Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sro Paź 23, 2019 10:44 Zobacz posty bez odpowiedzi
Gołąb za 1 252 000 euro!!!
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
gregor46

WysłanyWysłany: Pon Mar 18, 2019 16:35
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Siwy 7 , dziekuje ci za uswiadomnienie , ja tego naprawde nie wiedzialem (zart ) , jest tylko ta röznica , ze my tego nie zaprzeczamy , ze nasze ptaki wywodzo sie z Belgi - Holandi , wiadomo to kolebka golebiarki , u nich siedzo najleprze i tylko z najleprzych jest mozliwosc cos wychowac , nie wszystkie so dobre , to bylo by za proste , skont ty wiesz ze twöj czarny to 25% Meulemans, masz jakes orginalne rodowody ?? , czy ktos ci to möwil ??, ci hodowcy ktörych tak cenisz to juz raczej historia , w tej chwili so inni hodowcy w Modzie . dlaczego akurat te 25% jak to sie sklada , z czego pochodzi reszta tz. te 75 % , prosze o orginalne dokumentacje , ty chyba chcesz ze twöj slynny Szczep w 777 moze udowodnic swoje pochodzenie . dobry lot Gregor
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
siwy7

WysłanyWysłany: Pon Mar 18, 2019 16:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kol. Gregor46 , a stąd wiem , że jego ojciec pochodzil z naturala i był w 100% Meulemans i do tego choco.
tedy

WysłanyWysłany: Pon Mar 18, 2019 16:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kod:
ja nie szukam wrogöw jest odwrotnie ja szukam kolegöw Hodowcöw z ktörymi mozna wymienic poglady

jak zdążyłem zauważyć to ta Twoja wymian poglądów dotyczy tylko i wyłącznie Polskich weryfikacji i wyników osiąganych przez polskich hodowców. A prawda jest taka że zbliża się wiosna, trzeba trochę szrotu opylić Polakom bo w Germanii nikt tego nie chce więc powiedz po prostu trudną dla Ciebie prawdę a będziemy dla Ciebie bardziej wyrozumiali w tym Twoim marketingu szeptanym.

pozdrawiam DL
wiarus

WysłanyWysłany: Pon Mar 18, 2019 16:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Osobiście swoje ptaki wyhodowałem sam z nabytych od Polskich świetnych hodowców i nie mam na swoim gołębniku żadnego DV ,ani NL i Belg i nic do sprzedania .Używam też Polskich karm bo są najzdrowsze. Żadnemu Niemcowi nie mam też nic do zaoferowania nie interesują mnie też ich wyniki konkurencja jednym słowem gów... mi do tego.DL
gregor46

WysłanyWysłany: Pon Mar 18, 2019 17:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Siwy 7 , widze ze masz problemy z liczeniem procentöw , jesli jego ojciec 100% Meulemans to syn tez 100% , jesli do tego syna parujesz inno rase , Samice , to mlode z tej pary to 50% Meulemans , dziwi mnie troche ze z choco , wychodzi czarny . hallo Tedy , zle zauwarzyles , ja juz kilkakrotnie proponowalem inne tematy , co do opilenia szrotu , to jeszcze raz ja sie nikomu nie narzucam nikomu nie proponowalem moich ptaköw , jest odwrotnie Polscy hodowcy zwracajo sie do mnie w celu kupna , Kol Wiarus , powiedz mi skond pochodzo te slynne golebie u tych b. dobrych hodowcöw , ze ty nie masz u ciebie zadnych dv , belg i nl , to nie znaczy ze ty nie masz ptaköw z tego pochodzenia . dobry lot Gregor
wiarus

WysłanyWysłany: Pon Mar 18, 2019 17:10
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Podobno z wieży kościelnej w Częstochowie.
rudy51

WysłanyWysłany: Pon Mar 18, 2019 17:20
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Gregor46 zaczynam po prostu Ciebie pomału podziwiać.Jesteś nie do zdarcia i zajechania.Widać żeś twardy chłop rodzony na Mazurskiej ziemi Polskiej ziemi,tak zwany Krzyżak.
gregor46

WysłanyWysłany: Pon Mar 18, 2019 17:25
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Wiarus , nie wiedzialem , ze ty hodujesz golebie , z przyblakanych te z tej wierzy koscielnej to raczej ptaki ktöre , nie byly w stanie wröcic do domu , ale to chyba nie twöj styl , wiec jest raczej inaczej . dobry lot Gregor .
gregor46

WysłanyWysłany: Pon Mar 18, 2019 17:34
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo kol Rudy 51 , jest tak jak piszesz , dzieki za komplement , tylko z jednym zastrzerzeniem , Krzyzakem , nie jestem , moi rodzice mieli to samo narodowosc , wiec zadna krzyzöwka . ps Mazury naprawde lubie piekne okolice , ale ja pochodze z Warmi . ps jestem twardy do siebie i do innych , ale jestem sprawiedliwy , i mam czyste sumienie , i duzo sympati dla normalnych - powarznych Polskich Hodowcöw . dobry lot Gregor .
siwy7

WysłanyWysłany: Pon Mar 18, 2019 17:38
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tak, kol. Gregor jego dziadek pochodził ze stacji Natural i był oryginalny meulemans.
gołębnik2222

WysłanyWysłany: Pon Mar 18, 2019 18:02
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ładne pieniądze . Gratuacje dla hodowcy za wyhodowanie takiego lotnika .
Szpak65

WysłanyWysłany: Pon Mar 18, 2019 18:18
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Dzięki za szczere życzenia może w końcu i ja kiedyś zdobędę choćby jeden dyplom i powieszę sobie na ścianie.
Miejsce skąd się człowiek wywodzi wiele o nim mówi , faktycznie rdzennie mazurzy to twardzi ludzie tak bardzo skrzywdzeni w czasie wojny i bezpośrednio po niej . Pięknie opisał stosunki pionujące na tych ziemiach Eugeniusz Paukszta w takich książkach jak Wrastanie , Wiatrołomy czy też Zatoka Żarłocznego Szczupaka .
rudy51

WysłanyWysłany: Pon Mar 18, 2019 18:23
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nie ma co się dziwić ze poszedł za taka kwotę. Licytacja przebiegała między Chińczykami i do Chin poszedł.Tam hodowców i to milionerów na pęczki.Tam hodowla gołębi to przemysł wielki biznes.U nas w Europie takiej kwoty napewno by nie otrzymał hodowca za tego gołębia.Rekordowe kwoty za gołębie pochodzą właśnie z Chin.
mario1111

WysłanyWysłany: Pon Mar 18, 2019 21:28
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pozdrawiam serdecznie wszystkich kolegów , którzy zrezygnowali z pisania na tym forum, ale nadal go odwiedzaja i czytają :🤗🤔
spokojny24

WysłanyWysłany: Pon Mar 18, 2019 21:38
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szpak65 napisał:
Dzięki za szczere życzenia może w końcu i ja kiedyś zdobędę choćby jeden dyplom i powieszę sobie na ścianie.
Miejsce skąd się człowiek wywodzi wiele o nim mówi , faktycznie rdzennie mazurzy to twardzi ludzie tak bardzo skrzywdzeni w czasie wojny i bezpośrednio po niej . Pięknie opisał stosunki pionujące na tych ziemiach Eugeniusz Paukszta w takich książkach jak Wrastanie , Wiatrołomy czy też Zatoka Żarłocznego Szczupaka .

Musiałbyś Szanowny Kolego Szpak65 nabyć coś ze szczepu Kolegi Siwego to może zdobyłbyś w końcu upragniony dyplom A tak to klapa Ja cie nie poratuje bo ja sam nic nie mam Nieraz mi się uda złapać jakiś konkursik jak konkurencja pozwoli Ale obiecali mi w mojej sekcji że jak wytrzymam do końca to dostane honorowy dyplom Już zleciłem stolarzowi aby zrobił mi specjalną gablotę Pozdrawiam Kolego Dobrych lotów
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: