Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pią Sie 23, 2019 1:36 Zobacz posty bez odpowiedzi
W co sie zaopatrzyć
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
szpak123

WysłanyWysłany: Pią Mar 09, 2018 20:23
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

czerwony1363 nie tylko on powrócił tu zobacz trzcianaBL zaczął jak barkley był skończony tęskno mu jak mnie zaatakował w obronie barkleya zatęsknił łachudra taki miluśki kompanów dobiera podlizuje się oszust i co z WG Wrocław
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
bo latać to trzeba umieć

WysłanyWysłany: Pią Mar 09, 2018 21:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

kolego wiarus właśnie wydawało mi się że za mało dostawały i nie miały siły w tamtym sezonie podawałem łyżeczkę na gołębia jednak w ogólnym karmniku więc każdy zjadł tyle ile zdążył złapać właśnie w tym sezonie planuję dawać więcej tylko nie wiem czy to dobrze mam w głowie preparaty jakich użyje w tym sezonie jednak może nie będe pisał bo jak żle wybrałem to tylko wstydu się najem a karma mam dostęp do MDM PRIMA VANROBAEYS i przymierzam się do tej trzeciej tylko nie do końca wiem jakie numery
wiarus

WysłanyWysłany: Pią Mar 09, 2018 21:18
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj mamy wiele dobrych karm,lecz najważniejsza jest metoda karmienia nie najlepsza firma. Napisz mi na pw.jak karmiłeś może coś poradzę.Łyżeczkę na gołębia ,dużo zależy od łyżeczki.
kowalmm

WysłanyWysłany: Sob Mar 10, 2018 20:18
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:
Moim zdaniem motywacja nie ma tu wiele do rzeczy ,konkursy powinny zdobywać, myślę że po prostu je przekarmiasz i dlatego nie zdobywają konkursów.Samiczki muszą być trzymane krótko i od poniedziałku trening może być raz dziennie ,lecz godzinkę muszą latać.

Chętnie i ja się dowiem jak postępować i karmić by było lepiej.Napisałeś iż mogą być przekarmiane, przyznam iż ja gdy próbowałem trzymać krótko czy to samice czy samce odrazu obloty były krótsze.Tak naprawdę to bez wymuszenia oblotów u mnie nie ma mowy o tym by dłużej chodziły. Oblot trwa czasem 20 minut.
Co do motywacji czy ona nie ma znaczenia? Myślę że dla samic napewno lepiej kiedy idą z marszu ale gdy samce nie robią konkursów to chyba jednak brak im tej motywacji.Kolega pisał że nie wozi w tygodniu.Nie sądzisz że taki samiec bez odpowiedniej motywacji to nie ma szans na dobry konkurs?
bo latać to trzeba umieć

WysłanyWysłany: Pon Mar 12, 2018 5:57
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Rozumie że wywózki przed sezonem mają sens że trzeba nauczyć samce powrotu do partnera bo na pewno nie do karmnika, jednak jaki cel ma wywózka w tygodniu jakie ona ma spełniać zadanie?
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: