Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sro Kwi 08, 2020 8:04 Zobacz posty bez odpowiedzi
gdzie są hodowcy
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
szpak123

WysłanyWysłany: Sro Sty 01, 2020 21:16
PostTemat postu : gdzie są hodowcy
Odpowiedz z cytatem

Czy jeden czy dwóch niepoczytalnych może tu rządzić i wy wszyscy się boicie nieraz wchodzę tu z samej ciekawości a tu niema odważnych do pisania .Wywołuję do tablicy ,jeszcze pamiętam co podać i jak trenować , i księżycówka jest najlepsza głowa nie boli kaca niema . Na ten 2020 Wszystkiego Najlepszego Pomyślnych Wiatrów do Waszych Pupili .. Zdrowia Wszystkim Życzę i Najbielszym Waszym Osobom . DL..
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Hodowca082

WysłanyWysłany: Sro Sty 01, 2020 22:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tobie druhu i twojej rodzince również wszystkiego najlepszego A przede wszystkim zdrówka i jak najlepszych sukcesów

Piszesz że niema odważnych aby tu pisać Tu nie o odwagę idzie tylko o to poco się denerwować i dla jakiej idei Z starej gwardii niema już nikogo a młodzi wiedzą najlepiej to poco się z koniem kopać jak wynik jest z góry przesądzony Dziś rozmawiałem z moim serdecznym kolegą Wiesiem Puchalskim i w rozmowie wspominałem o tobie i innych kolegach z którymi miło tu było spędzić czas To forum już praktycznie nie istnieje Gdyby nie Chodowca 442 który jeszcze swoimi pięknymi rymowankami od czasu do czasu go podleczy to dawno by odeszło w zapomnienie Trzymaj się ciepło i do usłyszenia w lepszych czasach jak Bozia pozwoli
szpak123

WysłanyWysłany: Sro Sty 01, 2020 23:37
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

TRABEL16 na pv napisałem do ciebie z prezentowałem ci ptaki czy udało tobie co cokolwiek wychować napisz tak lub nie .Napiszę tak nie jeden kolega zazdrościł moich wyników ,a zajeżdżam do kolegi po lotach a on gołębnik sprząta ,wyobrażacie sobie dwanaście taczek pełna dwukołówka ale na festyny w białym garniturze , na mnie a ty rakarz a ty masz czas zawsze a,a tylko jak on spał to ja rano przed pracą o trzeciej trzydzieści łapałem na trening ,żeby zaoszczędzić kasę na wywozach i zarazem młode przy okazji a dzisiaj w modzie trawki dopalacze ,na punkcie wkładań pierwsi bo im spieszno, brak chodzi mi by jednego roku służby wojskowej zawsze jakiś szacunek dystans był nie pomagało karczycho do przeglądu pomogło , dobrze że są zegary elektroniczne mniej roboty do rana bym pisał jak wytrenujesz tak będziesz miał z szacunkiem Grzegorz M. DL
szpak123

WysłanyWysłany: Czw Sty 02, 2020 11:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Od : TRABEL 16
Do : szpak123
Wysłany : Czw Sty 02, 2020 11:37
Temat :
Re: płowy belg Cytuj wiadomość
Młode pìęknie lecą ,niestety czerwony z mojej winy uciekł.Ale jestem zadowolony z tego co mi po nim zostało.Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam.DL.

No i bardzo mnie to cieszy miałem nadmiar i uważam można się cieszyć z kimś że można było koledze pomóc dl.
Chodowca442

WysłanyWysłany: Czw Sty 02, 2020 21:02
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Do kogo tu płakać.
I czy sens jest pruć.
Gdy zaczną ci skakać.
I do oczu pluć.
Trzeba się wycofać.
Opuścić rękawy.
Czemu konia kopać.
I dla jakiej sprawy.
Gdy nerwy dopadną.
Aż komputer płonie.
Tylko łezki spadną.
Na spocone dłonie.
I jak groch na ściane.
Wulgary się sypią.
Szczęście temu dane.
Co go tu nie rypią.
Nie jeden pyszałek startował z sztyletem.
A Gwardia odparła ten atak muszkietem.
Gwardia na Tym Forum Zawsze Zwycięrzyła.
Bo w Tej Dawnej Gwardii byla Jedność, Siła.
Teraz z Sił opadła w Walce z wiatrakami.
Jedynie zostało żyć tu Wspomnieniami...

Pozdrawiam i Wszystkiego Dobrego W Tym Nowym Roku.
I by Ta Gwardia nie patrzyła z boku.
A stała twardo jak kiedyś na strarzy.
Niech się wreszcie spełni o czym każdy marzy...
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: