Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Nie Sie 09, 2020 17:13 Zobacz posty bez odpowiedzi
Oszuści pomocy!!!!!!
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
felek1217
Gość

WysłanyWysłany: Pią Kwi 06, 2007 13:15
PostTemat postu : Oszuści pomocy!!!!!!
Odpowiedz z cytatem

Pisze ten post po przeczytaniu w dobrym locie jednego z postów oto link do niego
http://www.dobrylot.pl/board//index.php?action=vthread&forum=7&topic=2056&page=1
I mam proĽbe ale zaczym onna oto moja historia

Ja sam musze sie przyznać mam łapane gołebie takie kupiłem ale nie kupiłem tego specjalnie teraz chce wszystko wyjaśnić. Jakieś pół roku temu postanowiłem ze załoze hodowle gołebi bardzo mnie to zainteresowało gdyz ma mój kolega. I wtedy owy kolega stwierdził ze moze mi załatwic golębie ja się zgodziłem i pojechałem z nim do pewnego kolesia. Ten typek zaczą wychwalać jakie te golębie są mądre i wogule. Ja z braku doświadczenia nie zauważyłem ze mają poprzecinane obrączki (golębie kupowałem jako orginalne zagraniczne). Jak sie puĽniej dowiedziałem z różnych Ľródeł ten człowiek łapie gołębie a zeby niepoznać że są łapane przecina obrączki i zakłada inne ja gdy sie dowiedziałem o tym procederze śśśśśśśśśśąąąąąchciałem wypu?cić te zakupione gołębie zeby wrucily do prawowitych wła?cicieli alu tu się zacz?ł problem gdyż wydałem za nie blisko 1500zł gdybym je wypu?cił to znowu niemiał bym gołębi. A wiec teraz mam do was proĽbe czy może mi kto? odst?pić kilka młodych gdyż po przeczytaniu tego postu wypu?ciłem stare gołebie zostały mi aby 3 które dostałem od takiego starszego pana i do których mam karty własnosci. Gdy je wypuszczałem troszke mi sie zakręcila łezka w oku ale gdy pomy?lałem że ten goł?b może był u kogo? mistrzem stwierdzilem że jeżeli go kto? wyhodował od małego na mistrza a wiec niech dalej go ma a ja sie postaram o inne. Tym razem wiem żeby nie kupować gołębi za pieni?dze gdyż wiem że gołebie sprzedawane pochodz? od oszustów i łapaczy. Powtarzam moja pro?be czy moze mie kto? zapomóc w młode. prosze o kontakt moze być na e maila lub niech pisze na tym poscie będe go często odwiedzał. felek1217@wp.pl
Prosz ejeszcze raz o pomo c hodowców !!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
lysy0204

WysłanyWysłany: Pią Kwi 06, 2007 13:38
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Na moje cośt u krecisz ,Kupujesz od łąpacza za 1500zł i prosisz o młode??
za taka kase idzie dostać 10 par młodych z bardzo dobrego i sprawdzonego żrudła..
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
barkley

WysłanyWysłany: Pią Kwi 06, 2007 14:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

jedno jest pewne i taka moja rada , dopbieral sobie lepiej kolegow , bo skoro zaprowadzil cie do takiego i nie zauwazyl ze obraczki byly przeciete :) a to raczej rzuca sie w oczy to znaczy ze zostales zrobiony w balona i to w bardzo duzego balona , druga sprawa niezbyt chce mi sie w to wierzyc ze to prawda , po trzecie jak uwazasz ze wszystkie golebie za kase sa od oszustow i lapaczy
Cytat:
Tym razem wiem żeby nie kupować gołębi za pieniądze gdyż wiem że gołebie sprzedawane pochodzą od oszustów i łapaczy.
- twoje slowa , to moze lepiej zacznij hodowac rybki albo zbieraj znaczki bo chyba nie w ta strone poszedles co trzeba :) , i wszystkiego najlepszego na nadchodzace swieta , pozdrawiam
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer GG Powrót do góry
123

WysłanyWysłany: Pią Kwi 06, 2007 15:05
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wzruszająca historia jednak tekst (pewnie z powodów emocjonalnych) trochę nieprecyzyjny. Zdecyduj sie czy masz te łapane czy już je wypuściłeś
felek1217
Gość

WysłanyWysłany: Pią Kwi 06, 2007 16:24
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Noto tak golębie kupowałem od wója tego chłopaka dałem za nie 1500zł ale wtedy gdy je kupowałem niemiałem zbyt pojęcia na temat gołębi i koleś mi wcisną jakieś łapane moze były mądre i ładne ale były na 100% łapane. Gołebie wszystkie wypuściłem no prawie wszystkie gdyż kilka miałem z innego Ľródła. Ta historia jest w 100% prawdziwa niewiem dlaczego mi niewierzycie ale jeśli mi niewierzycie to nie. Może znajdzie sie ktoś kto mi pomoze i podzieli się swoimi młodymi. A chodziło mi że prawie wszyscy któży sprzedają na allegro to oszuści. a nie wszyscy hodowcy. Prosze o pomoc i młode!!!!!!!!
Powrót do góry
barkley

WysłanyWysłany: Pią Kwi 06, 2007 16:48
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

a skad wiesz ze jezeli dostaniesz od kogos , mlodego golebia to nie bedzie on lapany? jak to stwierdzisz? sa sprawy dla mnie nie jasne , skoro decydujesz sie na hodowle w tak krotkim czasie , wykladasz siano na golebnik plus 1500 na golebie to znaczy ze cie na nie stac , kup sobie od hodowcow czolowych ktorzy mieszkaja kolo ciebie i nie bedzie problemu , mozesz tez zapytac ich czy ci dadza to nie wstyd poprosic ,
a jezeli ten gosc co od niego kupiles lapie przecina obraczki i zaklada inne to zanczy tez przeciete to jest niezlym debilem albo ja czegos nie rozumiem :)
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer GG Powrót do góry
andrzej1211

WysłanyWysłany: Pią Kwi 06, 2007 19:15
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

rozumie ze mogles nie zauwazyc przecietych obraczek u jednego czy dwoch golebi ale zeby nakupic golebi za1500 zl to trzeba byc chyba nie widomym
a z drogiej strony zupelnie nie rozumie w jakim celu on je przecinal przeciez mogl ci wcisnac byle co skoro wogole nie ogladales tych obraczek
Podejrzana ta sprawa???
lysy0204

WysłanyWysłany: Sob Kwi 07, 2007 7:35
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Widocznie tekst"jestem młodym hodowcą dajcie mi młode " już nie działa:P
Człowieku albo ty jesteś inny albo My..
Za taka kase masz 14 młodych z Naturala,wiec nie wal głupot na świata.
Może ci wcisnął wróble a nie gołąbki...Ja nie czaje po co on obcinał te obraczki w ogóle ta cała historyjka cos nie pasuje,ale może ktos ci cośda,ale szczerze w to wątpie.
Rodziny już nie zmienisz wiec wujek ładnie zarobił..
felek1217
Gość

WysłanyWysłany: Sob Kwi 07, 2007 10:27
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nie to nie niebede prosił. Jak jesteście tacy madrzy to powieccie mi gdzie mopge kupuił młode dobre gołębie.jestem otwarty na propozycje kupna. a to wszystko co opisałem jest prawdą. a co do tych obrączek koleś przecinał zeby nie mozna sie było dowiedzieć czyj to gołąb a zakładał przeciete nieorginalne obrączki zakupione na allegro. Myślałem że mi ktoś pomoze ale jesli nie to nie niebęde zebrał. Postaram sie o mlode ghdzie indziej. Niechce zeby mi ktośą dał młode ja chce za nie zapłacić tylko ze rozsądną cene.
Powrót do góry
barkley

WysłanyWysłany: Sob Kwi 07, 2007 20:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

kolego - nie to nie ? i jeszce tupnij noga :) , ok zarty na bok, pierwwsze co trzeba bylo isc do goscia i sklepac mu miche , pozniej zapytac dlaczego , sklepac mu miche trzeba bylo drugi raz a potem powiedziec ze chcesz zwrot kasy i trzeba bylo mu oddac te golabki , a zeby nie zapomnial sklepac miche po raz trzeci
ale jak wypusciles golabki to juz raczej nic nie pomoze , popytaj u siebie w poblizu na pewno jest jakis hodowca , wez od niego , albo przejdz sie do klubu jakiegos w poblizu teraz przed sezonem powinny byc zebrania w weekendy zasiegnij jezyka
pozdrawiam
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: