Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Czw Kwi 09, 2020 22:54 Zobacz posty bez odpowiedzi
2020 r. Wielki finał w RPA
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
ABCandrzej

WysłanyWysłany: Nie Lut 02, 2020 5:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Bardzo interesujący lot, super ciężki-katastrofalny. Emocje cały czas pobudzają adrenalinę, albo odwrotnie. W takich maratonach wygrywają super twardziele i dla mnie nie są to przypadki tylko potwierdzenie, że są różne typy ptaków, jak u sportowców. Ten lot jest jak super maraton górski. Jeśli ktoś uczestniczył w takim przedsięwzięciu lub ma w rodzinie taką osobę, to wie, że tam nie ma przypadku. Liczy się wytrenowanie, duch walki, wewnętrzna zaciętość i umiejętność przetrwania kryzysu lub kryzysów które przychodzą nagle i sami nie wiemy jak zareaguje nasz organizm. Wielki podziw dla ptaków i gratulacje do zwycięzców. Czapki z głowy dla takich ptaków. Czekam z wypiekami na twarzy na przylot polskich ptaków.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Pawlo14

WysłanyWysłany: Nie Lut 02, 2020 6:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

kiedyś stary hodowca mi powiedział na taki lot daje się te spóźnialskie a co napisałem wcześniej ,,gdzie są te szybkie,
, była okazja po lotach młodych pokazać mistrzom z kujawsko Pomorskiego którzy zorganizowali lot z Berlina i o dziwo co wam powiem drużynę złożyłem z 4 konkursami i drużynę leni ,te z 4 konkursami letą jeszcze a lenie wróciły wszystkie mało to załapały podium i nagrodę pieniężną bo lot był z klubu . za kasę .koledzy. i tych gołębi wyłoniły się na maratony . i z pucharem wygranym ufundowanym na 100 lecie niepodległości koledzy muszą poczekać za drugim 98 lat DL.
ABCandrzej

WysłanyWysłany: Nie Lut 02, 2020 6:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Barowo polscy hodowcy. Gołąbek p. Chłopeckiego na 25 pozycji, a p. Tarasiuka na 36. Czekamy na następne.
Ryszard Tosnowiec

WysłanyWysłany: Nie Lut 02, 2020 7:05
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Cudze chwalicie , swojego nie widzicie , 6 lat z rzędu moje młode leciały 650 km pod wiatr z Suwałk .
W tym roku dla odmiany Rotterdam 735 km i nikt jakoś nie podnosi ich splendoru .
Ile kosztują te zwycięskie - otóż są bezcenne bo zostają w Słonecznym Gołębniku .
Hazard to diabeł , upokarza i ośmiesza - Sun City idealnym przykładem mordęgi i tułaczki gołębi !

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora Powrót do góry
Pawlo14

WysłanyWysłany: Nie Lut 02, 2020 7:15
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor co pisałem nasze Polskie w finale , pioseneczka dla kolegów z POLSKI

https://www.youtube.com/watch?v=VBckzBNSz54
wiarus

WysłanyWysłany: Nie Lut 02, 2020 7:27
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wiesławie nikt nie neguje zwycięstwa tego ptaka, po prostu wygrał i jakiś musiał.Jednak te tgzw. zawody mają większe znamiona hazardu jak sportowe.Dlaczego? Tu ci tłumaczę.W sporcie nie zawsze wygrywa mistrz jednak zawodnik dobry zawsze jest widoczny ,natomiast tu weźmy faworyta jakim jest
Klass ,zgłosił 8 drużyn i do tej pory nie ma żadnego ptaka .Dlatego twierdzę
że bardziej jest to hazard jak zawody sportowe i ludzie którzy tam uczestniczą liczą nie na zwycięstwo ptaka lecz wygraną pieniężną.DL
gregor4616

WysłanyWysłany: Nie Lut 02, 2020 8:28
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Polscy hodowcy moje gratulacje , za dotychczasowo osiagniete wyniki w RPA macie w tej chwili 7 ptaköw , pierwszy Polski to 25 miejsce o 8,16 , nastepne to36,90,93,95 wiec macie na 133ptaki 7 , my to znaczy Niemcy , mamy 34 ptaki pierwszy , to 4 miejsce o 5,58 , nastepne to,6,8,10,19,21,27,28,39,,41,48,,49,56,59,70,75,78,85,86,87,88,91,96 , wiec mamy 34 ptaki , wiec w poröwnaniu z innymy , nie najgorzej , wedlug mnie raczej nie przegralismy . hallo Pawlo 14 gratulacje za twöj typ macie 5 w pierwszej 100 , to wszystkie miejsca na podium tz podium to miejsca od 1 do 300te miejsca so nagradzane . dobry lot Gregor
czerwony1363

WysłanyWysłany: Nie Lut 02, 2020 8:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Gregorku zapomniales napisac ile ptakow dali niemiecy hodowcy i jak to wyglada procetowo a podium ma tylko trzy miejsca reszta to miejsca prmiowane....
gregor4616

WysłanyWysłany: Nie Lut 02, 2020 8:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Ekspercie , ty dalej majaczysz , po pierwsze klaas ma ptaka na 96 miejscu , po druge jak mozesz poröwnywac sport u ludzi ze sportem - lotem golebi , w sporcie karzdy zawodnik biegnie ten sam dystans na tej samej bierzni , u golebi jest inaczej z tym uczestnictwem to tez cos ci sie miesza , trzeba uczestniczyc , i liczyc na zwyciestwo tz miejsca 1 do 300 zeby cos wygrac , wiec pierw zwyciestwo potem wygrana nagroda pienierzna . hallo R:T czy ty uwarzasz ze te twoje mlode ktöre planujesz wypuscic rotterdamie z735 km , pokonujo ten kilometrarz z usmiechem na twarzy , czy to tez mordega i tulaczka ?? jest raczej pewne ze nie wszystkie wröco , wiec grozi im tulaczka i to za darmo , te wRPA wygrywajo duze sumy . Gregor
Szpak65

WysłanyWysłany: Nie Lut 02, 2020 9:10
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Czas lęgów się zbliża i SZP. GREGOR SIĘ UAKTYWNIŁ W POSZUKIWANIU JELENI.
Tak jak w jednym skeczu kabaretowym .
" WRACAJ BARANIE DO ZAGRODY NIE DLA CIEBIE GÓRSKIE PRZYGODY "
wiarus

WysłanyWysłany: Nie Lut 02, 2020 9:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

,, WRACAJ BARANIE DO ZAGRODY NIE DLA CIEBIE GÓRSKIE PRZYGODY"

Trafna uwaga Kolego Szpak.Właśnie po siedmiu dniach zniosły jajka ,taka info poszła w eter ,czyli czas na składanie zamówień bo on nie handluje co jedynie realizuje zamówienia :) Pozdrawiam
gregor4616

WysłanyWysłany: Nie Lut 02, 2020 9:31
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo witam wielki mistrzu Szpak65 , znowu nie dotrzymujesz danego slowa , ale ja sie ci nie dziwie ty nie masz charakteru , co do legöw to masz racje , w tej chwili z 34 par 27 par ma lerzec jajka i to po 8 dniach , co do szukania ( Jeleni ) to chyba pomyliles nazwiska myslisz chyba o R . T on intensywnie szuka kupcöw , ja moich ptaköw , nie sprzedaje tz ja nie szukam , ps aktualna informacja z RPA Polska 10 ptaköw Niemcy 60 ptaköw . Gregor
wiarus

WysłanyWysłany: Nie Lut 02, 2020 9:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ryszard jawnie pisze że sprzedaje .Ty z mlekiem matki wyssałeś podstęp obłudę.Dopisz jeszcze że Polskich 7 drużyn 10 ptaków w nagrodach,a niemieckich 66 drużyn 60 ptaków i procentowo POLSKA GÓRĄ .

Ostatnio zmieniony przez wiarus dnia Nie Lut 02, 2020 10:03, w całości zmieniany 1 raz
gregor4616

WysłanyWysłany: Nie Lut 02, 2020 10:00
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ja nie moge jawnie pisac ze sprzedaje , jesli nie sprzedaje i nie proponuje ptaköw do sprzedarzy , ja wyssalem z mlekem matki uczciwosc , i dlatego tak postepuje . Gregor
wiarus

WysłanyWysłany: Nie Lut 02, 2020 10:08
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Twoją uczciwość co inteligentniejszy widzi.Wstawiasz swój towar na wg gdzie możesz handlować,przepraszam ,,realizować zamówienia" i gdzie ci na to pozwalają .Tutaj również piszesz o tych swoich osiągnięciach w piaskownicy ,po co? Uważasz że Polacy to gęsi i wszystko połykają co Niemieckie :?:

Ostatnio zmieniony przez wiarus dnia Nie Lut 02, 2020 10:30, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: