Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sob Lis 23, 2019 2:40 Zobacz posty bez odpowiedzi
WG Zachód - regulamin
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Marcin83

WysłanyWysłany: Sro Lip 24, 2019 21:11
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Dziękuje Koledzy za gratulacje .Bardzo mnie cieszy powrót gołąbka z takiej odległości . Generalnie w tym roku lot był bardzo ciężki , bo deszczowy front zatrzymał ptaki nad Niemcami . Moja samiczka wróciła dopiero w 5 dobie rano , ale odbiłem ją po południu po powrocie z pracy .Z tego kilometrażu wraz z kolegami daliśmy na ten lot 23 sztuki , do tej pory wróciło 9 , moja była pierwsza . Co ciekawe wróciła w dość dobrej formie i nawet nie schudła zabardzo , a następnego dnia na oblocie latała równo z resztą stada .
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
gołębnik2222

WysłanyWysłany: Pią Lip 26, 2019 19:33
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

tak słyszałem nie chce juz mi sie tego dalej komentować . Prezes Klubu nie dość że sam wozi gołebie nie wiadomo ile ich puszcza w miejscu wypuszczenia itp . To na dodatek pisze na swojej prywatnej stronce głupoty o jakiejś najdalszej odległosci w Europie co niby pokonał gołąb z pseudo lotu Brest . Panie Prezes pisz pan prawdę a jak nie to nie pisz wcale . Wszedłem na stronke Panstwa Łepuch Barcelona i co widzę dużo wieksze odległości niż z pseudo lotu Brest . Na przykład pan Jan S. Barcelona 2014 rok miejsce 84 odległość 1999 km . Wiec dlaczego pan Panie Prezesie pisze pan bzdury że gołąb który wraca z prywatnego lotu i robi mniejszą odleglość , pisze pan że to jest najdalsza odległość jak pokonał gołąb w Europie . Wstyd jak się cos pisze to należało by to sprawdzić i dopiero pisać !
borsuk100

WysłanyWysłany: Sob Lip 27, 2019 10:21
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

golebnik 2222 daj spokój tego faceta nikt już nie traktuje poważnie. Ludzie się tylko śmieją z niego . Nie traktuj jego wpisów poważnie bo to nie poważny człowiek. Jak by był poważny nie wypuszczal by golebie przy betonowym morku. Traktuj jego i jego lot z przymrozeniem oka. Dobry lot...
kslom

WysłanyWysłany: Sob Lip 27, 2019 10:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gołębnik2222 napisał:
tak słyszałem nie chce juz mi sie tego dalej komentować . Prezes Klubu nie dość że sam wozi gołebie nie wiadomo ile ich puszcza w miejscu wypuszczenia itp . To na dodatek pisze na swojej prywatnej stronce głupoty o jakiejś najdalszej odległosci w Europie co niby pokonał gołąb z pseudo lotu Brest . Panie Prezes pisz pan prawdę a jak nie to nie pisz wcale . Wszedłem na stronke Panstwa Łepuch Barcelona i co widzę dużo wieksze odległości niż z pseudo lotu Brest . Na przykład pan Jan S. Barcelona 2014 rok miejsce 84 odległość 1999 km . Wiec dlaczego pan Panie Prezesie pisze pan bzdury że gołąb który wraca z prywatnego lotu i robi mniejszą odleglość , pisze pan że to jest najdalsza odległość jak pokonał gołąb w Europie . Wstyd jak się cos pisze to należało by to sprawdzić i dopiero pisać !

Człowieku, dlaczego uczepiles się tego gościa? O co Tobie chodzi? Masz jakieś ale do tego Pana to wyjaśnij i po sprawie. Przeczytaj post powyżej!
Człowiek dał ptaki i się cieszy. Co Ciebie interesuje kto je wozil i jak wypuszczał. Z tego co wiem to każdy zgłaszał się indywidualnie i płacił za lot od sztuki po 50 zł . Mam wrażenie że jesteś niespelnionym hodowca który dał tam gołęie i je stracił a teraz zemsta.

WysłanyWysłany: Nie Lip 28, 2019 10:20
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kol. Kslom ja również uważam, że kół. golebnik 2222 trochę może przesadza . Ale ja sprawdziłem na stronie wg zachod jest napisane że gołąb pokonał odległość 1979 km i jest to najdalsza odległość w Europie. A to jest nie prawda. Więc ten pan prezes klubu sam daje paliwo do atakowania jego. Czy kol kslom nie mam racji ? Z tego co widziałem na stronie u Lepuchow najdalsza odległość jest z Barcelony 1999 km. Pozdrawiam
Ewac

WysłanyWysłany: Nie Lip 28, 2019 10:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam
Jestem z opolskiego, po wczorajszej ulewie mam u siebie zagubionego gołębia. Dane z obrączki żółtej pl derby 19 i numer 721216. Jak znaleźć właściciela?
Ewa
wgzachod

WysłanyWysłany: Pon Lip 29, 2019 8:44
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie wszystkich sympatyków lotów dalekodystansowych. Dowiedziałem się od Kolegów, że jeden z byłych uczestników lotów dalekodystansowych postanowił opluwać kolegów hodowców , którzy biorą udział w lotach dalekodystansowych w PKLGD WG Zachód Krosno Odrz. Na początku nadmienię ,że PKLGD WGZachód Krosno Odrz. jest takim samym stowarzyszeniem jak PZHGP, i mamy takie samo prawo organizować loty narodowe , klubowe oraz wystawy. Jeśli chodzi o tego człowieka, który nie ma odwagi przedstawić się wszystkim a posługuje się pod przykryciem gołębnik2222 ,wytłumaczę za niego z kąt w nim tyle nienawiści. Dowiedziałem się, że ten „hodowca” brał udział w tamtym roku w locie dalekodystansowym, ale nie udało mu się wygrać w 3 strefie, bo wygrał Kol. Grzegorz Myszka no to postanowił stworzyć własną listę i ogłosił się int.mistrzem,. Za ten wybryk został pozbawiony możliwości lotowania w PKLGD WG Zachód Krosno.Odrz. Teraz brał udział w locie z innym klubem i po 27 dniach od wypuszczenia nie wrócił mu żaden gołąb. No to postanowił całą frustrację wylewać na nasz Klub. Ja napisałem, że gołąb Kol.S.Steciuk pokonał najdalszą odległość z lotu Brest 1979.710km i zostanie nagrodzony pucharem za pokonanie najdalszej odległości w europie , a z tego, co wiem, żaden gołąb w tym roku dalszej odległości nie pokonał. Życzę wszystkim tak transparentnych organizacji jak PKLGD WG Zachód Krosno Odrz. oraz udanych lotów,a dla golębnik2222 wysyłam ostrzeżenie, że jeśli nadal będzie szkalować dobre imię PKLGD WG Zachód Krosno Odrz. oraz Kolegów, którzy uczestniczą w lotach dalekodystansowych zostanie pozwany przez Zarząd PKLGD WG Zachód Krosno Odrz. z pozdrowieniami Prezes J. Kozina
kslom

WysłanyWysłany: Pon Lip 29, 2019 10:53
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

borsuk100 napisał:
Kol. Kslom ja również uważam, że kół. golebnik 2222 trochę może przesadza . Ale ja sprawdziłem na stronie wg zachod jest napisane że gołąb pokonał odległość 1979 km i jest to najdalsza odległość w Europie. A to jest nie prawda. Więc ten pan prezes klubu sam daje paliwo do atakowania jego. Czy kol kslom nie mam racji ? Z tego co widziałem na stronie u Lepuchow najdalsza odległość jest z Barcelony 1999 km. Pozdrawiam

Wiesz co...masz racje :)) Ale nie bądźmy aż takimi aptekarzami. Czasem używamy tzw. skrótów myślowych i to może był taki skrót.
Teraz tak zupełnie poważnie. Dla mnie 1979 km czy 1999 to jest naprawdę super sprawa a mówiąc bardziej młodzieżowo "kosmos" .
Panie Kolego od WG Zachód, apel, proszę być na przyszłość bardziej "konkretny i prycyzyjny" w swoich zapisach.
Pozdrawiam Kolegę borsuk 100

Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: