Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sro Gru 11, 2019 2:51 Zobacz posty bez odpowiedzi
odzywki- rucanavit
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
przemyslaw

WysłanyWysłany: Pią Lut 17, 2006 23:42
PostTemat postu : odzywki- rucanavit
Odpowiedz z cytatem

WITAM WSZYSTKICH!!! MOI DRODZY KOLEDZY, MAM DO ZAOFEROWANIA ZUPEŁNA NOWOSC NA POLSKIM RYNKU- GRANULAT MINERALNY RENOMOWANEJ FIRMY RUCANAVIT PRZEZNACZONY TYLKO I WYLACZNIE DLA GOLEBI HODOWLANYCH. PRODUKT NAPRAWDE GODNY UWAGI. JESTESMY OTWARCI NA WSZELKA WSP�ŁPRACE HANDLOWA. PYTANIA PROSZE ZGLASZAC NA rucanavit@wp.pl LUB 502 589 656 pozdrawiam- Przemyslaw
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Ryszard Okrój

WysłanyWysłany: Sob Lut 18, 2006 9:55
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jeszcze jeden z tych co to chcę nas uszczęłliwię.
przemyslaw

WysłanyWysłany: Sob Lut 18, 2006 10:10
PostTemat postu : odp
Odpowiedz z cytatem

drogi kolego nikt tu do niczego nikogo nie namawia, wiec niech pan swoje komentarze zachowa dla siebie. to ze ktos pana kiedys skrzywdzil nic ani mnie ani innych nie interesuje
Gość

WysłanyWysłany: Sob Lut 18, 2006 10:24
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Przemyslaw, zrobiles tak wielka reklame tym swoim zdjeciem, jakby nic innego nie mialo byc.
To zdjecie bardziej razi niz oferuje. Zawaliles nim cale forum nie pytajac kogokolwiek o zdanie i wogole czy komus sie to podoba.

A ten komentarz...

drogi kolego nikt tu do niczego nikogo nie namawia, wiec niech pan swoje komentarze zachowa dla siebie. to ze ktos pana kiedys skrzywdzil nic ani mnie ani innych nie interesuje

...uwazam za niezbyt przyjemny, wrecz bardzo wrogi.
Ja rowniez zgadzam sie z kolega Ryszard Okrój.

Gdybym byl Administratorem, z pewnoscia zostalbys usuniety razem z tym swoim zdjeciem z tego forum.
Jeszcze czegos takiego tu nie bylo i mam nadzieje, ze nie bedzie.
Powrót do góry
Tomek

WysłanyWysłany: Sob Lut 18, 2006 13:23
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego Przemysławie! Niestety muszę się przyłęczyę do opinii poprzedników. Podałeł nam tę informację raz i wystarczy, nierozumię dlaczego oburzasz się na słowa krytyki sam jesteł sobie winny skoro zakładasz kilka nowych tematów ze swoję reklamę. Rozumiem, że reklama dźwignię handlu, ale bez przesady. Proszę Cię o edycję tego bezsensownego tematu i usunięcie tego załmiecajęcego forum zdjęcia, gdyż jak widaę moderator nie bardzo się przejmuje porzędkiem na forum.

Pozdrawiam !
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer GG Powrót do góry
pr2max

WysłanyWysłany: Sob Lut 18, 2006 16:04
PostTemat postu : Jestem oburzony
Odpowiedz z cytatem

Przemysław to następny komercyjny bałwan. Ryszard Okrój ma rację nie potrzeba nas hodowców na siłę uszczełliwiaę. Jełli ma Pan "przemysławie" zamiar rozprowadzaę te produkty to proszę zarejestrowaę działalnołę regulowaę należnołci podatkowe i ZUS, założytę stronę www.

A JAK NIE TO WYPAD NA BAZAR I TAM SOBIE NAMAWIAJ DO KUPNA TYCH SWOICH ODłYWEK
PRECZ Z NASZEGO FORUM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gość

WysłanyWysłany: Sob Lut 18, 2006 17:10
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Swiete slowa. Popieram.
:P
Powrót do góry
przemyslaw

WysłanyWysłany: Nie Lut 19, 2006 3:54
Odpowiedz z cytatem

PRZEPRASZAM PANOWIE- CHCIALEM DOBRZE. JEZELI KTOS MA PRETENSJE- TO NIE MOJA WINA. POWINNISCIE DOCENIC TO ZE STARAM SIE JAK WSZYSCY ABY NASZA POLSKA HODOWLA ODNOSILA JAK NAJWIEKSZE SUKCESY. TO ZE OFERTUJE NOWA MARKE I ZOSTALEM OBRAZONY OD NACIAGACZY NIE KONIECZNIE ZNACZY ZE NIM JESTEM. STARAM SIE TYLKO POMAGAC. SZKODA ZE NIE POGADACIE Z KOLEGAMI KTORZY MNIE ZNAJA I DUZO MI ZAWDZIECZAJA.....
POZDRAWIAM NIEZADOWOLONYCH- PRZEMYSLAW
przemyslaw

WysłanyWysłany: Nie Lut 19, 2006 3:59
PostTemat postu : ODP.
Odpowiedz z cytatem

I TAK NAPRAWDE NAWET SOBIE NIE ZDAJECIE SPRAWY KTORZY HODOWCY ZA MNA STOJA......................
POZDRAWIAM WSZYSTKICH NA FORUM- POWODZENIA W HODOWLI- PRZEMYSLAW
Gość

WysłanyWysłany: Nie Lut 19, 2006 11:05
PostTemat postu : Re: ODP.
Odpowiedz z cytatem

przemyslaw napisał:
I TAK NAPRAWDE NAWET SOBIE NIE ZDAJECIE SPRAWY KTORZY HODOWCY ZA MNA STOJA......................
POZDRAWIAM WSZYSTKICH NA FORUM- POWODZENIA W HODOWLI- PRZEMYSLAW

Wpadles nie wiadomo skad i wydaje ci sie, ze wszyscy poleca na twoja reklame jak muchy na lep.

Czasem trzeba przyjac porazke i grzecznie sie poklonic a nie miec jeszcze pretesje, ze ludzie sa oburzeni.
A za toba moze i sam Pan Prezydent Kaczynski stac. Gratuluje znajomosci.

Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Wto Lut 21, 2006 11:11, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ryszard Okrój

WysłanyWysłany: Nie Lut 19, 2006 11:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Drogi Przenku nie łciemniaj nam że celem jaki ci przyłwiecał w chwili pisania tego tematu była "pomoc w wyniesieniu polskich hodowli na łwiatowe wyżyny".Prawda jest zupełnie prozaiczna ale nie będę się w to zagłębiał. Forum jest miejscem które ma służyę wymianie dołwiadczeł i poględów.Na tej stronie jeżeli już koniecznie chciałeł nam pomóc,sę działy "KUPIĘ i SPRZEDAM" i tam powinieneł zamiełcię informacje o swych rewelacyjnych łrodkach.
pr2max

WysłanyWysłany: Nie Lut 19, 2006 11:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

lipa-oczyszcz krew

Ostatnio zmieniony przez pr2max dnia Pią Mar 03, 2006 19:07, w całości zmieniany 1 raz
przemyslaw

WysłanyWysłany: Nie Lut 19, 2006 16:49
Odpowiedz z cytatem

myslalem ze na forum wypowiadaja sie powazniejsi ludzie........mimo to pozdrawiam wszystkich a w szczegolnosci tych PRAWDZIWYCH golebiarzy
dariusz0426

WysłanyWysłany: Nie Lut 19, 2006 18:14
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolega Przemek nie bardzo pasuje na osobę obeznanę z naszym - hodowlanym tematem,na osobę zwięzanę z jakimikolwiek wysoko postawionymi hodowcami - którzy to prawdopodobnie "za nim stoję" bo nie wie, że gołębiarz to jastrzęb a nie człowiek. Witaj Przemku pomiędzy ludźmi, bez różnicy skęd jesteł i kto za tobę stoi. Dobry lot.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora Powrót do góry
Arko

WysłanyWysłany: Nie Lut 19, 2006 18:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Dobra dajcie mu już spokój :(
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćNumer GG Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: