Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pon Maj 28, 2018 7:38 Zobacz posty bez odpowiedzi
Pan Przekręt z Radomska
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
czerwony23

WysłanyWysłany: Czw Sty 18, 2018 21:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hodowca51 szanowny kolego
Wydaje mi się że bijesz piane. Najpierw ogłaszasz że narobisz szumu na wystawie, ktoś ci odpowiada że odda ci ten papier na targach. Potem kolega go nie odbiera. A co w sytuacij gdyby kolega domagał sie dowodu własności na wystawie, a on szedł by do kolegi pocztą. Myślę że wszyscy mamy świadomość że osoby które handlują zawodowo samochodami na całym świecie oszukują. Podobnie jest z handlarzami gołębi. oczywiście możemy kupić u nich dobrego gołębia . Do tego trzeba mieć jednak sporo szczęścia. Najczęściej myślimy że mamy Ferrari a na drodze wyprzedza nas Syrenka.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
wiarus

WysłanyWysłany: Pią Sty 19, 2018 6:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Dopowiem, że spotka nas szczęście jak da się tym jechać :)
hodowca51

WysłanyWysłany: Pią Sty 19, 2018 11:01
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

czerwony23 napisał:
hodowca51 szanowny kolego
Wydaje mi się że bijesz piane. Najpierw ogłaszasz że narobisz szumu na wystawie, ktoś ci odpowiada że odda ci ten papier na targach. Potem kolega go nie odbiera. A co w sytuacij gdyby kolega domagał sie dowodu własności na wystawie, a on szedł by do kolegi pocztą. Myślę że wszyscy mamy świadomość że osoby które handlują zawodowo samochodami na całym świecie oszukują. Podobnie jest z handlarzami gołębi. oczywiście możemy kupić u nich dobrego gołębia . Do tego trzeba mieć jednak sporo szczęścia. Najczęściej myślimy że mamy Ferrari a na drodze wyprzedza nas Syrenka.

Kolego,pocztą to już powinien iść ten dokument od 20listopada 2017r.Wtedy zakupiłem tego gołębia na aukcji pana Artura Pawelca.Twoje rozumowanie jest takie że jeżeli nie byłem [z przyczyn osobistych nadmieniam mam 67lat]na wystawie w Sosnowcu,a jest to odległość 500km.to mi się ten dokument nie należy i mam nie bić piany. Co ty kolego uważasz za bicie piany nagłośnienie zwykłego perfidnego oszustwa na forum wśród hodowców.Jak by ten Pan chciałby mi go dostarczyć co mi się prawnie należy już dawno byłby to zrobił.Nie przytaczaj tutaj jakiś przykładów z samochodami bo to nie ten kaliber. Powtórzę Tobie byś zrozumiał ja nie mam zastrzeżeń do gołębia,ja mam pretensje do tego Pana że nie wywiązał się z umowy jaka wiązała nas przez aukcje tj. ja zapłaciłem za samiczkę od vangramberena wraz z dokumentacją do niej.Artur Pawelec natomiast jak chyba się domyślasz nie wywiązał się z umowy,gdyż nadal posiada te dokumenty u siebie. Powołam się na twoją argumentacje co do samochodów. Kolego szanowny ja nie chcę samochodu bo go już mam,ja domagam się o dowód rejestracyjny do tego samochodu.Czy to jest takie trudne byś zrozumiał.
RyszardTosnowiec

WysłanyWysłany: Pią Sty 19, 2018 11:32
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie 👳 hodowca 51.
Daj Pan spokój z głupim rodowodem
.

Generalnie wszystkie są podrobione więc jego wartość zerowa.

Obrażać publicznie nie wolno bo od tego jest prywatna korespondencja.. Pan jest anonimem! 😬
Ma Pan 👨 ode mnie parkę Vervoortów na urodziny bez rodowodów. Pozdrawiam Ryszard.

WysłanyWysłany: Pią Sty 19, 2018 12:04
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

RyszardTosnowiec napisał:
Panie 👳 hodowca 51.
.

Obrażać publicznie nie wolno bo od tego jest prywatna korespondencja.. Pan jest anonimem! 😬
Ma Pan 👨 ode mnie parkę Vervoortów na urodziny bez rodowodów. Pozdrawiam Ryszard.

I tutaj się różnimy Oszustwa trzeba piętnować i to publicznie,nie mówię o pomówieniach.Zostałem skrzywdzony przez tego pana i moje prawo mówić o tym pisać,nie pomawiać.A nie jest to z mojej strony pomówienie jest to fakt do łatwego sprawdzenia.A za prezent na urodziny dziękuję,z przykrością muszę panu odmówić przyjęcia prezentu. Widzi pan jeżeli dla niektórych takie praktyki będą przechodzić bez echa to dojdzie do tego że każdy każdego będzie oszukiwał.Pan kolegę,a kolega pana.No i co fajnie się pan z tym będzie się czuł. Na tym ma polegać sport gołębiarski tylko same przewałki ty mnie ja ciebie.Patologia zaczyna się od jednostki,a póżniej już leci z górki.Widać panie kolego że jesteśmy z innych bajek. Pan mnie oszukanego krytykuje ,a nie sprawcę widzi pan sam do czego doszło.A co do anonimowości,ja nie jestem dla tego pana anonimem jestem znany z nazwiska,imienia,miejsca zamieszkania,gdyż legalnie na portalu gdzie odbywa się aukcja tego pana Alegołębie.pl wylicytowałem tego gołębia.Więc o czym my tu mówimy.Czy może pan nazwać siebie uczciwym hodowcą,jeżeli tak to nie bój się pan napiętnować takich zachowań na tym forum.
tedy

WysłanyWysłany: Pią Sty 19, 2018 12:23
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie hodowca51, na PayPalu o ile sprzedający nie wywiązał się z umowy to kupujący może zatrzymać towar i ma zwrot pieniędzy, więc w tym sporze niech Pan nie popuści i piętnuje na każdym kroku i w każdym miejscu nieuczciwość sprzdającego bo gdyby tylko wykazał odrobinę dobrej woli sprawa już dawno byłaby załatwiona, a Tosnowcem niech Pan się nie przejmuje bo jego wiarygodność tak jak i sprzedaż tych jego super duper wyżłomaczy = 0 słownie ZERO.

pozdrawiam DL
cynik

WysłanyWysłany: Pią Sty 19, 2018 12:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A ja tam Ryszardowi T. się nie dziwię. W końcu swój swego powinien popierać!
Chodowca442

WysłanyWysłany: Pią Sty 19, 2018 13:01
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

I zow rysiu pokazał oblicze rzeźbiarza...
Jednak nie tego co dziełem obdarza...
Oj rzeźbił by rysiu a chętnych brakuje...
Wszędzie go pełno bo poszukuje...
Tyle lat rzeźbi a wiór ciągle brak...
Apetyt mu rośnie na brykę ma smak...
Sam sieje sławę że rzeźbić potrafi...
A nuż , widelec jelone się trafi...
Może baranka orzeźbić się uda...
Chęci nie traci i pisze cuda...
RyszardTosnowiec

WysłanyWysłany: Pią Sty 19, 2018 13:48
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie 👳 hodowca 51.
.

Spoko, wyślę je do Anglii jako gratisy.

Będziemy śledzić ich karierę, pozdrawiam serdecznie Ryszard.

WysłanyWysłany: Pią Sty 19, 2018 14:10
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie Hodowca51 Ten jegomość tego rodowodu Panu nie wyśle A wie pan dlaczego On po prostu go niema A tym co machał na filmiku to mogło być takie same ksero jak Pańskie A to że karta była podpięta To taką kartę w kilka minut można mieć Prawda będzie taka że po odpięciu tej karty od rodowodu zorientuje się Pan że nie jest to oryginał ale na filmiku niema Pan szans Tak że Nie pozostaje nic Jak odesłać tego ptaka lub domagać się jeśli bez rodowodu jest dla Pana nic nie wart Ja dokładnie Pana rozumiem że nie taka była umowa Ale tak jest jak umowę zawiera się To już niech dopisze sobie Pan sam Popieram w 100% wypowiedz powyżej Pana Tedy Pozdrawiam
kslom

WysłanyWysłany: Pią Sty 19, 2018 14:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie 👳 hodowca 51.
.

Spoko, wyślę je do Anglii jako gratisy.

Będziemy śledzić ich karierę, pozdrawiam serdecznie Ryszard.

Człowieku bez kręgosłupa moralnego !!! Nie wiem czy zrozumiałeś przekaz Pana hodowca51 a jak nie to czytaj słowa jakie zapiał do "usranej śmierci".
Obłudniku nie wtykaj nosa w sprawy o których nie masz pojęcia.

WysłanyWysłany: Pią Sty 19, 2018 15:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hieny jak jeden mąż prubujecie zlinczować człowieka a czy każdy z Was nigdy nie popełnił błędu?
W oku Pana Artura widzicie drzazgę nie widząc w swoim belki.
Opluń pierwszy Ty bez skazy...

Hodowcy Gołębi Pocztowych, którzy do gardła sobie skaczą za nic nie warty skrawek papieru, podłość.
Wasz Ryszard.

WysłanyWysłany: Pią Sty 19, 2018 16:17
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wasz Ryszard - nasz, rzeczywiście nasz, jesteś nie tyle nieodrodnym synem tego forum ale wyrodnym synem tego forum obłudniku jeden, jak wąż Adama tak ty kusisz hodowców którzy ufając że mają do czynienia z chodzącą uczciwością trafiają na łotra który chce opróżnić im sakiewkę. I Ty masz czelność mówić o podłości? to już nawet zabawne nie jest......

bez odbioru
probert81

WysłanyWysłany: Pią Sty 19, 2018 16:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tosnowiec braki szkolne uzupełnij , nie wiesz jak się pisze próbujcie .
RyszardTosnowiec

WysłanyWysłany: Pią Sty 19, 2018 16:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Co ci zabrałem, co ci ukradkiem, kogo oszukałem, że tak piszesz z anonima?!

Ile wizyt z Panem Arturem odbylismy po polskich i zagranicznych gołębnikach.... Za darmo!
Gdy wielu niebyło nawet w Sosnowcu bo niemieli na bilet i flaszkę.

Tutaj pierwsi skamlą nad nic nie warta kartką papieru. Wstyd. Wasz Ryszard.

Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: