Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Wto Wrz 17, 2019 22:43 Zobacz posty bez odpowiedzi
JAKĄ SZCZEPIONKĄ SZCZEPIĆ
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
szpak123

WysłanyWysłany: Sro Sty 01, 2014 22:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hodowca 082 skąd miałeś obrączki ? były wypowiedzi na ten temat pytania że dopiero 15 stycznia, a ja uwielbiam gniazdówkę i też mam wynik ale nie oto chodzi każdy ma inne zdanie, Czy gołębniki masz ogrzewne ?dl..
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Hodowca082

WysłanyWysłany: Sro Sty 01, 2014 22:54
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witaj kolego Szpak Co do gołębników, to gołębnik wdowców mam ogrzewany i dobrze ocieplony . Co do gniazdówki ,to ja nią nie za bardzo umiem lotować. Nie żebym był całkiem zielony ale jakoś mi nie wychodzi choć chętnie bym się na nią przestawił . Bo obecnie nie dbam już specjalnie o wynik ,co nie znaczy że nie lubię być w czubie jak zresztą każdy. Wdowieństwem lotuję już ponad 25 lat ,wcześniej klasycznym samymi samcami teraz Totalem ale osobiście , uważam ze Total to ta metoda jest gorsza, choć zdania są podzielone. Co do obrączek to pozostawię to bez komentarza. Dodam tylko że wdowce po zakończonym sezonie są wypuszczane tylko raz dziennie na 2 godz do obszernej woliery celem przewietrzenia , po 2 godzinach są zwoływane okno od woliery szczelnie zamknięte jak i pozostałe kratki i jest włączona wentylacja mechaniczna. Tak sa prowadzone do całkowitego przepierzenia .Po 25 listopada okno jest otwarte do woliery dzień i noc a ąąąąąąwentylacja mechaniczna i ogrzewanie wył?czone. Wracaj?c do szczepień powiem tylko że gołębie były w tym roku szczepione 7 grudnia ,a 10 grudnia były ł?czone w pary ,i nie zauważyłem żadnych nie niepokoj?cych oznak młode rosn? jak na drożdżach, choć tych w hodowli nie stosuję. Zreszt? niech każdy robi jak jemu pasuje , i nie mi to oceniać ,Pozdrawiam DL
szpak123

WysłanyWysłany: Sro Sty 01, 2014 23:28
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hodowca082 Noto ja już wiem teraz mogłem jednak wykorzystać pogodę i rozpłód sparować tak jak ty kolego, Teraz złączyłem 4 pary belgów sam je stamtąd przywiozłem,na młodym locie super po nich szły dlatego nawet po 6 młodych pociągnąć oszczędzić gniazdówkę trochę no człowiek się całe życie uczy dzięki DL..
mirek2001

WysłanyWysłany: Czw Sie 08, 2019 9:33
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

CO SIĘ STAŁO ? GDZIE CI KOLEDZY KTÓRZY DZIELILI SIE WIEDZĄ POTRAFIL DORADZIĆ ?

WysłanyWysłany: Czw Sie 08, 2019 10:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panuje zajadły wirus adeno atakujący nawet starsze gołębie a w szczegulności roczne .Weterynarze proszą o obserwacje stąd i szybką reakcję. Pozdrawiam Dobry lot Mirek

Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: