Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sro Paź 01, 2014 14:14 Zobacz posty bez odpowiedzi
Witam
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Konrad15673

WysłanyWysłany: Wto Sie 27, 2013 19:11
PostTemat postu : Witam
Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie co oznacza skrót "KHGP WM-5"
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
mrygas

WysłanyWysłany: Wto Sie 27, 2013 19:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

KochanyHodowcoGołębiPocztowych WypuśćMnie - to oznacza ten skrót
Hodowca082

WysłanyWysłany: Wto Sie 27, 2013 20:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Mrygas zapomniałeś dopisać 5 km od domu .
rekinek55

WysłanyWysłany: Wto Sie 27, 2013 20:53
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Konrad ja ci nie pomogę bo nie wiem, ale odpowiedzi poprzedników są żenujące, oni mają jakąś obsesję nie przejmuj się takimi osobnikami to juz poprostu taki charakter. Właśnie w ten sposób zniechęcamy młodych hodowców do hodowli gołębi, a później dziw ze na koncowe loty trzeba łączyś sekcje itd...

myślę ze może to oznaczać to oczywiście strzał
klub hodowców gołębi pocztowych wm? może jakaś nazwa dwuczłonowa lub miasto
rekinek55

WysłanyWysłany: Wto Sie 27, 2013 21:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mam
-Klub Mińsk Mazowiecki-
PL-FC MINSK MAZ. 07,08
PL-WM-5 09,10,11,12
KHGP WM-5 13
Hodowca082

WysłanyWysłany: Wto Sie 27, 2013 22:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

osobniku rekinek55 A co ma do tego łączenie się sekcji, i zniechęcanie młodych do gołębi . A właściwie to masz racje jeśli większość hoduje po takich łapańcach to nic dziwnego że po roku są już zniechęceni i trzeba sekcje łączyć. Bo gdyby ktoś zakupił z takiego klubu to by wiedział co oznacza skrót . Ale dobrze że są jeszcze tacy uczynni osobnicy , szkoda tylko że nie znalazłeś jeszcze jak leciał i czy ma konkursy .
Amstaff

WysłanyWysłany: Wto Sie 27, 2013 23:08
PostTemat postu : witam
Odpowiedz z cytatem

Hodowca082. Czy ten Kolega napisał że posiada takowego gołębia z obrączką o takich symbolach...??? Raczej nie... !!! Może chłopak z czystej ciekawości zapytał bo gdzieś widział lub coś od kogoś słyszał... A tutaj od razu pojechanko na dzień dobry. Z resztą nie ważne, ma czy niema takowego gołębia. Jestem tylko ciekaw ilu z Was " świętoszki" jest czystych jak łza... Żaden z Was zapewne, nigdy nie przetrzymywał żadnej zbłędy ... he ..he...Wszyscy od razu posiadali na gołębnikach gołąbki zakupione od hodowców, lub otrzymane w prezencie... he...he... Mam prawie 40 lat i od 8-go roku życia hoduję te piękne i mądre ptaki. Ale w tym czasie widziałem takie rzeczy że nikt mi nie wmówi bajki , że nigdy nie zdarzyło mu się , zatrzymać gołębia z lotu ... Więc jak zauważyłem na tym forum, co nie którzy sądzą chyba sami po sobie... Pozdrawiam .
pitus01

WysłanyWysłany: Sro Sie 28, 2013 3:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Prawda Amstaff ja również widziałem takie sytuacje ,znam hodowcę co do tej pory trzyma gołębie z łapanki.pozdro
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email Powrót do góry
jacek333

WysłanyWysłany: Sro Sie 28, 2013 4:15
PostTemat postu : Ptaki blokowane .
Odpowiedz z cytatem

Witam bardzo dużo hodowców łapie gołębie pocztowe w wy koledzy czekacie na nie nie cierpliwie po drugie dużo bazuję na łapańcach .
Dobry ptak kosztuje dobra kaskę !! tak to jest '''pitus01 tak robią !!
Koplega dobrze napisał że trzeba się jednoczyć w tedy jest siła przebicia czym wiencej sekcji to wiencej konkursów.

Tu tylko jedność i harakter a tego braknie w naszych szeregach.

Pozdrawiam Dobry- Lot.
Waldemarro

WysłanyWysłany: Sro Sie 28, 2013 6:27
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

W miesiącu czerwcu br byłem na wsi u znajomego sołtysa i opowiadał mi jak zacny hodowca gołębi nałapał około 300 szt zabłąkanych gołębi i zamiast krów zajmują całą szopę.Kiedy byłem drugim razem zapytałem dlaczego łapie i przetrzymuje- odpowiedział iż jego giną na lotach ktoś łapie i on to robi.
barkley

WysłanyWysłany: Sro Sie 28, 2013 8:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mrygas napisał:
KochanyHodowcoGołębiPocztowych WypuśćMnie - to oznacza ten skrót

Dobrze zes to wymyslil , nawet powiedzialbym na piatke z plusem :) .

Do kolegi Rekinka i Amstaffa . Kiedys byl taki serial Zmiennicy.
Tam w ktoryms odcinku jeden z glownych bohaterow zasypia w taksowce i o czyms sni . Podchodzi do samochodu koles i kradnie mu koplaki od Fiata 125p (w tej rolki aktor Barcis) . Podchodzi pozniej do kierowcy, budzi go i pyta? (moge tutaj nie zacytaowac dokladnie , ale bedzie wiadomo o co chodzi) .
- Czy potrzebuje pan kolpaki do samochodu ?
Na co kierowca odpowiada:
- Nie dziekuje , ja mam .

:))) .
Tak wiec nie uwazam ze kolega mrygas zle zareagowal zle, i ze odpowiedz jest zenujaca.
Jezeli ktos sie pyta o obraczke jakas , to przewaznie z jednego powodu . I tutaj tlumaczenie, ze moze ma ktos inny , ze nie on to tez "pieprzenie o szopenie" . Jak kupisz cos kradzionego na placu to jestes w takim stoponiu paserem jak ten co to sprzedaje, wiec mowienie ze on wcale moze tego nie miec jest bardzoej zenujace jak dla mnie .
Ktos kto ma "czyste " intencje pisze ze znalazl taka obraczke, ptak taki do niego przylecial i daje na siebie namiar jakby wlasciciel to czytal.

Pytanie zadane tak ja to , sprawia wrazenie jakie sprawia i reakcja byla sluszna.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autoraNumer GG Powrót do góry
Amstaff

WysłanyWysłany: Sro Sie 28, 2013 10:06
Odpowiedz z cytatem

Kolego Barkley. Powiem tak ... pieprzysz głupoty jak większość ... Na tym forum , każdy kto zapyta w temacie obrączek itp... jest zaraz łapaczem i złodziejem... To co tutaj się dzieje na tym forum to istna paranoja. Przypomina mi to czasy PRL-u. Kiedy to milicja mówiła;" dajcie mi człowieka , a paragraf się znajdzie" lub "niema ludzi nie winnych, są tylko żle przesłuchiwani".Ludzie ogarnijcie się i zróbcie najpierw własny rachunek sumienia za nim oskarżycie inną osobę. Pozdrawiam.
bok98

WysłanyWysłany: Sro Sie 28, 2013 10:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Amstaff
A jak nazwiesz hodowcę,który tak "załatwia" gołębia? : http://imageshack.us/a/img842/268/5xgi.jpg
Amstaff

WysłanyWysłany: Sro Sie 28, 2013 10:23
Odpowiedz z cytatem

Kolego Bok98. Ja tutaj odniosłem się do tematu obrączek. A to zdjęcie , które dołączyłeś Kolego do swojej wypowiedzi to inna bajka... Jak najbardziej nie podpisuję się pod takim postępowaniem. Powtórzę jeszcze raz,nie można każdego kto zapyta o symbole i numer obrączki, traktować z góry jako potencjonalnego łapacza... Pozdr.
Hodowca082

WysłanyWysłany: Sro Sie 28, 2013 10:34
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Amstaff A czy ja gdzieś napisałem że ma takowego gołębia nie . Ja tylko dopisałem do wypowiedzi Mrygas. a kol rekinek rozwiną temat to napisałem co ja o tym sądzę i tyle. Piszesz o świętoszkach a nic nie piszesz o sobie Piszesz że masz prawie 40 lat to piękny wiek miałem tyle 30 lat w wstecz. Piszesz o komunie i rządach, jak był PRL to jeszcze z deską biegałeś udają zoro. A ja tyrałem 800 m pod ziemią.Gołębie przejąłem po ojcu który lotował jak ciebie jeszcze na świecie nie było.Więc nie pisz że ktoś pieprzy głupoty,i że czego ty nie widziałeś i nie udawaj obrońcę uciśnionych . To wolne forum i każdy ma prawo do własnej wypowiedzi , a że wypowiada się inaczej jak ty nie oznacza że jest głupi. Ktoś potrafi tu wejść zalogować się napisać temat ,a nie potrafi wpisać w wyszukiwarce co oznacza skrót. ale to nie ważne.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: