Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pią Gru 15, 2017 21:47 Zobacz posty bez odpowiedzi
Nowa Aukcja PERFECT PIGEONS
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
danielbednarczyk

WysłanyWysłany: Sob Paź 01, 2016 23:21
PostTemat postu : Nowa Aukcja PERFECT PIGEONS
Odpowiedz z cytatem

Witam Koledzy,

Nazywam sie Daniel Bednarczyk i prosze wszystkich Kolegow o opinie.
Przez ostatni rok nabylem sporo bardzo dobrych golebi na PIPA jak i rowniez bezposrednio od najlepszych hodowcow z Belgii i Holandii.
Mam na celu zorganizowanie nowej aukcji online na Polske jak i rowniez za granica, gdzie tylko najlepsze golebie beda zaaprobowane na sprzedaz.

Mam kilka pytan do Was wszystkich.
1) jak byscie chcieli zeby sie strona nazywala?
Na chwile obecna mam robocza strone PerfectPigeons.com i moja platforma gdzie buduje strone pp.ellytronic.media
2) Jakich hodowcow proponowalibyscie do zaproszenia do ogloszenia swoich golebi na sprzedaz, czy wolelibyscie zeby tylko najlepsi renomowani hodowcy mogli sprzedawac tam golebie, czy wszyscy bez wyjatku? Do tej pory wszedlem w kontakt z kolega Szefer Franciszek - wielokrotny mistrz oddzialu Kedzierzyn-Kozle ktory przygotowuje ok 30 mlodych na sprzedaz. Ja po oryginalnych kolebiach z PIPA tez mam troche mlodych do zaoferowania.
3) Kiedy bylby dobry czas na rozpoczecie aukcji? Strona ukonczy swoj proces budowy w przeciagu 2 tygodni wiec po tym terminie bedzie mozna rozpoczac publikacje.

4) Na rok 2016 i minimum pierwsza polowe roku 2017 nie przewiduje zadych oplat za umieszczenie golebi na sprzedaz, natomiast bede pilnowac jakosci ogloszonych golebi, beda one przechodzic przez weryfikacje po budowie ogloszenia.
Dobrym atutem jest to ze umieszczenie golebia bedzie automatyczne i bardzo proste z nowym interfacem. Szczegoly beda umieszczone w filmie youTube.

Prosze dajcie znac co o tym myslicie, caly project jest ustawiony po to zeby jak najlepsze golebie w Polsce stawaly sie latwiej dostepne.

Dziekuje drodzy hodowcy i dobry lot,
Daniel Bednarczyk
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
wkic

WysłanyWysłany: Nie Paź 02, 2016 1:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Super idea.
Ryszard T. bedzie pierszy.
jacek333

WysłanyWysłany: Nie Paź 02, 2016 5:54
PostTemat postu : dobry cel
Odpowiedz z cytatem

Witam doby cel wolny rynek i każdy ma prawo zakupu konkurencja jest wszędzie doża bynajmniej nabywam zawsze ptaki u najlepszych na całym Świecie tylko nie zawsze wszystko się sprawdza cel dobry .
Dajesz najlepsze tylko napisz ceny bo nasi koledzy niech zobaczą każdy ptak ma swą wartość inną .
sozian

WysłanyWysłany: Nie Paź 02, 2016 11:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego Bednarczyk, szczerze Ci radze odpusc sobie ten pomysl bo tylko stracisz czas. Widac u Ciebie totalny brak doswiadczenia oraz podstawowych wiedzy co sie dzieje w branzy w temacie ktorych chcesz dotknac. Widziales supergolab.pl i co się tam teraz dzieje? Znasz naszegolabie? Pomimo tego powodzenia!
Krisz

WysłanyWysłany: Nie Paź 02, 2016 15:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

nazwa już jest reszta nieważna
Walbis

WysłanyWysłany: Pon Paź 03, 2016 11:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Daniel nie odpuszczaj ,mamy wolny rynek .Słuchać dobrych podpowiadaczy nie ma co.Rynek sprzedaży trochę zapchany ale trzeba spróbować
Chodowca442

WysłanyWysłany: Pon Paź 03, 2016 11:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jestem na TAK. I powodzenia życzę .
Ed i Synowie

WysłanyWysłany: Wto Paź 11, 2016 11:07
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

sozian napisał:
Kolego Bednarczyk, szczerze Ci radze odpusc sobie ten pomysl bo tylko stracisz czas. Widac u Ciebie totalny brak doswiadczenia oraz podstawowych wiedzy co sie dzieje w branzy w temacie ktorych chcesz dotknac. Widziales supergolab.pl i co się tam teraz dzieje? Znasz naszegolabie? Pomimo tego powodzenia!

Kolego jak widze masz niezły styl topienia ludzi zanim coś zrobią a powiedz mi kolego co Ty dobrego w życiu zrobiłeś skoro masz tak wielkie doświadczenia którymi sie chwalisz.a skoro mnie sprowokowałeś zakonczę dobrym akcentem...
pozdr wszystkich hodowców którzy nie krzycza a coś pożytecznego dla innych robią.Zawsze wspieram ludzi którzy chcą cokolwiek robić by poprawić wizerunek polskiego hodowcy.
danielbednarczyk

WysłanyWysłany: Wto Paź 11, 2016 15:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Drodzy Hodowcy,

Aukcja juz jest prawie gotowa i mozecie ja znalezc pod adresem:

http://www.golebie.us

Zapraszam do zapoznania sie z portalem.
Na chwile obecna jest wystawiona jedna aukcja kolegi Edward Bednarczyk, jego mlode po oryginalach nabytych w zeszlym roku na PIPA.

Juz wkrotce zapraszam na nowa aukcje kolegi Franciszka Szefera, jednego z najbardziej znanych i utytulowanych hodowcow na Slasku.

Wkrotce rowniez beda wideo nagrane z informacjami jak poruszac sie po portalu, jak sie rejestrowac i skladac oferty.

Dodatkowo juz wkrotce bedziemy umieszczac publikacje i artykuly na temat zagranicznych jak i polskich hodowcow.

Dziekuje i pozdrawiam,
Daniel Bednarczyk
next600

WysłanyWysłany: Sro Gru 21, 2016 17:01
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pozdrowienia! wielki projekt! Powodzenia w staraniach))
upsers login

Ostatnio zmieniony przez next600 dnia Wto Lut 07, 2017 16:37, w całości zmieniany 1 raz
tuszek

WysłanyWysłany: Sro Sty 04, 2017 11:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jedyny chyba taki portal w Polsce. Muszę polecić moim kolegom, którzy są początkujący :) Ofert jest całkiem sporo.

WysłanyWysłany: Pią Sty 27, 2017 12:25
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

aktualne to jest jeszcze może

Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: