Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Wto Lis 13, 2018 0:37 Zobacz posty bez odpowiedzi
Pan Przekręt z Radomska
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
gg760

WysłanyWysłany: Pią Sty 12, 2018 16:37
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Koledzy to jest jedna wielka ściema, rodowód zaginął ale w cudowny sposób został skserowany, śmiech na sali. Szkoda słów żeby to komentować. Pozdrawiam normalnie myślących...
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Chodowca442

WysłanyWysłany: Pią Sty 12, 2018 16:54
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ten panocek w gierkach się lubuje...
On lubi jak się go krytykuje...
Znów wymyslił gierkę w sprawie...
By zasłynąć na wystawie...
PawełD

WysłanyWysłany: Pią Sty 12, 2018 17:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szpak65 napisał:
Kol jasiek z całym szacunkiem ale pieprzysz takie dyrdymały że aż się człowiek zastanawia czy już nikt w tym kraju nie rozumie słowa uczciwość . Posądzanie kol hodowcy o coś co może zrobi z tymi papierami jest co najmniej nie grzeczne a w moim mniemaniu głupie . Nawet jeżeli miały by mu służyć za wycieraczkę to takie jego prawo bo za nie zapłacił . Ciekawe jak ty byś kolego kupił samochód i sprzedający dał by ci ksero kopie dowodu to co też byś był zadowolony i przeszedł nad tym do porządku dziennego .

Dzięki Szpak65 za ten komentarz, już miałem pisać coś od siebie, ale nie widzę powodu by klepać jedno i to samo. A ten pan jasiek czy jak mu tam, niech lepiej zamilczy, to wstydu zaoszczędzi.

WysłanyWysłany: Pią Sty 12, 2018 17:23
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Rodowód to jeszcze nic. Ja (głupi) wylicytowałem gołębia i on zaginął! Widocznie pan Pawelec nie zamyka zimą gołębi i jastrząb je łapie.
baro

WysłanyWysłany: Pią Sty 12, 2018 20:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nie zauważyliście jeszcze, że ten niby jasiek4526 to nie kto inny jak sam zainteresowany, czyli Pawelec ?
jasiek4526

WysłanyWysłany: Sob Sty 13, 2018 11:05
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

baro dla ciebie Pan jasiek 4526 płaczcie dalej jęczcie lamentujcie i nie zapomnijcie na wystawie nakupić starych selektów by na następny rok był temat do płakania.
hodowca51

WysłanyWysłany: Sob Sty 13, 2018 13:38
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jasiek4526 jeżeli chcesz by zwracano się do ciebie Pan to pomyliłeś forum,to nie te drzwi.My już Panu dziękujemy za Pana wypociny.Nie jest twoją sprawą podważać zakupy innych.To jest wyłącznie ich sprawa na co się decydują.Jest to niegrzeczność z Twojej strony.Jeżeli w ten ton uderzasz to ja tobie odpowiem,jasiek4526 selektem to Ty jesteś więc uważaj by Ciebie nie zutylizowali.
jasiek4526

WysłanyWysłany: Sob Sty 13, 2018 13:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hodowca51 oczywiście jak najbardziej nie moja sprawa tylko szczęśliwych kupujących więc niech szczęśliwi nabywcy hodują dalej te selekty i niech drukują wspaniałe rodowody tylko niech już nie płaczą bo żal czytać takich nieudaczników
hodowca51

WysłanyWysłany: Sob Sty 13, 2018 14:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A tak dobrze się zapowiadało,myślałem że wreście zrozumiałeś o co tu chodzi
pisząc że nie twoja sprawa co kto kupuje.A tu masz babo placek brniesz dalej w temat którego za grosz nie rozumiesz.Jasiek4526 a kim ty jesteś że decydujesz na tym forum kto jest nieudacznikiem a kto nie. Ja z tych wszystkich którzy się narazie wypowiadali na powyższy temat widzę tylko jednego nieudacznika.Jasiek4526 przykro mi o tym pisać, ale jedynym nieudacznikiem w tym gronie jesteś Ty,więc kończ już oszczędż sobie wstydu.
bogdan1111

WysłanyWysłany: Sob Sty 13, 2018 16:20
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hodowca51 Wielkie Brawa
Chodowca442

WysłanyWysłany: Sob Sty 13, 2018 16:31
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hodowca51 zwracam Honor na początku myślałem że to ściema sorki Kolego za docinki...
jasiek4526

WysłanyWysłany: Sob Sty 13, 2018 17:20
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hodowca51 Masz rację zapędziłem się faktycznie to nie moja sprawa co kto od kogo za ile kupuje także masz rację że jestem nieudacznikiem ....... na pewno nim jestem dla handlarzy bo jeszcze żaden na mnie nie zarobił .Owszem jak każdy kupuję gołębie lepsze i gorsze bo tak to hobby wygląda (gwarancje tylko w sklepach rtv) nie powiem uda się czasem kupić bezpłodnego asa ale takie jest życie ,kupowałem ptaki z czołowych hodowli pl gdzie papiery miały być dosłane i listonosz niesie je do dziś .Wiesz czego mnie to nauczyło ??? że niektórzy MISZCZOWIE nie różnią się niczym od handlarzy.Dlatego podziękowałem polskim hodowcom wolę zapłacić czasem więcej i nabyć za granicą ale tylko w kilku sprawdzonych miejscach .Ale do rzeczy jak wspomniałem nie raz sie naciąłem ale nigdy nie płakałem z tego powodu potrafiłem załatwić takie sprawy tak by nierzetelni ludzie dłuuugo mnie pamiętali. A ty zrobiłeś to czym się odgrażałeś ? naplułeś gościowi w oczy na wystawie tak jak obiecywałeś???
hodowca51

WysłanyWysłany: Sob Sty 13, 2018 17:25
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

spokojny24 napisał:
Panie Arturze ja nie kwestionuje Pańskiej pracy i pańskiego zajęcia Gdyż daleko mi do oceniania ludzi Każdy żyje na swój rachunek i według własnego sumienia Ale nie rozumiem znając adres kupującego po jaką cholerę trzyma Pan ten rodowód i kartę I jeszcze mówi Pan na filmiku jak chce rodowód to niech zadzwoni lub odbierze na wystawie Ja Pana rozumiem że w czasie kiedy gołąb był sprzedany rodowód i karta zaginęły takie rzeczy się zdarzają Zastanawia mnie tylko to dlaczego jeszcze do tej pory Pan tych papierów nie wysłał narażając się na negatywną opinię I skąd wziął Pan te ksero karty i rodowodu jeśli podczas wysyłki oryginały zaginęły Bo przecież kupując gołębie gdzieś tam na zachodzie i sprzedając tu w kraju po co kserować dokumenty do jakich celów Bij zabij nie panimaju Chyba że chodzi o zasadę nie ważne co mówią byle by o mnie Ale jakoś to do Pana mi nie pasuje Pozdrawiam

Mądry przemyślany wpis,wszyscy powinniśmy wziąć przykład z spokojnego24 nikogo nie potępia a mądrze i trzeżwo próbuje zrozumieć czym niektórzy się kierują niegodnym postępowaniem jakie zaprezentował Pawelec.Wysyłając to co należy się mi jako właścicielowi pozbył by się smrodu jaki za nim się ciągnie.
hodowca51

WysłanyWysłany: Sob Sty 13, 2018 17:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

jasiek4526 napisał:
hodowca51 Masz rację zapędziłem się faktycznie to nie moja sprawa co kto od kogo za ile kupuje także masz rację że jestem nieudacznikiem ....... na pewno nim jestem dla handlarzy bo jeszcze żaden na mnie nie zarobił .Owszem jak każdy kupuję gołębie lepsze i gorsze bo tak to hobby wygląda (gwarancje tylko w sklepach rtv) nie powiem uda się czasem kupić bezpłodnego asa ale takie jest życie ,kupowałem ptaki z czołowych hodowli pl gdzie papiery miały być dosłane i listonosz niesie je do dziś .Wiesz czego mnie to nauczyło ??? że niektórzy MISZCZOWIE nie różnią się niczym od handlarzy.Dlatego podziękowałem polskim hodowcom wolę zapłacić czasem więcej i nabyć za granicą ale tylko w kilku sprawdzonych miejscach .Ale do rzeczy jak wspomniałem nie raz sie naciąłem ale nigdy nie płakałem z tego powodu potrafiłem załatwić takie sprawy tak by nierzetelni ludzie dłuuugo mnie pamiętali. A ty zrobiłeś to czym się odgrażałeś ? naplułeś gościowi w oczy na wystawie tak jak obiecywałeś???

Jasiek4526 tym wpisem utwierdziłeś moje podejrzenie że nie wszystko masz na swoim miejscu,oj jasiek4526 porobiło się z tobą,porobiło.Już sam napewno nie wierz o czym piszesz,pogubiłeś się totalnie, a pchasz się cały czas na tym forum by zaistnieć .Żebyś jeszcze dość rozsądnie pisał bez przekłamań,a Ty co rusz dokonujesz wpisów które jeden zaprzecza drugiemu. Jasiek4526 określ się wreście jesteś Za czy Przeciw
jasiek4526

WysłanyWysłany: Sob Sty 13, 2018 17:54
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hodowca51
niczemu nie zaprzeczam jeżeli potrafisz czytać ze zrozumieniem (wiem dla niektórych trudne) więc jak załatwiłeś sprawę po męsku czy tylko w necie jesteś pistolet??
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: