Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sro Lis 20, 2019 17:46 Zobacz posty bez odpowiedzi
Mistrzostwo Polski kat A 2018
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
marekp

WysłanyWysłany: Pią Sie 17, 2018 18:13
PostTemat postu : Mistrzostwo Polski kat A 2018
Odpowiedz z cytatem

witam Koledzy. Bardzo ciekawią mnie wyniki hodowców w kat "A" po zmianie regulaminów. Na innym forum wyczytałem o kosmicznym wyniki Pana Oleksiaka coeff 18 z hakiem:) Ma ktos może informację jakie wyniki w tym roku osiągnęła zeszłoroczna czołówka Polski???
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
teraz kibic...

WysłanyWysłany: Sob Sie 18, 2018 18:34
PostTemat postu : Dędą kosmiczne wyniki ?
Odpowiedz z cytatem

Witam widzę że na tym forum wyniki i wyczyny naszych gołębi i hodowców są tematem ubocznym a powinno być sednem sprawy w temacie gołębia pocztowego.Koilego obserwuję te wyczyny może w tym sezonie mniej ale "kosmiczne" wyniki w/g nowego reg.lotowego będą bardzo niskie myślę że czołowe wyniki wylatali w kat.A kol T.Pałka może MP ? pewnie kol Oleksiak, Baranowscy,Mędrysa,Bugała,Trzaska,Kobiela,pewnie inni ale wyniki wielu są niedostępne pewnie będzie niespodzianka która zaskoczy wszystkich z biegiem czasu będą jakieś przecieki w necie.Jedno jest pewne sezon był łatwy i będzie wielu chętnych na "pudło"a wyniki będą rewelacyjnie niskie nawet bardzo niskie na mistrza w granicach kilkunastu coeff.a napewno grubo < 20 coeff. ??? tak myślę poczekamy zobaczymy.pozdrawiam "Dobry Lot".
kslom

WysłanyWysłany: Sob Sie 18, 2018 19:04
PostTemat postu : Re: Dędą kosmiczne wyniki ?
Odpowiedz z cytatem

teraz kibic... napisał:
Witam widzę że na tym forum wyniki i wyczyny naszych gołębi i hodowców są tematem ubocznym a powinno być sednem sprawy w temacie gołębia pocztowego.Koilego obserwuję te wyczyny może w tym sezonie mniej ale "kosmiczne" wyniki w/g nowego reg.lotowego będą bardzo niskie myślę że czołowe wyniki wylatali w kat.A kol T.Pałka może MP ? pewnie kol Oleksiak, Baranowscy,Mędrysa,Bugała,Trzaska,Kobiela,pewnie inni ale wyniki wielu są niedostępne pewnie będzie niespodzianka która zaskoczy wszystkich z biegiem czasu będą jakieś przecieki w necie.Jedno jest pewne sezon był łatwy i będzie wielu chętnych na "pudło"a wyniki będą rewelacyjnie niskie nawet bardzo niskie na mistrza w granicach kilkunastu coeff.a napewno grubo < 20 coeff. ??? tak myślę poczekamy zobaczymy.pozdrawiam "Dobry Lot".

Szanowny Kolego
Miałem nie zabierać głosu w tej sprawie ale jakoś nie mogłem przemilczeć tego co mi lezy na sercu. Ma Kolega rację ze to forum jest miedzy innymi po to aby podziwiać wyczyny Naszych gołębi. Jednak nie po to aby zajmować się plotkami!!!
Bo jak Kolega sądzi, ma do czynienia z wynikami czy tez z plotkami na dzień 18.08.2018r.
Kolejna sprawa to ocena Kolegi w sprawie "ciężaru" sezonu lotów gołębi dorosłych. Sformowanie tezy, że był łatwy świadczy , w mojej ocenia, że Kolega zbyt długo przebywał na wczasach poza krajem. Nie będę rozpisywał się dlaczego uważam inaczej bo to nic nie wnosi w dyskusji
Na zakończenie Kolego ....wyniki tak a n ie plotki ...przecieki to nawet w rurach kanalizacyjnych nie są dobre.
Pozdrawiam

WysłanyWysłany: Sob Sie 18, 2018 23:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam kol.kslom to fakt byłem trochę na wypoczynku ale w pięknej Polsce z tego co słyszę i widze po wyczynach gołębi to sezon był dobry dla wyników, będzie wysyp niskich wyników masę gołębi wylatało po 14 konk.Jeżeli chodzi o domniemane wyniki to są moje ale tylko "prognozy" nie żadne plotki od tego jestem daleki,nie powielam żadnych głupot na forum ale z tego co widzę po dostępnych listach wyniki będą bardzo niskie nie osiągalne do tej pory.Kolego kslom a jak będzie to zobaczymy spokojnie nie ma się czym irytować to jest moje zdanie możesz napisać swoje,wyniki,statystyki to taki mój "konik"w swoich czasach wyliczałem kolegom ich wyniki zawsze starannie wzorowo bez pomyłek teraz liczy program system to bardzo proste i szybkie działanie w czasach "netu"to fajna zabawa.Czekamy kolego na te realne wyniki zobaczymy czas pokaże mistrzów.pozdrawiam "Dobry Lot".
Georg

WysłanyWysłany: Sro Sie 22, 2018 10:07
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wszystkie te konk o kant dupy 33%
marian54

WysłanyWysłany: Wto Sie 28, 2018 10:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

kat A smiech na sali dobra dla rasowych???????? ponadto ulatwili do maxsimum3k zal
Chodowca442

WysłanyWysłany: Wto Sie 28, 2018 11:41
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Skoro takie proste i ten śmiech na sali.
To czemu Koledzy mistrzem nie zostali.
Nakupić rasowych w koszyk załadować.
Skoro takie proste na mistrza lotować.
Tak mi się wydaje, panowie litości.
Pisząc takie słowa to jeno z zazdrości.
teraz kibic...

WysłanyWysłany: Nie Wrz 02, 2018 17:19
PostTemat postu : Wynik wspaniały w kat A
Odpowiedz z cytatem

Wynik kol T.Rumińskiego z oddz.0326 Toruń to w kat A- 17,74 coeff !!!wyniki dostępne na stronie okręgu patrz oddz.Toruń.pozdrawiam "Dobry Lot".
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: