Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sro Lip 17, 2019 0:59 Zobacz posty bez odpowiedzi
Gregor46. WG
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Ryszard Tosnowiec

WysłanyWysłany: Nie Cze 09, 2019 15:28
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panowie ja Was pogodzę wytypujcie a dostaniecie po parce , filmik https://www.youtube.com/watch?v=8yZ_Ln-oz3k&list=UUIeZJHc5RFBLI72n8g6jzCQ

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora Powrót do góry
czerwony1363

WysłanyWysłany: Nie Cze 09, 2019 15:46
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Spadaj Oszuscie.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
siwy7

WysłanyWysłany: Nie Cze 09, 2019 16:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kol. Ryszardzie ja nie będę typował, bo jakbym wygrał to ta parka drastycznie obniżyła by poziom mojej hodowli. Choć Mirek2001 pisał że u niego dobrze lecą pańskie gołębie ale dopiero w trzecim pokoleniu.Tylko że on okupuje dolną część tabeli.
gregor46

WysłanyWysłany: Nie Cze 09, 2019 18:17
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Czerwony , ja zadnych danych od ciebie nie potrzebuje , one mnie nie interesujo , my gramy w innych ligach z tymy warunkami to przecierz ty proponujesz te zawody jak moge cie pytac czy sie zgadzasz ps jeszcze raz twoje ptaki na twoich numerach , na MWG kaszuby , ja nie patrze na ciebie ani z göry , jak röwnierz z dolu , ja cie nie znam , i twoje nazwisko nic mi nie möwi w rzadnych powarznych mistrzostwach , nie mozna cie znalezc ps R Tosnowiec ty musisz pierw sam z sobo sie pogodzic musisz wycofac sie z tych klamstw , ktöre tu piszesz , ps pokarz liste konkursowo z ostatniego lotu , gdzie twoje asy wygrywajo . ja takej parki od ciebie nie potrzebuje , jesli wogule to ide do hodowcöw ktörzy majo wynik , ktörzy nalerzo do elity Polskich hodowcöw , tam mozna zawsze sie wzmocnic , ale nie u ciebie , ty truj dalej dupe tym naiwnym , graj dalej twojo role , ps jako Aktor , jestes dobry , ale jako hodowca to jestes cienki , zajmij sie nagrywaniem nastepnego filmiku , nastepny lot , sie zblirza . dobry lot Gregor
czerwony1363

WysłanyWysłany: Pon Cze 10, 2019 5:08
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Chyba nie jeste godnym przeciwnikiem dla Ciebie, nie wiesz z jaka liga. ? . Jak dlamnie to wszyscy startujacy maja rowne szanse po to sa zawody by wylonic zwyciesce. Regulamin nie mowi nam o lidze wiec wypisujesz bzdury Gregor.
czerwony1363

WysłanyWysłany: Pon Cze 10, 2019 7:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Gregor46. Swiate rzadzi d...pa i pieniadze. Kupuje zawodnikow i walczymy. Przyklad; Roberd Lewandoski jak najbardziej w sporcie uatrakcyjnil Bundeslige. Prawda?. https://www.youtube.com/watch?v=S1t_8iRFVs4 . Bedziesz mial godnych przeciwnikow Twojej druzyny.
gregor46

WysłanyWysłany: Pon Cze 10, 2019 8:08
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Czerwony , logiczne myslenie , to twoja slabosc , ty naprawde majaczysz , o czym ty piszesz , poröwnujesz Lewandowskiego , z twoimy ptakami , to nie R Lewandowski tylko ty chcesz mi udowodnic , ze masz leprze tu , nie chodzi , o mecz Polska , przeciw Gregorowi co do tej innej Ligi , tu nie chodzi o WG , tu chodzi o poziom lotowania w oddziele , okregu , kraju , tu chyba jest jasne , ze gramy w innych Ligach . ps karzdy ktöry zamelduje - bierze udzial na WG , jest godnym przeciwnikem , ja nie mam z tym problemu , i nie twierdze ze musze wygrac , tu chodzi o poröwnanie twoich z moimy , nie kupowanych od innych (Lewandowskich ) , jesli ci inni chco to prosze meldowac i poröwnywac , ale wtedy to nie ty tylko ci inni Hodowcy , ps moja propozycja , zanim cos napiszesz , napisz na brudno , przeczytaj kilka razy zastanöw , czy to co piszesz ma jakis sens , i cos wymawia .i wtedy napisz , bedzie dla karzdego latwiej cie zrozumiec .. dobry lot Gregor
czerwony1363

WysłanyWysłany: Pon Cze 10, 2019 8:46
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

No tak . Sam sie dochowales swojego stada golebi czy kupiowales od innych?. Moze przywiozles z PL. Co za roznica czy ja kupie teraz czy juz mam. Sam sobie napisz na brudno , cwaniakujesz sie bo wiesz ze ja z Ligi Okregowo-podwurkowej moge pokazac ze Twoje golebie nie dadza rady. Pouczasz innych kim ty to nie jestes Liga co to oznacza ?. Jestes leprzy mysle ze nie bardzo i mysl tez co piszesz. Boisz sie kompromitacji bo jak bys przegral z takim jak ja to asiorow bys juz nie sprzedal i nie chwalil bys sie wynikami.
czerwony1363

WysłanyWysłany: Pon Cze 10, 2019 9:53
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jeszcze jedna sprawe Tobie wyjasnie Gregor46. Mozliwe ze chcem porownac pewne golebie do Twoich tak zachwalanych golebi i zdecydowac sie na zakup tych leprzych na loty tylko mlodymi. Chyba wiecej nie musze ci wyjasniac.
gregor46

WysłanyWysłany: Pon Cze 10, 2019 10:48
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Czerwony , jeszcze raz , sprubuje ci wytlumaczyc , wiadomo , ze karzdy z nas , kupowal , lub kupuje nowe ptaki w celu wzmocnienia poziomu w stadzie , z tych ptaköw mozesz dawac ile chcesz , ale nie celowo od kogos kupic , i twierzic ze to twoje i tymy ptakami , ktöre nie pochodzo od ciebie konkurowac , to raczej paranoja , krötkie info do tej Ligi , tu chodzi o to jak dany Zawodnik -Hodowca Gra tz Lotuje , i tu widze miedzy namy röznice dlatego inna liga , ps ja nie boje sie zadnej kompromitacji , to nie ma zadnego wplywu na mojo hodowle , wiesz dlaczego , ja nie jestem Handlarzem- Tosnowcem , ja nie sprzedaje , nie szukam kliejentöw , wiec to zaden temat , ps ja sie nie chwale moimy wynikami , ja je osiagam , wiec nie chwalenie , wszystkie dane do sprawdzenia , jesli kogos interesuje . dobry lot Gregor
siwy7

WysłanyWysłany: Pon Cze 10, 2019 11:56
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Czerwony za rok to będziesz siedział jak mysz pod miotłą. Albo będziesz krzyczał że za rok to Ty to czy tamto. Lepiej kibicój mojemu jedynakowi na WG.
czerwony1363

WysłanyWysłany: Pon Cze 10, 2019 12:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Gregor46, jak nie beda pochodzily oddemnie jak je wychowam po zakupionych ptakach w tym roku, czy istnieje jakas granica od kiedy sa moje?. Przeciesz ja nie musze miec wynikow by zmierzyc sie z Toba Ligowcem i sprawdzic wartosc golebi zakupionych i porownac z twoim materialem.
rudy51

WysłanyWysłany: Pon Cze 10, 2019 12:28
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Gregor z tego co wiem i się zdążyłem zorientować to czerwony to żaden przeciwnik dla ciebie w rywalizacji na WG.Wypisuje jak siwy nadmienił takie dyrdymałki,być może by tu na forum komuś zaimponować lub trochę plusów zrobić że ale chojrak z gregorem chce rywalizować.Przecież on nie ma gołębi,farmazony wypisuje że zawodników kupi.Gregor jeżeli chcesz to mogę trochę materiału o nim na forum zamieścić jakie on przed tym głupstwa zamieszczał.Więc daj sobie z nim na luz.Bo cały czas będzie ciebie prowokował.
a teraz do wiarusa bo wiem że każdy nas wpis czyta.Wiarus dzięki tobie tyle klientów mi naraiłeś że odpędzić się nie mogę a tu na złość poczta wysyłkę wstrzymała.A tak po przyjacielsku masz jakieś młode to je sprzedam kolego jako swoje. i coś tobie przy okazji odpale.
mirek2001

WysłanyWysłany: Pon Cze 10, 2019 13:38
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

siwy7 napisał:
Czerwony za rok to będziesz siedział jak mysz pod miotłą. Albo będziesz krzyczał że za rok to Ty to czy tamto. Lepiej kibicój mojemu jedynakowi na WG.

a kuku miotłę podniosłem -MIREK

WysłanyWysłany: Pon Cze 10, 2019 13:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

rudy51 napisał:
Gregor z tego co wiem i się zdążyłem zorientować to czerwony to żaden przeciwnik dla ciebie w rywalizacji na WG.Wypisuje jak siwy nadmienił takie dyrdymałki,być może by tu na forum komuś zaimponować lub trochę plusów zrobić że ale chojrak z gregorem chce rywalizować.Przecież on nie ma gołębi,farmazony wypisuje że zawodników kupi.Gregor jeżeli chcesz to mogę trochę materiału o nim na forum zamieścić jakie on przed tym głupstwa zamieszczał.Więc daj sobie z nim na luz.Bo cały czas będzie ciebie prowokował.
a teraz do wiarusa bo wiem że każdy nas wpis czyta.Wiarus dzięki tobie tyle klientów mi naraiłeś że odpędzić się nie mogę a tu na złość poczta wysyłkę wstrzymała.A tak po przyjacielsku masz jakieś młode to je sprzedam kolego jako swoje. i coś tobie przy okazji odpale.

JAK ONIE CIĘ ZNALEŻLI ? CI KLIJĘCI O TYCH MÓWISZ
https://www.youtube.com/watch?v=y8Wa4zB2H3Y
RACZEJ NIE ZADZWONIĄ

Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: