Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sob Lip 04, 2020 18:56 Zobacz posty bez odpowiedzi
Ilość lotów w ciągu sezonu...
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
celt78

WysłanyWysłany: Czw Mar 29, 2007 18:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

W naszym oddziele np nie ma kategorii lotowych tylko jest mistrzostwo oddziału i trzeba leciec wszystkie 16 żeby zdobywać pkt.

WysłanyWysłany: Sro Kwi 11, 2007 21:46
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

to ja się podpisuję pod listą zwolenników jak największej ilości lotów, idealnie by było gdyby powszechna była możliwość lotowania poza oddziałem,nawet 2 lub 3 w jeden dzień.
Dobry lot

WysłanyWysłany: Czw Kwi 12, 2007 10:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

dopóki,będziemy latać na kategorie to jasnym jest ,że oddziały wychodząc naprzeciw wymaganiom organizują jak najwięcej lotow,aby można bylo wybrać optymalne wyniki.Przecież jasnym jest że do kat A organizuje się np 8 lotow,a potrzebne jest 5,do B 7 potrzebne jest 4 ,ale tu występuje precedens przy ktorym ,jesli oddział ma nieduży rozrzut hodowcow loty do kat AiB się zazebiają.Piszecie panowie że powinno się tak albo tak,przecież w wielu przypadkach lotowanie na coef. wyklucza tradycyjne.Znam przypadki oddzialow,gdzie hodowca zajmuje 6 miejsce w oddziale w tradycyjnym a zamyka wszystkie kat(w poszczególnych mając najmniejsze coef),a mistrz tych kategorii nie speełnia.Moim zdaniem optymalnym rozwiązaniem byłoby odgórne zarzadzenie obligujące do takiej samej ilości lotow w każdym oddziale.W tej chwili niektóre oddziały mają po 16 lotów na stare i 6 na mlode(to jak nie patrzeć kwiecień,maj czerwiec,lipiec sierpień,wrzesień) i prosze mi nie mowić,ześśąąą nikt nie karze mi wkładać na wszystkie loty,(wkładam na wszystkie ,żeby się liczyć w mistrzoswie oddziału,bo tak jest skonstruowany regulamin)nie chodzi o to czy ja chcę poswięcac tyle niedziel,nie niedziel calych tygodni bo niestety to praca przed każdym lotem.Nagrod? jest prestiż i własna satysfakcja,a to zbyt duż cena za hobby ktore powinno dawać odpoczynek i zadowolenie,a co daje? gonitwę zasław? za wszelk? cenę i wszelkimi sposobami w niektórych przypadkach doslownie i w przeno?ni.nie obrażajac prawdziwych misyrzów.Dzisiejszy nasz sport sprowadza się do optymalizacji wszystkiego co możliwe,a to staje się niezdrowe,tak my?lę
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
kawa józef
Gość

WysłanyWysłany: Czw Kwi 12, 2007 11:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Dla gołąbków wszystko ,reszta się liczy oczywiście ,ale jak by to życie nasze wygladało bez ciagłej fascynacji,dla mnie gołąbki są lekarstwem na wszystko, lubię wszystko ale gołąbki i to nasze hobby kocham nad wszystko .Pozdrawiam wszystkich tak myślących lub podobnie!
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: