Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pon Sty 23, 2017 0:35 Zobacz posty bez odpowiedzi
filmiki
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
wiarus

WysłanyWysłany: Sro Sty 11, 2017 14:15
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Skoro Pan taki uparty wyjaśnijmy sprawę do końca, aby wszyscy wiedzieli co tak naprawdę kupują i żeby zobaczyć koniec tych filmików.Pan De Weerd nie napisał w swoim oświadczeniu że Pana nie zna ,co jedynie że nie zna pochodzenia tych produktów i nie podpisuje się pod nimi swoim logiem.Z tego co zrozumiałem z Pańskiej wypowiedzi w Holandii kupuje Pan komponenty i rozsypuje w Polsce pod logiem własnej firmy.Jeśli się mylę proszę poprawić.W oświadczeniu wyraźnie jest napisane że firma Henka De Werda nie jest producentem tych produktów ,jak napisane na etykiecie ,czym zarzuca Panu że podrabia Pan produkty wykorzystując pozycje rynkową jego firmy.Proszę więc o jasną wypowiedzieć w tej kwestii.Chcę dodać że nie znam zadnego z Was,ani nie jestem związany z żadną firmą handlową.
http://golebieodrzutowe.pl/uploads/files/odrzutowce_oswiadczenie.pdf
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
wiarus

WysłanyWysłany: Sro Sty 11, 2017 15:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ktoś tu próbuje zrobić ludziom wodę z mózgu.Nie o to chodzi czy ja wiem ,bo wiem swoje ,lecz o to abyście podali konkretną wypowiedz,tak na marginesie.Teraz wszystko jest jasne.Dziękuję i myślę że temat wyjaśniony dogłębnie .Mamy wypowiedzi dwóch zainteresowanych stron i niechaj każdy sobie wyciągnie własne wnioski ,wobec powyższego rozumiem że koniec z filmikami. :)

,,Artur mówi o komponentach kupowanych w Niemczech ,Belgii, Holandii do produktów z linii NATURA z niebieską etykietą . Natomiast belgasol ,biolekton, belgabion i inne z tej linii kupuje w orginalnych opakowaniach w BREDZIE w siedzibie firmy BELGICA DE WEERD. "
sliper86

WysłanyWysłany: Sro Sty 11, 2017 15:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Koledzy wy się tu wysilacie dochodzicie co i jak a zachwile skończy się tak że panowie się dogadaja poklepia po ramionach i dalej będą filmiki z balu de werda taka prawda bo swój swego nie ruszy a że jeden i drugi za parę groszy koze do Londynu by gnal to ja jestem pewny
wiarus

WysłanyWysłany: Sro Sty 11, 2017 15:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nie o to chodzi co oni zrobią,lecz co my kupujemy ,bo Henk de Werd odnosi się właśnie w swoim oświadczeniu do produktów z niebieską etykietą ,gdzie napisane że on produkuje ,co nie jest prawdą i co potwierdził właśnie pracownik Pana P. Dziękuje
sliper86

WysłanyWysłany: Sro Sty 11, 2017 16:01
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Dlatego piszę że oni obydwaj dla kasy zrobią wszystko ja dwa lata temu miałem w klinice u Pana de werda w mawiane że Golebie są chore a dwa dni później lot pod wiatr zaliczyłem jeden z najlepszych tak ze ja im nie wieże za grosz
borys19827

WysłanyWysłany: Sro Sty 11, 2017 18:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

LECE TERAZ NA STARE DRUGI RAZ I TERAZ NIEWIADOMO CZY COŚ SIĘ KUPI ORGINALNE CZY PODRÓBĘ NORMALNIE CZŁOWIEK SOBIE ODŁOŻY PARĘ GROSZY ŻEBY COŚ KUPIĆ ŻEBY TE PARE SZTUK POLECIAŁO A TU WKOŁO KOMBINOWANIE NORMALNIE ŻYGAĆ SIĘ CHCE
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: