Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sro Sie 20, 2014 10:43 Zobacz posty bez odpowiedzi
wg
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
J goral

WysłanyWysłany: Sob Paź 26, 2013 19:15
PostTemat postu : wg
Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich kolegów widze ze ruszyła nowa edycia wg rogowo co sondzicie o tym i czy waszym zdaniem warto tam oddac golabki czy tez lepiej szukac mniuejszych wg np z obsadom 400szt
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
bok98

WysłanyWysłany: Sob Paź 26, 2013 19:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

10x540= 5400zł........prawie tyle kosztował mój gołębnik 6x3m :-)
s_wierz

WysłanyWysłany: Sob Paź 26, 2013 20:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ja ci stanowczo odradzam to WG, organizacja tego WG to kpina z uczestników. Startowałem tam w 2013 roku i nie zamierzam kolejny raz dać się oszukiwać.
Zamiast wysyłać tam gołębie za 540 zł od sztuki wyślij na inne WG, co prawda mniejsza nagrody ale za te pieniądze możesz wysłać więcej gołębi.
Oto adresy innych WG:
WG Wschód http://www.wspolnygolebnik-wschod.pl/
WG Szprotawa https://www.wspolny-golebnik.pl (brak miejsc)
WG Gostyn http://www.wggostyn.pl (brak miejsc)
WG Lotyn http://www.wglotyn.pl
WG Kuźnica http://wgkuznica.pl/
WG Niemodlin http://www.wspolnygolebnik.superhodowca.pl/
aarden99

WysłanyWysłany: Sob Paź 26, 2013 20:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Sławek ładnie to napisałeś ale Wg.Gostyń nie polecam i nawet jakby były wolne miejsca to nie chciałbym uczestniczyć w tym nieporozumieniu.Pozdrawiam
Walbis

WysłanyWysłany: Sob Paź 26, 2013 20:56
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wytłumacz mi dlaczego tak się zraziłeś tym WG Gostyń. Chcemy coś nieco wiedzięć
habas

WysłanyWysłany: Nie Paź 27, 2013 6:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Sławek, jako radca prawny pisze im regulaminy, a za to, pełny wypas, wkłada co chce, oraz gdzie chce.
s_wierz

WysłanyWysłany: Nie Paź 27, 2013 7:27
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ja nie jestem radcą prawnym, ale potrafię czytać regulamin ze zrozumieniem. A ponieważ za udział w WG muszę płacić to zwracam uwagę co mi obiecuje organizator w chwili przyjęcia wpisowego. Natomiast w trakcie trwania rywalizacji obserwuje czy wszystko idzie zgodnie z zaakceptowanym regulaminem. Niestety na WG Rogowo w 2013 roku regulamin i rzeczywistość to dwie rożne historie i dlatego wszędzie to podkreślam.
Jeśli chodzi o WG Gostyń to nie mam większych zastrzeżeń, to co było w regulaminie wykonali. Oczywiście straty mogły być mniejsze ale to uwaga do wszystkich WG w tym roku. Na początku też był problem z informacjami co zginęło, ale w 2014 roku będzie już lepiej gdyż od początku gołębie będą miały tipesy. Zatem widać że tu organizator wyciąga wnioski z pierwszej edycji i warto mu dać kolejną szanse.
Natomiast organizatorzy w Rogowie niestety ale nie uczą się na swoich błędach. W regulaminie na 2014 rok wprowadzili zapis który pozwala im na wszystko co będzie dla nich wygodne. Zresztą sami zobaczcie:
Punkt 19. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminów, miejsc i godzin lotów konkursowych, ich zakończenia, skrócenia długości i ilości ze względu na pogodę lub inne przypadki losowe.
Mogą robić co chcą - i to zgodnie z regulaminem.
barkley

WysłanyWysłany: Nie Paź 27, 2013 9:27
PostTemat postu : Re: wg
Odpowiedz z cytatem

J goral napisał:
witam wszystkich kolegów widze ze ruszyła nowa edycia wg rogowo co sondzicie o tym i czy waszym zdaniem warto tam oddac golabki czy tez lepiej szukac mniuejszych wg np z obsadom 400szt

Czy ty kolego jestes nastepnym forumowiczem , ktory nie umie tytulowac postow , tylko wszystko do jednego wora ?

Odpowiem Tobie tutaj, bo nie ma sensu walic odpowiedzi w dwoch takich samych postach.

W tym sklonowanym mowisz ze organizator zgarnia 50 % , a ja sie pytam masz z tym problem? Zaloz swoj WG i zbieraj 60 % nikt Ci nie zabroni.

Moim zdaniem jestes albo konkurenetem albo jakims flustratem , zakladajac te dwa tendencyjne tematy .

Habas kolego jaki radca prawny ? Ja napisalbym podobny a nawet lepiej "wypasiony" i jakos radca prawnym nie jestem .

S_wierz regulamin ktory ma zastrzezenie ze moze byc zmieniany to durny regulamin i ogiolnie nie do przyjecia , podobnie jak wykaz tego co masz zrobic w pracy, a na koncu masz napisane ze masz wykonywac polecenia przelozonego bo ogolnie musisz robic wszystko. Roznica jest taka ze w pierwszym przypadku nie musisz brac udzialu a w drugim duzego wyboru nie masz .
Tutaj jednak jest zaznaczone ze ze wzgledu na pogode , a tutaj moze byc rzeczywiscie roznie, zwlascza ze WG organizuje sie na przynajmniej pol roku wczesniej :) .

.

czerwony1362

WysłanyWysłany: Nie Paź 27, 2013 13:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

aarden99 co masz do WG Gostyn bylem uczestnikie 2013r i jeste 2014r nie spotkale sie z przykroscia ze strony ORGANIZATOROW a powiem wiecej poprosile o przesuniecie przedplaty na pozniejszy termin i grzecznie mi odpisali ze NIE-MA PROBLEMU ,poczekaja i to jest zrozumienie chociasz nie musieli tak postapic maja przeciesz liste rezerwowa, maja klarowny i przejzysty regulamin, moze jestes jednym z konkurecyjnego WG. Zawsze bede polecal WG Gostyn. Sa uczciwi bez zadzierania nosa, paru znajomych przenioslo sie z innego WG za mojia namowa , ostrzegle tylko ze loty sa ze wschodu i straty sa ogromne, tam nie-ma litosci i widac ze golebie sa dobrze prowadzone, byle tam tylko raz i to wystarczy jeste zadowolony, rywalizowale z Pane S...em nie podaje nazwiska bo nie jeste upowazniony w Finalowym Locie mial pierwszego i w Polsce jest wysoko co mnie cieszy ze moje golebie walcza o Tytul najlepszego ze WSCHODU z takimi hodowcami i nie pisz prosze pierdol, jesli masz zastrzezenia to je podaj, poplynelo pare nazwisk gdzie wysoko sa w oddzialach jak i w Polsce ale to jest wschod Kolego, w nastepnym roku beda leciec golebie po Barcelonczykach ciekawe jak sobie poradza daje kolega.
sg84

WysłanyWysłany: Pon Paź 28, 2013 19:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Koledzy, jestem twórcą strony wggostyn.pl i dawniej jej współredaktorem. Dzięki temu miałem przyjemność wizytować kilka razy u Pawła. Bardzo solidne podejście do tematu. Robią nawet więcej niż czasami powinni. Jeden, mocny przykład: opiekują się każdym gołębiem jak najlepiej się da, nawet karmią go ręcznie. I jako dodatek ode mnie: jeśli hodowca przesyła młódka, który jeszcze sam nie potrafi jeść, to jest coś z nim nie tak.

O tym, że jest to dobry WG świadczy czas zamknięcia listy na rok 2014.

Jeśli pisał to konkurent, to powiem tak: skup się na stworzeniu dobrego WG, a hodowców na pewno starczy nawet na kilka tego typu imprez.

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora Powrót do góry
czerwony1362

WysłanyWysłany: Wto Paź 29, 2013 10:05
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie Stanislawie nie ma czym lub kim sie przejmowac, WG Gostyn jest prowadzone dobrze, moze jest sola w oku konkurecji, czemu sie nie dziwie, niska cena udzialu , fajne nagrody i uczciwe podejscie do hodowcow. Pozdrawiam
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: