Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pon Cze 17, 2019 7:21 Zobacz posty bez odpowiedzi
Gołębie A.Pawelca
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
qwer41

WysłanyWysłany: Czw Maj 09, 2019 18:18
PostTemat postu : Gołębie A.Pawelca
Odpowiedz z cytatem

Witam czy ktoś miał gołębie od Pana A.Pawelca z Radomska chce zakupić jednak mam pewne obawy jakie wasze opinie czy ktoś miał czy coś wogl chodziło czy zwykły odpad???
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
siwy7

WysłanyWysłany: Czw Maj 09, 2019 18:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ja bym nie kupił. Ten Pan co by nie wziął do reki , to wspaniała budowa itd. Kasa i tyle , a na gołębiach się nie zna bo nie lotuje.
rudy51

WysłanyWysłany: Czw Maj 09, 2019 19:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego to tylko zależy od ciebie, bo trudno tobie w tym doradzić bo ile osób tyle opinii. Z tego co wiem to on sprzedaje gołębie nie swoje są to gołębie zakupione od rożnych hodowców i przez niego wystawione na sprzedaż po prostu na tym zarabia.On nawet uczciwie o tym mówi przy hodowcach od których nabywa. Nawet każde zakupy filmuje no może nie wszystkie.Z tego co wiem to na każde gołębie ma dokumenty od jakiego hodowcy one pochodzą. Jeżeli masz jakieś na oku od jakiś dobrych hodowców to dlaczego nie.Przecież mówimy o gołębiach nie o człowieku,zajmuje się handlem ma swoją aukcję i tyle.
wiarus

WysłanyWysłany: Czw Maj 09, 2019 19:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tu masz trochę informacji.
http://www.forum.pzhgp.pl/viewtopic.php?t=27227
czerwony1363

WysłanyWysłany: Czw Maj 09, 2019 19:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ja bym nie kupis. Sprowadza i sprzedaje smieci z zachodu. Rodowod o niczym nie swiadczy, jesl;i chcesz kupic to zapytaj o certyfikat DNA do zakupionego golebia i banka peknie. Mydlana.
mariusz2460

WysłanyWysłany: Czw Maj 09, 2019 20:38
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

a ja mam samiczkę od tego hodowcy i jestem bardzo zadowolony jest to jedna z najlepszych moich samic w rozpłodzie ale wiadomo on tym handluje więc różnie to bywa zresztą od kogo by nie kupił to i tak nie wszystko się sprawdzi
spokojny24

WysłanyWysłany: Czw Maj 09, 2019 21:21
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

czerwony1363 napisał:
Ja bym nie kupis. Sprowadza i sprzedaje smieci z zachodu. Rodowod o niczym nie swiadczy, jesl;i chcesz kupic to zapytaj o certyfikat DNA do zakupionego golebia i banka peknie. Mydlana.

Nie jest tak do końca Kol Czerwony że wszystko z zachodu to śmieci Wiele Hodowli zostało opartych na zakupionych gołębiach od ludzi którzy kupują i handlują Nikt niema samych asów Zresztą asów nikt nie sprzedaje I nie piszę tu o asach co wylatały wspaniały wynik bo takie sa do kupienia lecz o asach które wydały wiele dobrych gołębi Wychowasz 50 młodych ile z tego jest prawdziwych gołębi wyczynowych jeden A jak jest już dwa to można powiedzieć że rok był udany Kiedyś zakupiłem 12 szt młodych gołabków od nieżyjącego już Martina Wagnera były to ptaki z gołębi van loon Po sezonie lotowym młodych pozostało 7 szt w tych siedmiu jak się później okazało była wspaniała samiczka która w cztery lata wydała kilka super lotników sama również była klasową gołębicą lecąc b dobrze Niestety wiosną podczas pierwszych oblotów uciekając przed jastrzębiem uderzyła w okno tarasowe i jako pięcioletnia zakończyła żywot To wszystko zależy jak się trafi Ja uważam że w gołębiach które przywozi AP tez sa dobre i wartościowe ptaki Ale ile trzeba by było ich przerobić aby trafić A może być tak że trafisz od razu Gdzie byś nie kupił może być podobnie Pozdrawiam
krzychu0261

WysłanyWysłany: Pią Maj 10, 2019 9:11
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

kto wygrywal olimpiady wlatach 80 ,Polacy i niebylo golebi z zachodu mielismy i mamy najlepsze golebie niz zachod
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email Powrót do góry
qwer41

WysłanyWysłany: Pią Maj 10, 2019 10:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Chyba sobie dam spokój z jego golebiami trochę informacji zaczerpnęłem to to dosyć dużo ludzi oszukał. Trzeba chyba samemu się wybrać za granicę
teraz kibic...

WysłanyWysłany: Pią Maj 10, 2019 14:16
PostTemat postu : Mi nie pasują...
Odpowiedz z cytatem

Witam wielokrotnie oglądam na You-Tube filmy z udziałem p.Pawelca jak bywa u innych hodowców ale oglądam te filmy z takim niesmakiem,widzę w tym jakiś fałsz,nachalność,parcie na "szkło"i zawsze interes.Nie znam osobiście tego hodowcy i nie chce nikogo obrazić ale mi osobiście się to nie podoba udział tego hodowcy odbieram jak antyreklamę danej hodowli przepraszam ale takie mam odczucia i to jest tylko moje zdanie pewnie koledzy widzicie to inaczej a może nie ???.Mi osobiście tacy hodowcy nie pasują nie kupowałbym od nich gołębi.pozdrawiam "Dobry Lot".
teraz kibic...

WysłanyWysłany: Pią Maj 10, 2019 14:32
PostTemat postu : Same nie poleca...
Odpowiedz z cytatem

Witam kol.qwer41 teraz przeczytałem twój wpis po co jechać po gołębie za granicę podam ci parę wspaniałych uczciwych hodowli:kol Pruski Głogów wielu mistrzów ma gołębie z tej hodowli (P.Bugała) kol Wiosna z Pilchowic podobnie gołębie ma mistrz P.Mędrysa wspaniała hodowla mistrzowska kol.M.Trzaski z Prudnika kolP.Bakiery z Mysłowic i wiele,wiele innych wspaniałych Polskich hodowli,omijaj tylko oszołomów i picerów bez wyników to podstawa.Jedno musisz wiedzieć pewnie wiesz gołębie same nie latają i nie polecą jak nie umiesz z nimi pracować cały rok nawet te najlepsze na świecie czyli nasze.pozdrawiam "Dobry Lot".
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: