Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pon Paź 14, 2019 3:53 Zobacz posty bez odpowiedzi
Wspaniały wyczyn lotowy..
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
mirek2001

WysłanyWysłany: Sob Maj 11, 2019 7:10
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor46 napisał:
Hallo Mirek , ty jestes i tu slaby , cierzko to liczyc , ale wedlug mnie to z 381 do tej pory zameldowanych to raczej nie 10 % , no ale mozliwe ze ty liczysz inaczej , dlaczego od Siwego , zamelduj twoje i wtedy ty a nie siwy moze mnie pokonac . ps ja melduje tyle ptaköw , ja w pierwszej lini , chce je testowac w konkurecji , ponoc nawet mistrzowie Olimpijscy z Polski , bioro tam udzial , wiec wielka konkurecja , mnie nie chodzi o wygranie , jesli cos wygram , jest ok , jesli nie , nie mam z tym problemu , ja moge sobie na to Pozwolic . dobry lot Gregor

Na dzień dzisiejszy zameldowano 235 sztuk dzięki tobie i tylko tobie twoja reklama wg jest kaput . A do tego postu nad tobą r u d y wiesz gdzie pocałuj szuje ? a gdzie ty widzisz tam krytykę ? dba chłop o swój wg i daje żeby się utrzymał . A impreza jest za darmo bo Gregor pisał że są jakieś dodatkowe pieniądze po 100 czy coś tam brane na ten cel , a tu wyraźnie pisze że organizator zapewnia imprezę

WysłanyWysłany: Sob Maj 11, 2019 7:18
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A to jest finezyjna odpowiedz mirka2001 na brak argumentów.
"A do tego postu nad tobą r u d y wiesz gdzie pocałuj szuje ?"
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
mirek2001

WysłanyWysłany: Sob Maj 11, 2019 7:31
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

[quote="rudy51"]A to jest finezyjna odpowiedz mirka2001 na brak argumentów.
"A do tego postu nad tobą r u d y wiesz gdzie pocałuj szuje ?"[/quote

Tylko uważaj nie porysuj :D

Dobra idę bo kolo 11 powinny się gołąbki meldodać, kto lotuję to wie o czym pisze .suchy teoretyków pozostawiam cie z klawiaturą .Dobry Lot Koledzy dziś lotujacy

WysłanyWysłany: Sob Maj 11, 2019 7:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Mirek , nie tylko z liczeniem , z uwarznym czytaniem masz tez problemy , wedlug mnie jest 381 zameldowanych , od tych 235 podane so do tej pory numery , reszy jeszcze nie ma na WG , termin dostarczania to 30 06 , wiec jest jeszcze troche czas , to dla mnie komplement , ze wedlug mojej osoby ten wg jest Kaput , czy to ma znaczyc , ze niektörzy sie mnie objo , chodzi o loty , nie o rekoczyny , wiesz ja terz lotuje , nasz lot jutro , do tej pory ponad 55% . zycze ci udanego lotu , i moze jednak sie skusisz , i zameldujesz druzyne , jedzenie i picie inxlusiv , dobry lot Gregor
tedy

WysłanyWysłany: Sob Maj 11, 2019 7:57
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Halo Gregor, a juz martwiłem się że będziesz musiał w garkuchniach te swoje dziadostwo zostawiać a tu proszę jaka niespodzianka, jednak ktoś chce te maratony wkoło stodoły wylatać. Powiedz mi mały człowieczku z bieda Bundes Land tylko jedno, gdybyś Ty i te twoje gołębie były cokolwiek warte w Bundes Republika to chyba logiczne byłoby to że byłbyś gwiazdą nie Polskiego forum PZHGP tylko brylowałbyś na niemieckich forach i w niemieckim internecie. A tak, wygląda na to że Ci Twoi pobratymcy to te Twoje wyniki i Ciebie to maja w czarnej dziurze i słuchać tych Twoich rewelacji na temat gołębi za nic nie chcą więc siłą rzeczy przypomniałeś sobie gdzie Cię wykarmiono, ubrano i wykształcono i biegusiem do starego heimatu i lans na Polskim forum i opychanie tego szrotu Polskim hodowcom bo jak widać Niemcy nie poznali jeszcze własności kulinarnych tego Twojego szrotu.

pozdrawiam DL
gregor46

WysłanyWysłany: Sob Maj 11, 2019 9:25
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Tedy , nie martw sie o moje ptaki , ja sie o twoje tez nie martwie , jesli uwarzasz ze loty z ponad 600 km to loty w okolo stodoly to twoja sprawa , ja dochodze do tego wniosku , ze ty nie tylko po pijanemu , piszesz , ty chyba konsumujesz , narkotyki , inaczej nie moge sobie wyobrazic jak mozna take brednie pisac , ty kiedys pisales ze chcesz napisac skarge do zarzadu DV , ja ci proponowalem , zebys sie zapytal o mnie i moich wynikach , oni by ci odpowiedzieli jak lotuje ,jake wyniki robie , i czy jestem znany czy nie , dlaczego tego nie robisz , wiesz dlaczego ty i tobie podobni bojo sie PRAWDY , ja nie musze na zadnym forum brylowac , ja nie szukam kupcöw , ja nie handluje wiec to nie temat . dobry lot Gregor
wiarus

WysłanyWysłany: Sob Maj 11, 2019 9:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

rudy51 napisał:

Ciebie to nikt nie przebije.Pisałeś że brzydzisz się kłamstwem,a cyganiłeś nas że nie jesteś hodowca 51 ,żądałeś nawet przeprosin ode mnie.Jesteś zwykłym oszustem co się próbował stać kimś kim nie jesteś :) Gdybyś miał choć krztę honoru to byś się chociaż zamknął. :)
Szpak65

WysłanyWysłany: Sob Maj 11, 2019 10:02
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kol Wiarus on się nie wycofa . Poczynił za duże inwestycje . Gdybyś ty zainwestował w inkubator i jednooką kurę nioskę . Zebrał w grupie zamkniętej zamówienie na wspaniałą nową linie czarnych jednookich cyklopów to tak łatwo byś odstąpił od tego stołu .
rudy51

WysłanyWysłany: Sob Maj 11, 2019 10:42
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:
rudy51 napisał:

Ciebie to nikt nie przebije.Pisałeś że brzydzisz się kłamstwem,a cyganiłeś nas że nie jesteś hodowca 51 ,żądałeś nawet przeprosin ode mnie.Jesteś zwykłym oszustem co się próbował stać kimś kim nie jesteś :) Gdybyś miał choć krztę honoru to byś się chociaż zamknął. :)

Więc teraz Panie bis detektywie Rutkowski masz pole do popisu o twojej bystrości umysłu ,wykaż tu wszystkim kim ja jestem ,a kim nie jestem po zaczynasz pieprzyć jak Wiesiu pijany w rowie.Czy jestem rudy,czy nie rudy,czy hodowca i nie hodowca.Bo bujasz bujasz aż sam się zabujasz.Więc ci wytłumaczę jestem rudy i hodowca gołębi pocztowych w ilości 100szt.wszelkiej maści i szczepu.wszystkie z obrączkami i kartami legitymujące się rodowodami,niema dziadów ni przybłędów.I nie strugam tu żadnego mistrza jak niektórzy tutaj czynią.A ty w szczególności 25xmistrzu,20xwicemistrzu.Więc szukaj tego co nie ma a może i jest ,a może znajdziesz choć odrobinę zdrowego rozsądku ,który gdzieś zatraciłeś mistrzu błaznowania.Szukaj szukaj aż może znajdziesz drugiego głupka do błaznowania.
mirek2001

WysłanyWysłany: Sob Maj 11, 2019 14:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor46 napisał:
Hallo Tedy , nie martw sie o moje ptaki , ja sie o twoje tez nie martwie , jesli uwarzasz ze loty z ponad 600 km to loty w okolo stodoly to twoja sprawa , ja dochodze do tego wniosku , ze ty nie tylko po pijanemu , piszesz , ty chyba konsumujesz , narkotyki , inaczej nie moge sobie wyobrazic jak mozna take brednie pisac , ty kiedys pisales ze chcesz napisac skarge do zarzadu DV , ja ci proponowalem , zebys sie zapytal o mnie i moich wynikach , oni by ci odpowiedzieli jak lotuje ,jake wyniki robie , i czy jestem znany czy nie , dlaczego tego nie robisz , wiesz dlaczego ty i tobie podobni bojo sie PRAWDY , ja nie musze na zadnym forum brylowac , ja nie szukam kupcöw , ja nie handluje wiec to nie temat . dobry lot Gregor

On nie ale ja na Olimpiadze tak pytałem .Lepiej że byś nie wiedział co ten w sztruksowej marynarce miał do powiedzenia w twojej sprawie .

WysłanyWysłany: Sob Maj 11, 2019 14:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Halo Gregor

czy Ty w tej Bundes Republik rozum straciłeś do reszty? czy Ty umiesz czytać to co ja do Ciebie napisałem? przypomnę :

Cytat:
Powiedz mi mały człowieczku z bieda Bundes Land tylko jedno, gdybyś Ty i te twoje gołębie były cokolwiek warte w Bundes Republika to chyba logiczne byłoby to że byłbyś gwiazdą nie Polskiego forum PZHGP tylko brylowałbyś na niemieckich forach i w niemieckim internecie.

no więc chciałbym poznać tajemnicę enigmy dlaczegóż to nikt w BRD nie chce tego Twojego szrotu który to niby ma być pierwsza klasa. Toć Helmuty powinny na pniu wszystko kupować a Ty na żebry do Polski z tym swoim szrotem się pchasz? czyż to nie jest zadziwiające?

pozdrawiam DL
ARTURO

WysłanyWysłany: Wto Maj 14, 2019 19:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mirek2001 napisał:
gregor46 napisał:

On nie ale ja na Olimpiadze tak pytałem .Lepiej że byś nie wiedział co ten w sztruksowej marynarce miał do powiedzenia w twojej sprawie .

Kolego Mirku ludzie szczęście w zyciu mają
https://www.money.pl/gospodarka/eurojackpot-ponad-193-mln-zl-trafia-do-osoby-z-polski-aida-bella-z-lotto-to-absolutny-rekord-6379596363360385a.html
Szcześliwiec z Polski SIWY 7- no i nasz Kolega z Niemiec Gregor.
wiarus

WysłanyWysłany: Sro Maj 15, 2019 17:18
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

rudy51 napisał:
wiarus napisał:
rudy51 napisał:

Więc teraz Panie bis detektywie Rutkowski masz pole do popisu o twojej bystrości umysłu ,wykaż tu wszystkim kim ja jestem ,a kim nie jestem po zaczynasz pieprzyć jak Wiesiu pijany w rowie.Czy jestem rudy,czy nie rudy,czy hodowca i nie hodowca.Bo bujasz bujasz aż sam się zabujasz.Więc ci wytłumaczę jestem rudy i hodowca gołębi pocztowych w ilości 100szt.wszelkiej maści i szczepu.wszystkie z obrączkami i kartami legitymujące się rodowodami,niema dziadów ni przybłędów.I nie strugam tu żadnego mistrza jak niektórzy tutaj czynią.A ty w szczególności 25xmistrzu,20xwicemistrzu.Więc szukaj tego co nie ma a może i jest ,a może znajdziesz choć odrobinę zdrowego rozsądku ,który gdzieś zatraciłeś mistrzu błaznowania.Szukaj szukaj aż może znajdziesz drugiego głupka do błaznowania.

Nawet nie będę próbował,drugiego takiego jak Ty nie znajdę :)
https://www.youtube.com/watch?v=bkc_iIw6sDc
rudy51

WysłanyWysłany: Sro Maj 15, 2019 17:34
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:
rudy51 napisał:
wiarus napisał:
rudy51 napisał:

Nawet nie będę próbował,drugiego takiego jak Ty nie znajdę :)
https://www.youtube.com/watch?v=bkc_iIw6sDc

I temat zamknięty.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: