Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Nie Wrz 23, 2018 23:37 Zobacz posty bez odpowiedzi
Nowa strona pzhgp.pl i nowe forum
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
wkic

WysłanyWysłany: Sro Cze 13, 2018 6:17
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nic nie trwa na zawsze.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
pzhgp
Site Admin

WysłanyWysłany: Sro Cze 13, 2018 16:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Widzę, że opinie użytkowników forum są nastawione wyłącznie na złośliwość - nie wiem dlaczego padają nieuzasadnione oskarżenia wobec ZG.

Napisałem w bardzo przyjaznej atmosferze pierwszego posta w tym temacie chcąc poznać Wasze zdanie na temat nowej strony i nowego forum.

Wyjaśnię pewne kwestie abyście nie mieli podejrzeń wobec np. ZG:
- system na którym była oparta poprzednia wersja strony pzhgp.pl niebawem nie będzie wspierany przez dostawców usług hostingowych wobec czego niebawem po prostu by nie działała w związku z czym przygotowałem nową wersję strony pzhgp.pl - nowoczesnej, dostosowanej do wygodnego przeglądania na urządzeniach mobilnych, ponadto łatwiejszej w aktualizowaniu, bezpieczniejszej itd. Ta procedura wymiany strony na nową była koniecznością.

Przy okazji wdrażania nowej strony zaproponowałem utworzenie nowego forum które było by zintegrowane z nową stroną, ponadto bezpieczniejsze, łatwiejsze w utrzymaniu porządku związanego ze spamem generowanym przez boty itd. Obecne forum również nie należy do najnowocześniejszych w związku z czym taka była moja propozycja - ponadto ten pomysł chciałem skonsultować z Wami użytkownikami tego forum dlatego też utworzyłem ten temat do dyskusji.

Nikt Wam nie chce utrudnić rozmowy, kontaktu - wręcz przeciwnie jest to moja propozycja aby było łatwiej.

Problem z rejestracją na nowej stronie staram się rozwiązać. Jeśli jeszcze ktoś ma problem z rejestracją to proszę o odpowiedzi w tym temacie czy używacie programu pocztowego - jeśli tak to jakiego, lub jeśli przez stronę www się logujecie to proszę o informacje u jakiego dostawcy jest ta poczta.

Pozdrawiam
Administrator
czerwony1363

WysłanyWysłany: Sro Cze 13, 2018 18:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=fMt6RPvD4Ms
Georg

WysłanyWysłany: Pią Cze 15, 2018 8:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Próbowałem ,próbowałem i stwierdziłem że mam to w dupie , nie chcecie mnie na nowym forum to nie . Jakoś tu się można zalogować ,tam droga przez mękę.
Waldii79

WysłanyWysłany: Pią Cze 15, 2018 13:41
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nie ma opcji żeby się zalogować na nowym forum też mam już to gdzieś bay bay.
Szpak65

WysłanyWysłany: Pią Cze 15, 2018 14:31
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Przypomina mi się stary dowcip , jak to w pewnym ośrodku wybudowano piękny nowy basen a jak pensjonariusze będą grzeczni to im wody kiedyś napuszczą .
Cóż rok wyborczy rządzi się swoimi prawami . Żegnam i pozdrawiam wszystkich z którymi miałem tu przyjemność wymieniać poglądy . Do usłyszenia .
wiarus

WysłanyWysłany: Sob Cze 16, 2018 3:54
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie administratorze widzę że ma Pan nas za idiotów co nie potrafią prawidłowo adresu email wpisać ,po za tym wszystko jest w porządku.W takiej sytuacji trudno się dziwić że ludzie się irytują.Trzeba było wszystko dopracować,dopiero
potem zrobić przeprowadzkę,no bo jak przeprowadzić się do mieszkania w którym nie można otworzyć zamka ,podczas gdy sąsiad wchodzi z uśmiechem.To tyle Również pozdrawiam wszystkich i przepraszam tych ,których uraziły moje wpisy.DL
pzhgp
Site Admin

WysłanyWysłany: Sob Cze 16, 2018 11:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Problem z rejestracją nowych użytkowników został naprawiony - wszyscy już mogą się bezproblemowo rejestrować.

Problem dotyczył błędnie interpretujących linki co niektórych kont pocztowych - proszę wybaczyć ale system był sprawdzony na wielu kontach i działał prawidłowo. Problem dotyczył nielicznych dostawców. Zarejestrowało się do tej pory bardzo wielu użytkowników którzy nie mieli problemów.

Pozdrawiam
pitus01

WysłanyWysłany: Nie Sie 19, 2018 14:07
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

a ja mam taki problem.zapomnialem hasla do systemu zgłaszania golebi pocztowych .dostałem linka na maila ,co z tego jak wychodzi mi strona pzghp i nic więcej .ktoś miał taki problem.Pozdrawiam hodowcow
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: