Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pią Lut 23, 2018 0:29 Zobacz posty bez odpowiedzi
Portale DL i ZS,co sądzicie o tych portalach.
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
siwy7

WysłanyWysłany: Sob Wrz 28, 2013 11:19
PostTemat postu : Portale DL i ZS,co sądzicie o tych portalach.
Odpowiedz z cytatem

Co raz więcej ludzi się wycofuje z pisania na tych portalach i to ludzi co mają po kilkanaście tysięcy wpisów. Tam nie wolno pisać prawdy ,ani mieć swojego zdania. Tam kolesie właścicieli mogą Cię obrażać i używać wulgarnych słów. Ty jeśli grzecznie odpiszesz na te wulgaryzmy dostaniesz bana. Moje pytanie czy właściciele tych portali mogą banować kogo chcą, według własnego widzimisię. Czy mamy w Polsce wolność słowa!!!!!!
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
franc47

WysłanyWysłany: Sob Wrz 28, 2013 12:14
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Miałem podobny problem na złotym skrzydle, kiedyś usunęli mi odpowiedĽ wcale nie obraĽliwą i napisałem że zarządzający tymi wpisami robią nie tak jak trzeba(durnie) i wyrzucili mnie dając nowe hasło , chyba z 20 znaków. Od tego czasu wyrzuciłem ich z zakładek a na wysłane im informacje że kilka stron internetowych ma nowe adresy nie reagują. Wszystkim polecam żeby omijać ich szerokim łukiem. Pozdrowienia. Franek ze ?ląska tam gdzie budują nową siedzibę PZHGP>
s_wierz

WysłanyWysłany: Sob Wrz 28, 2013 12:56
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

No ZS to specyficzny portal, miałem tez z nimi szopkę, teraz ograniczam u nich pisanie
rudyvip

WysłanyWysłany: Sob Wrz 28, 2013 13:00
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

na ZS siedzą same małolaty. Na DL poważniejsi ludzie.
krak1234

WysłanyWysłany: Sob Wrz 28, 2013 16:41
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wchodze nieraz na ZS I DL,na DL jest ok,poważni ludzie,piszą dosc dużo o golebiach i hodowli natomiast ZS tak jak pisali poprzednicy to banda malolatów nasmiewajaca sie z nowych uzytkowników portalu,i tez sie zastanawiam czy nie omijac tego portalu szerokim łukiem
panda

WysłanyWysłany: Sob Wrz 28, 2013 18:10
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

strona www.brieftauben.pl też mogę polecić. Nie wtrącamy się w rozmowy jest wolność słowa::) Fakt, że mało na razie mamy użytkowników.
Na ZS tez przesiaduję no może gdyby nie Ci małolaci to forum byłoby dużo fajniejsze, no ale szczerze powiedziawszy "małolaci" też są hodowcami i nie możemy im zakazać dyskusji. Jakby nie było na ZS wiele się dowiedziałem i nie mogę powiedzieć, że to forum jest bezsensu:)
barkley

WysłanyWysłany: Nie Wrz 29, 2013 7:21
PostTemat postu : Re: Portale DL i ZS,co sądzicie o tych portalach.
Odpowiedz z cytatem

siwy7 napisał:
Co raz więcej ludzi się wycofuje z pisania na tych portalach i to ludzi co mają po kilkanaście tysięcy wpisów. Tam nie wolno pisać prawdy ,ani mieć swojego zdania. Tam kolesie właścicieli mogą Cię obrażać i używać wulgarnych słów. Ty jeśli grzecznie odpiszesz na te wulgaryzmy dostaniesz bana. Moje pytanie czy właściciele tych portali mogą banować kogo chcą, według własnego widzimisię. Czy mamy w Polsce wolność słowa!!!!!!

Kolego moglbys dokloadniej okreslic o ktore forum Ci chodzi .

Teraz obiektywnie :

Dobrylot - forum na ktorym mozesz pisac co chcesz i robic w zyciu prywatnym co chcesz, jak pisze normalnie to ludzie na forum odpisuja Ci normalnie, nie ma banowania, chyba ze jestes naprawde upierdliwym typem , ktory mysli ze ma wszystko i obraza wszystkich na forum.

Siwy, to ze na DL pisza iz to ostanie wpisy i ze sie wycofuja to njie znaczy ze przestana pisac . To mniej wiecej juz chyba tradycja jest i powtara sie kilka razy w roku , wiec nie trzeba brac jakos tego powaznie.

Mowisz o banowaniu. Tak chyba teraz dwie osoby dostaly bana Johan i Chequer. Ten pierwszy chyba za jezyk , bo wolnosc slowa jest wolsnoscia slowa , ale jak sypiesz "kurwami i chujami" (to przyklad) to sie nie dziw . Wolnosc slowa nie oznacza wulgaryzmow, ale niektorzy mowia ze to cenzura.
Drugi czyli Chequer wylecial juz nie raz , to czlowiek ktory ma wielkie kompleksy i obraza wszystkich na forum , uwaza sie za lepszego a innych za podludzi i gorszy gatunek, co najsmieszniejsze w tym wszystkim on nawet sobie nie zdaje z etgo sparwy, taki jest zadufany i butny, . Wiec ma na co zasluzyl.

ZS - Tutaj bany to norma. Jezeli robisz cos poza forum co nie podoba sie jego adminsitratorom to ban, napiszesz cos ze nie tak - ban , banuja kogos jakby conjamniej zone mu ta osoba obracala.
ZLOTY mial dobry zamysl robiac ten portal, na poczatku pamietam ze rozmawialismy i jak mozna tak powiedziec pomagalem mu w stworzeniu ZS . Pozniej sprawil sobie administratora SYLWKA chyba nawet z tego forum , ktory byl zwyklym sluzbista. Chcial byc administratorem tutaj, i chcial juz tutaj polowe osob banowac , ale nikt go nie chcial i dobrze sie stalo .
Teraz na ZS dziala kilku "madrych" a ZLOTY zostal odsuniety i w sumie chyba nikt sie z nim nie liczy , stracil w opczach sporej grupy osob, wlasnie dzieki temu ze daje soba manipulaowac i nie ma wlasnego zdania.

Ogolnie na ZS mozesz wejsc, ale trzymaj jezyk za zebami bo dostaniesz bana , to jedyne co moznapowiedzic o tamtym forum. Co do malolatow to owszem , wchodza bez mydla administratorom wiec sa , a ci co maja wlasne zdania zostaja wyrzuceni.

Reasumujac - Jezeli mialbym wybierac wybralbym DL i to bez zbednych pytan ze wzgeldu na to ,ze mozesz pisac o czym myslisz. Jest czasmi troche balagan, ale cos za cos .
Jezeli lubisz - sie sluchac, byc ponizany i cukrowac adminom to wybierz ZS, aha i lepiej zeby nie wiedzili co robisz w zyciu poza forum, bo to tez jest dyskwalifikujace :) .
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer GG Powrót do góry
UZII

WysłanyWysłany: Nie Wrz 29, 2013 8:15
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jak mi coś nie odpowiada to nie korzystam z tego, jak macie jakiś problem z ZS to, po co się logować, korzystajcie z dl wszak tam same asy i wyjadacze, do których i wy się zaliczacie NAPEWNO.
barkley

WysłanyWysłany: Nie Wrz 29, 2013 11:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

UZII napisał:
Jak mi coś nie odpowiada to nie korzystam z tego, jak macie jakiś problem z ZS to, po co się logować, korzystajcie z dl wszak tam same asy i wyjadacze, do których i wy się zaliczacie NAPEWNO.

Jak widac nie odpowiada ci towarzystwo, wiec po co tu jestes ?
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer GG Powrót do góry
UZII

WysłanyWysłany: Nie Wrz 29, 2013 18:04
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jak mam inne zdanie to piszę, a nie robię focha obrabiając zadki kolegom z innego forum, a taki cel ma temat założony przez kolegę. Na zs było kilku nadgorliwych adminów, usuwali także moje posty, ale to dawne czasy i obecnie jest tak, jeśli ktoś pisze kulturalnie to nawet jak wypowiedĽ jest o zeszłorocznej odwilży to nikt nie robi problemów. Piszą młodzi ludzie, a młodość ma swoje prawa to tyle.

Opłacam składki w pzhgp, to czasami pozwalam sobie napisać tu w temacie który mnie dotyczy.
siwy7

WysłanyWysłany: Pon Wrz 30, 2013 8:44
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

UZII,piszesz nieprawdę,miałem może pięć wpisów na ZS,nikomu nie ubliżałem,jeden błąd to zapytałem o wyniki Lukasza K.Takie było uzasadnienie bana; Twoje konto na Złote Skrzydło - Gołębie pocztowe to nasza wspólna pasja... zostało zablokowane przez LukaszK z następujących powodów:

całokształt, robienie zamętu na forum (na ZS piszą same dzieciaki?).O tych dzieciakach to pisałem podobno na DL. Na DL wszystko było dobrze do puki nie wkleiłem zdjęć moich gołębi,myśleli że mają do czynienia z jakimś dzieciakiem,który nie lotuje i ma byle co.Myśleli że te gołębie będą wyglądać tak jak ich zasrane pióra i nogi naroślą czarne,a ściany i podłoga w klatce pokryte zieloną mazią.A zobaczyli gołębie o lśniących piórach,białych naroślach i wręcz książkowych odchodach.
barkley

WysłanyWysłany: Pon Wrz 30, 2013 13:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

UZII czy usuniecie kogos za nielamienie zadnego punktu regulaminu forum uwazasz za normalne ? Mowa o ZS.
Admin pisze ze lamiesz zasady ogolne , ze siejesz ferment czyli zamet i inne. Oczywiscie brane jest pod uwage nbawet to co powiesz pod budka zpiwem, a dojdzie to do admina . Pisze tak na Ciebie na forum, lub prywatnie , pozniej banuje bez prawa zabrania glosu, jie mowiac o obronie.
Nie wiem jak jest teraz, podobno mialo sie zmienic, ale po dwoch wejsciach i potraktowaniu mojej osoby w ten a nie inny sposob nie ma zbytniego zamiaru tam wchodzic, zeby sie nie denerwowac :) .

Jak sie zmienilo, to tylko plus dla tego forum, tylko ze osoby , ktore moglby tam pisac dawno zostaly wyrzucone, i zeby teraz te osoby sciagnac potrzeba bedzie troche czasu , niestety tak to widze.
Naprawde nie intersuje mnie czy pisze tam chlopaczek ktory ma 10 lat, czy hodowca z 50-cio letnim stazem w zwiazku. Tu chodzi o traktowanie forumowiczow przed administratorow. Jest rowniez takie powiedzienie o nadgorliwosci i faszyzmie :) .
Szkoda ale trudno sie mowi, mam nadzieje ze w koncu ktos pomysli "trzezwo" i spojrzy na to obiektywnym okiem :) .
sylwek59

WysłanyWysłany: Wto Paź 01, 2013 11:57
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Siwy
Ale ty człowieku jesteś zabawny..........! Widzę, że teraz tutaj zaczynasz zabawę? Może tutaj trochę dłużej zabawisz bo tutaj nikt nad niczym nie panuje! Porobiłeś zdjęcia w jakiejś szafce domowej i czego oczekiwałeś? :-) powiedz lepiej "znawco tematu" kiedy zaczynasz sezon lotowy? Już teraz czy poczekasz aż spadnie śnieg? :-) Taki to z ciebie znawca :-) Była nawet propozycja opłacenia twojej rocznej składki lotowej, to nie skorzystałeś! jesteś prawdziwym amatorem, więc w jaki sposób ty chcesz się porównywać do osób, które należą do PZHGP i biorą czynny udział w lotach? Myślisz, że twoje amatorskie wywózki można porównać z 14 lotami w sezonie gołębi dorosłych przy udziale kilku tysięcy innych ptaków? Zastanów się bajkopisarzu:-)
siwy7

WysłanyWysłany: Wto Paź 01, 2013 15:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Sylwek59
Widzę że chciałbyś kogoś zbanować ,a nie możesz.Ja od początku pisałem że nie lotuje.Ale jestem na WG i tam ,miałem też swoje sukcesy.Co do gołębi to TY nie masz lepszych,takie sobie przeciętne gołębie, zauważełem że niektóre Ci leją na zielono.Moje latają przez cały rok,bo mają wolny oblot.A wywożę kiedy mogę też jesienią i na wiosnę, np. w listopadzie znajomy jedzie na lotnisko , więc będą miały lot 220km. bez względu na pogodę bo nie będzie ich wiózł z powrotem.
Nie każdy ma warunki żeby lotować,ja mieszkam 25 km. od gołębi. Czy jeśli nie lotuje to nie mogę mieć swojego zdania na tematy hodowli gołębi?
barkley

WysłanyWysłany: Wto Paź 01, 2013 15:42
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Sylwek59 dobrze wiemy kto i za co lecial z ZS , nie mam zamiaru jechac tutaj nikogo bo ja nie jestem msciwy, choc pamietliwy za potraktowanie.
W tym wszystkim nie mowa tylko o mnie .
Troszke mnie tylko martwi ze od tych "szeryfow" wialo hipokryzja , bo jedno mowili a drugie robili, napisalbym ze robia ale nie moge powniewaz aktualnie nie za bardzo jestem w temacie.
Pamietac trzeba ze administrator powinien zawsze byc neutralny i obiektywny, jak jest inaczej niszczny duzo, jak nie wszystko.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: