Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sob Lis 01, 2014 4:30 Zobacz posty bez odpowiedzi
kupie obraczki 2014
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
barkley

WysłanyWysłany: Pon Lut 03, 2014 11:23
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nie podalem wszystkich bo je usuwam. Uwazam te wiadomosci za smieci, a ja smieci wyrzucam do kosza.
Gdybym wszystkie tutaj zamiescil, co napisales do mnie , to tylo mialbyus wieksza kompromitacje . Jak na 40 lat , to jestes strasznie przyglupi .
Podejrzewam jednak ze jednak chodzisz do gimnazjum i masz siano zamiast mozgu , co zreszta potwierdzaja wiadomosci do mnie.
Ogarnij sie troche .
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autoraNumer GG Powrót do góry
jasina70

WysłanyWysłany: Pon Lut 03, 2014 12:01
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

obciachu to bys sobie sam narobil,najpierw sklada jakies propozycje o OBRACZKACZ,CENY WYRWANE Z KOSMOSU ,ja place po 1,30pln za szt a on 3 RAZY TYLE,,,,GOSCIU TO TY SIE OGARNIJ,i wyjmnij ta slome z sandolow,,,,he he he
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
barkley

WysłanyWysłany: Pon Lut 03, 2014 12:38
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jasina70 ja z toba nie bede dyskutowal . Najpierw chcesz kupic, teraz piszesz ze kupujesz po 1,3 . Ogolnie nie nalezysz do zwiazku, zamiast golebi masz kury i kurnik zamiast golebnika.
Nie wiem ile masz lat, ale iloraz inteligencji poniezj przecietnej i dosc znaczaco ponizej.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autoraNumer GG Powrót do góry
jasina70

WysłanyWysłany: Pon Lut 03, 2014 13:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

JESZCZE TAKIEGO PAJACA NIEWIDZIALEM,,,,,,,,,HE HE HE
barkley

WysłanyWysłany: Pon Lut 03, 2014 13:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

jasina70 napisał:
JESZCZE TAKIEGO PAJACA NIEWIDZIALEM,,,,,,,,,HE HE HE

I znowu klamstwo z Twojej strony, jak nie wiedziales jak widziales :) , widzisz codziennie rano patrzac w lustro :) .
A z tymi smiesznymi wiadomosciami na PW to daj sobie spokoj , sa upierdliwe starsznie.
jasina70

WysłanyWysłany: Sob Lut 08, 2014 18:15
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ten to niezly numerant,,,,,,,,,,,,,,,,
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: