Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sro Gru 11, 2019 2:56 Zobacz posty bez odpowiedzi
Kupię szymla lub szpaka.
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
wkic

WysłanyWysłany: Pią Wrz 13, 2019 12:08
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kslom widac ze teraz nie liczysz sie z pieniedzmi bo dostajesz 13-sta
emeryture.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
kslom

WysłanyWysłany: Pią Wrz 13, 2019 12:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wkic napisał:
Kslom widac ze teraz nie liczysz sie z pieniedzmi bo dostajesz 13-sta
emeryture.

Przyjacielu za wielkiej wody...tak się składa, że jeszcze jestem czynny zawodowo:)) i o emeryturze marzę:)
Mam tylko nadzieję, że jak już nadejdzie mój dzień to będzie i 14-sta a nie tylko 13-sta i to dzięki ukochanej Partii.

WysłanyWysłany: Pią Wrz 13, 2019 15:56
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

kslom napisał:
Ja ma takie wrażenie ze ten Kolega to sobie jaja robił lub myślał , że dostanie ptaka o którym pisał czyli stawiał wymagania za "czapkę śliwek".
Kolego żadnych jaj sobie nie robiłem i nadal jestem zainteresowany takim ptakiem jak okresliłem w pierwszym poście. Po drugie mam świadomość ze jak to Ty piszesz czapkę śliwek nikt lotnika nie odda. A co do postu kolegi pzhgp272 to myślę że nie był zainteresowany sprzedażą ptaka tylko bardziej chciał sie pochwalić publicznie jakiego to posiada czepiona.Podałem numer tel.to jak by był naprawdę zainteresowany sprzedażą to chociaż by sms napisał. Pod postem kolegi pzhgp272 napisałem by cenę choć na pw.napisał,tez była cisza.Jedynie co napisał,to ze za 500zł.nie odda. Jak to rozumieć ???🤔🙄 Zazwyczaj handlarze samochodowi tak mówią jak kupiec chcę zwalić cenę o połowę. A czy w tym wypadku to 500zł było połową ceny za ptaka??? To już możemy tylko pogdybać.🤣🤣🤣 Tak więc nadal jestem zainteresowany kupnem i proszę o kontakt tel.tak jak podałem na samym początku. Pozdrawiam Wszystkich.
rudy52

WysłanyWysłany: Pią Wrz 13, 2019 16:17
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

grześ napisał:
kslom napisał:
Ja ma takie wrażenie ze ten Kolega to sobie jaja robił lub myślał , że dostanie ptaka o którym pisał czyli stawiał wymagania za "czapkę śliwek".
Kolego żadnych jaj sobie nie robiłem i nadal jestem zainteresowany takim ptakiem jak okresliłem w pierwszym poście. Po drugie mam świadomość ze jak to Ty piszesz czapkę śliwek nikt lotnika nie odda. A co do postu kolegi pzhgp272 to myślę że nie był zainteresowany sprzedażą ptaka tylko bardziej chciał sie pochwalić publicznie jakiego to posiada czepiona.Podałem numer tel.to jak by był naprawdę zainteresowany sprzedażą to chociaż by sms napisał. Pod postem kolegi pzhgp272 napisałem by cenę choć na pw.napisał,tez była cisza.Jedynie co napisał,to ze za 500zł.nie odda. Jak to rozumieć ???🤔🙄 Zazwyczaj handlarze samochodowi tak mówią jak kupiec chcę zwalić cenę o połowę. A czy w tym wypadku to 500zł było połową ceny za ptaka??? To już możemy tylko pogdybać.🤣🤣🤣 Tak więc nadal jestem zainteresowany kupnem i proszę o kontakt tel.tak jak podałem na samym początku. Pozdrawiam Wszystkich.

Kolego po tym wpisie tu napewno sprzedającego nie znajdziesz.Najpierw tutaj na forum zakup rozgłosiłeś a póżniej jak cenę usłyszałeś to ochota ci odeszła. sprzedaż gołębi to nie handel samochodami,a jeszcze w dodatku go obraziłeś zarzucając że chciał się pochwalić. A tak to ty szukałeś zakupu gołębia to ty powinieneś do niego zadzwonić czy na pw napisać. Więc jeżeli szukasz dobrego gołębia a nie jest cię stać na niego nie rób zamętu i nie obrażaj ludzi.
krzychu84

WysłanyWysłany: Pią Wrz 13, 2019 18:11
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego Grześ. Nie osmieszaj się. Następnym razem nie pisz że kupisz tylko "przyjmę w dobre ręce"...
pzhgp272

WysłanyWysłany: Pią Wrz 13, 2019 18:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

szanowny kolego grzes nie snuj swoich podejrzeń o chwaleniu sie bo mnie nie znasz a juz oceniasz a co by było gdybyś nic konkretnego po tym ptaku nie wychowal a co do chwalenia sie to chwalic niema sie czym poniewaz ptak jak ptak poprostu dobry lotnik to wszystko zaprosilem w mojej odpowiedzi do ciebie na pw bez odzewu z twojej strony to sam napisalem do ciebie wczoraj na pw abys zaproponowal cene to sie dogadamy nie bylo zadnego odzewu z twojej strony wystarczylo napisac lub poprosic o telefon nie odezwales sie slowem do tej pory to nie ja chcialem kupic to dlaczego ja miałbym wydzwaniac a ty kolego porownujesz mnie do jakiegos handlarza samochodu powodzenia zycze w poszukiwaniu i kupnie ptaka ja z mojej strony temat uwazam za zamknienty pozdrawiam haslem dobry lot
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Pią Wrz 13, 2019 19:06
PostTemat postu : Re: ZAKUPY
Odpowiedz z cytatem

Szanowny Kolega pzhgp272 napisał m/n............
kolego wieslawie handlarzem nie jestem i niemam powodu cos klamac ..........Szanowny Kolego,nawet przez myśl mi nie przeszło,bym mógł przeczytać takie Twoje zdanie.Podałeś Szanowny Kolego swoją ofertę i to każdemu powinno w zupełnośći wystarczyć.Zainteresowany kupuje albo nie kupuje.To wszystko.Nigdzie w moim poscie nawet nie wspomniałem ze możesz być handlarzem,ale skoro tego słowa się dopatrzyłes to zwyczajnie po koleżeńsku PRZEPRASZAM,Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
pzhgp272

WysłanyWysłany: Pią Wrz 13, 2019 19:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

kolego wieslawie darze ciebie wielkim szacunkiem i w mojej wypowiedzi zadnych uwag do ciebie nie mialem napisalem to ogulnie poniewaz nie mialem zamiaru nic sciemniac ze to wspanialy rozplodowiec itp tak jak kolega napisal ze napewno mam po nim duzo potomstwa mam po nim dwa ptaki to wszystko ale w dobrych rekach mozna by bylo z tego ptaka cos przyzwoitego uchowac ale jak wiesz moje ptaki sa od lat w pokrewienstwie i z tej rodziny mam duzo ptakow sam niewiem co mnie pokusilo aby zamiescic swoja propozycja jak stary tak glupi tak ze drogi kolego nie masz za co przepraszac pozdrawiam cie serdecznie

bardzo prosze kolegow aby nie dronzyli tego tematu gdyz nie chcialbym byc przyczyna klotni uszanujcie moja prosbe pozdrawiam was wszystkich i zycze wam samych luks chempionow
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: