Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sob Wrz 21, 2019 2:32 Zobacz posty bez odpowiedzi
WG CORABIA - tylko dla prawdziwych gołębi - opis Maziarz
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
gregor46

WysłanyWysłany: Sob Maj 18, 2019 10:57
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo R T , ty idioto dlaczego obrarzasz , powarznych , znanych hodowcöw , niejednokrotnie uczestniköw w olimpiadzie , dlaczego nazywasz nas glupcami ?? , kto tu jest glupcem to ty , ty nie masz absolutnie pojecia na temat profesjonalnej golebiarki , zyjesz w twoim slonecznym golebniku , jestes z siebie bardzo zadowolony , masz zawsze pierwszego ptaka , inaczej nie moze byc zawsze jakis jako pierwszy przyleci , i to dla ciebie sukces , ps skoncentröj , sie na handlu , szukaj dalej jeleni , i przestan pisac bzdury . dobry lot Gregor
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
ARTURO

WysłanyWysłany: Sob Maj 18, 2019 19:00
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor46 napisał:
Hallo R T , ty idioto dlaczego obrarzasz , powarznych , znanych hodowcöw , niejednokrotnie uczestniköw w olimpiadzie , dlaczego nazywasz nas glupcami ?? , kto tu jest glupcem to ty , ty nie masz absolutnie pojecia na temat profesjonalnej golebiarki , zyjesz w twoim slonecznym golebniku , jestes z siebie bardzo zadowolony , masz zawsze pierwszego ptaka , inaczej nie moze byc zawsze jakis jako pierwszy przyleci , i to dla ciebie sukces , ps skoncentröj , sie na handlu , szukaj dalej jeleni , i przestan pisac bzdury . dobry lot Gregor

Gregor czy Ty kiedyś swoje pierwsze słowa napiszesz jakies normalne.
SŁUCHAJ KONKURENCJE TRZEBA SZANOWAĆ I BYC O KROK OD NIEJ.
A takimi wpisami to nic nie zyskasz.
Moge sobie na te słowa pozwolić- bo ja gołebi nie sprzedaję.
Gregor wyniki pokazujesz, cuda odstawiasz o swojej hodowli- ale psychika do totalnej naprawy.
I tak sie teraz zastanawiam, czy wyjeżdżając z Polski- to Ty kasy z tacy nie liczyłeś.
Bo non stop wyzwiska, non stop pretensję.
Naprawde w ciekawszy sposób mozna zwrócić na siebie uwagę i zdobyc szacunek.
A czy tak jest???
Poczytajmy dalej co odwalisz???
gregor46

WysłanyWysłany: Sob Maj 18, 2019 19:26
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Arturo , masz racje mozna w inny sposub zwröcic na siebie uwage , i ty to robisz , piszac ciagle farmazony , glupoty wyssane z nosa , tak , mozna tez podpasc , jako konkurecje masz na mysli ?? , ja tez nie sprzedaje , wiec Tosnowiec , to zaden konkurent , kogo ja wyzywam , i do kogo mam pretensje i o co ?? , czy uwarzasz , ze taki pionek jak R. T ,moze nazywac hodowcöw , i to bardzo znanych od glupcöw , i to tylko dlatego ze bioro udzial w WG ?? , take cos moze möwic tylko Idiota , ktöry nie ma pojecia o materi , dlatego dla mnie idiota to znowu tylko dla ciebie , mam wyniki z dzisiejszego lotu 3554 koszowanych , z 314 km konkurs 8 min , robie z 65 /35 konk , u roczniaköw z 37/26 konk , to tak leci möj Szrot , wszystkie w domu , napisz jak u ciebie , przypuszczam ze lot jutro ,wiec wieczorem mozesz cos napisac , jestem bardzo ciekawy , jak ty na siebie zwröcisz uwage ( Lot ) . dobry lot Gregor
ARTURO

WysłanyWysłany: Sob Maj 18, 2019 19:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor46 napisał:
Hallo Arturo , masz racje mozna w inny sposub zwröcic na siebie uwage , i ty to robisz , piszac ciagle farmazony , glupoty wyssane z nosa , tak , mozna tez podpasc , jako konkurecje masz na mysli ?? , ja tez nie sprzedaje , wiec Tosnowiec , to zaden konkurent , kogo ja wyzywam , i do kogo mam pretensje i o co ?? , czy uwarzasz , ze taki pionek jak R. T ,moze nazywac hodowcöw , i to bardzo znanych od glupcöw , i to tylko dlatego ze bioro udzial w WG ?? , take cos moze möwic tylko Idiota , ktöry nie ma pojecia o materi , dlatego dla mnie idiota to znowu tylko dla ciebie , mam wyniki z dzisiejszego lotu 3554 koszowanych , z 314 km konkurs 8 min , robie z 65 /35 konk , u roczniaköw z 37/26 konk , to tak leci möj Szrot , wszystkie w domu , napisz jak u ciebie , przypuszczam ze lot jutro ,wiec wieczorem mozesz cos napisac , jestem bardzo ciekawy , jak ty na siebie zwröcisz uwage ( Lot ) . dobry lot Gregor

Gregor napiszę tak - nie dość, że chwalipięta to jeszcze wazeliniarz-manipulant
Przypomnij sobie jak szalałes jak Kolega Arek prezentował pobyt u znanych niemieckich hodowców?
Ty juz całą relacje z WG przedstawiłeś to daj do głosu dojśc innym.
I naprawde po raz ostatni prosze o jedno nie wyzywaj nikogo od głupków, idiotów, bo to naprawdę pogarsza Twoją sytuację.
I to nie godne słowa wielkiego mistrza.
gregor46

WysłanyWysłany: Sob Maj 18, 2019 20:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Arturo , dlaczego chwalipieta ? wszystko co ja pisze na temat wyniköw , jest do sprawdzenia , wiec to fakt , nie chwalenie , to ty jestes chwalipieta , ty do dzisiaj pokazujesz twoje dyplomy , ktöre ponoc gdziesz wygrales , napisz cos o twoich wynikach , nie musisz sie chwalic tylko napisac, mozesz mi te slowa wazeliniarz- manipulant , dokladniej wytlumaczyc ? ,niewiem o co ci chodzi , co do Arka , to cos mylisz ja nie szalalem , ja tylko , korygowalem , jego wypowiedzi na temat niektörych Niemieckich Hodowcöw , ja znam elite Niemieckich Hodowcöw i ten Hodowca w tym filmiku , nie zalicza sie do bardzo dobrych , to dobry hodowca nic wiecej , no i do tego bogaty , i to tyle na temat Arka , ps on propaguje WG , ja tez tylko z to ruznico ja robie to za darmo , mam nadzieje ze rozjasnilem twöj choryzont myslenia . dobry lot Gregor
arti1982arti

WysłanyWysłany: Nie Maj 19, 2019 3:48
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nie przejmuj się kol Arku, chociaż jest o czym czym czytać na tym forum.
rudy51

WysłanyWysłany: Nie Maj 19, 2019 5:41
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Arka to już nie ma co przepraszać, uspakajać.on ten temat zamieścił 2-lata temu, i przez te lata już was wszystkich tak poznał że napewno miałby wielkie opory by coś jeszcze tutaj zamieścić.Tak samo jak było z p.Tadeuszem Kowalczykiem. Zamieść tu coś o gołębiach jakiś hodowców to zaraz handlarzem się tu stajesz i zaczyna się opluwanie.To wasza metoda na dyskusję,a póżniej głupa palicie w obronie stajecie. Krotko i na temat i teraz będzie jatka jak śmiałem te brednie zamieścić.Przyjemnej niedzieli życzę.
Ryszard Tosnowiec

WysłanyWysłany: Nie Maj 19, 2019 7:14
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

WG są dla naiwniaków , którzy chcą sie wzbogacić tymczasem czeka na nich bystry właściciel , który im zabiera dobre gołębie i pieniądze dając w zamian figę z makiem ...

Dobre gołębie pod linkiem https://www.youtube.com/watch?v=eOEWM64hJHo&list=UUQCCaXDo7PLL8iXdmRiR0qA

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora Powrót do góry
gregor46

WysłanyWysłany: Nie Maj 19, 2019 7:28
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo R T , ty dalej to samo , dlaczego naiwniacy ?? , na calym swiecie istnieje ponad 40 WG , udzial bioro tam tysiace hodowcöw z wielu krajöw , czy ty mislisz , ze wszyscy z nas to naiwniacy , i glupcy ?? , w sröd nich znajduje sie elita sportu golebiarskiego z Europy , to nie twöj Sloneczny Golebnik , tam zawsze ktos inny wygrywa , i to az 500000 tys Dolaröw , wiec nie ( pierdol ) cos o fidze z makem , ps gdzie listy konkursowe z twoich zawodöw ? , w jaki sposöb informujesz tych ktörzy niby wygrali , robisz to telefonicznie , czy w inny sposöb ??, ja juz ci kilka razy pisalem , ty nie masz dobrych , prosze to udokumentowac , listy konkursowe , mistrzostwa , najleprze lotniki , nic z tego nie masz , wiec nie sprawdzone =niedobre , mimo to ty robisz dobro reklame , nic dziwnego , ze wpadajo na to naiwni , ktörzy w to wierzo , nie sprawdzajac twoich wyniköw , do tego dochodzi brak Rodowodöw . dobry lot Gregor
mirek2001

WysłanyWysłany: Nie Maj 19, 2019 7:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witaj kolego Gregor46 na początek gratulacje za udany lot ,swojądrogą macie trochę szczęścia do pogody bo my dziś lecimy w deszczu a wczorajsze wypuszczenia do szczęśliwych też nie należały ,ale dość biadolenia ,,taki mamy klimat,, powiedz mi bo piszesz że ktoś wygra 500000$ z kąt one się wezmą i jaki % ogólnej puli idzie na nagrody ?POZDRAWIAM D.L
ps .pomińmy R. bo on zawsze pierniczyl głupoty jak nie zarabiał ....

WysłanyWysłany: Nie Maj 19, 2019 8:08
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Mirek , w tym wypadku chodzi o lot finalowy w Poludniowej Afryce , tam kosztuje wpisowe 1 ptaka 1000 dolaröw meldowanych tz oplacanych jest ponad 5000 ptaköw do tego dochodzi aktywacja rezerwowych no i bardzo duzy sponzoring , miedzy innymi Herbots i wielu innych , dzieki za gratulacje , my nie mamy szczescie z pogodo , my dopasujemy loty do pogody , przyklad w tym tygodniu , mozna przeprowadzac loty od Piatku do Ftorku , wiec mozna sobie pogode dopasowac do lotu . zycze ci udanego lotu , ps wasze nie bojo sie deszczu , macie twarde ptaki , nie jak my tylko mieke szmaty . dobry lot Gregor
mirek2001

WysłanyWysłany: Nie Maj 19, 2019 8:24
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor46 napisał:
Hallo Mirek , w tym wypadku chodzi o lot finalowy w Poludniowej Afryce , tam kosztuje wpisowe 1 ptaka 1000 dolaröw meldowanych tz oplacanych jest ponad 5000 ptaköw do tego dochodzi aktywacja rezerwowych no i bardzo duzy sponzoring , miedzy innymi Herbots i wielu innych , dzieki za gratulacje , my nie mamy szczescie z pogodo , my dopasujemy loty do pogody , przyklad w tym tygodniu , mozna przeprowadzac loty od Piatku do Ftorku , wiec mozna sobie pogode dopasowac do lotu . zycze ci udanego lotu , ps wasze nie bojo sie deszczu , macie twarde ptaki , nie jak my tylko mieke szmaty . dobry lot Gregor

Widzisz u nas jest inaczej lot musi odbyc się w weekend albo przynajmniej koszowanie w piątek dz 22.00 tekie są przepisy i wtedy jeśli nie ma pogody to możemy polecieć np.poniedziałek a z tym deszczem to nie tak trochę bo każdy moknie jednakowo a tak żartem mówiąc o suchym deszczu nie słyszałem :)

WysłanyWysłany: Nie Maj 19, 2019 8:34
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Mirek , u nas jest podobnie normalne loty od soboty do poniedzialku , tylko obojetnie kiedy koszowane , jest jednak troche inaczej my mamy w Niemczech glöwnego kordynatora - lotowego , ktöry ma ciagle kontakt z meteorologem , i obserwuje pogode i prognozy , i on decyduje za zgodo zarzadu glöwnego , o przesunieciu danego lotu , tz wszystkie wyniki z takiego lotu liczo sie do wszystkich mistrzostw ps masz racje wszystkie mokno jednakowo , tylko ze nasze nie mokno , my nie wypuszczamy w deszczu , i dlatego minimalne straty . dobry lot Gregor
baca32

WysłanyWysłany: Nie Maj 19, 2019 10:31
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wyniki SLYNNEGO SLONECZNEGO GOLEBNIKA
http://www.postovniholub.cz/files/contaodemo/media/vysledky/2019/os.php?os=sever
teraz kibic...

WysłanyWysłany: Pon Maj 20, 2019 11:30
PostTemat postu : ??????.
Odpowiedz z cytatem

Witam kol.baca32 a czego się spodziewałeś chyba nikt nie może być zdziwiony ? to wszystko działa na zasadzie: dużo słów a żadnych wyników ?.pozdrawiam "Dobry Lot".
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: