Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sro Cze 19, 2019 7:20 Zobacz posty bez odpowiedzi
pary rozpłodowe
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
ptak0228

WysłanyWysłany: Wto Mar 10, 2015 22:51
PostTemat postu : pary rozpłodowe
Odpowiedz z cytatem

Witam mam taki problem moje gołebie rozpłodowe są tydzień zamknięte w celach a nadal nie chcą się sparzyć. Czym to morze być spowodowane? Czy poczekać jeszcze czy morze zmienić im partnerów czego bym niechciał? Chciałbym dodać jeszcze że nie były wcześniej rozdzielone ()brak warunków). Proszę o pomoc i z góry dziękuje.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
panda

WysłanyWysłany: Sro Mar 11, 2015 1:38
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego skoro nie były rozdzielone no to nie ma co się dziwić. Po prostu "przyszłego partnera" póki co traktują jako intruza. Pilnuj tego aby samczyki nie "zatłukły" samiczek. Pewnie możesz mieć również póĽniej problem po otwarciu cel. Mianowice niektóre ptaki będą chciały wracać do swoich poprzednich partnerów. Dam Ci radę otwieraj pojedynczo cele nie wszystkie na raz.
grześ

WysłanyWysłany: Sro Mar 11, 2015 5:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam.panda podoba mi się Twoje zdanie, uważaj by samczyki nie ZATŁUKŁY samiczek. Niestety ale nie raz się tak dzieje.Pozdrawiam
roni6

WysłanyWysłany: Czw Mar 12, 2015 11:11
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Warto na przyszłość oddzielać gołębie chociaż na miesiąc to prędzej się sparują.

Dobrze kol. wyżej pisze, żebyś starał się otwierać celki pojedynczo.

Najpierw po 15-20 minut i póĽniej coraz dłużej, w między czasie otwieraj celki na przemian po kilka.

Zapraszam chętne osoby do rozruszania forum.
Możliwość współpracy i wspólnej reklamy.
ptak0228

WysłanyWysłany: Sob Mar 14, 2015 16:24
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Dziekuje Koledzy za odpowiedzi pary są już zamknięte dwa tygodnie i tylko jedna para się złączyła co robić strasznie mnie to martwi morze pozamieniać im cele albo partnerów (czego bym nie chciał) podpowiecie mi coś ?
grześ

WysłanyWysłany: Sob Mar 14, 2015 16:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ptak0228 napisał:
Dziekuje Koledzy za odpowiedzi pary są już zamknięte dwa tygodnie i tylko jedna para się złączyła co robić strasznie mnie to martwi morze pozamieniać im cele albo partnerów (czego bym nie chciał) podpowiecie mi coś ?
Witam.Najgorsza sprawa kolego jaką byś teraz zrobił to zamiana partnerów i cel,galimatias gwarantowany na 100%. Cały problem u Ciebie jest taki że gołąbki nie były rozdzielone przed parowaniem i teraz nie mają zapału się z parować z tymi partnerami którymi im poprzydzielałeś.Ale jak piszesz że dwa tygodnie siedzą i nie chcą do siebie przywyknąć to morze słabo były przed tym parowaniem karmione?
ptak0228

WysłanyWysłany: Sob Mar 14, 2015 17:20
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

dziekuje za szybką odpowiedĽ karmione były kampolem i ełpolem rl czyli Podpowiadasz żeby jeszcze troszkę je potrzymać w zamkniętych celach dobrze rozumiem?
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: