Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Czw Lis 15, 2018 10:47 Zobacz posty bez odpowiedzi
Mam zamiar wstąpić do PZHGP
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Walbis

WysłanyWysłany: Sro Sty 28, 2015 9:00
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

I to jest odpowiedz która powinna zakończyć tą całą farsę z wpisami kolegów .Ale Polak zawsze czegoś musi szukać tak to już mamy.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Walbis

WysłanyWysłany: Sro Sty 28, 2015 9:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Na marginesie tego co wyrabiają władze Oddziałów to znam przypadek że hodowca od 40 lat lotujący ,wiekowy i schorowany ok 68 lat ,chciał zrobić sobie rok przerwy w lotowaniu napisał podanie do zarządu o zwolnienie z lotowania w 2014 r to nie przyjęto od niego składki członkowskiej te ok 45 zł ,przyjmą jak zapłaci jeszcze 150 zł na DZIAŁALNO?Ć ZARZADU (nie było takiej uchwały ).I nie doczekał tego że będzie miał darmowy egzemplarz pisma HODOWCA który mu się nalezy bo posiada Złotą Odznakę PZHGP.
Tak szanuje się nas HODOWCÓW .
majka1972

WysłanyWysłany: Sro Sty 28, 2015 9:26
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

TWÓJ TATU? MUSIAŁ BYĆ NIEZŁYM M0NCICIELEM JE?LI NIE CHCˇ CIĘ PRZYJˇĆ GRUPY TRZYMAJˇCE WŁADZE TAK ROBIˇ ABY MIEĆ ?WIĘTY SPOKÓJ NIE JEST TO ZGODNE Z STATUSEM ALE TO JEST LEPSZE ZŁO POWODZENIA I POZDROWIENIA DLA OJCA MONCICIELA
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWP Kontakt Powrót do góry
mrygas

WysłanyWysłany: Sro Sty 28, 2015 9:27
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Walbis
Bezpłatny egzemplarz "HGP" należy się Członkom Honorowym, a nie posiadającym złotą odznakę PZHGP. Podania o zwolnienia lotowania nie ma potrzeby składać, bo lotowanie jest prawem - nie obowiązkiem. Jeżeli w Oddziale ustalona jest opłata tzw. organizacyjna (a tak jest teraz we wszystkich Oddziałach - chyba) uchwalona w budżecie to mają obowiązek opłacać ją wszyscy Członkowie Oddziału. Choć ze względu na okoliczności, które opisałeś Zarząd Oddziału mógł podjąć Uchwałę o zwolnieniu w tym przypadku. Wystarczyło trochę więcej życzliwości ze strony Zarządu.
SZUMNY

WysłanyWysłany: Sro Sty 28, 2015 9:32
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Z tego co od roku obserwuję ,czytam to zarządy oddziasłów robią sobie z związku prywatne folwarki, za cichym przyzwoleniem wladz związkowych które twierdzą "HODOWCY NIC SIĘ NIE STAŁO" a wręcz przeciwnie związek umiera tak jak wszystko co się nie rozmnaża, brak warunkow do narybku, i mniej zamożnych dorosłych.
kol, majka 1972, wręcz przeciwnie . Bardzo opanowanym , spokojny człowiek idący zawsze za prawdą choćby była najgorsza, nie dający sobie po głowie skakać. Twierdzący że "przegrać uczciwie to przyjemność, a wygrać podstępnie to hańba"
Ale tato mój nie jest tematem tego postu.
zafriko6601

WysłanyWysłany: Sro Sty 28, 2015 11:18
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Zarządy nas reprezentują i dbają o interesy oddziałów tak dla przypomnienia ,a władzą jest ,Nwzd,i to tez do przypomnienia
UFO-99

WysłanyWysłany: Sro Sty 28, 2015 11:26
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

majka1972 - Czyżbyś Ty opowiadał się za takim systemem sprawiedliwości w naszym związku,że syn musi odpokutować za to co zrobił jego ojciec,zaś ojciec za to co zrobił jego pełnoletni syn?.
zafriko6601

WysłanyWysłany: Sro Sty 28, 2015 11:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szumny ,wypelniasz deklaracje składasz u prezesa sekcji do ,ktorej chcesz naleĽeć i deklaracja idĽie pod głosowańie zarządu oddz ,czy przyjmą cie ,a jeĽeli nie to bedziesz znał odpowiedz bo muszą podać przyczyne
SZUMNY

WysłanyWysłany: Sro Sty 28, 2015 12:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panowie tu naprawdę nie chodzi o mojego ojca,dajmy mu spokój. Ja myślę że problem polega na tym że że stary oddział ojca się bardzo kurczy ,o ile wiem to co roku ktoś odchodzi oczywiście bez zgody zarzadu i grozi mu rozpad. Do tego oddziału bardzo chętnie by mnie przyjeli ale ja tam niechce.Dziś dowiedziałem się od hodowców że prezes małego oddziału kopie mi dolki zebym był zmuszony zapisać się do niego. Niewiem czy chce na siłę zwiększyć ilość hodowców, cz boji się że inni będoą chcieli wypisać sie. Na pewno rozmawiał z tym drugim prezesem żeby mnie nie zapisał bo to wbrew regulaminowi, teraz wiem skąd ten termin przyjęcia do PZHGP w 2016r
zafriko6601

WysłanyWysłany: Sro Sty 28, 2015 13:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Więc postaw się w roli tego drugiego prezesa,jak otworzy bramke ,to wśzyscy bedą walic drzxiami i oknami ,bo chyba domyślam się o jaki oddz chodzi
SZUMNY

WysłanyWysłany: Sro Sty 28, 2015 13:21
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Oddział nie może być więzieniem żeby ludzie dziury w płocie szukali, powinien być ostoją, domem a nikt przy otwartych drzwiach go nie opuści,tylko będzie pilnował i pielęgnował.
A jeżeli chodzi różne uklady , kopanie dołków drugiej osobie ,naciąganie prawa w swoją stronę to nie powinno mieć miejsca .Statut PZHGP wszystkich obowiązuje jednakowo,prawo jest prawem i nikt nikomu nie może niczego zabronić, w końcu to są moje zapracowane pieniądze.
Waldemarro

WysłanyWysłany: Sro Sty 28, 2015 16:53
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szumny pan prezes łamie Ustawę o Stowarzyszeniach.Widocznie on uważa oddział jako swój prywatny folwark.
zafriko6601

WysłanyWysłany: Sro Sty 28, 2015 17:56
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kol szumny,nie obwiniaj tego drugiego prezesa bo naprawde wporządku gościu ,niestety problem sam podałeś , tak to jest,Ľe jest duĽo krzykaczy a do roboty nikogo ,napewno tato prawdę zna ,ze rozsypał się tak potęĽny oddz ,a kabina gnije w pokrzywach a hodowcy muszą się łasic Ľeby wstąpić do innych oddz,
SZUMNY

WysłanyWysłany: Sro Sty 28, 2015 18:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Z tego wynika ze jak mnie wybrany oddział przyjmie, to nie złamie regulaminu, i nikogo za moje przyjęcie nie wolno ukarać ? Ja to tak po wszystkich wpisach rozumiem.
bok98

WysłanyWysłany: Sro Sty 28, 2015 18:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie było zakazu lotowania z posesji to oczywiście,że masz prawo lotować jeśli jakiś oddział Cię przyjmie.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: