Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Wto Paź 15, 2019 13:34 Zobacz posty bez odpowiedzi
Portal PIGEBOOK i Ciekawa Aukcja Gołębi WG ROGOWO !!!!
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
viceversa1994

WysłanyWysłany: Nie Paź 06, 2019 21:17
PostTemat postu : Portal PIGEBOOK i Ciekawa Aukcja Gołębi WG ROGOWO !!!!
Odpowiedz z cytatem

WItam Koledzy,

Przeglądając aukcje WG Rogowo ,która została zakończona kilka godzin temu w oczy rzuca się jeden NICK mianowicie LUCKY 17 !!!!!!!!

Wychodzi na to , że osoba o tej nazwie kupiła 97 gołębi z aukcji warto zwrócić uwagę w jaki sposób licytowała gołębie . Nie dajcie się nabierać koledzy na te celowe podbijanie CEN na tym portalu bo to już jest śmieszne rok temu była identyczna sytuacja . A do P. Furmana jedna rzecz proszę ten portal prowadzić w granicach rozsądku uczciwie jak to tylko możliwe bo takie postępowanie nie jest okey.

Co koledzy sądzicie o takiej licytacji gołębi :

http://pigebook.com/aukcja.php?aid=353
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Mistrz kuchni

WysłanyWysłany: Pon Paź 07, 2019 5:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kasa ,kasa ,kasa i jeszcze raz kasa
krzychu84

WysłanyWysłany: Pon Paź 07, 2019 5:26
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ja nawet już filmów tego gościa nie oglądam... gość nie ma pojęcia o lotowaniu to jak on ma reportaż poprowadzić żeby Ciekawy był i żeby co kolejek można było z niego wynieść. Handel,komercja i nabijanie kabzy... brak szacunku dla hodowców.
Ryszard Tosnowiec

WysłanyWysłany: Pon Paź 07, 2019 5:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jak świat światem każda aukcja ma na celu zysk dla organizatora - bez wkładu pracy w sukces liczy się tylko pośrednictwo i cena końcowa ...
Kupujący ponosi koszty dla właściciela oferowanego dobra i właściciela portalu !
Wniosek nie kupuj na aukcjach tylko bezpośrednio u właściciela .

Ps akurat ten Viktor nie hoduje i nie lotuje więc jego wiedza o gołębiach znikoma , ale co filmik poucza stwarzając iluzję znawstwa i o to chodzi w marketingu ostrego kapitalizmu liczy się tylko pieniądz ze szkodą dla promowanych hodowców i samego sportu gołębiarskiego - takie czasy !
Gołębie prawdopodobnie skupił właściciel wg by nakręcić uczestników na przyszła edycję .
Cel jest zawsze ten sam - wydymać jak najwięcej frajerów , ale po co głupiemu pieniądze - upije się jeszcze narozrabia ..

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora Powrót do góry
arti1982arti

WysłanyWysłany: Pon Paź 07, 2019 19:05
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Zgadza się,Lucki17, złożył najwięcej ofert,nawet nie liczyłem,ile kupił tych gołębi,ceny przy nie których, które nabył, nie małe,sam brałem udział w akcji,ale co chwilę zostałem przebijany, więc odpuściłem,i może miałem rację.
ARTURO

WysłanyWysłany: Pon Paź 07, 2019 19:31
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

arti1982arti napisał:
Zgadza się,Lucki17, złożył najwięcej ofert,nawet nie liczyłem,ile kupił tych gołębi,ceny przy nie których, które nabył, nie małe,sam brałem udział w akcji,ale co chwilę zostałem przebijany, więc odpuściłem,i może miałem rację.

A może chłopak skupuje asiory???
wkic

WysłanyWysłany: Wto Paź 08, 2019 1:33
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Monkey biznes.
viceversa1994

WysłanyWysłany: Wto Paź 08, 2019 7:26
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Asiory ??? Myśle ze podbijanie gołębi , które ledwo wróciły z finału i do ostatnich minut wgl nie były podbijane to celowa zagrywka . Jeszczcze te żałosne oceny gołębi na 5 tke :) A jak ci przyśle gołębia do domu to bierze rozpacz!!! Koledzy nie pisze tego złośliwie tylko pewnie jak nie jeden przerobiłem ten portal byłem również licytującym i doszedłem do wniosku ze większa rzetelność i profesjonalizm jest na Allegro ;) ;) heh
Mistrz kuchni

WysłanyWysłany: Wto Paź 08, 2019 7:42
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

viceversa1994
Też się zgodzę.A najlepszym rozwiązaniem jest jechać do chodowcy po gołąbki , będzie taniej i może podpowie coś o prowadzeniu gołębi .Dobrej chodowli nie trzeba reklamować , nabywcy się zawsze znajdą
robertmakowski

WysłanyWysłany: Czw Paź 10, 2019 12:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

W ostatnim czasie kupilem dwa gołębie z tego portalu od znanych hodowców i to byly ostatnie dwa które tam kupilem .zdjecia retuszowane a ocena golebia nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.pierwszy przyszedl z obdarta głową zas zdjecie piekne.a drugi wychudzony jakby nie jadl ze dwa tygodnie.Także nie polecam.
Ryszard Tosnowiec

WysłanyWysłany: Pią Paź 11, 2019 5:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tak jak każde ryzykowne przedsięwzięcie ( sięgniecie po papierosy , alkohol czy używki oraz zaciąganie kredytów ) uczestnictwo na WG winno być zaopatrzone uwagą o ryzyku !

WG zakładają mądrzy hodowcy , którzy upatrują duży zysk.

...nagrody gwarantowane ? Mercedesy !

Naiwni hodowcy uczestniczą , tracąc ciężko zarobione pieniądze i gołębie w dobrej wierze , że się wzbogacą .

To tak jak gra w " trzy karty " niby czytelna a jednak nigdy nie wygrasz .

Mrzonki o wysokich wygranych wciągają jednak chytrych hodowców - na , których czekają bystrzy i żądni łatwych pieniędzy organizatorzy WG .

Wybór należy do twojego rozsądku .

Ps Ja dziękuję - nie gram w żaden hazard !

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora Powrót do góry
gregor4616

WysłanyWysłany: Pią Paź 11, 2019 8:34
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo R. Tosnowiec , o tym karzdy uczestnik wie ze to ryzykowne
przedsiewziencie nie karzdemu z uczestniköw chodzi w pierwszej lini o wygranie bogactw , zobacz w Polsce istnieje ponad 15 WG , na Swiecie ponad 50 , czy ty mislisz , ze wszyscy uczestnicy so chytrzy ?? jest nas kilka tysiecy , ktörzy bioro udzial w tych imprezach , zobacz ile bardzo znanych Polskich hodowcöw bierze udzial , ile wybitnych zagranicznych hodowcöw bierze tam udzial ,czy ty uwarzasz , ze kol Drappa , lub Klaas so chytrzy na wygranie , tych nagröd to dla nich pole do reklamy , czy ty wogule wiesz jak przebiega lot finalowy w Portugali lub w Poludniowej Afryce , to jest wielke swieto , tam spotykajo sie setki hodowcöw , tam istnieje serdeczna i sympatyczna atmoswera tam nie ma ludzi , ktörzy komus czegos zazdroszczo , jak ty i kilku innych to robi , jest tak jak piszesz wybör nalezy do kazdego z nas ps zobacz ile hodowcöw zameldowalo juz ptaki na 2020 , czy uwarzasz , ze wszyscy z nas chca stracic cierzko zarobione pieniadze ps ty zarabiasz lrzej ty sprzedajesz , nie sprawdzone ptaki , ktöre pochodzo po nie sprawdzonych ptakach ps moze jednak zagrasz , wyobraz sobie jaka to reklama dla twoich wyrzymaczy , zniwiarzy , itd jesli cos na tych wg wygrasz . Dobry lot Gregor
Ryszard Tosnowiec

WysłanyWysłany: Pią Paź 11, 2019 11:07
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor kup sobie ode mnie pakiet za 10 tys . i umieść w RPA - 200 tys,$ będziesz mieć... moje gołębie schodzą jak ciepłe bułeczki ..pzdr

gregor4616

WysłanyWysłany: Pią Paź 11, 2019 11:24
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo R Tosnowiec ,dziekuje ci za propozycje , tylko jednemu sie dziwie , jesli to tak proste i te 200000 dolaröw wygrane , to dlaczego ty tego nie robisz , z tymi cieplymi buleczkami , to nie wierze , ty myslisz chyba o sniadaniu i o cieplych buleczkach , ps jaki powarzny dobrze lotulacy hodowca kupi u ciebie Ptaki , co ty masz do pokazania ?? , raczej niewiele . Gregor
Ryszard Tosnowiec

WysłanyWysłany: Pią Paź 11, 2019 11:57
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

chłopie głupiś jak but idż do diabła !

Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: