Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pon Maj 25, 2020 4:10 Zobacz posty bez odpowiedzi
Kilka moich gołębi
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
kslom

WysłanyWysłany: Pon Maj 04, 2020 18:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

siwy7 napisał:
Kslom , kto Ci podał takie dane , jak bedziemy wiedzieli to zadziałamy RODO. Ty wiesz co to RODO , więc rozumiesz że nie mogę podać Ci danych i wyników tego gołębia. I z innej beczki , wierzysz że czlowiek ma duszę, chyba tak a widziałeś ją chyba nie , więc uwierz w to co napisałem.

Siwy, Mordo ty moja
Masz link podany w poprzednim poście. Wystarczy tylko kliknąć i tam masz wszystko. To raz. Dwa, to chyba nie wiesz co peplesz. Coś tam słyszałeś i wiesz że dzwonią ale nie wiesz w którym kościele. Najpierw dowiedz sie co to jest RODO a później dyskutuj.
Co do mojej wiary to wara od tego. Na dzisiaj wierzę że jesteś "cygan" pierwszej klasy.
PS. W lodówce pod szybą widoczne są jakieś przedmioty przypominające worki foliowe. Czy mam rozumieć że zapakowałeś cześć swojej kadry:))
Szczep "Mrożonka 8877":))

WysłanyWysłany: Wto Maj 05, 2020 6:56
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Imię i nazwisko nie są danymi wrażliwymi, a to danych wrażliwych dotyczy RODO (PESEL/numer konta/informacje medyczne, podatkowe etc.)
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
siwy7

WysłanyWysłany: Sro Maj 06, 2020 12:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kslom , z tego co wiem to byłeś( jeszcze jesteś) trepem. Ja akurat byłem w wojsku i woziłem od majora po generałów. A gzie ich wozilem i co widziałem, to można fajny film nakręcić. Zapraszam reżyserów, oczywiście nie za darmo mogę wszystko opowiedzieć. I zaręczam będzie to lepsze niż Harry Potter czy Gwiezne Wojny.Dlatego twoje wypociny dla mnie nic nie są warte.
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Sro Maj 06, 2020 13:24
PostTemat postu : siwy trep nigdy nie zmądrzeje.
Odpowiedz z cytatem

Szanowni Koledzy.......niestety siwy 7 ty już nigdy nie zmądrzejesz,urodziłeś się trepem i nic tobie edukacja z majorami i generałami nie dała,choć wcale w to nie wierzę,że człowieka co nie umie prowadzić hulajnogi POPROSZONO ŁASKAWIE O WOŻENIE GENERAŁÓW.Szanowny Kolega ksłom jest bardzo zasłużonym i oddanym naszemu krajowi żołnierzem,i zawsze stanę w takiego człowieka obronie gdy zwykła przygłupiała gnida podważa Jego dla Ojczyzny zasługi i Honor żołnierza,więc stul mordę padalcu.WŁAŚNIE TWOJE TE WSZYSTKIE OD LAT TU PISANE WYPOCINY DLA MNIE SĄ NIC NIE WARTE.z żadnym szacunkiem i z żadnym poważaniem dla ciebie łotrze.Puchalski Wiesław z Ostrowa Wielkopolskiego.
siwy7

WysłanyWysłany: Sro Maj 06, 2020 13:41
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

W myśl powiedzenia ( kto się przezywa ten się tak sam nazywa), padalec i gnida jesteś Pan sam Panie Puchalski. A kslom , napewno się zasłużył i walczył nie raz do białego rana. Kto był w wojsku ten wie jak to wygląda!!!
mirek2001

WysłanyWysłany: Sro Maj 06, 2020 14:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wiemy że nie bardzo od pewnego czasu mi po drodze z Krzysztofem ale w pełni popieram Kolegę Wiesława ktoś to powiedzieć musiał ,jak kslom nadstawiał karku ty siwy'' waliłeś '' ......i nie koniecznie mamroty .Tak więc mordka do wiaderka i nie bulgocz za głośno . I nie psuj nam święta od 23 maja ruszmy .....

Ostatnio zmieniony przez mirek2001 dnia Sro Maj 06, 2020 15:22, w całości zmieniany 1 raz

WysłanyWysłany: Sro Maj 06, 2020 14:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Mirek2001 , czyżby ominęła mnie jakaś wojna , a może kslom walczył w drugiej wojnie swiatowej?
wkic

WysłanyWysłany: Czw Maj 07, 2020 2:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wozil rosyjskich dupkow.
kslom

WysłanyWysłany: Czw Maj 07, 2020 5:32
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

siwy...Mordo ty moja
Kiedyś już tobie napisałem, że masz duże szczęście ze urodziłeś sie w takich a nie innych czasach. Dawniej za pisanie bzdur stracił byś uszy.
Tacy jak ty byli używani jako podnóżki aby wejść na konia.
Wyznawco mamrota, nic na to nie poradzę że jesteś głupi. Trzeba było więcej w szkole spędzać a nie z mamrotem w ręku w krzakach.

WysłanyWysłany: Czw Maj 07, 2020 9:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wkic , ruskow to Ty możesz wozić w Kanadzie bo u was 50% obywateli to ruskie( Ukraińcy). I oni walczyli w 2 wojnie swiatowej po ciemnej stronie. A ja wozilem tylko oficerów polskich. Kslom do szkoły chodziłem, mam średnie wykształcenie. A służyłem w latach 80-siatych w jednostce gdzie było więcej oficerów niż szeregowych. W.I.T.U. Zielonka. Nasza armia była wówczas jedną z najpotężniejszych armii na świecie. Byłem w obsłudze badań i testów najnowoczesniejszych broni np. Ręczne wyrzutnie rakiet przeciwlotniczych , samonaprowadzajace czy celowniki laserowe do czołgów i wielu innych. Pozdrawiam chłopaków którzy służyli na poligonie Drawsko pomorskie , dokladnie Głębokie. Wtym czasie jednostek nie ochraniali renciści i emeryci.
Ps. W Drawsku nasza jednostka miała placówkę do badań.
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Czw Maj 07, 2020 10:47
PostTemat postu : COŚMY BEZPOWROTNIE STRACILI.
Odpowiedz z cytatem

Szanowny Pan siwy7 napisał..... Byłem w obsłudze badań i testów najnowoczesniejszych broni......Nie do wiary,co straciła polska nauka i armia.Jak mogli przegapić takiego geniusza Amerykanie i nie zabrać go do Los Alamos.Przecież taki Edison pojawia się jeden na wieki.Przykre czytać takie wieści,że zmarnowano w kraju boski dar takiego człowieka.Cóż,życie toczy się dalej,i hodujemy szczep WW888,który zawojuje Chiny,a może i całą Azję.Zyczę powodzenia w realizacji planów i zamierzeń.Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
kslom

WysłanyWysłany: Czw Maj 07, 2020 11:00
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Twoje historie z mchu i paproci wsadź sobie w buty. Tu masz link do podobnego gościa jak ty ...
https://www.youtube.com/watch?v=b87xzWt9gTg
Nie chwal się tak mocno bo GRU ciebie zlikwiduje:).

WysłanyWysłany: Czw Maj 07, 2020 14:32
PostTemat postu : Re: COŚMY BEZPOWROTNIE STRACILI.
Odpowiedz z cytatem

wieslaw.puchalski napisał:
Szanowny Pan siwy7 napisał..... Byłem w obsłudze badań i testów najnowoczesniejszych broni......Nie do wiary,co straciła polska nauka i armia.Jak mogli przegapić takiego geniusza Amerykanie i nie zabrać go do Los Alamos.Przecież taki Edison pojawia się jeden na wieki.Przykre czytać takie wieści,że zmarnowano w kraju boski dar takiego człowieka.Cóż,życie toczy się dalej,i hodujemy szczep WW888,który zawojuje Chiny,a może i całą Azję.Zyczę powodzenia w realizacji planów i zamierzeń.Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.

Szanowny kolego skarbu się nie oddaje bo kto by w polskiej armii zmieniał popalone żarówki 💡

WysłanyWysłany: Czw Maj 07, 2020 23:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Siwy7 w wojsku nie bylem w Kanadzie.
Jak moj rocznik byl w wojsku to ja nie bylem kanadyskim obywatelem i
nie moglem byc zolnierzem.
Za komuny wszystkie oficerowie to byli rosjanie wierz mi albo nie.
Nazwisko takie jak Krzysaj.
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Pią Maj 08, 2020 4:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szanowni Koledzy.......Walterze litości,co w tej Kanadzie z Ciebie zrobiono.Jak można dać sobie tak zryc beret.Ja będąc w wojsku spotykałem tylko rosyjskich pilotów na ćwiczeniach.Moze jeszcze powiesz że wspaniały polski żołnierz i dowódca Generał Wojciech Ja RU żel SKI był Rosjaninem.Albo każdy sekretarz partii był znakomitym zegarmistrzem,wspaniale naprawiali wszelkiego rodzaju zegarki,a tylko do Moskwy jeździli po wskazówki. Ciesz się zdrowiem i to dobrym i gołąbkami.Pozdrawiam z dalekiej byłej twojej Ojczyzny Polski.WieslawPuchalski.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: