Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sob Lis 29, 2014 7:10 Zobacz posty bez odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
lotnik967

WysłanyWysłany: Pon Sty 27, 2014 17:10
PostTemat postu : karma
Odpowiedz z cytatem

orietuje sie ktoś ile kosztuje karma MDM OLEKSIAK i co myslicie o niej ?
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Niebieski22

WysłanyWysłany: Pon Sty 27, 2014 17:54
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego zależy jak się nastawiasz na loty, wiadomo że lepsza karma też coś daję ale czy ona jest aż tak dobra?? Reklamuje ją twarz mistrza ale sama karma nie leci trzeba mieć jeszcze dobry materiał no i dobrze go przygotować . Są tacy co na najtańszej karmie robią wyniki a są tacy co pociągną 250 młodych i tęż im się uda:)
grześ

WysłanyWysłany: Pon Sty 27, 2014 18:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam.lotnik967 gdzie Ty chłopie żyjesz,propagandy nie znasz?Jaki mistrz,jaka karma.A z drugiej strony jak masz kasę to kupuj,jeszcze parę młodych zakup od mistrza to sukces murowany.
0449

WysłanyWysłany: Pon Sty 27, 2014 19:05
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ja tez uwazam ze to "chłyt matetingowy" z calym szacuniem do pana Oleksiaka rodowodowy mial strasznie slaby material w tam tym roku (teraz widze szaleje na aukcjach) sukces zawdziecza tylko i wylacznie PROFESIONALNEMU I ZAWODOWEMU prowadzeniu hodowli...czyli Pielengniarz zatrudniony na stale ..idealne golebniki do tego wywozki suplementy to musialo dac efekt
pawel.232

WysłanyWysłany: Pon Sty 27, 2014 19:18
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

kolego Grześ odniosłem wrażenie że zakładasz z góry iż ta karma jest nic nie warta.Ja tą karmę widziałem i mogę powiedzieć że zrobiona jest z nasion z najwyższej półki.A to ze ktoś ma 250 młodych to o niczym nie świadczy.Jeżeli go stać może chować nawet 500. pozdrawiam DL
grześ

WysłanyWysłany: Pon Sty 27, 2014 19:46
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam.pawel232 ja nie piszę że karma jest zła.Tylko ja nie wierzę że ta karma jest lepsza od karmy którą zrobię sam osobiście.A zapłacić trzeba sporo więcej za tą karmę [bo to od mistrza,wiadomo] za reklamę się płaci.A druga sprawa to dobrego towaru się za bardzo nie reklamuję,a widząc jak jest ta karma NACHALNIE reklamowana to troszkę mi to śmierdzi.Ale to tylko moje zdanie,każdy robi jak uważa.
pawel.232

WysłanyWysłany: Pon Sty 27, 2014 20:08
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Grześ ale każdy nowy towar musi być reklamowany.Co do własnej karmy to oczywiście można sobie zrobić samemu ale też z bogatych nasion a to też się wiąże z kosztami.Karma Oleksiaka stosunkowo do innych dobrych karm nie jest aż taka droga bo plus minus 60 zł to chyba niema tragedii.
Niebieski22

WysłanyWysłany: Pon Sty 27, 2014 20:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

No z tym że inne są 25 kg nie wszystkie ale dużo karm oferuje w granicach 50 -60 zł 25 kg worki a MDM 20 kg a 5 kg to dużo:)
UFO-99

WysłanyWysłany: Pon Sty 27, 2014 21:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jeżeli karma MDM,kosztuje 20 kg , 60 zl to jest to nie drogo,ale bardzo drogo !.
barkley

WysłanyWysłany: Wto Sty 28, 2014 6:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jakbym tak wszedl jako laik na to forum i na ten temat , moglbym stwierdzic ze sa na rynku dwa rodzaje karmy dla golebi .
Jedna to worek 25 kg w cenie 50-60 zl , a druga to ta o ktorej mowa w tej samej cenie ale w worku 20 kg .
Puentujac mam rozumiec, ze jest tylko jeden rodzaj karmy ktora kosztuje jedna cene czy tak ?
M<oze sie myle, ale jak mowimy o porownaniu , to dobrze jest napisac o co dokladnie chodzi, bo karma karmie nierowna .
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autoraNumer GG Powrót do góry
TRABEL 16

WysłanyWysłany: Wto Sty 28, 2014 8:31
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ja jestem ciekaw czy którakolwiek z polskich karm przechodzi przez komory grzybobójcze jak karmy zachodnie.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: