Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pon Gru 11, 2017 15:18 Zobacz posty bez odpowiedzi
porada
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
spokojaro7

WysłanyWysłany: Pią Gru 11, 2015 16:30
PostTemat postu : porada
Odpowiedz z cytatem

kolego doktor myszkowski przyjerzdza do nas na badania hodowcy badają iniekturzy lecom gorzej odemnie podejrzewam że mam problem z karmieniem i chuba nie tylko jak jest lot pod wiatr to jest możliwie ale zwiatrem to już tragedia raczej przekarmiam ale znowu jak karmię łyżke na gołębia jak większość hodowców to niechcąm latać w tym roku na locie 570km z wiatrem zgubiłem 7 gołębi bardzo dobrych
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
cynik

WysłanyWysłany: Pią Gru 11, 2015 17:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

spokojaro7

Moim zdaniem masz o wiele większy problem, niż problem z karmieniem!
Bikerson

WysłanyWysłany: Pią Gru 11, 2015 17:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kol. Cynik ma rację - twoim problemem jest ortografia.
gregory0314

WysłanyWysłany: Pią Gru 11, 2015 17:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

zmien weterynarza i to szybko bo będzie jeszcze gorzej
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email Powrót do góry
piotrek0218

WysłanyWysłany: Pią Gru 11, 2015 19:12
PostTemat postu : Re: porada
Odpowiedz z cytatem

spokojaro7 napisał:
kolego doktor myszkowski przyjerzdza do nas na badania hodowcy badają iniekturzy lecom gorzej odemnie podejrzewam że mam problem z karmieniem i chuba nie tylko jak jest lot pod wiatr to jest możliwie ale zwiatrem to już tragedia raczej przekarmiam ale znowu jak karmię łyżke na gołębia jak większość hodowców to niechcąm latać w tym roku na locie 570km z wiatrem zgubiłem 7 gołębi bardzo dobrych
Kolego z jakiego jesteś oddziału ? Chętnie pomogę
spokojaro7

WysłanyWysłany: Pią Gru 11, 2015 19:55
PostTemat postu : wpis
Odpowiedz z cytatem

kolego piotrek0218odział0199 widzę że bardzo mało jest chętnych żeby pomogli wolom się pośmiać jak możesz doradzić to dzięki z góry pozdrawiam mogę ci podać mój numer a ty z jakiego jesteś oddziału może nie z tego samego pozdrawiam
piotrek0218

WysłanyWysłany: Sob Gru 12, 2015 15:36
PostTemat postu : Re: wpis
Odpowiedz z cytatem

spokojaro7 napisał:
kolego piotrek0218odział0199 widzę że bardzo mało jest chętnych żeby pomogli wolom się pośmiać jak możesz doradzić to dzięki z góry pozdrawiam mogę ci podać mój numer a ty z jakiego jesteś oddziału może nie z tego samego pozdrawiam
Największą cechą w hodowli jest cierpliwość. Hodowla prowadzona chaotycznie nie przyniesie żadnych efektów .Wszystko musi mieć swój czas. O każdej porze roku postępuje się inaczej .Karmienie podczas pierzenia ,jest inne jak w czasie lotów,inne w czasie zimy,inne jak gołębie siedzą na jajkach i jeszcze inne przed kluciem młodych.Ważne jest też by hodowle zaczynać od zakupu gołębi od hodowcy posiadającego wyniki od wielu lat. Nie musi to być mistrz. jeżeli hodujesz przybłędy to szkoda czasu,pieniędzy i nie pomogą żadne rady .Gołąb musi posiadać to coś . Nie wierz też w głupie reklamy cudownych środków i karm ,to przynosi zysk zazwyczaj sprzedającemu. Jest wiele Polskich preparatów znacznie tańszych i lepszych potrzebnych na dany okres hodowlany .Trzeba się kierować rozumem ,a nie wierzyć w bajki typu (Made in Belgium). To tak w skrócie ,bo temat hodowli jest bardzo rozległy.Nakreślę Ci kilka porad ale to w prywatnej wiadomości
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: