nasz obliczeniowiec może spróbować na tych kostkach liczyć, ale z ceny nie zejdzie. Więc po jakiego grzyba mi te kości? Raz na sezon każdemu członkowi sekcji wychodzi zawieść listy do rachmistrza. Jak weźmiemy te kości będę musiał siedzieć do końca wszystkich koszowań i zegarów, bo przecież kto to wyśle? Listy na ręcznym liczeniu ma+/-2h po dostarczeniu. Ja mam na to wysrane.
jacekhod

WysłanyWysłany: Wto Sty 09, 2018 8:35
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

nie znam pana krola a pana gorskiego kojarze tylko z poradnikiem hodowcy, sledze ta rozmowe i widze jedno. grupa 3 4 osob jawnie widac ze jest zwiazana z pane krolem atakuje podajac na sile argumenty. a gdzie jest pan krol? czemu on sie nie wypowiada? gdzeie mozna zobaczyc jego oferte? piszecie o cenach etyce a na razie widze grupe obroncow kogos kto sie wstydzi pokazac. ciekawe dlaczego. mam juz swoje lata i przeczywam o co chodzi. wplywy zamknietego ukladu ktory do tej pory funkcjonowal sa zagrozone. podobnie jest z innymi tematami na naszym forum. gdy tylko temat jest dla kogo niewygodny to pojawia sie grupa ktora atakuje. dlatego coraz rzadzej tu zagladam
ph

WysłanyWysłany: Wto Sty 09, 2018 10:05
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

siwy087 napisał:
Pan Górski coś zamilkł w temacie (...)

Na merytoryczne pytania i uwagi udzieliliśmy odpowiedzi.
Prawdziwie zainteresowane Kostką ESK osoby kontaktują się
z nami telefonicznie. Dziękujemy za to i zapraszamy do rozmowy.
Choć też moglibyśmy podać kilka ciekawych "argumentów", to
nie damy się wciągnąć w "głupią" przepychankę słowną
z poplecznikami pana Króla.

W najbliższym czasie planujemy pokazać program obliczeniowy
"Górski" i jego możliwości - niech produkt sam się broni.
Zachęcamy, aby pan Król pokazał także swój program.
Nawiązując do wpisu kol. jacekhod, wszyscy chętnie poznamy
pana Króla, jego "firmę" i oficjalną ofertę.

O postępach prac, w tym udostępnieniu wersji demonstracyjnej
programu, będziemy informować.

Specjalistyczne czasopismo dla hodowców gołębi pocztowych
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora Powrót do góry
Pp026

WysłanyWysłany: Wto Sty 09, 2018 10:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ph napisał:

Szanowny Panie redaktorze

W mojej ocenie Pan Król nie musi zabierać głosu w tej dyskusji.

Jego produkt jest oceniany przez setki jak nie tysiące użytkowników.

Więc odrobina skromności by się zdała.

Testy czasem wykazują prawidłowe działanie ale to końcowy użytkownik może dać faktyczną rekomendację.

WysłanyWysłany: Wto Sty 09, 2018 11:02
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panowie Pan Król nie potrzebuje rozgłosu, nic nikomu nie musi udowadniać wiedzą o tym setki osób które z nim współpracują. A tu co niektórzy chcą go wciągnąć w swoje gierki. On nie szuka klientów na siłę jak inni swoimi reklamami i psełdo nowościami. Z Panem Królem już trzy lata temu współpracowaliśmy na takich kostkach, według mnie to "odgapienie" systemu. Gdzie etyka zawodowa?? Pozdrawiam zdrowo myślących i Proszę nie wciągać innych w głupie insynuacje, chcecie to kopcie się sami a nie wywołujcie do tablicy poczciwych ludzi.... Pozdrawiam...
siwy087

WysłanyWysłany: Wto Sty 09, 2018 11:42
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nie jestem poplecznikiem Pana Króla, nawet go nie znam osobiście, ale chyba nie do końca zdaje sobie sprawę Pan redaktor z czy zderzy się za chwilę. Czy Pan wie dlaczego wszyscy obliczeniowcy pracujący na skrzynkach wprowadzają spisy ręcznie? Czy wie Pan ile jest wersji programów chociaż by w samym Vizionie czy AMC, kto zmusi hodowcę który kupił zegar 10 lat temu a leci tylko do sekcji na zmianę oprogramowania. Jemu to nie potrzebne. Wyliczył Pan oszczędności wynikające z korzyści zakupu programu "Górski", to strasznie mnie ciekawi czy oddziały w których Pan jest rachmistrzem będą liczone w gratisie (czyli za te jak by 600zł na rok), bo tak to wychodzi z Pana kalkulacji. Jeśli tak to proszę to tutaj napisać a wtedy pewnie program się sprzeda a sam osobiście zadzwonię do Zarządu naszego oddziału aby przenieść się do Pana z obliczeniami.
mirek2001

WysłanyWysłany: Wto Sty 09, 2018 12:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pp026 napisał:
ph napisał:

Szanowny Panie redaktorze

W mojej ocenie Pan Król nie musi zabierać głosu w tej dyskusji.

Jego produkt jest oceniany przez setki jak nie tysiące użytkowników.

Więc odrobina skromności by się zdała.

Testy czasem wykazują prawidłowe działanie ale to końcowy użytkownik może dać faktyczną rekomendację.

Zgadzam się z przedmówco kostka p. Króla broni się sama a szukanie rozgłosu na siłę a w szczególności jeszcze artykuł w poradniku i łączenie tych spraw uważam za nie etyczne .

WysłanyWysłany: Wto Sty 09, 2018 15:55
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Reasumując do programu Górskiego jaka to kalkulacja i oszczędność dla oddziału 3100 zł zakup jego programu i skrzynek, a co z programem Siedlaczka lub Wojtasioka który oddział ma i za który zapłacił, doliczając sprzęt który będzie nie potrzebny czyli skrzynki z Tatr czasami też laptopy do zgrywania Taurisów.
To chyba raczej nic nie zyska oddział raczej straci kolejne 3000 z budżetu bo skoro z programem Górski one nie będą współpracować z tymi skrzynkami które już są.
ph

WysłanyWysłany: Wto Sty 09, 2018 16:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Koledzy, każdy ma prawdo do własnego zdania. Trzeci raz napiszemy
to w tym temacie: zarówno urządzenie elektroniczne jaką jest
Kostka ESK jak i oprogramowanie, czyli program obliczeniowy,
to nasze autorskie rozwiązania. Nic nie kopiowaliśmy.

Dziwią nas niektóre komentarze. Pamiętam, że jak kilka lat temu
na rynek wchodził ESK marki Vizion, to wszyscy bili brawo.
Czy Vizion wymyślił ESK? Nie. Mamy czyste sumienie, bo
o usprawnieniu pracy rachmistrza, tak jak pisaliśmy, myśleliśmy
już dawno. Długo przed zanim dowiedzieliśmy się, że coś
podobnego już istnieje. Z chęcią napisałbym o różnych
rozwiązaniach, które mieliśmy na myśli, ale być może niektóre
jeszcze kiedyś wykorzystamy w innych projektach.

Gierek25 napisał:
(...) To chyba raczej nic nie zyska oddział raczej straci kolejne 3000 z budżetu bo skoro z programem Górski one nie będą współpracować z tymi skrzynkami które już są.

Kol. Gierek25, nie rozumiemy dlaczego piszesz, że Oddziały,
które mają już kostki, mają przestawiać się na nasz program.
Jeśli rachmistrz i Oddział są zadowolone z dotychczasowego trybu
pracy, to polecamy nic nie zmieniać. Jeśli natomiast ktoś chce iść
do przodu, żeby rachmistrz miał mniej pracy związanej z ręcznym
wprowadzaniem danych, to zapraszamy do współpracy.

Nasza polityka biznesowa, to dać produkt kompletny, czyli
Kostke ESK i program. Wtedy możemy dać gwarancję, że
wszystko będzie policzone dobrze.

Specjalistyczne czasopismo dla hodowców gołębi pocztowych
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: