Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Czw Kwi 09, 2020 22:15 Zobacz posty bez odpowiedzi
2020 r. Wielki finał w RPA
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Pawlo14

WysłanyWysłany: Nie Lut 02, 2020 11:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pawlo 14 Pawlo Zakończył dwa lata temu przygodę z gołębiami za,, 1200zł RENTA..z finałem PUCHAREM 100 lecia Niepodległości Wiedzy nie zapomniałem i Wiedza jest sukcesem ,nigdy nie sprzedałem gołębia tylko sprezentowałem Całość moich gołębi podarowałem Siostrzeńcowi który ma w rozpłodzie zapewniam godny pochwały rozpłód w jakim są , wstyd że tak zaniżyłem wynik naszych gołębi w finale pozdrawiam Wszystkich Hodowców .
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
czerwony1363

WysłanyWysłany: Nie Lut 02, 2020 11:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Gregor ty nie wiesz co to skromnosc i chwalisz sie na lewo i prawo, twoja aktywnosc wzrasta wlasnie teraz bo idzie przedwiosnie i trzeba zlapac jeszcze paru Jeleni na swoje wapniaki i nawet Rudy.... przepraszam Pa...o 14 sie rozpil z radosci.
czerwony1363

WysłanyWysłany: Nie Lut 02, 2020 11:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pawlo14 napisał:
ABCandrzej moje 3 sztuki będą w pierwszej 100 .z Polski . porostu mam takie nadal dobre słowo o naszych ptakach Polskich kolego gregor 4616
a dlaczego , była okazja po lotach młodych pokazać mistrzom z kujawsko Pomorskiego którzy zorganizowali lot z Berlina i o dziwo co wam powiem drużynę złożyłem z 4 konkursami i drużynę leni ,te z 4 konkursami letą jeszcze a lenie wróciły wszystkie mało to załapały podium i nagrodę pieniężną bo lot był z klubu . kolego .ksiom
. Pawlo14 dwalata temu skonczyles przygode z golebiami????. Nie ladnie jest klamac.
Hodowca082

WysłanyWysłany: Nie Lut 02, 2020 12:15
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Gregor Ja myślałem ze wróciłeś po dłuższej nieobecności i już miałem nadzieje ze przemyślałeś uprawianą tu swoją partyzantkę i po dłuższym zastanowieniu się zmienisz swoje postępowanie . Ale ciebie nic nie nauczyło Ty nadal szukasz zadymy i poklasku tym żyjesz to dodaje tobie splendoru i nie ważne jak piszą ważne że o mnie. Gregor i znów temat będzie musiał odejść do krainy wiecznego cienia bo zaczynają się wyzwiska od idiotów, hodowców krów, i głupków. Wymyśl coś innego bo to już było . Dwa dni wstecz rozdałeś już puchary pomimo że lot się jeszcze nie odbył. Wczoraj kiedy Klausów i innych wielkich nie było nie za wiele wspominałeś o tych wspaniałych ptakach które to miały wszystkich powalić na kolana. Dziś kiedy bidy odpoczęły i zaczęły pokazywać się niemieckie gołębie ponownie dostałeś amoku miotając się w kółko wychwalając pod niebiosa niemieckie wspaniałe ptaki robiąc rubryki i wyliczanki . Prawdziwe twardziele Gregor zameldowały się wczoraj i tylko tym Ptakom nalezą się wielkie brawa i cobyś nie liczył i jakie rubryki nie przytoczył nikt ani nic tego nie zmieni .Ochłoń chłopie idź na spacer ponoć świeże powietrze dobrze robi . DL
wiarus

WysłanyWysłany: Nie Lut 02, 2020 12:33
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor4616 napisał:
Ja ci wspulczuje , ze cie to Boli , ty nie mozesz sie z tym pogodzic , ze istiejo tez inni , ktörzy , nie so gorsi od ciebie , niejednokrotnie lepsi i to wdodatku , taki znienawidzialy Niemiaszek , to jest twöj problem , i dlatego te Bule ty masz tylko twoje zdanie i ono tylko sie liczy ty nie jestes zdolny do podjecia kompromysu ty jestes Ty , i niech tak zostanie , warzne ze jestes z siebie zadowolony . Gregor

Oczywiście jak zabraknie argumentów to atak personalny i analiza psychologiczna,której nie zamawiałem i nie zapłacę:)Od pewnego czasu jesteśmy wolnym narodem i nasza konstytucja gwarantuje nam wolność słowa i poglądów o ile one nie mają znamion przestępstwa .Więc w czym problem HER DoKTOR.Lorkowski?
ARTURO

WysłanyWysłany: Nie Lut 02, 2020 13:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor4616 napisał:
moich golebi nie mozna kupic w sklepie internetowym , wiec nie mozna ich tam odbierac . Gregor

Koronowirus grasuje i jest zakaz?
Szpak65

WysłanyWysłany: Nie Lut 02, 2020 13:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Widzisz złotówo , moja aktywność na tym forum równała się zeru i dalej by tak pozostało gdyby nie wzrost aktywności pewnego chwasta .
Jak to wiosną słonko wyżej to i szkodniki się budzą . Jak brakuje ci na zmianę opon w kijance to napisz otwarcie . Polacy to solidarny naród mogli kupić ciężarówkę panu z Iranu ,to i tobie opony zafundują .
"WRACAJ BARANIE DO ZAGRODY NIE DLA CIEBIE GÓRSKIE PRZYGODY "
mirek2001

WysłanyWysłany: Nie Lut 02, 2020 13:20
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A tak z innej becki .....
Idzie baca z baranem przez góry, spotyka śpiącą nagą turystkę, a że miał wielkie chęci to wskoczył na nią, dupczy, dupczy i dupczy.
Po skończeniu chciał wziąć barana i iść dalej ale baran uparcie nie chce się ruszyć.
Spuścił go ze smyczy a baran na turystę i dupcy, dupcy.
Po skończeniu znowu baca nabrał chęci wskoczył na turystkę i zaczyna dupcyć.
Ona w pewnym momencie się budzi i mówi:
- Nie Ty, nie Ty, ten w kożuchu

Na pewnym WG dziś odbył się Zimowy Finał, lot z 135km warunki ekstremalne .W TYM SEZONIE GOŁKĘBIE NASZYCH MISTRZÓW NIE ZAWIODŁY ...... ciekawe za rok jakie to gołębie zostaną zgłoszone na loty zimowe , już się nie mogę doczekać zmagania asiorów !!!!!

WysłanyWysłany: Nie Lut 02, 2020 13:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wracając do tematu to 4-e miejsce zdobył gołąbek z Niemiec tylko to nazwisko Polskie hodowcy co go wysłał na zawody, rodowód tego gołębia (pochodzenie) Puttman.
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Nie Lut 02, 2020 14:12
PostTemat postu : NIEMIECKA TURYSTKA
Odpowiedz z cytatem

Szanowni Koledzy.......Mirku,było to też w górach,w zimie,i był baca,i niemiecka turystka,i na łączce się kochali.W pewnym momencie turystka zaczęła jęczeć...ja gut,ja gut....a baca,czyś ty zwariowała,gdzie ja tu teraz znajdę jagody,idz do cholery.Trzymajmy się w zdrowiu.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrow Wielkopolski
Hodowca082

WysłanyWysłany: Nie Lut 02, 2020 15:10
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Przychodzi zapłakana Maryna do księdza i mówi ze żaden juhas nie chce ją szturchać Aj co ty taka ładna młoda i nie chcą no nie A podnieś kieckę do góry. Maryna podniosła i aż księdza cofnęło . Maryś ty tu zostań weź miskę porządnie się umyj ja wrócę po kazaniu to sprawdzę. Ksiądz wraca i widzi gołą maryne okropnie wystraszoną o obok niej na podłodze leży wielki zardzewiały gwóźdź Co się stało pyta ksiądz maryna unosi wzrok do góry Ksiądz patrzy a na krzyżu wisi Pan Jezus i ręką zaciska nos.
mirek2001

WysłanyWysłany: Nie Lut 02, 2020 15:14
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szanowny Kolego Wiesławie .... w temacie jagody, baca opowiadał pewnemu turyście jaki to powiązanie mają ze sobą nerw w oku i dupie . I tak jak se baca obrywał z tyłu jagódki to mu leciały łzy z oczu , a jak wbił sobie palec w oko to się zwyczajnie skopszył .
To zostało dowiedzione trochę w innej formie ale naukowo przez rosyjskich uczonych .
https://www.youtube.com/watch?v=Epq7h15wiTs
TAK WIĘC POŁĄCZENIE ISTNIEJE ............

Wszystkiego dobrego, miłego niedzielnego popołudnia dla Wszystkich Kolegów Ciebie Wiesławie i Twoich Najbliższych .Pozdrawiam Mirek

WysłanyWysłany: Nie Lut 02, 2020 15:37
PostTemat postu : TURYSTA
Odpowiedz z cytatem

Szanowni Koledzy......turysta wpada w Zakopanem do knajpki i pyta kelnerki....gnali tu stadow baranów.....a gnali panie gnali,a co pon się zgubił.Pozdrawiam,i super wieczoru życzę.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
Hodowca082

WysłanyWysłany: Nie Lut 02, 2020 16:10
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Siedzi baca i w kociołku coś kijem obraca .hej baco co tak mieszacie pyta listonosz Ano gówno z gliną A jak już wymieszacie to co z tego zrobicie ano zrobię sobie listonosza . Ten się wkurzył i pojechał widzi stoi przy drodze Policjant .Panie władzo tam na wierchu baca miesza glinę z gównem jak zapytałem co z tego będzie to powiedział że listonosz niech Pan panie władzo go zapyta jak powie ze Policjant to mu wpier...ol Pan pałą. Wkurzony policjant pyta bacy co z tego będzie jak już dobrze wymieszacie ano panie władzo będzie listonosz tak a nie czasem policjant nie a to dlaczego pyta policjant bo za mało gliny dałem.
Szpak65

WysłanyWysłany: Nie Lut 02, 2020 16:17
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Idzie wycieczka a tu baca buduję wielka klatkę . Baco po co ci ta ktatka pyta wycieczkowicz .
A no syn z wojska pisał że syfa złapał a nie wiem jakie to duże .
Pozdrawiam
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: