Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sob Gru 16, 2017 20:50 Zobacz posty bez odpowiedzi
Gdzie jest KUBUŚ ???
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiekTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
dirk

WysłanyWysłany: Pon Lip 28, 2014 15:17
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

xxx i Tosnowiec na jednym jadą wozie.haha
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
dirk

WysłanyWysłany: Pon Lip 28, 2014 15:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kulbaki i Tosnowiec na jednym jadą wozie.
czerwony1362

WysłanyWysłany: Pon Lip 28, 2014 16:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Mistrze Polski to ty jestes klamstwa i nie obrarzaj MISTRZOW POLSKI nie dorosles im do piet.
rekinek55

WysłanyWysłany: Pon Lip 28, 2014 17:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Zastanawia mnie dlaczego "johnnewjersay" wypowiada się tylko w tematach związanych z panem T. ?miać mi sie chce, żenada. WeĽ kogoś niech pisze jako johnny, bo nie da się zmienić własnej składni. Każdy kto umie czytać widzi ten sam język, składnię i charakterystyczne zwroty. rysiek o johny trzy chyba klawisz z kropkami się wam zaciął ............... :D
podasek

WysłanyWysłany: Pon Lip 28, 2014 17:15
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

john znaczy się Rysiu Waldemaro kierwa co tam jeszcze? a matka chrzestna jest czy też się zagubiła?:) A kiedy leci mulemans?:)
siwy7

WysłanyWysłany: Pon Lip 28, 2014 17:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Żądam zdjęć z przylotu Kubusia do Słonecznego gołębnika, było by dobrze żeby matka chrzestna po przylocie wręczyła Kubusiowi puchar i dyplom. Panie Ryśku kobiety do ślubu tolerują gołębie, po ślubie już nie!!!
0449

WysłanyWysłany: Pon Lip 28, 2014 18:32
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

dajcie juz spokoj bo dziecinada zalatuje!!! stare chlopy a nasrane w glowach
zako81

WysłanyWysłany: Pon Lip 28, 2014 19:11
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

znalaz się mądry przecie RYS prowokuje swoją głupota i robi pośmiewisko tymi swoimi wpisani filmami zdjęciami ty na forum dasz swoje zareczyny albo zdjęcia z wycieczki no chyba masz z głową dobrze i nie dasz a jak tak to będą wszyscy do ciebie zyzac i robić to co z nim
RyszardTosnowiec

WysłanyWysłany: Pon Lip 28, 2014 20:15
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam . Przerwijcie tą farsę..." Kubuś " zaginął w locie z Orleanu...

Fot. This is my the best pigeon.His name is Kubuś ( Stichelbaut ). He will be flying from Orlean to Bogatynia ( 1001 km) tomorrow.

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora Powrót do góry
stronyhodowcówgołębi

WysłanyWysłany: Pon Lip 28, 2014 20:54
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

to jest czarny dzień dla tego forum :((( "kubuś ma nowy dom", tylko nie wiem dlaczego szata graficzna strony (forum) nie jest zmieniona na czarny kolor :((

mamy godzinę 32,40 myślę że już czas opublikować zdjęcie "kuby" z podpisem "ktokolwiek widział, ktokolwiek zna" no i oczywiście jaka nagroda jest dla znalazcy, Proszę również Przyjąć Wyrazy Współczucia jestem wstrząśnięty tą informacją :((
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora Powrót do góry
podasek

WysłanyWysłany: Pon Lip 28, 2014 21:48
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Rysiek przyjmij moje kondolencje... jestesś... k.. aż się zaplułem:) równy chłop!:) ja nawet cię lubię:) ch... że mylisz mojego nika ..napiszesz 200 razy do garka wbijesz, nie tacy już wbijali:) ... ja tak myślę nawet, że moglibyśmy zostać braćmi ... ja chciałbym ci podziękować przede wszystkim za te zdjęcia, gorące wideoklipy te z matką chrzestną przed wszystkim..a tak z drugiej strony to jak ona z twoja obsesją wytrzymuje?:)... za te widoczki za te kwiatuszki och paluszki lizać ...za te pejzażyki, za te kaczuszki za te kryminalne zagadki za te legendy, kubeczki, konkursy... rychu ty jesteś niesamowity.... ty a tak z drugiej beczki to kiedy leci mulemans?:) zapodajesz mu coś na oko? .... wiesz drogi oddechowe to ciul przecież na to wszystko to nie można się patrzeć bez alkoholu...ale cisza ryśku obyś wbił sobie do garka podasek nie? .... to jak brakowało pieluch wiem przykra sprawa ale jak coś pretensje do rodziców...ale pamiętaj matka jest zawśąsze jedna!.... no chyba że zostawi?:) pi?teczka bracie na pohybel..albo co? tam ty tam wiesz najlepiej :)
stronyhodowcówgołębi

WysłanyWysłany: Wto Lip 29, 2014 0:00
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

jak miło że "świat gołębiarski" łączy się w bólu z Panem Ryśkiem, od dnia jak zaginął "kuba" nic nie będzie takie samo :(((
puchalski wiesław

WysłanyWysłany: Wto Lip 29, 2014 7:17
PostTemat postu : STARE ZAKOŃCZONE
Odpowiedz z cytatem

Szanowni Koledzy.........Zaginięcie każdego gołębia jest dla Hodowcy przykrą i bolesną stratą.Wszyscy tutaj opłakują jednego gołabka =KUBUSIA=, i słusznie,bo to ptak naszego sportowego Kolegi ale o swoich zaginionych ptakach już się nie pamięta i nie opłakuje.Pan Tosnowiec cieszył się tym ptakiem,miał satysfakcję i radość,że ptak dawał Mu tyle usmiechu,a że zaginął,to żal jest wielki.Jest jednak nadzieja,że powróci.Ja bym proponował,BY KAŻDY z nas tak po sportowemu,i z ręką na sercu napisał tutaj,ILE W TYM SEZONIE ZGUBIŁ GOŁĘBI,bo że kazdy ma wszystkie z lotów to nigdy w to nie uwierzę.Ja rozpoczynając loty miałem 38 sztuk,brałem udział we wszystkich czternastu lotach i pozostały 24 sztuki.Zająłem 40 miejsce w oddziale.a 12 w sekcji,zdobyłem 2 dyplomy.w siedmiu lotach wracały komplety i sezon dał mi sporo radośći,uśmiechu i zadowolenia.Przykre i bardzo bolesne jest dla mnie to.że nakrapiana samiczka trzyletnia mająca 6 konkursówśą ,lec?ca ostatni lot z Borken nigdy już do mnie nie wróci.Rozjechana na drodze w Krosnie Odrzańskim,o czym już mnie powiadomiono.Życzę Tobie Kolego Tosnowiec powrotu KUBUSIA,a Kolegom również wiele rado?ci i uciechy z powrotu zaginionych na które z utęsknieniem czekamy.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
bok98

WysłanyWysłany: Wto Lip 29, 2014 7:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ja na pierwszy lot koszowałem 44,a po czternastu lotach zostało 24. Jeszcze w żadnym sezonie nie miałem takich strat. Z ostatniego maratonu brakuje 7 gołębi,m.in. samiczki,która miała 9 konkursów na 11 wkładań :-(
siwy7

WysłanyWysłany: Wto Lip 29, 2014 8:24
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie Ryśku " nadzieja umiera ostatnia'' mi tydzień temu przyszła samica z 09r. zginęła trzy lata temu . Sparowała się ze swoim samcem z którym kiedyś była w parze, przez co rozbiła mi super parę rozpłodową. I teraz myślę co zrobić, czy warto dać jej szansę?
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiekTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Skocz do: