Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Czw Gru 14, 2017 2:41 Zobacz posty bez odpowiedzi
Sprawa Łapanego gołębia z Mojego oddziału.
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
limak041

WysłanyWysłany: Wto Wrz 27, 2016 16:29
PostTemat postu : Sprawa Łapanego gołębia z Mojego oddziału.
Odpowiedz z cytatem

Prośba o rady na temat jak wyciągnąć konsekwencję wobec hodowcy z danego oddziału co złapał gołębia i lotował nie swoim w oddziele prezes został powiadomiony sekcji tego łapacza powinna być komisja powołana konkurs cofnięty i ten Chodowca z tego psiego oddziału powinien wylecieć co zrobić aby prezes ich sekcji zrobił porządek i zamknie niech się to lepiej jak 30 hodowców tam lotuje popierdówy jedne!
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
limak041

WysłanyWysłany: Wto Wrz 27, 2016 16:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Dodam jest to nieodpowiedzialny prezes i komisja która powinna sprawdzić karty własności do gołębi po zjebce rozłączył się ...
wiarus

WysłanyWysłany: Wto Wrz 27, 2016 16:57
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Możesz zgłosić na policje jako przywłaszczenie i oszacować wartość ptaka .Po za tym skieruj pismo do okręgowej komisji dyscyplinarnej .
rawiczanin

WysłanyWysłany: Wto Wrz 27, 2016 17:57
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wiarus👍
Kolego dokladnie tak jak pisze kolega Wiarus.
rekma9940

WysłanyWysłany: Wto Wrz 27, 2016 19:02
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:
Możesz zgłosić na policje jako przywłaszczenie i oszacować wartość ptaka .Po za tym skieruj pismo do okręgowej komisji dyscyplinarnej .

Jakie przywłaszczenie skoro gołąb lata u innego hodowcy bo jest mu tam lepiej.A jakby tak bez (piany) i wyslać mu karte i posprawie no nie
corner

WysłanyWysłany: Wto Wrz 27, 2016 20:05
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

po jakiej sprawie!!!!!!!!!!!!!!!!! kolego REKMA ja Ci gwarantuje że gdyby właściciel był powiadomiony wcześniej że taki gołąb wlazł i nie chce odlecieć to właściciel by karte wysłał, ale niestety jest paru w naszych szeregach taki pajaców ze najpierw oblatają,a jeszcze loty jakieś obleci z dobrym wynikiem to kartę wtedy chcą barany. Ja osobiście nigdy takiemu pajacowi karty nie wyśle a jeszcze srania narobie jak na liście zobacze. Przykład mam z tego roku, jeden chodowca powiadomił od razu i gołąb lata u niego do dziś(karte juz dostał) natomiast drugi powiadomił jak mu młody 4 loty dobrze obleciał pomimo że miał nr tel. i co ja mam mu karte wysłać? NIE!!! I też sie za tą sprawe wezme.pozdrawiam
rawiczanin

WysłanyWysłany: Wto Wrz 27, 2016 20:21
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Dokładnie Corner
Takich tylko gonić
wiarus

WysłanyWysłany: Wto Wrz 27, 2016 20:25
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

rekma9940 napisał:
wiarus napisał:

Jakie przywłaszczenie skoro gołąb lata u innego hodowcy bo jest mu tam lepiej.A jakby tak bez (piany) i wyslać mu karte i posprawie no nie

Wobec tego wstawię sobie Twój samochód do swego garażu bo stał przy mojej posesji na deszczu ,a tam mu będzie sucho i dobrze. Dasz mi dowód rejestracyjny i będzie po sprawie. :)
rekma9940

WysłanyWysłany: Sro Wrz 28, 2016 6:15
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ależ,logiczne porównanie ,kto wie jakby samocud sam dokonał takiego wyboru???
podasek

WysłanyWysłany: Sro Wrz 28, 2016 7:11
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

tak jak wiarus mówi odpowiednie pismo, wydruki z wyników jeżeli widnieje nr ptaka, ksero właśności karty i taki punkt winien być zamknięty i tyle.... jest wiele takich sekscji gdzie koledzy lotują gołębiami, które nie są ich i bez karty zrobił by się porządek i nikt nikomu by gołębi nie zamykał i nimi bez karty nie latał.
limak041

WysłanyWysłany: Sro Wrz 28, 2016 8:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jest adres do Prezesa to dam mogę wysłać dokumenty potwierdzające prawdę nie ma co tego tolerować dzwonił typek zgłaszał go miał puścić to po co sobie do gołębnika go wsadził jak nie odleci wywiez jak mozesz jak wraca dzwonisz ja dam kartę albo po uzgodnieniu niech go skasuje po 3 próbach czy tak ciężko się dogadać lepiej pod dziób ziarna i może się oblata i na spis pomimo że to powinno być kontrolowane w danym oddziele jest zakaz lotowania obcymi gołębiami. Kiedy spytam się Hodowcy odbiją się od tych łapanych gołębi bo wżuci za pare złotych w klatkę wraca do niego a on sobie ze swoimi gołębiami puszcza leci to woliera tyle jak lat hodowca lotuje to nie może od dna się odbić za pare złotych u Mistrza zdrowe zadbane młode kupisz nawet po wdowcach uciągniesz sobie i lecisz , ja nie mówię że tak nie zaczynałem ale to był 1 rok i ja sie tego wyzbyłem tylko szkoda żarcia i jakość stada się poprawiła. Mam swoje młode wiecej chowam nie wpuszczam nic aby nie zainfekowały moich i jest lepiej.
frablo

WysłanyWysłany: Sro Wrz 28, 2016 9:42
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nie masz co bić piany - wyceń i sprzedaj mu odpowiednio kartę. jak nie sprawa prosta komisja dyscyplinarna najpierw tego oddziału, w którym lotuje hodowca tym gołębiem, jeżeli uznasz, że kara za niską, odwołujesz się do 2 instancji okręgu, łącznie z prezesem takiego oddziału,ze nie sprawdzają kart własności. Od lipca ubiegłego roku jest zakaz lotowania obcymi gołębiemi ( nie wydawane są upoważnienia do lotowania )
wiarus

WysłanyWysłany: Sro Wrz 28, 2016 15:42
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

limak041 napisał:
Jest adres do Prezesa to dam mogę wysłać dokumenty potwierdzające prawdę nie ma co tego tolerować dzwonił typek zgłaszał go miał puścić to po co sobie do gołębnika go wsadził jak nie odleci wywiez jak mozesz jak wraca dzwonisz ja dam kartę albo po uzgodnieniu niech go skasuje po 3 próbach czy tak ciężko się dogadać lepiej pod dziób ziarna i może się oblata i na spis pomimo że to powinno być kontrolowane w danym oddziele jest zakaz lotowania obcymi gołębiami. Kiedy spytam się Hodowcy odbiją się od tych łapanych gołębi bo wżuci za pare złotych w klatkę wraca do niego a on sobie ze swoimi gołębiami puszcza leci to woliera tyle jak lat hodowca lotuje to nie może od dna się odbić za pare złotych u Mistrza zdrowe zadbane młode kupisz nawet po wdowcach uciągniesz sobie i lecisz , ja nie mówię że tak nie zaczynałem ale to był 1 rok i ja sie tego wyzbyłem tylko szkoda żarcia i jakość stada się poprawiła. Mam swoje młode wiecej chowam nie wpuszczam nic aby nie zainfekowały moich i jest lepiej.

Kolego prezes to pismo może wyrzucić do kosza ,albo co gorsze użyć w celach higienicznych.Pismo musi trafić tam gdzie powinno za potwierdzeniem odbioru wtedy nabiera mocy urzędowej.
rekma9940

WysłanyWysłany: Sro Wrz 28, 2016 17:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A jakby tak z innej beczki; włazi przybłęda, dzwonię siedzi 3dni nie odlatuje
-wywieź na 2o km
-spoko 1.5za km.
-no co ty o.....jałeś urwij łeb
-nie mogę!
-dam kartę i jest twój
-nie potrzebuję nielotów-wysyłam za pobraniem
-nie odbiorę
tysiące takich lotników zaśmieca wielu hodowcom gołębniki i nie robią z tego problemu,a tu lament na cały związek mój gołąb wraca do łapacza!!!
Łapacz zrobiłby z nim porządek wsadził do woliery i nie byłoby szumu.
wiarus

WysłanyWysłany: Sro Wrz 28, 2016 17:41
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

rekma9940 napisał:
A jakby tak z innej beczki; włazi przybłęda, dzwonię siedzi 3dni nie odlatuje
-wywieź na 2o km
-spoko 1.5za km.
-no co ty o.....jałeś urwij łeb
-nie mogę!
-dam kartę i jest twój
-nie potrzebuję nielotów-wysyłam za pobraniem
-nie odbiorę
tysiące takich lotników zaśmieca wielu hodowcom gołębniki i nie robią z tego problemu,a tu lament na cały związek mój gołąb wraca do łapacza!!!
Łapacz zrobiłby z nim porządek wsadził do woliery i nie byłoby szumu.

Kolego w tym sezonie do dwóch wysłałem swój adres do wysyłki i potem głuche telefony .Najgorsze jest to że to są członkowie PZHGP ,ten proceder trwa na dobre,na szczęście już bez przyzwolenia władz.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: