Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pią Gru 04, 2020 12:02 Zobacz posty bez odpowiedzi
ZZA ODRY
Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
czerwony1363

WysłanyWysłany: Wto Sie 25, 2020 18:07
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wietnamczyku ciebie interesuje tylko kasiora. Pamiętasz Lotke26 co do niego pisałeś na (prv) temat piszących tutaj Hodowców Wszystkich łącznie z Wiesiem Puchalskim. Polknoles haczyk bo dostałeś propozycje by sprzedać 1 leg młodych i nabywca powiedział że kasa nie gra roli i zaproponował kupno 20 gołębi. Tak się do tego zapaliles że Wszyscy na tym forum to durnie to są Twoje słowa , obecnie Wiesiu to kolega i pan, tak też było z kol.KSLM początkowo kolega a później twierdziłeś że nie. Listy super ale to nie są listy z PL , to co tam osiągasz nie przekłada się na warunki PL a to dlatego że sprzedajesz od ponad 10 lat i nie widać sukcesów twoich gołębi. Ostatnim takim sukcesem było WG rok temu jak na mistrza to poniżej przeciętnej. Nic dodać i nic ująć. Na ziemiach PL gołębie twoje to miernoty
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
pzhgp272

WysłanyWysłany: Wto Sie 25, 2020 19:14
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wyniki wzorowe jak rowniez golebniki moje gratulacje kol lorkowski za osiagniecia jedno co mi sie w tej calej dokumentacji nie podoba to ten list napisany odrecznie a najbardziej to ostatnie w nim zdanie pozdrawiam dl
wietnam

WysłanyWysłany: Wto Sie 25, 2020 19:46
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hallo kol pzhgp272 , dziekuje za gratulacje , co do twoich uwag na temat tego ostatniego zdania , i mojego pisanego odrecznie listu , nie wiem , na ile jestes poinformowany , co do roli Mirka 2001 i mojej osoby , dalej nie wiem czy jestes poinformowany tz czy wiesz , co ci wymienieni (koledzy ) na möj temat , moje pochodzenie pisali , jesli to wszystko znasz i tak piszesz to bardzo mi przykro , ale to twoja sprawa , wiesz ja nieznosze fauszywych , zaklamanych ludzi , jesli ty nie masz z tym problemu to musze sie z tym zgodzic . Gregor
pzhgp272

WysłanyWysłany: Wto Sie 25, 2020 20:02
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

kol gregor ja zawsze pisze to co mysle dla mnie niema znaczenia czy ty jestes za odry czy za buga ja nie sledze tego forum szczegulowo gdyz nie mam na to czasu mam taka zasade nigdy nie marnuje czasu na ludzi ktorzy mnie nie interesuja ten czas wole poswiecic golebiom i rodzinie zamiast tu sie wyklocac co nikomu nie jest potrzebne dl
wietnam

WysłanyWysłany: Sro Sie 26, 2020 6:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo kol pzhgp272 widzisz u mnie jest podobnie , ja tez pisze to co mysle , ja pisze , zawsze prawde , ktöra niektörym tu sie nie podoba i dlatego ten problem , mnie jest tez obojetnie z jakiego kraju hodowca pochodzi ,dla mnie liczy sie zachowanie , troche kultury , i pokory , niektörym tego brak , ja poswiecam duzo czasu moim ptakom i rodzinie , starczy jednak ze znajde zawsze czas , zeby zerknac na te forum i tu ( podyskutowac ) , ja cie rozumie ze te wyklucanie , jest nikomu nie potrzebne , jest tylko jeden problem te wyklucanie jest tylko z jednej strony ,ps ja sie znikim nie klöce , nie mam o co , ja wiem co mam i kim jestem , to mi wystarczy , opinia tych tak zwanych ( kolegöw - Hodowcöw ) mnie nie interesuje . Dobry lot Gregor
tedy

WysłanyWysłany: Sro Sie 26, 2020 8:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kod:
 ja tego nie potrzebuje wiec moja odpowiedz , one nic nie kosztujo , dobry lot Gregor

no to kolego Kapiszon fartło Ci się, Gregor darmo daje. Hej Gregor, zostały jeszcze jakieś? darmo też wezmę, co mi tam.

pozdrawiam serdecznie DL
wietnam

WysłanyWysłany: Sro Sie 26, 2020 8:20
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tedy , widzisz , jak z ciebie rozgarniety hodowca , ty nawet najprostrzych zeczy nie rozumiesz , ja nie handluje , nie proponuje golebi na sprzedarz , wiec , nie sprzedaje , dlatego , one nic nie kosztujo , bo w ten sposöb , nie mozna ich kupic , nie tedy droga , jesli kogos cos interesuje , na temat sprzedarzy , to mozna to inaczej rozwiazac , ja nie szukam kupcöw , .Gregor
ABCandrzej

WysłanyWysłany: Czw Sie 27, 2020 7:05
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Gratulacje dla wszystkich Hodowców, którzy osiągają ponadprzeciętne wyniki. Dla Mistrzów ukłony do samej ziemi. Bo wygrywać nie jest łatwo. Stoi za tym ciężka praca, ogromna wiedza i doświadczenie oraz talent do pracy ze zwierzętami. Jeszcze raz gratulacje. Wszystkim dużo uśmiechu i dobry lot.
wietnam

WysłanyWysłany: Czw Sie 27, 2020 7:35
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Kol ABCandrzej jest tak jak piszesz , tak powinno sie zachowywac , jest jednak inaczej , wielu z nas , nie rzyczy innym tych wyniköw , im sie ciagle cos nie podoba , za krötke loty , za mala konkurecja , loty tylko z wiatrem , tylko dziadkowie lesni , itd , oni nie widzo ile pracy , to kosztuje , ile spedzonych godzin u golebi , ile wydatköw sie ma , zeby wszystko , pasowalo , doswiadczenie i wiedza , jest tez potrzebna , ale nie najwarzniejsza , wiesz Andrzej , nikt z nas nie wymaga zeby sie klaniac , az do ziemi , starczy , ze sie te winiki akceptuje , i nie pröbuje sie ich zanirzac , ps w tej chwili trwajo loty mlodymy , po 3 lotach konkursowych , jestem zadowolony , jest dobrze , po 7 lotach z kabiny tz 4 treningowe i 3 konkursowe , zgubilem z 54 st , 6 ptaköw , wiec w poröwnaniu z innymy , jest ok , ja tez osobiscie gratuluje wszystkim ktörzy wylatali dobre wyniki , w okregu i w Polsce . dobry lot Gregor
kapiszon

WysłanyWysłany: Czw Sie 27, 2020 9:34
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wietnam napisał:
Tedy , widzisz , jak z ciebie rozgarniety hodowca , ty nawet najprostrzych zeczy nie rozumiesz , ja nie handluje , nie proponuje golebi na sprzedarz , wiec , nie sprzedaje , dlatego , one nic nie kosztujo , bo w ten sposöb , nie mozna ich kupic , nie tedy droga , jesli kogos cos interesuje , na temat sprzedarzy , to mozna to inaczej rozwiazac , ja nie szukam kupcöw , .Gregor

Czy mam przez to rozumieć, że nic nie uda mi się nabyć ?

Czy dobrze sobie to układam ?
wietnam

WysłanyWysłany: Czw Sie 27, 2020 9:56
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hallo Kapiszon , nie wiem , czego mam sie od ciebie spodziewac , mozliwe ze grasz role Lotki 26 , i pröbujesz cos wyjasnic , wiesz ja na take tryki , nie wpadam , to tylko Czerwonemu , tak sie wydaje , jest ale w bledzie , jak w wielu innych sprawach , teraz do ciebie , jesli masz jakes pytania to mozesz , sie na P.W skontaktowac , tylko nie pröbuj czarowac , , tego tematu , nie musimy tu dyskutowac . dobry lot Gregor ps ja nie szukam kupcöw , nie handluje golebiamy , jesli ktos ma interes , to musi sie do mnie zglosic , i wtedy mozna podyskutowac . dobry lot Gregor
kapiszon

WysłanyWysłany: Czw Sie 27, 2020 10:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wietnam napisał:
hallo Kapiszon , nie wiem , czego mam sie od ciebie spodziewac , mozliwe ze grasz role Lotki 26 , i pröbujesz cos wyjasnic , wiesz ja na take tryki , nie wpadam , to tylko Czerwonemu , tak sie wydaje , jest ale w bledzie , jak w wielu innych sprawach , teraz do ciebie , jesli masz jakes pytania to mozesz , sie na P.W skontaktowac , tylko nie pröbuj czarowac , , tego tematu , nie musimy tu dyskutowac . dobry lot Gregor ps ja nie szukam kupcöw , nie handluje golebiamy , jesli ktos ma interes , to musi sie do mnie zglosic , i wtedy mozna podyskutowac . dobry lot Gregor

dobrze
ARTURO

WysłanyWysłany: Czw Sie 27, 2020 21:57
PostTemat postu : Re: ZZA ODRY
Odpowiedz z cytatem

wietnam napisał:
Hallo Arturo , czy ty tak na powarznie to twierdzisz ?? BO MY LUDZIE HONORU NIGDY SIE NIE ZMIENIAMY , czy ty naprawde myslisz o sobie , czlowieku , gdzie twöj honor , jak morze czlowiek ktöry posiata odrobine honoru , tak obrarzac ?? , nie poröwnuj sie z Kol Puchalskim , to inna kategoria ludzi , co ty mozesz to wziasc przyklad od Pana Puchalskiego i tak postepowac jak on , ps o jake podejscie ci chodzi , co ci sie niepodoba , z czym masz problemy , moze to dokladniej , opiszesz , ja z mojej strony nie widze potrzeby zmiany , dobry lot Gregor

Widzisz Gregor kolejne konto kolejne idiotyczne wpisy.
Nie próbuj porównywać Polskich hodowców bo my jesteśmy ludźmi honoru.
Poczytaj sobie co słowo honor oznacza zanim nowe konto założysz.
A jak tak zagrywasz to Wiesia serdecznie pozdrawiam - a nad Tobą to się zastanowię jak mi odpowiesz co to jest honor.
GDYBYŚ BURAKU WIEDZIAŁ ILE DOBRA DLA HODOWCÓW ZROBIŁEM I GOŁĘBI TO BYŚ ZAMKNĄŁ GĘBĘ, I WIĘCEJ NIC NIE NAPISZĘ BO POWIESZ ŻE SIĘ CHWALĘ. I TO JEST WŁAŚNIE HONOR I PODEJŚCIE. DRUKUJ WIESZAJ NAD ŁÓŻKIEM I BĘDZIE OK/
wietnam

WysłanyWysłany: Pią Sie 28, 2020 6:42
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hallo , odpowiem wam razem tz tedy i arturo , ja sie nigdy nie nazywalem Gwiazdo , ja nie krytukuje , normalnie zachowujacych sie hodowcöw ty nie masz na to wplywu , ja nie musze sie ciebie pytac , czy moge umiescic tu , moje wyniki , ja sie nie chwale , nie mam zadnego interesu robic sobie reklame , nie szukam kupcöw , arturo ty masz problemy z definicjo tego slowa Honor , jak moze czlowiek ,-honorowy , tak obrarzac jak ty to robisz , piszesz o koniach i warzywach , moze jednak pokarzesz twoje wyniki , wasi wielcy mistrzowie w inny sposöb , pokazujo swoje wyniki , oni nakrecajo filmiki i wstawiajo ich w Mediach to inna forma reklamy , oni szukajo kupcöw ps przypuszczam , ze ty nawet czeladnikem , nie jestes , ja jestem wielokrotnym - Mistrzem . Gregor
tedy

WysłanyWysłany: Pią Sie 28, 2020 7:08
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ale po co powtarzasz te swoje truizmy, każdy kto posiada zdolność samodzielnego myślenia wie o co chodzi. Wiem, wiem, jesteś szczery, uczciwy, skromny i nigdy nie kręciłeś lodów na opylaniu pierzaków. Tego już nawet w szkołach, podobno zaczynają uczyć jak to Św. Gregor chciał polskich hodowców wynieść na szczyty sportu gołębiarskiego opylając im te swoje pierzaki. To wszystko już wiem, mi niczego nie musisz tłumaczyć Gregorze, Twoja Gwiazda nad Wisłą zaczyna nabierać coraz większego blasku i stąd ta Twoja potrzeba poklasku.

pozdrawiam serdecznie DL
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Skocz do: