Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Wto Paź 15, 2019 13:27 Zobacz posty bez odpowiedzi
W.G-FINAŁY
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
tedy

WysłanyWysłany: Sro Paź 09, 2019 7:28
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Gregor z Tobą to jest jeden problem, ja nie mam w zwyczaju umniejszać czyichkolwiek wyników o ile ten co te wyniki wylatał zasługuje na szacunek. A jak Ciebie szanować powiedz jak Ty gdy ponosisz porażkę to zaraz pokrętnie tłumaczysz swoją porażkę tym że ktoś poniósł większą porażkę. Może i poniósł ale ten ktoś nie wypisuje tu bez przerwy na forum jaki to z niego Mistrz i jakie ma wyniki. Pokazał Ci kolega Yaro jak się można przyznać do porażki nie szukając usprawiedliwienia że ktoś poniósł większą porażkę. A co do podanych przez Ciebie danych to wygląda na to że wielkość Waszych RV ów dorównuje naszym sekcjom więc wyniki Mistrza RV można porównać do wyników Mistrza Sekcji w Polsce. Te dane pokazują też że sport gołębiarski w Niemczech pędzi po równi pochyłej. Proszę przestać opowiadać bajki, nikt kto zna realia nie opowiada o polskich rasach bo póki co w całej Europie gołębie mają pochodzenie Belgijskie lub Holenderskie występujące bliżej lub dalej.

pozdrawiam DL
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
gregor4616

WysłanyWysłany: Sro Paź 09, 2019 8:15
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tedy , z tobo jest nie jeden problem , z tobo so na bierzaco problemy , ale nie jestes sam w tym towarzystwie , prosze zröb jeden wyjatek i podaj twoje wyniki , dostep do list itd , i wtedy podyskutujemy o wynikach , o jakej porarzce ty piszesz ?? , czy inni powygrywali podaj kilka nazwisk , wiesz ci koledzy ktörzy poniesli tez porazke , tutaj nie piszo , . poza tym nikt z was nie zarzyca im tej porarzki , wiec dlaczego majo sie odzywac ty dalej tego nie rozumiesz , do naszych winiköw liczy sie lista polaczonych oddziajöw , lub lista okregowa , co ma za znaczenie , ze wasze oddzialy so wieksze , zobacz jake straty majo te oddzialy , zobacz ile hodowcöw robi komplet konkursöw w mistrzostwie tradycyjnym tz z calosci ?? czy ty uwarzasz ze ilosc czlonköw w oddzialach ma cos wspölnego z klaso ptaköw u was tez pedzi , tylko troche wolniej , u nas jest w tej chwili 32,000 tys zrzeszonych hodowcöw , wiec jeszcze chwile to potrwa , macie jeszcze kilkanascie lat nabywac u nas te niedobre , mieke , ktöre szybko gino , wiec jak sie möwi Jeszcze Polska nie Zginela ( Niemcy ) napisze ci jeszcze jedno poröwnanie na temat porarzek : Kol Kuznik wygrywa lot Finalowy na WG kosakowo , ten sam kolega mial na MWG Kaszuby 12 ptaköw , z Lotu Finalowego , dostal 1 ptaka , teraz moje pytanie : czy ty uwarzasz , ze te jego ptaki w Czersku byly o tyle gorsze od tych w Kosakowie ?? , dalsze pytanie dlaczego te same ptaki tz pochodzenie nic nie ugraly w CZersku ?? , moze podasz mi przyczyne , podobnie bylo z innymi hodowcami to nie klasa ptaka , tylko inne przyczyny spowodowaly taki wynik , i tu möwic o porarzce to troche za primitywnie ps w takim razie jest was malo ktörzy znajo te realia wiekszosc waszych ptaköw ktöre pochodzo z zagranicy pochodzi z Niemiec , wiadomo ze przodkowie pochodzo z Belgi i Holandi Hallo obrarzony Hodowco , ja cie nigdy nie przezywalem , i nie pisze jezykem nienawisci , za co mam cie nienawidzic ?? do tego sie jeszcze za malo przyslurzyles , ale jestes na dobrej drodze , ps B, i H , oznacza Belgia i Holandia i to kolebka golebiarki . Gregor
Chodowca442

WysłanyWysłany: Sro Paź 09, 2019 9:11
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

I znów jest problem i blla... blla... bla.
Bo wielki mistrzunio ma tylko dwa.
23-21=2
I ten wyniczek już tak zostanie.
Więc przestań bełkotać na tym ekranie.
Bo potycierasz sobie opuszki.
Wiadomo czemu drgajace paluszki.
Wyniku nie zmieni pisowna twa.
Więc Bla... bla, bla i tak daje dwa...
gregor4616

WysłanyWysłany: Sro Paź 09, 2019 9:25
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Poeto , ja nie mam rzadnego problemu , moze zrymujesz jakis wierszyk , o tych ktörzy nie majo zadnego , jest ich kilku dlaczego nic nie piszesz na temat gdzie twöj kometarz do przedstawionej sytuacji ?? ja wiem to cierzko komentowac , brak argumentöw , wiec prosciej wierszyk , to umisz dobrze . Gregor
Waldii79

WysłanyWysłany: Sro Paź 09, 2019 11:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie Gregor gówno powinno pana obchodzić co mają inni hodowcy tu chodzi wyłącznie o pana bo to pan od wiosny wklejał wyniki reklamował się jaki to wielki mistrz z pana przekłamując rzeczywistość a jak dostał pan w dupę aż spuchła to zasłania się pan innymi . Jest pan przeciętnym hodowcą i nic tego nie zmieni może pan odwracać kota ogonem a na końcu i tak będzie 2 nic więcej!
Chodowca442

WysłanyWysłany: Sro Paź 09, 2019 14:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Dziadyga i tyle.
Chwalił się rok cały.
Utopił badyle.
A dwa mu zostały.
I jeszcze po trupach.
Chciał by znów zabłysnąć.
Co zgubił to w zupach.
Dwa zdołały prysnąć.
I co by nie mówił.
I co by nie pisał.
To że wszystko zgubił.
Każdy już usłyszał.
Na nic zaklinania.
Na nic wyliczenia.
Wyszła wielka bania.
Co faktu nie zmienia.
Że mistrz z niego kiepski.
Potrafi się chwalić.
Do dębowej deski.
Sam się będzie żalić.
mirek2001

WysłanyWysłany: Sro Paź 09, 2019 14:42
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ARTURO napisał:
ARTURO napisał:
tedy napisał:
jak już tak się rozpisałeś wielki Mistrzu z BRD to zdradź tajemnicę jak wy jesteście w stanie wytypować gołębie które :

Kod:
ze my koszujemy tylko ptaki ktöre so w stanie zrobic konkur

te leśne dziadki których w każdym RV ale na pęczki lotują wyłącznie z przyzwyczajenia, coś takiego jak wytypowanie gołębia który jest w stanie zrobić konkurs jest poza ich możliwościami więc te bajki to możesz opowiadać komuś kto nigdy nie widział jak to w praktyce wygląda na miejscu w BRD.

Po drugie nie ma czegoś takiego jak :

Kod:
 I jeszcze jedno, uważam, że niemieckie gołębie

bo patrząc dokładnie na rodowody tych tzw NIEMIECKICH GOŁĘBI to już od 2,3,4 pokolenia to Niemieckich gołębi tam nie ma, więc po co to pitolenie. Po co jeździć do Niemiec jak można spokojnie pojechać do Belgii czy Holandii i przywieźć sobie samemu ich wyjściowych przodków?

pozdrawiam DL

Kolego Tedy nie ma co wkurzać Gregora.
A to, że on gołębi nie sprzedaje to powiedzmy, że prawda- bo by Go Urząd Skarbowy dojechał.
I od dzisiaj dziwne to ale niech to będzie prawda???
To taki bezdomny Stanisław,który dwie fury do Torunia sprezentował.

A poza tym Gregor zarzucił gajer i trenuje chyba przed kolejnym finałem?/?

https://www.youtube.com/watch?v=qMglBwfhsN4

lubisz to ?;))
https://www.youtube.com/watch?v=q5J8oBLZPlY

WysłanyWysłany: Sro Paź 09, 2019 17:25
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

tedy napisał:
wszyscy to znaczy kto? już Ci raz pisałem jak piszesz liczbę mnogą to sprecyzuj kogo masz na myśli bo Ci ktoś jeszcze przez przypadek nasra na ten rudy łep i będziesz farbowany łaził.

We wszystkim to może przesada ale na pewno w leceniu gołębiami, Wy Niemcy możecie pomarzyć już tylko o takich wynikach. Pochwal się tylko jeszcze jakież to miałeś serie z tych ilości o których napisałeś w tych lotach to może jednak zmienię zdanie co do Ciebie.

Kod:
 ja tu na tym forum nie widzialem żadnego hodowcy ktöry nie twierdzi , ze to Polskie ptaki

możesz mi wytłumaczyć co Ty masz na myśli? jako doświadczony hodowca wiesz że aby trzymać poziom to trzeba cały czas zaopatrywać się w materiał więc po co pytasz o sprawy oczywiste. Ja tylko zauważyłem że po co kupować z drugiej ręki w Niemczech jak można bezpośrednio u źródła w Belgii lub Holandii.

pozdrawiam DL

Wszyscy a w szczególności ty,a nie zauważyłeś ze nasrane ale w łbie to nasrane masz ty. To tak dla twojej pamięci
ARTURO

WysłanyWysłany: Sro Paź 09, 2019 17:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

rudy52 napisał:
tedy napisał:
wszyscy to znaczy kto? już Ci raz pisałem jak piszesz liczbę mnogą to sprecyzuj kogo masz na myśli bo Ci ktoś jeszcze przez przypadek nasra na ten rudy łep i będziesz farbowany łaził.

We wszystkim to może przesada ale na pewno w leceniu gołębiami, Wy Niemcy możecie pomarzyć już tylko o takich wynikach. Pochwal się tylko jeszcze jakież to miałeś serie z tych ilości o których napisałeś w tych lotach to może jednak zmienię zdanie co do Ciebie.

Kod:
 ja tu na tym forum nie widzialem żadnego hodowcy ktöry nie twierdzi , ze to Polskie ptaki

możesz mi wytłumaczyć co Ty masz na myśli? jako doświadczony hodowca wiesz że aby trzymać poziom to trzeba cały czas zaopatrywać się w materiał więc po co pytasz o sprawy oczywiste. Ja tylko zauważyłem że po co kupować z drugiej ręki w Niemczech jak można bezpośrednio u źródła w Belgii lub Holandii.

pozdrawiam DL

Wszyscy a w szczególności ty,a nie zauważyłeś ze nasrane ale w łbie to nasrane masz ty. To tak dla twojej pamięci

Nie no Rudy ta wypowiedź to dla polskich hodowców bomba?????
Weź się ogarnij z lekka i nie rób z siebie błazna.
Bo z innych stron to już cię poznali.
rudy52

WysłanyWysłany: Sro Paź 09, 2019 18:25
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ARTURO napisał:
rudy52 napisał:
tedy napisał:

Kod:

pozdrawiam DL

Nie no Rudy ta wypowiedź to dla polskich hodowców bomba?????
Weź się ogarnij z lekka i nie rób z siebie błazna.
Bo z innych stron to już cię poznali.

Przecież ty od dawna tu błaznujesz więc daj i mnie trochę tu po błaznować.
czerwony1363

WysłanyWysłany: Pią Paź 11, 2019 18:10
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Gregor. Nie zaprosiles mnie do rywalizacji wiec wyzywam ciebie na pojedynek na WG Kosakowo. Polskie ptak kontra DV. Masz 14 ptakow wybiesz swoja 7-ke przeciw naszynaszym. Czekam na podjecie rekawicy.
czerwony1363

WysłanyWysłany: Pią Paź 11, 2019 18:26
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Przepraszam za pisiwnie pisze z telefonu.
czerwony1363

WysłanyWysłany: Pią Paź 11, 2019 18:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Juz zameldowany na WG Kosakowo zerknij grisza. Zawsze lece na WG w duecie. Nicinski-Trzybulskl sie klania .
tedy

WysłanyWysłany: Pią Paź 11, 2019 18:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

co Ty Rudy spałeś? przecież nie kto inny jak Ty wygrał konkurs na forumowego głupka więc z tym nasraniem we łbie to trochę ostrożniejszy bym był co nie zmienia faktu że ktoś na łep nasrać Ci może.

pozdrawiam DL
czerwony1363

WysłanyWysłany: Pią Paź 11, 2019 19:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Narobiles w gacie gnido niemiecka?????.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: