Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Czw Kwi 02, 2020 17:58 Zobacz posty bez odpowiedzi
robić czy nie ??
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
wiarus

WysłanyWysłany: Nie Lut 23, 2020 7:28
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o doping to jest możliwe że jest stosowany to co słyszę co podaje się
ptakom to za wyjątkiem pasty do butów to chyba wszystko.Mimo wszystko to rzetelne badania na poziomie oddziałów powinny być normą ,chociażby po to aby nie było podejrzeń wobec mistrza.Odnośnie ziół to ma sens w zapobieganiu
jedynie dla gołębi bez farmaceutyków .Ptaki co otrzymują chemię są obojętne wobec słabszych środków ,nawet farmaceutycznych.Dlatego jak najmniej powinniśmy tego używać ,raczej więcej warzyw,czosnku i substancji ziołowych.DL
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
gregor4616

WysłanyWysłany: Nie Lut 23, 2020 9:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Kol bogdan1111 , tego sie nie nalrzy robic , nie mamy prawa kogos podejrzewac o stosowanie dopingu , tutaj warzno role odgrywajo , zarzady , oddzialöw , okregöw i PZHGP , zeby zapobiec tym pomöwieniom , trzeba regularnie przeprowadzac kontrole , nie u dostarczycieli konkursöw tylko u tych ktörzy rewelacyjnie lotujo , i u takich ktörzy ,do tej pory nic nie osiagneli i , od razu wszystko wygrywajo . u nas jest taka sytuacja , my mamy komisje dopingowo , ktöra publikuje liste zabronionych srodköw tz glucocorticoide , anabole steoroide ,sexsualhormone , beta agonisten - clenbuterol ,transubsstansen , te kontrole so regularnie przeprowadzane , i wyniki tych kontroli , z podaniem nazwiska danego hodowcy so publikowane w naszym tygodniku , wiec nie ma tajemnic ,jednoczesnie przeprowadzane jest losowanie 10 hodowcöw , obojetnie z jakimi wynikami ,i u nich tez przeprowadzana jest kontrola , w tym wypadku , moze trafic karzdego z nas ps kolego Bogdan , ja mam w mojej druzynie wiele , 4-5 letnich ptaköw , one so dalej witalne , zapladniajo jajka , samice skladajo , dobrze rozwiniete jajka , wiec nie widze zadnych problemöw z ( Chemio ) ja sie napewno zaliczam do milosniköw golebi , to moje dzieci , i ja im napewno , nie wyrzadzam krzywdy , dobry lot Gregor
gregor4616

WysłanyWysłany: Nie Lut 23, 2020 20:26
PostTemat postu : Re: COŚ NIE TAK
Odpowiedz z cytatem

Hallo szanowny kol W Puchalski , czy zmienil kolega zdanie co do A Drappy ?? przecierz chcial kolega cos zkorygowac , ja proponuje koledze pomoc , moge udostepnic , wyniki tego hodowcy , on od kilku lat nie gra zadnej roli w Niemczech , zyje tylko z przeszlosci , i z osiaganych wyniköw w ktöre malo kto wierzy , jego era to juz sie skonczyla , jest w tej chwili , dobrym hodowco , osiaga normalne wyniki , ale nie take jak dawniej , on lotuje w bardzo slabym oddziele jest ich 13 , w tym 3 razy Drappa , na sczeblu Mistrzostwa Niemiec , nie gra od kilku lat rzadnej roli , wiec jesli , zalerzy koledze na udokumetowaniu tego co pisze to prosze o kontakt , ps ja nie lubie jesli mi ktos zarzuca ze ja pisze nieprawde . pozdrowienia , i dobry lot Gregor
igorS

WysłanyWysłany: Pon Lut 24, 2020 7:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

https://ud.interia.pl/html/getattach,mid,2417,mpid,5,uid,180f1a8e50564e2b,/2098364884?f=2098364884

wiesiu to jest dokladnie to oczym pisales pozdrawiam i do uslyszenia
wojciech_wieła

WysłanyWysłany: Pon Lut 24, 2020 8:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

https://photos.app.goo.gl/gzgFD64gD2ccRRPE6
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWP Kontakt Powrót do góry
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Pon Lut 24, 2020 9:06
PostTemat postu : COŚ NIE TAK, WIĘC WYJAŚNIJMY
Odpowiedz z cytatem

Szanowny Kolega gregor4616 NAPISAŁ ps ja nie lubie jesli mi ktos zarzuca ze ja pisze nieprawde . pozdrowienia , i dobry lot Gregor..... No cóż Szanowny Kolego,coś jednak musimy bezwzględnie sprostować.Kto ma rację Ty Szanowny Kolego czy Pan Puttmann.Uważam,że tej klasy Hodowca i wieloletni wydawca bardzo poczytnego miesięcznika bez dokładnego sprawdzenia informacji nie pokusi się o napisanie nieprawdy.Może Szanowny kolega skomentuje fotkę Szanownego Kolegi Wojtka Wieły,bo uważam,że w takiej sprawie,gdy chodzi o bezwzględną uczciwość nie może być wątpliwośći.Pozdrawiam serdecznie.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
gregor4616

WysłanyWysłany: Pon Lut 24, 2020 9:26
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo kol wojciech wiela , jestes nie dobrze poiformowany , to co Drappa w tym artukule pisze , nie dotyczy oficjalnych wyniköw w Niemczech to co on tam powygrywal , to jest prywatna impreza , w ktörej uczestniczy mala grupa hodowcöw , jeszcze raz w oficjalnym mistrzostwie Niemiec w Mlodych nie zajmuje zadnego czolowego miejsca , w lotach golebi mlodych nie ma werifikacji najleprzych lotniköw , na szczeblu DV , podobnie jest z wynikami w poszczegölnych miesiacach , wiec to raczej nieprawda , co jest pisane w lotach golebi starych , od kilku lat nie zdobywal zadnych czolowych miejsc , dotyczy tez As Tauben tz najleprze lotniki w DV jesli masz problemy z zrozumieniem tego co pisze to jest mi naprawde przykro jesli juz cos chcesz napisac , to musisz sie poinformowac i pisac PRAWDE . dobry lot Gregor
gregor4616

WysłanyWysłany: Pon Lut 24, 2020 9:39
PostTemat postu : Re: COŚ NIE TAK, WIĘC WYJAŚNIJMY
Odpowiedz z cytatem

Hallo kol Puchalski , prosze przeczytaj , to co napisalem do kol wojciech wiela , tam jest wytlumaczony twöj problem , ja ci dalej proponuje wyjasnienie tej sprawy , potrzebny jest twöj adres wtedy wysle ci oficjalno liste - wyniki tz tygodnik Die Brieftaube nr 52 tytul . Die Meister des Jahres 2019 , i tam so podane wszystkie oficjalne - zwerifikowane wyniki , w oddziele , okregu i w Niemczech , mam nadzieje ze te informacje rozwiejo twoje zastrzerzenia , co do pana Puttmann , jego gazetka brieftauben internacjonal to jest prywatna gazetka , on jak i drappa , robio szumno reklame , wiadomo ze kol Putmann , to profesjonalny Handlarz , w poröwnaniu , do Drappy uzyskuje . b dobre wyniki . dobry lot Gregor
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Pon Lut 24, 2020 11:57
PostTemat postu : CO SIĘ DZIEJE......
Odpowiedz z cytatem

Szanowny Kolega gregor4616 NAPISAŁ........w oficjalnym mistrzostwie Niemiec w Mlodych nie zajmuje zadnego czolowego miejsca , w lotach golebi mlodych nie ma werifikacji najleprzych lotniköw , na szczeblu DV , podobnie jest z wynikami w poszczegölnych miesiacach , wiec to raczej nieprawda........Szanowny Kolego.......Wojtkowi Wiele nie musisz niczego wyjaśniać,bo On zamieścił tę stronę z magazynu Pana Puttmanna na moją prośbę,ponieważ z mojego kompa nie mogłem tego zrobić.Dziwią mnie jednak ostatnie Twoje Szanowny Kolego 4 wyrazy.......więc to RACZEJ NIEPRAWDA.Hmmm RACZEJ...Z jednym się Szanowny Kolego zgodzę.że obydwaj hodowcy robią od lat bardzo szumną reklamę swoich hodowli,ale,żeby te przedstawione wyniki Pana Drapy były raczej nieprawdziwe,to..........ciężko w to mi uwierzyć,jak mogło dojść do takiej sytuacji,że w mistrzostwach Niemiec nie ma o tym nawet wzmianki.Szanowny Kolego wyjaśniłeś jak umiałeś mi ten temat,więc propomuję nie ciągnąć tej dyskusji w nieskończoność,i temat zwyczajnie zakończyć.Dziękuję za zrozumienie i wyjaśnienia odnośnie prywatnego miesięcznika.Pozdrawiam serdecznie.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
gregor4616

WysłanyWysłany: Pon Lut 24, 2020 12:37
PostTemat postu : Re: CO SIĘ DZIEJE......
Odpowiedz z cytatem

Hallo kol Puchalski , ja nie moge tego tak zakonczyc , ja nie tlumaczylem jak umialem , ja podaje fakty , te wyniki , ktöre podaje A Drappa , nie majo nic wsölnego z oficialnymy wynikami z DV tz Deutscher Brieftauben Verband Verband jeszcze raz na oficjalnych stronach naszego zwiazku A Drappa , nie istnieje tz zajmuje miejsca poza pierwsza 50 i to we wszystkich kategoriach . ja nie twierdze ze to co on pisze to nieprawda , jednak nie dotyczy to wyniköw w DV , ja jestem jak najbardziej przekonany z tego co ja pisze dziwie sie bardzo ze nie chcesz tej sprawy wyjasnic , wiesz ja niechentnie to przyjmuje , ze ktos zarzuca mi pisanie nieprawdy Hmmm wiec to raczej prawda . Gregor
igorS

WysłanyWysłany: Pon Lut 24, 2020 12:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

bardzo szanuje kolege wieslawa ktöry oparl swoja informacje jakby sie wydawalo na powaznym miesieczniku ktöry nalerzy do znakomitego hodowcy i nigdy by mi do glowy nie przyszlo ze to tak sprytnie zostalo zmanipulowane ale prawda jest po stronie gregora nigdzie w oficjalnych wynikach w czolöwce dv ad nie istnieje jedno w tym wszystkim jest pewne chachmeca jak za komuny z nawozami dziwie sie tylko ze tak powazny zwiazek nic z tym nie robi pozdrawiam
gregor4616

WysłanyWysłany: Pon Lut 24, 2020 14:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo kol igorS jest tak jak piszesz , tylko nasz zwiazek nie weryfykuje tych wyniköw , to jest prywatna inicjatywa , co jest tam pisane moze sie zgadzac ,nie dotyczy to jednak oficjalnych wyniköw to cos podobnego jak OLR lub WG ,przecierz ktos ktöry wygra na OLR lub WG nie moze nazywac sie mistrzem , Polski - Niemiec dotyczy röwnierz najleprzych lotniköw As . ps kolego Puchalski , dlaczego nie chcesz tej sytuacji wytlumaczyc , ty podasz adres ja podam dokumenty , i sprawa wyjasniona , dlaczego tego nie chcesz ?? ps zwracam honor kol Wojtkowi Wiele ,nie wiedzialem , ze pisal w twoim imieniu , dobry lot Gregor
Ryszard Tosnowiec

WysłanyWysłany: Pon Lut 24, 2020 14:33
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ludzie dajcie spokój z tymi niemcami , zawsze robili nas w bambuko , to pany a my parobki i pachołki dla nich . ich loty króciutkie w słoneczko z wiatrem , a do tego dużo chemii p sport niemiecki w zaniku garstka emerytów z kolorowymi rodowodami .
Niech żyje Polska !

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora Powrót do góry
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Pon Lut 24, 2020 15:09
PostTemat postu : WAŁKOWANIE
Odpowiedz z cytatem

Szanowni Koledzy...Szanowny Kolego gregor4616 ........Dyskutujemy na forum ogólnopolskim,więc na ogólnopolskim należałoby te wyniki przedstawić.Co ja mam tłumaczyć.Oparłem się o ceniony niemiecki miesięcznik który jest wydawany 20 lat,i tyle,a że Ty Szanowny Kolego to kwestionujesz,przedstawiasz inne mocne argumenty,to cóż ja mogę zrobić,że coś prawdopodobnie mija się z prawdą.Mam tylko cichą nadzieję,że tu zabierze głos w tej sprawie osoba znająca temat od samej podszewki,znająca dobrze najnowsze wyniki Pana Drapy,łącznie z tymi tu w polskim magazynie opisanymi.Na razie daję sobie Szanowny Kolego gregor 4616 spokój z tym tematem.Pozdrawiam serdecznie.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
Ryszard Tosnowiec

WysłanyWysłany: Pon Lut 24, 2020 16:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie Wiesiu i po co Pan to niemieckie czyta , przecież tam sama opłacona reklama .Temat prosy - pisz o mnie dobrze zapłacę i podzielimy się pieniędzmi z aukcji ...
już 30 lat temu sprowadziłem gazetkę La Colombophile Belge ... 50 koni reklamowych robi dla wydawcy co tydzień sążniste artykuły a później aukcje - tak funkcjonuje zachód . kasa , kasa , kasa - a Pan tutaj broni Draphy
- My Polacy to siła i Olimpiady Nasze - Niech żyje Polska !

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: