Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pią Lut 23, 2018 0:27 Zobacz posty bez odpowiedzi
Ostrzeżenie przed nieuczciwymi hodowcami
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
podasek

WysłanyWysłany: Pią Gru 04, 2015 21:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

trochę nie wierze że z 30 gołębi nic się nie pokazało ...ale mamy tutaj do czynienia z 2 tezami... 1. albo dostałeś wyjątkowe G...! albo 2. co byś nie kupił i tak nigdy nie polecisz...? sam sobie musisz odpowiedzieć krytycznie na te pytanie.... a dla sprawdzenia są szybkie sposoby... kilka pytań i wiadomo kogo to wina....pozwól że ja zadam dwa...
1. jak wygląda u ciebie profilaktyka przed sezonem i szczepienia...czym szczepisz jaka profilaktykę robisz...i czy w ogóle szczepisz itd.
2. jak wygląda odbudowa polotowa u gołębi młodych i na krótkim dystansie...
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Mag

WysłanyWysłany: Sob Gru 05, 2015 14:25
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ja myślę że więcej hodowców powinno sie wypowiadać na ten temat,zwłaszcza tych co nakupili pieknych rodowodów/fieneke 5000,blitz,hurikan /.Z 30 zakupionych golebi musi coś lecieć.Ja nie winie tych hodowcow co sprzedają,wina jest tych co kupują.
iwancafe

WysłanyWysłany: Wto Gru 15, 2015 12:23
PostTemat postu : wartość hodowlana
Odpowiedz z cytatem

Witam kolegów. Konto założyłem w celu pojasnienia lekko sytuacji. O tym temacie dowiedzialem sie od kol. Jarka(pozdrawiam bo zapewne przeczyta). Posiadam od kol. Eugeniusza kilka młodych. Zakupiłem jedną część w roku 2014 a druga w 2015. Po gołębiach z roku 2014 ( gniazdowka- dwa mlodki komplet lotow po 4 wkladania i po 2 konkursy). Część z tego roku przeznaczylem do rozplodu czesc do lotow. 4 zostawilem do lotów- 1 zginął na 1 locie, a jeden na ostatnim. Dwa zostaly. Prawie otarly sie o konkursy. Jego gołębie pozniej dojrzewaja, lecz to i kwestia prowadzenia ptaka. Nie mam tak duzego stazu jak wspomniany hodowca i takich UMIEJETNOSCI hodowlanych. Samice ktora nabylem w tamtym roku, kto by nie ogladal sie zachwyca. Chcialbym zeby moj komentarz byl jak najbardziej obiektywny. Nie rozumiem kolegi czemu kupił 30 na raz.. zas jesli idzie o golebie kolegi Eugeniusza to latają z powodzeniem bynajmniej w 2 miejscach mi znanych. Nie podam tu personaliow bo nie mam do tego upowaznien ale... Jedno miejsce to na www.pasjagolebie. pl szukajce hodowcy o poczatkach imienia S. a nazwiska G. Proponuje również koledze, ktory zalozyl temat zerknac na wyniki oddzialu 0266 ogolno dostepne, a pozniej komentowac.
purek

WysłanyWysłany: Czw Mar 10, 2016 18:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ja kupowałem u Pana Eugeniusza Derewlanego i nie mam zastrzeżeń do sprzedawcy więc nie wiem o co chodzi autorowi
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora Powrót do góry
kiraki

WysłanyWysłany: Czw Maj 26, 2016 15:24
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

:)
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: