Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pon Paź 14, 2019 20:17 Zobacz posty bez odpowiedzi
SEZON 2019r. Plany oraz oczekiwania
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
zen0171

WysłanyWysłany: Czw Kwi 18, 2019 19:11
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ARTURO - jak poradzą sobie gołębie Gregora, a właściwie ich potomstwo napiszę lub podam link do listy konkursowej ( mam nadzieje, że się na niej znajdą)
Nie wiem dlaczego uznałeś, że moja prośba by dyskutować używając argumentów i nie szukać sporu odnosiła się do tego co napisałeś. Wiesz, zauważyłem , że na tym forum często wpisy i inne zdanie traktujemy jako przytyk do siebie. Następuje reakcja a potem od słowa do słowa i kłotnia gotowa. Nie rozumiem tej nadmiernej drażliwości niektórych. Moja wcześniejsza decyzja, w której nie wytrwałem, by tu nie pisać była rozsądna. Warto przyznać się do błędu ale nie warto w nim trwać. Wybacz, ale Twoja aluzja o inspiracjach jest tak absurdalna, że brak słów.
Wszystkim, życzę udanego sezonu, dobrych lotów, szybkich, upartych i zdobywających pierwsze konkursy gołębi.
Zainteresowanych jak sprawują się gołębie Gregora i innych Kolegów odsyłam do list konkursowych gołębi młodych oddziału 0171 Kielce, listy nie są zabezpieczone hasłem.
Zyczę Wam wszystkim radosnych Świąt Zmartwychwastania Pańskiego.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
arti1982arti

WysłanyWysłany: Czw Kwi 18, 2019 19:31
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie Namyslow, chyba tej odpowiedzi nie bedzie?
ARTURO

WysłanyWysłany: Czw Kwi 18, 2019 19:46
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

zen0171 napisał:
ARTURO - jak poradzą sobie gołębie Gregora, a właściwie ich potomstwo napiszę lub podam link do listy konkursowej ( mam nadzieje, że się na niej znajdą)
Nie wiem dlaczego uznałeś, że moja prośba by dyskutować używając argumentów i nie szukać sporu odnosiła się do tego co napisałeś. Wiesz, zauważyłem , że na tym forum często wpisy i inne zdanie traktujemy jako przytyk do siebie. Następuje reakcja a potem od słowa do słowa i kłotnia gotowa. Nie rozumiem tej nadmiernej drażliwości niektórych. Moja wcześniejsza decyzja, w której nie wytrwałem, by tu nie pisać była rozsądna. Warto przyznać się do błędu ale nie warto w nim trwać. Wybacz, ale Twoja aluzja o inspiracjach jest tak absurdalna, że brak słów.
Wszystkim, życzę udanego sezonu, dobrych lotów, szybkich, upartych i zdobywających pierwsze konkursy gołębi.
Zainteresowanych jak sprawują się gołębie Gregora i innych Kolegów odsyłam do list konkursowych gołębi młodych oddziału 0171 Kielce, listy nie są zabezpieczone hasłem.
Zyczę Wam wszystkim radosnych Świąt Zmartwychwastania Pańskiego.

Dzięki, sorry, że cos złego z mojej strony.
Ale wybacz tak to zle brzmiało.
Powodzenia w hodowli.
Pozdrawiam
Arturo
gregor46

WysłanyWysłany: Czw Kwi 18, 2019 19:55
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo kol Zenon , prosze cie nie daj sie wyprowadzic z röwnowagi , wiesz dlaczego , niektörzy tu na forum , Niewiedzo , co CZynio , im trzeba przebaczyc , jest do tego okazja Swieta , ci towarzysze nie majo odrobine honoru , o inteligecji , nie möwie , o wynikach nie wspomne , dlaczego oni sie tak czepiajo , nie tylko do mnie , oni pröbujo i ciebie w to wmieszac , nie reaguj na te brednie ty nie musisz sie nikomu tlumaczyc co do wyniköw moich ptaköw u ciebie , to ich nic nie obchodzi , warzne jest , ze ty wiesz , i ze ja wiem , to starczy , wiesz niektörych zrzera zazdrosc , dlatego piszo take farmazony , to jest gorsze jak plotki , tak zachowujo sie Kumoszki , na rynku , nie powazni Hodowcy , wniosek do Powagi im jeszcze duzo brakuje . ja tez ci zycze wesolych swiat , i hodowcom ktörzy , zaslugujo na to nazwe HODOWCA kolorowych jajek i mokrego dingusa dobry lot Gregor
spokojny24

WysłanyWysłany: Czw Kwi 18, 2019 20:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego Namysłów To wszystko zależy po jakim locie Bo jeśli lot był łatwy i ptaki przychodziły w dobrej kondycji to specjalnie sie nie wysilam nie robię specjalnej mikstury jak również po takim locie nie podaje białka jak również karmy wysoko białkowej Tu bardzo wskazane sa aminokwasy Robię tak Podaję na 2 l wody 1 łyżeczka ostropestu garść świeżych pokrzyw Jedna łyżeczka siemię lniane i kilka kawałków pociętej słomy owsianej To wszystko zaparzam pod przykryciem i po ostudzeniu z dodatkiem aminokwasów podaje do picia Ten wywar znajduje się już w pojniku podczas przylotu ptaków

A jeśli lot był wymagający To podaje do picia preparat o nazwie FortiVit Detox Jest to naturalna specjalnie dobrana mikstura oczyszczająca organizm i krew po wysiłku który pozostawił niewydalone resztki Karmę oczyszczającą z dodatkiem płatków owsianych podaje dopiero po dwóch godzinach po przylocie ptaków i w bardzo małych ilościach Jeśli ptaki wróciły mocno dojechane Nie należy zapominać o białku Dobrze jest zrobić ptaka ciepłą kąpiel Pozdrawiam
ARTURO

WysłanyWysłany: Czw Kwi 18, 2019 20:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor46 napisał:
Hallo kol Zenon , prosze cie nie daj sie wyprowadzic z röwnowagi , wiesz dlaczego , niektörzy tu na forum , Niewiedzo , co CZynio , im trzeba przebaczyc , jest do tego okazja Swieta , ci towarzysze nie majo odrobine honoru , o inteligecji , nie möwie , o wynikach nie wspomne , dlaczego oni sie tak czepiajo , nie tylko do mnie , oni pröbujo i ciebie w to wmieszac , nie reaguj na te brednie ty nie musisz sie nikomu tlumaczyc co do wyniköw moich ptaköw u ciebie , to ich nic nie obchodzi , warzne jest , ze ty wiesz , i ze ja wiem , to starczy , wiesz niektörych zrzera zazdrosc , dlatego piszo take farmazony , to jest gorsze jak plotki , tak zachowujo sie Kumoszki , na rynku , nie powazni Hodowcy , wniosek do Powagi im jeszcze duzo brakuje . ja tez ci zycze wesolych swiat , i hodowcom ktörzy , zaslugujo na to nazwe HODOWCA kolorowych jajek i mokrego dingusa dobry lot Gregor

Gregor miej te kolorowe jajka i napisz te słowa do mnie to ja Ci sie postaram odpowiedzieć- jak tylko bede potrafił.
Bo chyba, ze masz wydmuszki to temat nieaktualny.
gregor46

WysłanyWysłany: Czw Kwi 18, 2019 20:15
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Arturo , ty na te slowa , nie zasugujesz , ty jestes jednym z tych , co nie Wiedzo , co czynio ty jestes tak falszywy i zaklamany , tobie zaden ksiadz nie odbierze spowiedzi , czy mam wydmuszki , to mmusisz sie spytac mojej zony . ale ze tematy z tobo nie aktualne to masz racje , dlaczego przepraszasz Zenona ?? zastanöw sie co chcesz pisac , i wtedy nie musisz przepraszac , ale to trödno zrozumiec . dobry lot Gregor
ARTURO

WysłanyWysłany: Czw Kwi 18, 2019 20:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor46 napisał:
Hallo Arturo , ty na te slowa , nie zasugujesz , ty jestes jednym z tych , co nie Wiedzo , co czynio ty jestes tak falszywy i zaklamany , tobie zaden ksiadz nie odbierze spowiedzi , czy mam wydmuszki , to mmusisz sie spytac mojej zony . ale ze tematy z tobo nie aktualne to masz racje , dlaczego przepraszasz Zenona ?? zastanöw sie co chcesz pisac , i wtedy nie musisz przepraszac , ale to trödno zrozumiec . dobry lot Gregor

Gregor napisałem kiedys takie słowa- bede ostatnim polskim hodowcą, który siegnie po Twoje gołebie.
I tym wpisem w pełni mnie przekonałeś.
Jak Ty się wstydzisz swoich gołębi i nie jestes ich pewien to sie nie chwal.
Nawet sezon sie nie zaczął, Kolega Zen ma informować o trudnej ziemi świetokrzyskiej- a Ty już pozamiatałeś i wyroki wydajesz.
I napisze Ci tak słowo pisane nie raz nic nie jest warte słowu mówionemu.
A słowo przepraszam, dziekuję, proszę nie sa mi obce.
Zresztą honor też.
Także słownik w dłoń i znowu praca domowa do odrobienia -ASERTYWNOŚĆ co to jest i jak powinien postepować człowiek asertywny.
NAMYSŁÓW

WysłanyWysłany: Czw Kwi 18, 2019 21:10
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

spokojny24 napisał:
Kolego Namysłów To wszystko zależy po jakim locie Bo jeśli lot był łatwy i ptaki przychodziły w dobrej kondycji to specjalnie sie nie wysilam nie robię specjalnej mikstury jak również po takim locie nie podaje białka jak również karmy wysoko białkowej Tu bardzo wskazane sa aminokwasy Robię tak Podaję na 2 l wody 1 łyżeczka ostropestu garść świeżych pokrzyw Jedna łyżeczka siemię lniane i kilka kawałków pociętej słomy owsianej To wszystko zaparzam pod przykryciem i po ostudzeniu z dodatkiem aminokwasów podaje do picia Ten wywar znajduje się już w pojniku podczas przylotu ptaków

A jeśli lot był wymagający To podaje do picia preparat o nazwie FortiVit Detox Jest to naturalna specjalnie dobrana mikstura oczyszczająca organizm i krew po wysiłku który pozostawił niewydalone resztki Karmę oczyszczającą z dodatkiem płatków owsianych podaje dopiero po dwóch godzinach po przylocie ptaków i w bardzo małych ilościach Jeśli ptaki wróciły mocno dojechane Nie należy zapominać o białku Dobrze jest zrobić ptaka ciepłą kąpiel Pozdrawiam

Mam na myśli lot dosyć wymagający z bocznym wiatrem lub w dziób, gdzie po gołębiach widać ,że swoje w skrzydłach przeleciały. Po locie łatwym szybkim z wiatrem, gdy konkurs trwa kilka minut wg. mnie nie ma sensu zbytnio co regenerować/oczyszczać. Ale wieczorem po locie jest kąpiel a w wodzie olejki eteryczne działające min. na oczyszczenie dróg oddechowych. Karma pierwsza po locie :owies łuskany,ryż, płatki owsiane na nie drożdże skropione kroplami oczyszczającym z Herbapolu(zakupione w aptece) . Nie stosuję herbatek .Do wody elektrolit z aminokwasami. D.L.
gregor46

WysłanyWysłany: Czw Kwi 18, 2019 21:20
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Arturo , ten problem nie istnieje , ty nie morzesz siegnonc po moje ptaki nie masz tak dlugiej reki , ty jestes naprawde ostatnim i to w wielu sprawch ja sie moich nie wstydze , ale co ty masz doczynienia z moimy ptakami u innych hodowcöw , co cie gnebi , czy ty jestes pewny twoich , to prosze pokarz to - Wyniki , kto twierdzi ze jest pewny sprzedaje z gwarancjo , ten oszukuje sam siebie , i innych , ja do tych nie nalerze moze ty te slowa nie so ci obce ty tylko z rzadko je uzywasz , ty lubisz te inne wiesz o ktörych mysle ??, ty ciagle powtarzasz , ze ty masz Honor , ja tego nie moge podtwierdzic , tak jak ty ta nie zachowuje sie czlowiek z honorem , o jakich wyrokach ty myslisz , ty masz racje w slowie pisanym , jestes cienki , moze w möwionym jest inaczej . ps mam nadzieje ze kedys nie wiem gdzie cie spotkam - swiat jest maly i wtedy przetestujemy twoje möwione slowo , dobry lot Gregor
rudy51

WysłanyWysłany: Pią Kwi 19, 2019 4:41
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Arturo przestań się popisywać,aplauzu tu nie znajdziesz.Na hodowli się nie znasz a pierdoły zamieszczasz,by atmosferę zagęszczać.Daj sobie chłopie na wstrzymanie.Innym zwracasz uwagi ,a sam nie w tym kierunku temat podkręcasz.
mirek2001

WysłanyWysłany: Pią Kwi 19, 2019 6:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ARTURO-pamiętaj krytykować trzeba umieć ucz się od rudego jemu wszystko wolno i jemu to wychodzi on potrafi każdemu dowalić , a i pamiętaj byle w temacie .Jak napisałem o treningu to spłycił to że nie w temacie .Pozdrawiam Mirek

WysłanyWysłany: Pią Kwi 19, 2019 7:01
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mirek2001 napisał:
rudy oczom nie wierze ale skomentuje to tak .
Staje Breżniew przed mikrofonem i mówi rozbrojenie ,odprężenie , zlikwidowanie UB .......towarzysze popatrzyli z niedowierzaniem coś mu jest ? towarzyszu Breżniew wszystko wpariatkie?
na to Breżniew nie martwcie się to tylko próba mikrofonów ;)) Co do lotów trening w miarę udany .... babcia z 11r przyszła dziś rano bez ogona miała fart . Od 12 roku może ze 3 razy nocowała zawsze przychodziła może po konkursie ale była a dziś świeci gołym zadkiem.. jak ona teraz będzie hamować ?

To jest ten wpis nad którym się tak rozczulasz mirek2001,Breżniew to był temat, to kolego gratuluję bystrości.Głupoty zamieszczasz i chcesz być chwalony nie wymagasz od mnie za dużo. Ale mirek 2001 i tak Ciebie lubię.
NAMYSŁÓW

WysłanyWysłany: Pią Kwi 19, 2019 16:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panowie czy stosujecie u siebie w gołębnikach tzw. panele grzewcze lub lampy promienniki ,przy niskich temp. deszczowej pogodzie …?Jak to u was wygląda czy posiadacie w gołębnikach podwójne ściany ocieplone/sufity. Jakie macie w tej kwestii doświadczenie, spostrzeżenia...?
rudy51

WysłanyWysłany: Pią Kwi 19, 2019 16:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

NAMYSŁÓW napisał:
Panowie czy stosujecie u siebie w gołębnikach tzw. panele grzewcze lub lampy promienniki ,przy niskich temp. deszczowej pogodzie …?Jak to u was wygląda czy posiadacie w gołębnikach podwójne ściany ocieplone/sufity. Jakie macie w tej kwestii doświadczenie, spostrzeżenia...?

Namysłów Ty chyba już zaczynasz wymyślać,więc powiem krótko nie kombinuj bo przekombinujesz.Jeszcze trochę a zapytasz się nas czy zamawiamy dla naszych pupili catering i co o tym myślimy.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: